Jelenleg 422 vendég és 9 tag online

Field Commander kerestetik

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #147440 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321

Mir4g3 beküldte: imi321 te mióta is vagy FC?

Egy gyakorlott klánban ez nem nagy mutatvány, gondolom ha te vezetnél nem ilyen lenne. :evil:

shaman
Te FC-t keresel akinek 60%+ CW legyen és az 1400 WN8 már jó.... :side:

Légy oly kedves ha megtalálod azt az embert aki 1800 WN8 alatt van és 60%+ban nyert CW-t 1K csataszám felet és legalább a felét ő vezette mutasd már be nekem is. Mert én még átlagos játékost kiemelkedő FC-ként funkcionálni nem láttam. :pinch:

Elhiheted, hogy OHG-ban vittem egy pár CW-t, és még több T8 SH-t. :evil: :whistle: .et tnim ,tebböt lavój gelűnízsólaV

Mert én még átlagos játékost kiemelkedő FC-ként funkcionálni nem láttam. :pinch:

Mondok én neked rögtön kettőt is:
-kennyt bizonyára ismered, hiszen voltál te is ebben a klánban
-Kapitän Hami mond neked valamit? Segítek: Ein bisschen Hilfe

Sőt, hármat, hiszen az OHG parancsnoka is eléggé jó ebben a műfajban, nemhiába picsáztuk el vele az EFE(2/3) és a KAZNA Kru(2/2) klánokat. Csak, hogy a -remélhetőleg- általad is ismerteket nevezzem meg.

,,Akinek nincs Pool medálja és 150 IQ-ja, az annyit is ér!" AraHun&mydocumentes
,,A legtöbb, amit a barátomért tehetek, az az, hogy felfogom előle a Jagdpanzer E 100 lövését" saját bölcsesség

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: shaman

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #147443 Írta: imi321

riglercsabi beküldte:

1. a 63%-od még mindig nem 65...
2. Milyen klánokban? OHG, ne viccelj, úgy ültek hónapokig területen, hogy csatájuk sem volt... Vihar? erős szövetségesek semmi több, nekünk most csak azért 70%, mert 1000 WN8-as klánok esnek be landingra...
3. Hiába van jó FC, ha a játékosállomány gyenge... Néhány SH-t, CW-t le tud hozni, de hosszútávon beletörik a penge...

Na, akkor kicsit nézzünk a dolgok mélyére: a 3. Kampányban nem csak egy területen ültünk, ott már volt némi szerepem a tankok megszerzésében, majd kampány után landoltunk Abbeyn(igen, én vittem), aztán téli szünet, újévkor pedig egyik megszállott, Afrika-mániás FC-nk bevitte a klánt oda, ahol hónapokig kempeltünk(emiatt léptem ki többek között). Közben persze ment az SH, olyan klánokat kaptunk puskavégre, mint EFE-X, S3AL stb. Én február körül ráuntam erre a farmra, így be akartam menni Eu-ba, de a vezetés nem hajlott rá. Pedig pontosan ezt vázoltam fel a vezetőségnek, ami most történik: a CW-re vágyó játékosok lelépnek, mert megunják, a csapat nem lesz összeszokva, így csökken a hatékonyság.

Aztán átjöttem a VIHAR-ba. De akkor kérdezek is gyorsan egyet: az RSOP, 3XR csak úgy rábólint, hogy szövetségesek legyünk? Ugye, hogy nem? Ezért tenni is kell valamit, Violáék pedig rendkívűl jól értenek ehhez.

Mir4g3: Ott van még Kimi is a VTEPS(most VT3PS) FC-je. Ő is valami 1700-1800 wn8-as volt eredeti accján.

,,A legtöbb, amit a barátomért tehetek, az az, hogy felfogom előle a Jagdpanzer E 100 lövését" saját bölcsesség

4 éve 4 hónapja #147446 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Viharban 1 FC volt, azt is kiutálták a noobok. A többi csak látott valahol valamit és azt próbálja utánozni. Jaaaaaa és persze a povercap.... Mint hatalmas taktika......
Az meg hogy az RSOP milyen szövetséges inkább ne emlegessük.

Egy FC akkor jó ha a klánja jól teljesít a többi klánnal szembe, nem azért mert valaki azt mondja. Nem akarom egyik klánt sem bántani így nem részletezném ki merre, mit, miért. De aki figyeli a térképet az látja hogy mely klán mennyire eredményes.

Hami pedig egy noob, a csapat nélküle is nyerne, megközelítőleg pont úgy mint a Vihar Violával vagy nélküle. :P

4 éve 4 hónapja #147449 Írta: imi321

Mir4g3 beküldte: Viharban 1 FC volt, azt is kiutálták a noobok. A többi csak látott valahol valamit és azt próbálja utánozni. Jaaaaaa és persze a povercap.... Mint hatalmas taktika......
Az meg hogy az RSOP milyen szövetséges inkább ne emlegessük.

Egy FC akkor jó ha a klánja jól teljesít a többi klánnal szembe, nem azért mert valaki azt mondja. Nem akarom egyik klánt sem bántani így nem részletezném ki merre, mit, miért. De aki figyeli a térképet az látja hogy mely klán mennyire eredményes.

Hami pedig egy noob, a csapat nélküle is nyerne, megközelítőleg pont úgy mint a Vihar Violával vagy nélküle. :P

Aha, értem, tehát az OBI a Top1 EU klán. Mindent értek mostmár, marcikával az élen. Szerintem te nagyon nem vagy képben az ilyenekkel. Volt ismerősöm, aki a Hamiban játszott, azért volt Hami a legnépszerűbb FC, mert egy noob. Szerintem valamit azért Violáéknak csak kell tudniuk, ha rendre a legtöbb goldot farmoló klánok között vannak, kampányokon pedig képesek elég sok tankot elhozni. De mindegy, én nem vitatkozom veled, mert szerinted mindenki noob, csak te vagy a repülő. Az is megvan, hogy miért utálnak téged ennyien.

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #147458 Írta: riglercsabi
Megválaszolva: riglercsabi

imi321 beküldte:

riglercsabi beküldte:

1. a 63%-od még mindig nem 65...
2. Milyen klánokban? OHG, ne viccelj, úgy ültek hónapokig területen, hogy csatájuk sem volt... Vihar? erős szövetségesek semmi több, nekünk most csak azért 70%, mert 1000 WN8-as klánok esnek be landingra...
3. Hiába van jó FC, ha a játékosállomány gyenge... Néhány SH-t, CW-t le tud hozni, de hosszútávon beletörik a penge...

Na, akkor kicsit nézzünk a dolgok mélyére: a 3. Kampányban nem csak egy területen ültünk, ott már volt némi szerepem a tankok megszerzésében, majd kampány után landoltunk Abbeyn(igen, én vittem), aztán téli szünet, újévkor pedig egyik megszállott, Afrika-mániás FC-nk bevitte a klánt oda, ahol hónapokig kempeltünk(emiatt léptem ki többek között). Közben persze ment az SH, olyan klánokat kaptunk puskavégre, mint EFE-X, S3AL stb. Én február körül ráuntam erre a farmra, így be akartam menni Eu-ba, de a vezetés nem hajlott rá. Pedig pontosan ezt vázoltam fel a vezetőségnek, ami most történik: a CW-re vágyó játékosok lelépnek, mert megunják, a csapat nem lesz összeszokva, így csökken a hatékonyság.

Aztán átjöttem a VIHAR-ba. De akkor kérdezek is gyorsan egyet: az RSOP, 3XR csak úgy rábólint, hogy szövetségesek legyünk? Ugye, hogy nem? Ezért tenni is kell valamit, Violáék pedig rendkívűl jól értenek ehhez.

Mir4g3: Ott van még Kimi is a VTEPS(most VT3PS) FC-je. Ő is valami 1700-1800 wn8-as volt eredeti accján.

Egy területen ültetek? Erről szó sem volt, akármennyire is olvasom vissza... Elmondom a sztorit, az OHG már akkor benyalt a HAMI-nak, amikor én is ott voltam, félreértés ne essék, nem az OHG-ban, hanem a HACHI-ban... VIHAR? Ne etess már, még mindig a HUNS maradékaiból élnek... Vezetés nem hajlott rá? mi is bevittük az OHG-t Európába anno, tartott 2 napig, egy este nem voltunk fent Paxi haverommal, a klán már le is esett..
3XR??? Addig vagytok jók, amíg tartjátok valamelyik oldalukat... EZT MEG AZT elvertétek??? Mi a KAZNA-tól védtük a DPA-t, dobálózhatsz nevekkel, én is tudok...

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #147459 Írta: riglercsabi
Megválaszolva: riglercsabi
Amúgy nem Hami ott a legnépszerűbb FC, hanem Vronsky, vele mennél egy csatát, másnak szót sem akarnál fogadni...

4 éve 4 hónapja #147490 Írta: Mir4g3

imi321 beküldte:
Aha, értem, tehát az OBI a Top1 EU klán. Mindent értek mostmár, marcikával az élen. Szerintem te nagyon nem vagy képben az ilyenekkel. Volt ismerősöm, aki a Hamiban játszott, azért volt Hami a legnépszerűbb FC, mert egy noob. Szerintem valamit azért Violáéknak csak kell tudniuk, ha rendre a legtöbb goldot farmoló klánok között vannak, kampányokon pedig képesek elég sok tankot elhozni. De mindegy, én nem vitatkozom veled, mert szerinted mindenki noob, csak te vagy a repülő. Az is megvan, hogy miért utálnak téged ennyien.

Nem tudom hogy került ide az OBI vagy Budai... de ha ezen az úton akarod folytatni az vitát igencsak hamar olyan dolgok kerülnek elő ami kínos lenne sokak számára. :evil:

Szerintem ne feszegessük ezt a témát. ;)

Viola kiváló parancsnok, jól kezeli az emberek közti feszültséget és próbálja a legtöbbet kihozni a klánjából. De mint játékos vagy FC már ugyan ez nem mondható el róla. Ugyan ez a Hami is ha nem lenne olyan csapat mögötte a taktikai tudása igen soványka lenne azokhoz az eredményekhez.

Valahogy együtt tudok élni ezzel a gondolattal hogy utálnak, az hogy most 1el több vagy kevesebb pont nem változtat semmin. (általában ezek azok akik játszani nem tudnak de arcuk hatalmas, és rosszul esik nekik mikor valaki ezzel szembesíti Őket. :evil: )

4 éve 4 hónapja #147503 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Nem kicsit eltávolodtatok a topik eredeti céljától, így legyen ez a vége, kösz.

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #147505 Írta: imi321
[quote]Viola kiváló parancsnok, jól kezeli az emberek közti feszültséget és próbálja a legtöbbet kihozni a klánjából. De mint játékos vagy FC már ugyan ez nem mondható el róla.[/quote]

Most ki beszélt arról, hogy viola FC? Én egy szóval nem mondtam. Mellesleg ti kezdtétek el ezt a vitát. +ha mi(VIHAR) a HUNS alapjain van, akkor a ZWACK min? Ott nem ex-hunsos a tagok több, mint fele? Igen, ezért tud olyan sikeres lenni a két klán. Az, hogy a drágalátos OBI ezt nem tudja überelni, nem tehetek róla, hiszen ott eleve nincsenek is meg a kellő minőségű FC-k. Úgy, ahogy az OHG-van sem voltak, habár a commandernek van egy kis fogalma róla. Megmondom én, hogy mi nem tetszik: belekötöttetek itt a toborzó szövegbe, mert szerintetek lehetetlen egy ilyet elérni. Szerintem viszont qrvára nem az, egyébként is mindenki olyan feltételeket szab a saját klánjába, amilyet akar.

Pont.

4 éve 4 hónapja #147542 Írta: Mir4g3
T8 CW-t azért mégis csak übereli a T10... :woohoo:

Nem igazán emlékszem, hogy az IS5 kampányban nagyon jeleskedtetek volna :whistle:

FC-k pedig kritikán aluliak (nem hiába T8 CW), nem ismerik a T10 tankokat és az megy a CW-re ami az FCnek van mert az a jómertnekiazvan... FV hevi sidescrapel az IS7ek ellen.. egy lövést tudott leadni a jól képzet FC annyira ismerte a tankot :sick:

Mint ahogy észrevehetted és saját magad bizonyítottad nincs ilyen kritériumnak megfelelő játékos. ;) Tökéletes példaként hoztad magad, hogy egy jobb klán feltudja húzni a win% olyannál aki alig látott még csapat csatákat (20K csata alatt). :woohoo: Még szerencse hogy csak 1-2 alkalommal engedtek vezetni... mert különben mindenkinél meglátszana az a hatalmas taktikai érzékről árulkodó 51% győzelem amit randomba produkálsz, ezzel bizonyítván kiváló és kimagasló helyzet felismerési és alkalmazkodási képességed . ;)

4 éve 4 hónapja #147562 Írta: TRIXXON
Megválaszolva: TRIXXON

Mir4g3 beküldte: T8 CW-t azért mégis csak übereli a T10... :woohoo:

Nem igazán emlékszem, hogy az IS5 kampányban nagyon jeleskedtetek volna :whistle:

FC-k pedig kritikán aluliak (nem hiába T8 CW), nem ismerik a T10 tankokat és az megy a CW-re ami az FCnek van mert az a jómertnekiazvan... FV hevi sidescrapel az IS7ek ellen.. egy lövést tudott leadni a jól képzet FC annyira ismerte a tankot :sick:

Mint ahogy észrevehetted és saját magad bizonyítottad nincs ilyen kritériumnak megfelelő játékos. ;) Tökéletes példaként hoztad magad, hogy egy jobb klán feltudja húzni a win% olyannál aki alig látott még csapat csatákat (20K csata alatt). :woohoo: Még szerencse hogy csak 1-2 alkalommal engedtek vezetni... mert különben mindenkinél meglátszana az a hatalmas taktikai érzékről árulkodó 51% győzelem amit randomba produkálsz, ezzel bizonyítván kiváló és kimagasló helyzet felismerési és alkalmazkodási képességed . ;)

Azért ez már majdnem idegesítő, hogy 1-2 napon belül ismét azt kell írnom, hogy Mir4g3-nak az első betűtől az utolsóig igaza van.

Nem azért, mintha egyetlen betű erejéig is a támogatásomra szorulna Mir4g3, de, amit ír, az erősebben igaz, mint hiszed.

És ezt a saját példámon keresztül is igazolhatom... mert a "főgarázsomban", ahol az egyéni eredményeim ugyan jobbak, mint ennek a garázsnak amivel ide regisztráltam (mert ez egy kísérleti garázs) és aminek egyetlen célja, hogy FC-ként már 3. éve tevékenykedek egy "nyugati" klánban... szóval, ott az FC winrate-m 77 és 83% közötti (mostanában inkább 77-79% közötti), de, ha a klán összesített winrate-jét nézzük, akkor ennél lejjebb vagyunk, mert a többi FC nem hozza ezeket az eredményeket... én pedig (védendő az idegrendszeremet) "vészhelyzetben" is csak heti maximum 3 napot, ezen belül maximum 4-6 óra játékot vállalok.

Pl. én soha nem harcolok harcosként a CW-ken.
"Félreállítom" a tankocskámat kezdéskor (azaz, csak bóklászok vele, hogy lássam a harci helyzeteket) és csak "irányítok" (persze, ha nagyon kell, akkor durrantgatok 1-2-őt, de, ez nem jellemző)... ebből következik, hogy Mir4g3-nak abban nagyon is igaza van, hogyha az egyik paraméternek meg is felelne az általad keresett FC (pl. winrate), a többinek biztosan nem... mert olyan játékos nincs, aki az összes feltételednek egyszerre megfelel.

Bocs Mir4g3, majd most 5 hónapig nem írok semmit veled kapcsolatban kiengesztelésül. :-)

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #147572 Írta: imi321
Igen, IS-5 kampányt elbactuk, de nekem amúgy sem kellett, nem is indultam érte. Nem mellesleg csak a rossz marad meg benned is, mint mindenkiben. Egyébként én nem tapasztaltam ezeket, amit mondasz. Igen, volt olyan, hogy GYAKORLÓ fc beküldött spotolni 140-nel, pedig a vak is látta, hogy nem fog sikerülni. De hibázhat mindenki, ennyi. Azt csodálom, hogy az OBI nem egy EU-szerte hírhedt klán veled meg marcikával az élen. Viszont a 3. kampányban 2. legtöbb tankot gyűjtöttük(ték), az biztos, hogy csak az erős szövetségesek miatt van. Szánalmasak vagytok.

Még szerencse hogy csak 1-2 alkalommal engedtek vezetni... mert különben mindenkinél meglátszana az a hatalmas taktikai érzékről árulkodó 51% győzelem amit randomba produkálsz, ezzel bizonyítván kiváló és kimagasló helyzet felismerési és alkalmazkodási képességed . ;)

Ez pedig undorító, de akkor mondok én is valamit: te pedig feldughatod magadnak az 57% winedet, mert ~35k csata után összekapartál egy hullagyenge 2200-as wn8-at, és 2900 recentet. Respect. És igen, nekem meglesz annyi csatára a lila is:
www.wot-fightcl...c.html
Mielőtt a winratevel jössz, elmondom, hogy tényleg pocsék, de már nem is érdekel. Ha húzni akarnám, akkor századozok. Ha wn8-at paddolnám, akkor meg MT-25+ full gold.

Részemről vége, már az előző hsz-emben le akartam zárni, de csak vergődtök tovább.

4 éve 4 hónapja #147652 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Mir4g3 beküldte: Viharban 1 FC volt, azt is kiutálták a noobok.

Szerintem tudom kire gondolsz. Ha az, akit én is ismerek, akkor a baj az vele, hogy közösségromboló. Ez pedig egyik klánnak sem hiányzik. :P

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #147893 Írta: green_84
Megválaszolva: green_84
Csak hogy visszatérjünk az eredeti témához, íme az egyik 1338 WN8-cal rendelkező játékosunk SH statisztikája, csak hogy mit lehet meg mit nem ... És "sztárok" nélküli klán vagyunk. Egyébként pedig a kritikátokat inkább dicséretnek veszem(ük), mert hiper-szuper unicum klánok SH statisztikáját értük el ezek szerint, "sz@r" FC-kel...
És ezt a statisztikát nem TierVI-ban "kaparjuk" össze!
Azért pedig elnézést kérek a klánunk nevében, hogy vannak céljaink és nem holmi "jött-mentet" keresünk, mert már láttunk egy párat.
Amit keresünk, az egy értelmes, rutinnal rendelkező FC, aki MÉG ELŐRÉBB viheti klánunkat nem pedig mellkasát veregő ...
Mellékletek:

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #147908 Írta: TAdo
Megválaszolva: TAdo
Találtam egy kiváló FC-t. Bármelyik klán örülne ilyen FC-nek.

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

PUSH, PUSHHS!!! HEAVIES PUUUSSSHSSS!!!!

(Tegnap találtam a videót, nem találtam neki jobb topicot.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: shaman, Ergil

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.