Jelenleg 201 vendég és nincs tag online

Field Commander kerestetik

4 éve 1 hete #147334 Írta: riglercsabi
Megválaszolva: riglercsabi

Egy "épphogy" 1900 WN8-as játékostól, úgy, hogy viszonylag csak erős klánokban játszottam..
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hete - 4 éve 1 hete #147335 Írta: riglercsabi
65% WR CW-n... Nagyon erős stat, illetve klán kell hozzá...

4 éve 1 hete #147391 Írta: shaman
Megválaszolva: shaman
Vitatnám! 1700wn8 átlag vagy feletti klánnal megfelelő csapatjátékkal teljesíthető. Nekem is 70% felett van az SH-m bár a CW-m csak 58% (sajnos) íme:
Mellékletek:

4 éve 1 hete #147395 Írta: vektortér
Megválaszolva: vektortér
És a minimum 1400-ba Nálatok nem fér bele a 2k fölötti WN8?

4 éve 1 hete #147398 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321

Mir4g3 beküldte: Kicsit meredekek ezek a számok, szerintem. :S

2K WN8 játékosnak is jó lenne az a 65% CW győzelem és a 70% SH. :woohoo:

De sok sikert... ;)

;)
wot-life.com/eu...mi321/

,,Akinek nincs Pool medálja és 150 IQ-ja, az annyit is ér!" AraHun&mydocumentes
,,A legtöbb, amit a barátomért tehetek, az az, hogy felfogom előle a Jagdpanzer E 100 lövését" saját bölcsesség

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

4 éve 1 hete #147399 Írta: shaman
Na látod, pedig nincs is 1900 wn8-ad.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: imi321

4 éve 1 hete #147406 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321

riglercsabi beküldte: 65% WR CW-n... Nagyon erős stat, illetve klán kell hozzá...

Nekem úgy 63%, hogy egy jódarabig egy 1000 wn8-as klánban voltam, ahol CW-n akkora failokat csináltak(tunk), hogy égnek állt tőle a hajam is. Aztán az OHG-ban és itt szépen felhúztam. Egy ilyen 1600-1700-as klábnnal már meg lehet csinálni, csak jó FC-k kellenek.

,,Akinek nincs Pool medálja és 150 IQ-ja, az annyit is ér!" AraHun&mydocumentes
,,A legtöbb, amit a barátomért tehetek, az az, hogy felfogom előle a Jagdpanzer E 100 lövését" saját bölcsesség

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: shaman

4 éve 1 hete - 4 éve 1 hete #147424 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
imi321 te mióta is vagy FC?

Egy gyakorlott klánban ez nem nagy mutatvány, gondolom ha te vezetnél nem ilyen lenne. :evil:

shaman
Te FC-t keresel akinek 60%+ CW legyen és az 1400 WN8 már jó.... :side:

Légy oly kedves ha megtalálod azt az embert aki 1800 WN8 alatt van és 60%+ban nyert CW-t 1K csataszám felet és legalább a felét ő vezette mutasd már be nekem is. Mert én még átlagos játékost kiemelkedő FC-ként funkcionálni nem láttam. :pinch:

4 éve 1 hete #147426 Írta: vektortér
Megválaszolva: vektortér
Mir4g3
Szia! Nem Téged keresünk, mást. Ha megtaláljuk akit keresünk, nem fogjuk bemutatni Neked, mert nem feltétlenül adunk a véleményedre.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: shaman, imi321

4 éve 1 hete #147430 Írta: shaman
Mutatni tudok, érdekel? wot-life.com/eu...8#tab2 Ráadásul nem azt mondtam, hogy célzottan 1400wn8-as FC-t keresünk, hanem azt, hogy MINIMUM statja legyen annyi és azért keresek ilyen "erős" FC-t, mert úgy érzem 50% CW WR-el nem lennénk előbbre. Ami szerintem érthető dolog.

4 éve 1 hete #147431 Írta: riglercsabi

1. a 63%-od még mindig nem 65...
2. Milyen klánokban? OHG, ne viccelj, úgy ültek hónapokig területen, hogy csatájuk sem volt... Vihar? erős szövetségesek semmi több, nekünk most csak azért 70%, mert 1000 WN8-as klánok esnek be landingra...
3. Hiába van jó FC, ha a játékosállomány gyenge... Néhány SH-t, CW-t le tud hozni, de hosszútávon beletörik a penge...

4 éve 1 hete #147436 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Mindenek előtt sok sikert még egyszer!

Most nagyot csalódtam, hogy nem én vagyok a kiszemelt áldozat. :(
Pedig csapot papot elhagyva rohannék, hogy átlagos klánban harcolhassak az átlag feletti klánok ellen.... :woohoo:

Ilyen játékost az életben nem találsz, így igen hamar lejjebb adod majd a kritériumokat. :evil:

Addig nyugodtan dédelgesd az álmod.... :S

shaman beküldte: Amit kínálunk: Hiszti és reroll account mentes légkör, felnőtt, aktív játékosok között.

Már most hisztizel pedig csak 1 aprócska tényecskére szerettem volna felhívni szíves figyelmedet. No de sebaj nem az egész klán olyan mint a toborzó, (általában) de azért mégis csak előre jelezhet dolgokat. :-*
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo

4 éve 1 hete #147437 Írta: shaman
Nem hisztizett, röhögött!

4 éve 1 hete #147438 Írta: riglercsabi

shaman beküldte: Mutatni tudok, érdekel? wot-life.com/eu...8#tab2 Ráadásul nem azt mondtam, hogy célzottan 1400wn8-as FC-t keresünk, hanem azt, hogy MINIMUM statja legyen annyi és azért keresek ilyen "erős" FC-t, mert úgy érzem 50% CW WR-el nem lennénk előbbre. Ami szerintem érthető dolog.

Ismerős... csak az a baj, hogy egypályás a srác (Mountain Pass), ezenkívül... inkább hadd ne részletezzem... Én is voltam OHG-s...

4 éve 1 hete #147439 Írta: shaman
Ha így nézzük akkor a 99% is kevés lenne. Ne baszogassuk egymást, részemről legalábbis no offense. Én tisztelettel beszéltem mindenkivel.

riglercsabi beküldte:

1. a 63%-od még mindig nem 65...
2. Milyen klánokban? OHG, ne viccelj, úgy ültek hónapokig területen, hogy csatájuk sem volt... Vihar? erős szövetségesek semmi több, nekünk most csak azért 70%, mert 1000 WN8-as klánok esnek be landingra...
3. Hiába van jó FC, ha a játékosállomány gyenge... Néhány SH-t, CW-t le tud hozni, de hosszútávon beletörik a penge...

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.