Jelenleg

21
látogatónk van

The Witcher 3

7 éve 9 hónapja #193133 Írta: Sveryxx
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok. Gondoltam hátha vannak itt Witcher rajongók rajtam kívül és meg oszthatnánk egymással a tapasztalatokat észrevételeket ezzel is segítve egymást.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193134 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Első kérdésem. Van aki beszerezte már az új kiegészítőt a Blood and Wine-t ? van valami tapasztalat vele kapcsolatban?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193166 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Á,én az alapjáték után leálltam. Berágtam, mert nem jött össze a Triss románc (mivel nem mondtam a Djinnél azt Jennefernek, hogy már nem szeretem)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193176 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Á,én az alapjáték után leálltam. Berágtam, mert nem jött össze a Triss románc (mivel nem mondtam a Djinnél azt Jennefernek, hogy már nem szeretem)

Háhhh nekem sem jött össze ezért ujra fogom kezdeni az egészet majd plusz el lehet érni azt is hogy egyszerre legyél yenneferrel és trissel édes hármasban :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193236 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Á,én az alapjáték után leálltam. Berágtam, mert nem jött össze a Triss románc (mivel nem mondtam a Djinnél azt Jennefernek, hogy már nem szeretem)

Háhhh nekem sem jött össze ezért ujra fogom kezdeni az egészet majd plusz el lehet érni azt is hogy egyszerre legyél yenneferrel és trissel édes hármasban :D

Tudtommal azt nem lehet. Ha mindkettőt hitegeted, akkor:
Figyelem: Spoiler!
VÉGE

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193293 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Na neeeee XD ezt kiprobálom :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #193453 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Én így jártam és keserű szájízt jelentett, mert egyik sem jött össze a végén.
(Bár Cirit is jól megtoszajtottam volna)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193524 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Azt hiszem őt nem lehet sajna :S

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #193543 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Úgy bizony, Cirit sajnos nem lehet.
Bár a Skellige-ig srácnak majdnem összejött, csak jött a Vad Falka (tőled, függ, hogy így alakítod e a sztorijukat). Pedig ott lett volna keksz. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193667 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721

Első kérdésem. Van aki beszerezte már az új kiegészítőt a Blood and Wine-t ? van valami tapasztalat vele kapcsolatban?


Megvettem anno a játékot Expansion Packkel együtt karácsonykor (60 euró volt, szerintem baráti ár, mivel az alapjáték is annyiról indult 2015. májusban).
Elsőre nekem nagyon tetszik, nem egysíkú, rengeteg új tárgy, új ellenfél, és hihetetlen hangulatos a Toussaint-i hercegség ;)
Ja, meg ha esetleg tolod az in-game Gwynt-et, van egy új pakli (Skellige).
És ami a legkirályabb : nagymesteri witcher szettek :)

(remélem nem spoilereztem túl)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lidercnyomas, Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #193888 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Nem para a spoiler. Ha minden igaz ma érkezik eredetiben a The Witcher 1-2-3 plusz a blood and wine szerdán pedig a herts of stones :D szóval meg lesz az összes pakli kártya :DDD és mindegyik játék eredetiben :3

Szerk.: Akkor ezek szerint tovább lehet fejleszteni majd a remekmű Witcher cuccokat?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193901 Írta: Bence0721
Megválaszolva: Bence0721
Nekem is meglesz az összes pakli kártya ;)
Sokan mondták, hogy manapság már mindent le lehet tölteni, miért fizetek érte? Mire én : mert tisztelem őket annyira, hogy pénzt adjak érte. (Persze ilyen EA meg Ubisoft meg hasonló giganyavalyák játékait nem szoktam megvenni, de ők lengyelek, és nagyon mélyről indultak)
Igen, tovább lehet fejleszteni a meglévő iskolák (Griff, Macska, Farkas, Medve) cuccait, és van egy vadonatúj felszerelés : a Mantikór iskola nagymesteri szettje.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193903 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Én ugye úgy voltam vele, hogy nyomdával elkészíttetem a paklikat...

Na ez csúszik. Nem várt jövevény érkezése miatt pénzátcsoportosítást kellett végeznem,
(De semmi sem szabhatja gátját annak, hogy a hónap végén jövő Dishonored 2-t megvegyem :P )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #193917 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Nem lehetett már kapni a Hearts of stonest de az emag berendelt pár darabot Kártyákkal szóval ha valaki akarna még akkor itt van lehet még rendelni van pár darab nekik : www.emag.hu/hea...DYBBM/


Huhh farkas iskola? Én a sima játékban nem találkoztam vele csak a medve griff és macska iskolával :O

Wow Mantikór iskola? :D nagoyn kiváncsi leszek rá hogy pontosan mit is takar majd.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #194001 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Vegyél egy kártyásat és tripla áron el tudod majd adni bontatlanul :)
Szívesen

Egyébként a korábbi mentést és karaktert átviszi, vagy egy teljesen új karakter lesz létrehozva?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.