Jelenleg

55
látogatónk van

Fallout 3 and more

7 éve 8 hónapja #199135 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Én már éjfélkor leszedtem. Van 20 emberem és egyetlen lone wanderer 2-7 sebzésű fegyverem. Képzelheted mi van amikor jönnek a raiderek... 20 perc szenvedés, amíg leboxoljuk őket. Telefonon játszva legalább az első 2 lunchboxból kaptam 2 rare fegyvert, itt meg semmi. 1 stimpack, 500 kupak, 1 brahmin hide, ilyeneket szór.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #199144 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Nem szedtem le, csak kiraktam, mert a Bethesda az arcomba tett egy e-mailt, hogy On live NOW! :D

Én most telefont bűvölök... Glyph hackelem a két farm portált, ami a közelemben van :D

Viva la Resistance! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #199600 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Fallout Resurrection
www.gamestar.hu...1.html

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #200807 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Lejött a DLC... Alig várom, hogy befejezzem a munkát és leülhessek Vaultot építeni :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja #201295 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem, Seewan, Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #204378 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
#‎Fallout4‬’s wildest ride: Download ‪#‎NukaWorld‬ on August 30th. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #204676 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213660 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Steamen ákciós a season pass! 33 euro
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213706 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Most nézem, 2 hónapja kint van a Nuka World, de még egy percet sem játszottam vele. Viszont azóta építettem settlementeket, meg egyszer költöztem. Farmoltam kismillió "egység" junkot... Caittel párba XB-01-el hordjuk hazafelé :D Ha tele tradeled, és utána utasítod, hogy keressen a hullákon vagy ládákon, simán túlterheli magát. Nem tudom mennyi a max súly, amit el tud így vinni. (OFC nem Survivalban)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213733 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Én először beépítettem Castle-t... nem tetszett. Átmentem Sanctuary-ba. Felhúztam, nem tetszett. Aztán át a szigetre... félbehagytam. Végül Covenant maradt meg :)

De a modokkal sokkal szebb bázisokat lehet építeni. Viszont sok hiánya van még. Nem jól passzolnak az épületek a környezeti elemekkel, szétesnek a dolgok (az 1 óra alatt elrendezgetett szekrényem a következő betöltésnél mindent szétrepített, mint egy repeszbomba).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213812 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Steamen ákciós a season pass! 33 euro


Erre a learazasra varok mar egy ideje! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213857 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Sanctuaryban egy kellemes 20 fős társaságot hoztam össsze, a házakat kipakoltam, majd berendezgettem. Nagy kert, sok géppuska és rakéta vető. A lakosoknál combat armor és laser rifle. Boltok, karavánok, közvilágítás... De meguntam, hogy kipakolnak a ládáimból...

Költöztem Red Rocket Truck Stop-ba. Preston maradt Sanctuaryban, Danse, Nick, Piper, Cait, Dogmeat és Codswoth jött át velem ide. (MacCready-t és Strongot elküldtem valamelyik settlementre, majd megnézem az computerben, aztán összeszedem őket...) Jelenleg itt van minden összegyűjtött fegyver, lőszer, páncél, PA, egyéb kacatok.

Nekiálltam Starlight Drive-in benépesítésének. Van bőven hely gazdálkodni, a középső tóból jelenleg 40 víz jön, de szerintem belefér még egy vízmű, szóval 80-as lakosságig nem lesz probléma. Jelenleg 16 fős lakosság van, de itt lakik Mishka is, akit a szigeten vettem aprópénzért :D

Covenantot nem birizgáltam, 12 fővel megvan, gazdálkodnak, csináltam general storet, minimál bevétel van :D

A supply lineokat elkezdtem felhúzkodni, gyártok mindenféle Automatront, olyat, amihez alkatrészem van. (óóócccóóó :D ) Azt elküldöm a kívánt helyre, majd onnét indítom a supply line-t RedRocket-be :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #214052 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Énnekem valamiért nem hajlandóak hozzárendelve lenni a parasztok egy árusító bódéhoz sem :)

Szóval ha a kiegészítők közül bármelyik hoz most új építkezős területet, átcuccolok oda és csak önmagamnak építek egy házat. Még a kicsi Shaunt is elhagytam valahol :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #214064 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Az előfordul, főleg, ha a Sanctuaryban őshonos Jun Long meg Marcy a hozzárendelt settler. Azok elmászkálnak néha. A Diamond cityből kimentett Sheffield viszont szorgalmasan áll bent a kocsma bódéban. Az jutott neki. :D Bunkó vagyok. A ruhás bódéban Anne Hargraves áll, akit a WRVR stationbe szedtem össze valamelyik küldetés alatt. Ő elvileg 4. szintű clothing shopot csinál a 3. szintűből. Szintén egy ilyen leányzó, akit a Longneck Lukovsky előtt találsz Vaultos cuccban, csak ő general store-ban tudja azt, amit Anne a clothing-al.

A Vault-tec Workshoppal jött egy új számítógép, amit bármelyik settlementre le tudsz tenni. Megmutatja, hogy hány settlered van, milyen típusú munkát hány fő végez. Át lehet őket vele csoportosítani, hogy mit csináljanak. Ezen kívül trackelni tudod a kísérőidet, mutatja a minimapon, hogy melyik hol van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #215815 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Van ertelme fejlesztgetni a kis tanyakat vagy csak a nagyobb telepeket? Ido es eroforraspazarlasnak tartom es nem igazan latom ertelmet.

Eddig csak Sanctuary-t, a Castle-t, Covenant-ot meg a Vault 88-at fejlesztgettem jobban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.