Jelenleg 705 vendég és 16 tag online

10k csatám van és noob vagyok. Mit tegyek?

6 éve 2 hónapja #23692 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari
Végigolvastam figyelmesen. Az egészből megint az domborodott ki a matekod által hogy az arany az arany az arany. Ne ez számítson már. Ha meg neked ez a fontos akkor ajánlok párat akik nagyban játszanak (EFE, EXNOM, BIA). Menj el hozzájuk. Sok terület sok bevétel. Az elosztásban nem tudom mennyire megy haveri alapon a dolog.
És továbbra is mindenki hibázhat még ha aranyról van is szó. Ha 3 óra alatt kifarmolsz bármilyen modult akkor 45 perc bármelyik tank CW-képessé tétele.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #23693 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
Ugyan már kit érdekel, hogy mit csinálnak CW-én. Mert engem nem és lefogadom, h a többi fórum látogatót sem érdekli a te több klánon végighúzódó sértettséged...
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #23694 Írta: 400V
Megválaszolva: 400V

Szőkekóla beküldte: Na látjátok drága szép testvéreim, többek között az ilyen félreértések miatt nem vagyok benne egy klánban sem. Olyan gyerekesek vagytok, de tényleg. Mihez kezdenétek egy nemzetközi klánban? Hogy lenne bárkiből is szerver admin, tárgyilagosság, pártatlanság nélkül? Chillax. :)

Különben nem láttam, melyik büdös féreg magyarozott? Mert ugye tudjátok, attól, hogy valaki beszél magyarul, még nem válik azzá.
Tiszteletem uraim, s persze hölgyeim. ;)

Ja, az én statom sem kimagasló, oszt? :)

Nem fogják fel! Olyan területről beszélünk amit a magyar nem üt meg.

Átlag magyar klán írtam, 10 ből 6 ba 7 be simán anyázhatsz senki nem szól bele. Vagy baszol ki a társaddal mikor 5 fragje van és egy 200 hp s tankot nem hagy meg neked hogy top gunod legyen és ezzel érezd milyen jó helyen vagy mert annyiba néznek a társaid hogy oda adnak neked 200 hp t hogy neked meglegyen az örömöd. Ennyit nem várhatsz el egy átlag klánban.

Én akármilyen klánba lépek be megadom a tiszteletet és nem anyázok.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #23696 Írta: Tiger205_Bp
Megválaszolva: Tiger205_Bp

Memnon beküldte: Talán azért nem vitt 8-ast, hogy két könnyített MM-es prémtankot ne vigye fel tier10-be vele? Nem olyan rossz választás az, TD-nek szar a T25/2 de 2 közepes mellé szakaszban nem hülyeség, szerintem legalábbis inkább ez mint egy T20 vagy T43.

Akkor már inkább Comet vagy valami gyorsabb, ami tartja a lépést.
Esetleg Panther, VK3002D.
A Type is tier limites? Nem tudtam (mindig tanulok valamit) - de ha mindenáron TD, akkor sokkal inkább Jpanther vagy SU-152 a legutolsó löveggel - vagy akár AMX AC1946.
Mindet jobban élvezetem a T-25/2-nél - félreértés ne legyen, azzal is van top gun, meg jó csata - de a lövege nem tier 7 td-re való :(
A Kocka, vacak Churchill GC tier 6 td-m lövege is jobb!

A gyorsaság szükséges, a sietség káros. (Szuvorov)

Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #23698 Írta: 400V
Itt egy kis műsor milyen mikor hárman bemegyünk haverokkal randomba typeal.

Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #23701 Írta: peticsiga
É ez most, hogy a francba jön a CW/300gold/72óra/ótvarmagyarklánok témához.

3 type szakszban, random csatában, saját tier-ben egy abszolút medek-nek kedvező pályán lehoz egy mecset. Grat.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #23704 Írta: 400V
jah kb 3 órája egrecíroznak vagy 5 en. Mindezt azért mert kiderült a nevem és megmertem magam védeni.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #23705 Írta: peticsiga
jah csak kb. senki nem vonta kétsége a játéktudásodat/statod-at.

Egyszerűen Te mást látsz bele a magyar klánéletbe mint amit kéne és emiatt egrecírozunk.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #23706 Írta: 400V

peticsiga beküldte: jah csak kb. senki nem vonta kétsége a játéktudásodat/statod-at.

Egyszerűen Te mást látsz bele a magyar klánéletbe mint amit kéne és emiatt egrecírozunk.

Tanulságos volt komolyan! :)
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #23707 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

400V beküldte: Tudok napestig mesélni...

Szívesen meghallgatlak...

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #23709 Írta: Balakka001
Megválaszolva: Balakka001

400V beküldte:
Nem fogják fel! Olyan területről beszélünk amit a magyar nem üt meg.

szóval személyeskedsz? nem fogjuk fel? meg magyarozol?
gratulálok... én nem is bánnám ha a hozzád hasonló - már bocsánat - gyökerek nem képeznék szerves részét ennek a közösségnek.

Szerencsétlen azt hiszi hogy a Tigris mindent visz...
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #23710 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Hát jó, zárom ezt is :dry:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HPeter, Szete58
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.