Jelenleg 387 vendég és egy tag online

Fallout 3 and more

2 éve 8 hónapja - 2 éve 8 hónapja #255590 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
A Steam-es csomagok esetében többször is megcsinálták már , hogy a már meglévő játékokat , dlc-ket nem számolták fel újra a vásárlásnál. Ezeket levonták a végső -akciós- árból.
Érdemes a "kosárba berakni" , mivel legkésőbb ott mutatja a tényleges árat.
És ha mégse vont le semmit akkor legfeljebb elállsz a vásárlástól :)

Amúgy jelenlegi normál árak sem sokak szerintem.
Fallout 3 GOTY , Fallout NW Ultimate Edition :
Steam - 20 €
GoG - 24 $
Ez gyakorlatilag ~6300-6500 Ft.

A GoG-ost azért írtam , mert általában jobb , stabilabb verziók , amiket folyamatosan hegesztgetnek szükség esetén.
A Fallout 3 GOTY pl. Steam estében "Fallout 3 is not optimized for Windows 7 and later !" , míg GoG-ról megvéve Win XP-től Win 10-ig kompatibilis ;)
És ugye nincs védelem , nem kell net-es ellenőrzés mint a Steam és egyéb verziók esetében. "Utazós" gép , laptop esetében ez nagy előny !

( Amúgy pár napja okozott a Steam a FNW esetében enyhe idegrángást , amikor észrevettem hogy a listámon egy szép "Fallout New Vegas Ultimate Edition RU verzió csücsül :woohoo:
"Baráti" -blokk csatolt- érdeklődésemre közölték , hogy sorry DE a kiadó döntése miatt az én régióm -hungary- is a RU megjelölésű verziót kapja -visszamenőleg is módosítaniuk kellett !- . DE ettől azért még annak alapból angolul is mennie kell. Ha bárhol ciril felíratott vagy szinkront tapasztalok legyek szíves nekik ezt hibaként jelezni :evil: . )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: deaxus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 3 hónapja #272093 Írta: deaxus
Megválaszolva: deaxus
Sziasztok.

Ismét belefutottam néhány problémába,amire nem tudom a megoldást.Van nálam pár Ezüstlepel jelmez(puska,ruha...stb)Azt írja a gép,hogy ezeket nem tudom lerakni,mert küldetéshez kapcsolódik,viszont fogalmam sincs melyikhez.
Esetleg valami ötlet?

A másik gondom a Menedékdombok.Van 18 emberem ott,de nem akarnak újak jönni.Kaja,pia van és védelem van bőségesen,a morál is 85%,de napok óta nem jött egy új telepes sem.Mit lehetne csinálni még,hogy jöjjenek?

Amúgy bosszankodok a szerverük miatt már pár hete.Ahogy fellépek játszani,kiugrik a játék.Csak úgy tudom elindítani,hogy kikapcsolom a netet.1-1 napra megjavul,és akkor megy minden,de aztán ismét kiugrik.Innen gondolom,hogy nem nálam van a gond.

2 éve 3 hónapja #272179 Írta: AzertsemJo
Kissé nehezen jött át hogy mikre gondolsz , de azért csak összejött ;)

Tehát , Fallout 4 Ezüstlepel , vagyis "Silver Shroud" :P
A küldetés amihez ezek kellenek egy mellékküldetés a játékban.
Ha megy az angol , esetleg a google fordítóval is beéred akkor itt megnézheted hogy miről szól :
The Silver Shroud

Ami a telepesek létszámát illeti , ez több dologtól is függ.
Az induló létszám 10 fő.
Ezt növeli a karaktered karizma értéke , max 21-ig. (Ehhez az kell hogy elöbb növeld fel 10-re , majd ez után szedd össze a Karizma bábút !)
Ezt tovább növelheted a "Recruitment radio beacon" felépítésével. Ez ráadásul gyorsabban toboroz is.
DE ha a településen van 4 olyan telepes aki nem csinál semmit akkor nem jön több ! :evil:
Alapszabály hogy mindig mindenki dolgozik ! :)

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

2 éve 3 hónapja #272193 Írta: deaxus
Megválaszolva: deaxus
Ja,bocs.:)
Nekem teljesen egyértelmű volt,hogy csakis ez a játék lehet és az én tudatlanságom.

7-es volt a karizmám(bábuval),de most megnöveltem,kíváncsi leszek az eredményre.A többit tudtam.

Köszi a küldis segítséget is.

2 éve 3 hónapja #272262 Írta: AzertsemJo
Szívesen :)
Érdemes a Fallout 4 esetében is használni Portal:Fallout 4 oldalt. Rengeteg tipp és segítség van fent a játékhoz.
A legtöbbször ha megakadok valamelyik játékban akkor ide jövök nézelődni.

Illetve még egy nagyon jó oldal a GameBanshee is.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.