Jelenleg 783 vendég és 16 tag online

Miért vegyünk részt (vagy ne) a CW-n?

6 éve 2 hónapja #23841 Írta: Milcsi
Megválaszolva: Milcsi
400V neked valami komoly agyi problémád van. Ha valaki nem ért egyet a véleményeddel és meg is jegyzi, te egyből jössz itt a személyeskedéssel. Ha nem akarsz CW-zni akkor ne CW-z, attól még az egy jó dolog még így, alacsony szinten is. Nekem is célom hogy majd egyszer,ha meglesz hozzá a tudásom és tankom, CW-re szeretnék menni egy magyar klánnal. Azt is észre kéne venni hogy mindig veled van a baj...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #23842 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
plutoka, újat tanulunk, nem pedig újjat. Ezen kívül viszont a WG egyik célja volt az előző kampánnyal is, hogy kisebb klánok is belekóstolhassanak a dologba. Ezt a mostani kampány során egészen okosan (2 map, tier 8 limit) csinálták meg, majdhogynem elégedett vagyok velük.

Ami a fásulást illeti, az a csapattól is függ... a sok sikertelenségbe bele lehet fásulni, de ha néha becsúszik egy-két győzelem, az már rögtön segít a morálon. Egyébként hidd el, még a 120 arany/nap is sokat jelenthet egy-egy játékosnak, aki folyamatos pénzhiánnyal küzd. Mégis milyen jó olyankor, hogy a 10-es tankhoz a modult leszerelheted a 9-esről. 120 gold az 4 fő/nap.

Persze... egy idő után elkapja az embert a csepeli HÉV, és elkezdi vonzani a szemét a 2400-as terület (vagy épp a 4ezres, amit a kampány első napja óta tartunk), még akkor is, ha nem látok belőle heti több ezer goldot (de azért több százat igen, mondjuk). Mégis, olyan jó érzés, hogy csorog befele a gold a klánkasszába, és ehhez én is hozzájárultam. Aztán meg majd az én zsebembe is fog belőle csorogni :P Rá lehet kapni erre a dologra.

6 éve 2 hónapja #23843 Írta: 400V
Megválaszolva: 400V

s2firestar beküldte: Én hoztam létre a témát, és tudom, hogy milyen szándékkal. És ez egy fórum, itt az egyes embereket is ízekre lehet szedni. Az egyes emberek személyes véleményét is ízekre lehet szedni, ha azt megírja. Mint például én is megtettem (mind a boncolgatást, mind pedig a részletes személyes véleményt és élményeket).

Továbbra is érdekel, hogy ha a magyar felhozatal ennyire nem stimmel, mért nem keresel magadnak egy külföldi klánt? Szerintem nem én vagyok az egyetlen olyan ember, aki írogat a fórumra, és nem magyar klánban játszik.

- Nem érdekel az arany!

- Nekem az élmény a fontos és a teljesítmény.

- Kiakarom fejleszteni az egész soviet ágat, 5 db tier 10 nél járok most csinálom ST 1 el IS4 et lesz 6.

- Nem érdekel a CW!

- Század érdekel de nincs olyan összeszedett közeg ami tier 8 ba tartós 60-70% győzelmet nyújt! Meg az hogy képtelenség úgy jó közegbe játszani hogy ne lenne az a téma hogy én nekem mennem kell klánba. Csak gondold végig hogy ott állok 5 db CW favorit tankal és azt ismételgetem nem akarok menni CW re akkor milyen benyomást teszek. Az ilyen embernek nincs haszna mert itt magyaroknál ez az egy opció létezik csak. Vagy CW vagy semmi!

- Legfőbb probléma hogy mindenki azzal keres pl tegnap 2 klán akart felvenni soraiba. Senki nem keres századba, opció mindig ha nem jössz a klánunkba akkor századra se gyere.

- Mindenki a chippel van megbolondulva(ha a CW nem érdekel akkor ez a része akármilyen hihetetlen engem hidegen hagy)

Összefoglalva!

Hangulatos nagy tier századok ami engem érdekel.

Ilyen is van!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #23844 Írta: 400V

Milcsi beküldte: 400V neked valami komoly agyi problémád van. Ha valaki nem ért egyet a véleményeddel és meg is jegyzi, te egyből jössz itt a személyeskedéssel. Ha nem akarsz CW-zni akkor ne CW-z, attól még az egy jó dolog még így, alacsony szinten is. Nekem is célom hogy majd egyszer,ha meglesz hozzá a tudásom és tankom, CW-re szeretnék menni egy magyar klánnal. Azt is észre kéne venni hogy mindig veled van a baj...

Úgy van folytasd majd Jactor ezt a topicot is bazárja!

Gratulálok!

Itt minden második embernek fogalma sincs a személyeskedés fogalmáról?

Nem tudtok kultúráltan beszélgetni anélkül hogy nem kéne kitérni mindig arra hogy baszogassuk a másikat?

Téma a CW! Télleg ennyire szövegértési problémák vannak hogy 5 emberből 3 nak az én magán dolgaimmal kell foglalkozni?

Két betű ennyire nehéz?

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #23845 Írta: s2firestar
Na, olyan nehéz volt ezt leírni? :silly: Ezzel a véleménnyel már lehet mit kezdeni.

Egyébként ezzel talán csak az az egy gond van, hogy a te vágyaid nem egyeznek a legtöbb klán céljaival (CW), akik meg nem akarnak egyáltalán CW-zni, ott meg... nos... nem biztos, hogy a legjobb játékosok játszanak (akikkel viszont században is kérdéses az eredmény).

Én is azt kell, hogy mondjam, hogy neked a 7v7 10-es szinten lesz az igazi megoldás, mert ahhoz össze lehet szedni a haverokat, olyan, mint egy nagyobb szakasz, tier 10 és pörgős.

(Hangulatkeltéshez javaslom a sólámpát, mivel igen szépen világít a sötét téli estéken :D:D)

6 éve 2 hónapja #23846 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari
Akkor CW.
Ahogy én gondolom.
Először el kell dönteni mik a célok.
- Aranyat szeretnék minél többet.
Megpróbálok jelentkezni egy nagy klánba akik rendszeres és állandó résztvevői a map-nak, sok területtel, jó bevétellel.
-Sokat akarok CW-zni.
Lásd előző pont.
- Ki szeretném próbálni a CW-t milyen is az.
Jelentkezek egy olyan klánba aki aktívan CW-zik, mindig van területük egy pár darab.

Ehhez kell mellérendelni mennyi idő van erre az egészre.
Remélem nem baj ha magamról beszélek. Tudom hogy napi szinten mennyi időm van a játékra. Ebbe az időbe kell beleférnie annak hogy húzok 2-3-4 tankot a 10-es felé, és hogy megyek egy pár CW-kört. Szeretnék hasznos lenni a klánnak ezért azokat a tankokat húzom ami később a csapat hasznára lesz és bővítem a lehetőségeket a parancsnoknak.

És a harmadik dolog a képességek. Tudd elhelyezni magad hogy mire vagy képes és mire nem. Hiába akar valaki sokat CW-zni meg talicskázni az aranyat ha szerény a tudása mind elméletben mind gyakorlatban. Egy, fel sem veszik mert ránáznek noobmeteren és nem, vagy valami csoda folytán felveszik, de akkor csak görcsölés és szenvedés az egész CW és kirakják.
Ha valakinek jó képességei vannak és érti a játék fortélyait akkor meg mehet nagy klánokhoz CW-zni (hozzáteszem CSAK randomban nehéz olyan stat-ot összehozni ami eléri a TOP klánok szintjét.)

6 éve 2 hónapja #23847 Írta: 400V

s2firestar beküldte: Na, olyan nehéz volt ezt leírni? :silly: Ezzel a véleménnyel már lehet mit kezdeni.

Egyébként ezzel talán csak az az egy gond van, hogy a te vágyaid nem egyeznek a legtöbb klán céljaival (CW), akik meg nem akarnak egyáltalán CW-zni, ott meg... nos... nem biztos, hogy a legjobb játékosok játszanak (akikkel viszont században is kérdéses az eredmény).

Én is azt kell, hogy mondjam, hogy neked a 7v7 10-es szinten lesz az igazi megoldás, mert ahhoz össze lehet szedni a haverokat, olyan, mint egy nagyobb szakasz, tier 10 és pörgős.

(Hangulatkeltéshez javaslom a sólámpát, mivel igen szépen világít a sötét téli estéken :D:D)

Az a poén leírtam 4. hozzászólásba amire most lett válaszolva.

Legalább 3 hozzászóláson át kellett magyaráznom azt amit már leírtam a 4. be....

6 éve 2 hónapja #23848 Írta: Solinari
400V!

Ha ezt a 4.hozzászólásban leírod érthetően akkor semmi gond nincs. :)

Menj 7v7-be haverokkal akkor az a te pályád.(Ha összeszokott csapattal mész akkor nagyon sok sikerélményt, pénzt, és tapasztalatot lehet gyűjteni hála a szerintem nem túl acélosan működő képességalapú MM-nek.)

6 éve 2 hónapja #23849 Írta: 400V
Komolyan jó hogy arról szól az egész topic kb 2 ember kivételével hogy HOGYAN OKTASSUK KI 400V OT!

TÉMA: Miért vegyünk részt (vagy ne) a CW-n?

Szerintem itt és most nagyon komolyan elhúzok innen mert fertő az egész. Nem lehet kultúráltan egy témáról beszélgetni mert valaki ide jön a nyomorával meg az okoskodásával. Tegnap is 3000 csatás ember osztotta a játékról az észt 800 as effyvel.

POFÁM LESZAKAD!

NA PÁ
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Solinari, plutoka

6 éve 2 hónapja #23850 Írta: Milcsi
Megválaszolva: Milcsi
:D :D Vedd már észre magad ember!!!

Amúgy milyen Tier 9-10es tankok a legalkalmasabbak CW-re? Német tankokat nem sűrűn látni, ez miért van? Ennyire rossz a német ág?

6 éve 2 hónapja #23851 Írta: Solinari

Milcsi beküldte: :D :D Vedd már észre magad ember!!!

Amúgy milyen Tier 9-10es tankok a legalkalmasabbak CW-re? Német tankokat nem sűrűn látni, ez miért van? Ennyire rossz a német ág?

Német 10-esben. E100, JPZE100, meg GWE100. Nagy ritkán E50M.

6 éve 2 hónapja #23852 Írta: Vajk94
Megválaszolva: Vajk94
looooooooool

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

6 éve 2 hónapja #23853 Írta: s2firestar
Minden 10-es tank CW képes. Csak van amelyik CW képesebb a többinél :D Van olyan tank, ami csak nagyon hozzáértő játékos kezében való CW-re, mert különben sírás lesz (ennek legtipikusabb esete az FV, az ugyanis képes avatatlan mancsok között 3-400-akat sebezni, és akkor a csapat sír, meg képes 2000+-t is sebezni, akkor meg az ellenfél sír).

Minden tanknak lehet helyet találni és feladatot is (amikor elkezdenek kifagyni az E5-ök meg az IS-7-ek, hamar előkerülhet a zsebből egy IS-4 is...), és fontos, hogy ezzel egy feltörekvő klán tisztában legyen.

Mivel én ehhez rohadtul nem értek, ezért írtam egy ilyen általános választ, mert az jó :D

6 éve 2 hónapja #23854 Írta: Solinari
Én meg nem vagyok CW profi. Az még nagyon messze van. De igaz hogy minél több CW "képesebb" tank van a garázsban annál könyebb a klán dolga. Kifagy 1-2 nem gond mert áll még 5-6 jó tank a garázsban.
Talán ezért is jó az új kampány mert nem fagynak ki a tankok.

6 éve 1 hónapja #27620 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Milcsi beküldte: :D :D Vedd már észre magad ember!!!

Nem rossz a német ág, de a T10-es vasak alkalmazása taktika és pályafüggő. Himmelsdorfon jól lehet alkalmazni az E100-at, míg pl. Sand Riveren öngyilkosság. Az E50M jó tank, de a medek között vannak nála sokoldalúbbak. A BatChat-tel és az orosz medekkel könnyebben bekerülhetsz egy CW csapatba. Az IS-7, T110E5, 50B, T57 a leginkább populáris vasak.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.