Diablo 3

8 éve 2 hónapja #171504 Írta: CrawlingChaos
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Hétfőtől él a 2.4.0 patch, pénteken pedig indul a 5. "szezon" a Diablo 3-ban: indulhat a vadászat az új szettekre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #171622 Írta: Seewan
Megválaszolva: Seewan
A kettes diablót végletekig agyon játszottam, de ezt még nem volt merszem kipróbálni (félek a diablófanatizmustól) :)
Érdemes belevágni? Jól sikerült?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #171633 Írta: MagicofMerlin
Megválaszolva: MagicofMerlin
Én a 2-t csak kipróbáltam de valahogy nem jött be. Viszont a 3 nekem tetszik. Nem fanatizmus szintjén játszok, de a WoT után esetleges feszültséglevezetőnek tökéletes

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #171749 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos
Én évekig ellenálltam a 3. résznek több okból. Nem akartam rá ennyit költeni, meg féltem, hogy beszippant. Aztán végül a nagyfiam révén adtam be a derekam, aki nagy MOBA rajongó, ő meg mivel beszéltem neki a régi nagy klasszikus játékok között a DIabloról, végül rávett, hogy lepjem meg vele. Aztán valahogy úgy alakult, hogy utóbb én is megleptem magam...

A 2. részt én pár karakterrel végigtoltam normál szinten, aztán 2 karakterrel Experten. Magasabb szintre ott nem jutottam, mert addigra már eluntam.

A 3. részt jobban elkapták. Egyfelől grafikailag az én ízlésemnek teljesen rendben van, de a fiam se finnyázza, aki azért már HD felbontáson nevelkedett.
A normál nehézség nevetségesen könnyű, az ember ha gyakorlott az ilyen jellegű játékokban, akkor egy rövid bemelegítés után nyugodtan felpakolgathatja a nehézséget Expertre, de akár hardra is. Ha egyszer végigtoltad, és gyorsan fel tudod szerelni a következő karidat, akkor azt már nyugodtan lehet Nightmare vagy akár Torment szinten is csatába küldeni, ilyen szempontból sokkal pörgethetőbb játék, mint az előző rész.

A 3. részben sokkal könnyebb szetteket is összegyűjteni. A 2. részben jóformán csak a "drop"-ban bízhattál, és rengeteget kellett tolni, hogy magadtól összegyűjts egy ritkább szettet.
Itt ha végigtoltad a sztori módot, akkor megnyílik egy adventure játékmód, ahol egy-egy fejezet térképén naponta 5 küldetést kell megcsinálnod, ami révén páncél-fegyver tervekhez jutsz. Ezekből nagyon hatékonyan lehet összeállítani komplett szetteket, jóval kisebb erőfeszítés, és kevesebb szerencse kell hozzá. Ráadásul ezeket a terveket ha megtanítod a kovácsmesterrel, minden további karaktereddel legyárthatod, tehát csak a rendelkezésre álló erőforrásokon múlik, hány karakteredre pakolod akár ugyanazt a szettet. Nekem nagyon tetszik ez a megoldás.
Plusz vannak ezek az "évadok" (season), ahol egy-egy seasonal hero-t indítva a sztori mód végigjátszásával külön meg lehet nyitni egy-egy az adott osztály számára használható szettet.

Az újrajátszhatóságot alapozza meg az is, hogy elég részletes "achivement" rendszert raktak a játékba, amelyek teljesítéséhez egyfelől több játékmódot is ki kell problálni, másfelől meg tapasztalataim szerint, még elég alapos játék mellett sem sikerül mindent begyűjteni elsőre az egyes játékmódok alatt.

A hangulat is teljesen rendben van. Én a sztorijában csalódtam egy kicsit: a háttérsztoriban érezhetően kemény erőfeszítéseket tettek, hogy az angyalok és démonok örök háborúját kiszakítsák a hagyományos monoteista (zsidó-keresztény-muszlim) kultúrkörből, és a politeista történet morzsákat tettek a háttérsztoriba. Számomra ez illuzióromboló, meg helyenként elég következetlen is, de etekintetben valószínűleg az én készülékemben van a hiba.

Néha biztos, hogy elúnja az ember, és tart egy hosszabb szünetet, de szerintem akinek a stílus bejön, az időről-időre vissza fog térni, ha másért nem, hogy letoljon 1-1 napi küldetéscsomagot, vagy végig henteljen egy-egy Nephalem rift-et.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Seewan

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #171789 Írta: MagicofMerlin
Megválaszolva: MagicofMerlin
Nekem az egyik barátom javasolta. Bár a 2 nem annyira adta, gondoltam a "multi" része miatt bevállalom a beszerzését. Aztán meg jött a Reaper of Souls kieg :) Volt olyan hogy pár hónapig el se indítottam, de mostanság elkezdtem megint tolni. Sokat változott mióta kiadták, de szerintem előnyére. A season-okat nem szoktam tolni, de most az 5-be biztos belekezdek majd. Az új patch-et jobban vártam, de felvilágosítottak hogy season-ban tudok pet-et suerezni ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #171855 Írta: Jose
Megválaszolva: Jose
Én minden szezonban összerakok egy jó karit ami a legjobb az adott szezonban s utána hanyagolom! Igaz most kijött a 2.4-es patch lehet kicsit többet játszok vele!

eu.battle.net/d...career

A Rozi monkomat nézzétek az simán 60as solo griftet viszi! Nagyon op! :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #171857 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
mázlista lion claw sokkal jobb,mint az enyém.BD9804#2606
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jose

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #171858 Írta: Jose
Megválaszolva: Jose
össze akartam hozni full ancientesre, de nem esik semmi vagy szar :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #171916 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Nekem az egyik barátom javasolta. Bár a 2 nem annyira adta, gondoltam a "multi" része miatt bevállalom a beszerzését. Aztán meg jött a Reaper of Souls kieg :) Volt olyan hogy pár hónapig el se indítottam, de mostanság elkezdtem megint tolni. Sokat változott mióta kiadták, de szerintem előnyére. A season-okat nem szoktam tolni, de most az 5-be biztos belekezdek majd. Az új patch-et jobban vártam, de felvilágosítottak hogy season-ban tudok pet-et suerezni ;)


Én ezért bírom a Blizzardos csapatot, mert lehet, hogy elsőre nem egy tökéletes játékot adtak ki, de nagyon értő módon nyúlnak bele, és a változások általában mindig a játék előnyére válnak.

A ma induló szezonban én vagy egy demonhunter-t, vagy egy wizard-ot indítanék (javaslatokat örömmel fogadok), ha nagyon elkap a gépszíj, talán mindkettőt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #171939 Írta: Jose
Megválaszolva: Jose

Én ezért bírom a Blizzardos csapatot, mert lehet, hogy elsőre nem egy tökéletes játékot adtak ki, de nagyon értő módon nyúlnak bele, és a változások általában mindig a játék előnyére válnak.

A ma induló szezonban én vagy egy demonhunter-t, vagy egy wizard-ot indítanék (javaslatokat örömmel fogadok), ha nagyon elkap a gépszíj, talán mindkettőt.


Én asszem egy Crusival kezdek, erős lesz az Invoker settel! De én alapból a közelharcosokat szeretem! Hentelni ezerrel! :evil:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #171962 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Én ezért bírom a Blizzardos csapatot, mert lehet, hogy elsőre nem egy tökéletes játékot adtak ki, de nagyon értő módon nyúlnak bele, és a változások általában mindig a játék előnyére válnak.

A ma induló szezonban én vagy egy demonhunter-t, vagy egy wizard-ot indítanék (javaslatokat örömmel fogadok), ha nagyon elkap a gépszíj, talán mindkettőt.


Én asszem egy Crusival kezdek, erős lesz az Invoker settel! De én alapból a közelharcosokat szeretem! Hentelni ezerrel! :evil:


Legutóbb a Crusaderrel toltam végig, amit bár nagyon-nagyon bírtam, de most inkább valami mást húznék. De ez a szett tényleg csábító!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #171979 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Itt vagy egy jó kis összefoglaló profiktól - még nincs kész 100%-ig.

docs.google.com...=true#

Ha a BH Crusi tetszett, akkor próbálj egy babát.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jose, CrawlingChaos

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #172055 Írta: sziszifuszi
Megválaszolva: sziszifuszi
Nem gondoltam volna,hogy WOTosok közt ennyi Diablo fan van:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #172775 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Ki hogy áll season5-ben?
Ki, milyen karit, karikat indított eddig?

Tegnap végre találtam egy vaultba portált nyitó goblint, így az gemnek hála az anyagi gondjaim megoldódtak az egész S5-re. Apró örömök egy koca játékosnak...

Én elsőnek egy Raekor charge babát indítok. Jelenleg még minimum cucc farmolás alatt - épp csak elkezdve lvl 70-en a farmolgatást.





Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #172793 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Új karakter indításnál ami nálam bevált solo gyors xp farmhoz - lvl70 elérése érdekében:
- Adventure mód
- Hard nehézségi szint
- Halls of the Agony (ActI) kipucolása
- Az összes ACT-ban lévő bountyk átnézése és csak a Cursed Chest küldetések megcsinálása
- ha ezekkel végeztem kezdek egy új játékot és megismétlem
- kb 3-4 óra tiszta játékidő elég egy tök nulláról induló karakter feltápolásához (soloban, segítség nélkül)

Esetleg valakinek jobb ötlet?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.