Jelenleg 538 vendég és 11 tag online

10k csatám van és noob vagyok. Mit tegyek?

6 éve 2 hónapja #22065 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
De Surmou akkor ugye ha ezt állítod, amit: hogy Ödön tudja h a ő élvezi amit cisnál.

Akkor ugye tisztában vagy hogy egy debil/retardált mitől nevezhető annak ami.

"debilvagyoktökmindegymitörténikleszarom és évezem őőőőeee" miközben kidülledt szemekkel 2 órája nem pislogott a monitor előtt és folyik a nyála....mert van egy killje 2 óra után.

Képzeld el a DEBIL-t amint az udvaron dobálja a láthatatlan barátjának a labdát és várja h az visszadobja neki.

Ő is élvezi, de aki kívülről látja az ugye rosszallóan néz rá. Egészen addig nem is foglalkozik vele amíg semmi kapcsolata vele.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #22067 Írta: Surmou
Megválaszolva: Surmou
Nemhiszem hogy ez lenne a helyzet...pusztán arról van szó hogy nincs mit vesztenie és ezért nem érdekli,mert ő másért van itt, nem azért mint te vagy én vagy más akinek vmilyen szinten számít a teljesítmény.

Megye I./II./III. ban miért fociznak az emberek? mikor a labda 2-3 méterre pattan mindíg stb?(ha lenne a focinak wn7-je akkor ők a 0-200asok)Élvezi és akkor is élvezi ha béna és nem debil ott sem mindenki van kivétel,mint mindíg.

De érted ugye?ott is vannak akik jobbak énis fociztam már a Fradi ellen és nem is merem elmondani az eredményt de attól még jól éreztem magam :)Mégsem vagyok retard...

Talán a pirosak is azt élvezik hogy kilőhetnek pár pirosat és kész...néha összejön akkor nagy az öröm...Ezért támogatom azt h legyen képesség alapú MM,mert bár bajom nincs velük de ha lehetne választani inkább játszanék saját szintűekkel,de attól még pirosék is hagy játszanak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dozer00
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #22070 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
Üdv tanktársak!Mindenben egyetértek Sormou-val.

Rövid az élet, hosszú a szégyen.
wotinfo.net/en/...ure.pn Tarja Turunen
(örök szerelmem)
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #22071 Írta: CrossMetal1
Ödönt meg leszarom és kész!

(örök szerelmem)
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #22072 Írta: CrossMetal1
ÉN mindíg teljes szívvel játszok. 6000k alatt kétszer szóltak rám,mert nemtudták miért vagyok ott ahol.

(örök szerelmem)
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #22073 Írta: Fenysugar
Megválaszolva: Fenysugar
Egy képtelen elképzelés:

Neked az effid 1800 (nem rossz), a maradék 29 játékosé 2500. Mindenki téged nooboz. Abbahagyod a játékot?

Igen, itt a rendkívül kicsi effivel rendelkezőkről szól. De mindig van nálad jobb és mindig van rosszabb is. Valamilyen szinten persze elhelyezi az ember magát azon az általa illetve a statisztika által besorolt mérlegen. De több száz ezren játszanak ezzel a játékkal és szinte mindig fog az mm betenni a csapatodba náladnál rosszabb illetve jobb játékost.
Ha valaki a random csatában a listán a legjobb, könnyen meglehet, hogy elkezdi noobozni a többit. Míg ugyan ez az emberke egy másik csatában a listán a legrosszab, meg sem mukkan, sőtt, reméli, hogy őt nem noobozzák.

Az, aki a statjával olyan nagyra van és nem tetszik, hogy a noobok között kell játszania és elveszik emiatt a kedvét, annak nem kell randomba mennie. Menjen elit klánba és tolja a cw-t. Ott emberkedhet a hasonló képességűekkel. Ha pedig farmolnia kell a kreditet, azt pedig tűrje méltósággal a sok noob között. Semmi sem kötelező és soha semmi nem lesz olyan, amilyennek szeretné az ember. De ne is döntsön mások helyett, hogy mi jó nekik, vagy mi nem.
Olyan ez, mint az iskolában az érdemjegy. Egy 5ös tanuló nemigazán örül a 4esnek, míg a kettes tanuló már a hármasnak is nagyon örül. A legjobb, ha magadat önmagadhoz méred. Igaz, hogy itt másoktól is függ az, hogy hogyan is teljesítesz, de azért van némi beleszólásod a csatákba. S ha ez az aprócska befolyás nem elég, akkor bizony neked kell más játék vagy kikapcsolódás felé tekintgetned, hiszen neked nem jó a játék. Ez jelenti azt, hogy túlnőttél rajta, ideje más területen kipróbálni magadat. Olyanon, ahol magasabb a mérce. Máson nem fogsz tudni változtatni, így megoldásként marad az, ha te lépsz tovább.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dozer00, exa599, Gaurgana, NightmareHUN, Kismutyur, Szete58, kharon00, bill68, Ping Pong, Lolkabolka_HUN
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #22074 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Surmou így van amit írsz. De ha minden nap ellenük játszanál, és nem érne pozitív eredmény, akkor menny idő után adnád fel.
Ezt nem bírjuk felfogni.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #22075 Írta: Surmou
Megválaszolva: Surmou

Raklapmanci beküldte: Surmou így van amit írsz. De ha minden nap ellenük játszanál, és nem érne pozitív eredmény, akkor menny idő után adnád fel.
Ezt nem bírjuk felfogni.

De látod ez nem az ő hibájuk hanem a WG-é...ha lenne képesség alapú MM nem lenne gond annyi....na de most már játszi van :D
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #22077 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

Raklapmanci beküldte: 10ezer csatám van és noob vagyok. Mit tegyek?

Gondolkodtunk már el azon, aki 10 ezer csatát lejátszottam(gyakorlatilag több mitn egy év játék áll a hátam mögött) és még mindig nem tudok körönként kilőni egy tankot, ( sőt 4-5 csatánként sem), hogy mit rontok el?

Hogy azzal áltatom magam , hogy szórakozok, de közben igen is csak magamra haragítom a 14 másik játszótársamat?

Mit csinálok rosszul? még is csakmeg kellett vásárolnom egy egeret meg egy monitort és használni? nem csak fél kézzel intuicióval irányítani a tankokat éjjelente kibotozni a tier6os tankkal a másnapi elherdálandó kreditemet?
Rosszabb esetben már felérem ésszel az utalás mechanizmusát és 100 ezer forintot ráköltöttem a játékra , de nem bírok belőni senkit még premium ammóval sem? (persze mert mindenki köcsög csíter...)

Itt osszátok meg a véleményeteket, és szigorúan abban a témában, ki hogy látja , milyen indíttatásból szívatja még mindig magát az, aki szórakozás címszóval azt állítja, teljesen meg van elégedve avval h napi több órában ingyen dmg-t nyújt azoknak a játékosoknak akik használják a fejüket és érdemben szeretnék eltölteni a napi játékidejüket.

Mindenki noobként kezdi, csak van aki továbbfejlődik. Viszont az hogy élvezi-e a játékot nem képességfüggő szerintem. Ha rossz játékos akkor ugyanannyira fog örülni egy kilőtt tanknak, mint te egy topgunnak. Normál játékoknál ezt a különbséget úgy hidalták át, hogy beállíthatod a nehézségi fokozatot magadnak. Vagy esetleg fokozatosan egyre nehezebb és nem jutsz tovább ha nem fejlődsz (ott nem probléma, elvégre előre kifizetted a játékot). A WG -féle megoldás, hogy hagyjuk a játékosokat keveredni. Aki élvezi az élvezi, a jobbak meg úgyis gyakrabban győznek. Többnyire nincs is gond, kivéve ha nagyon egyenlőtlen az elosztás. Ha legalább egyenlően osztanák el a jókat/rosszakat... de nem. A helyes megoldás szerintem egy képességek szerinti elosztás lenne, legalább 3-5 csoportra. Egyrészt a rossz játékosok nem zavarnák a jobbakat, másrészt könnyebb lenne nekik a játék. Plusz kihívást is jelentene feljebb lépni. Amolyan cél az újabb tankok kifejlesztése mellett. Sajnos a WG erről hallani se akar.

U.i.: tudom, ne offoljam a topikod...

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Gaurgana, mrlajos
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #22087 Írta: Fenysugar
Megválaszolva: Fenysugar

Ha legalább egyenlően osztanák el a jókat/rosszakat... de nem. A helyes megoldás szerintem egy képességek szerinti elosztás lenne, legalább 3-5 csoportra. Egyrészt a rossz játékosok nem zavarnák a jobbakat, másrészt könnyebb lenne nekik a játék. Plusz kihívást is jelentene feljebb lépni. Amolyan cél az újabb tankok kifejlesztése mellett.

Na, ez igazán jó lenne. Kár, hogy a wg-nél nem azok vannak többen, akik ezt az elképzelést támogatnák. Amíg ez nincsen megoldva, addig sajna ezt kell elfogadnunk.De azért nem árt ha szívjuk a wg vérét ezért a megoldásért.
Ui.: Serb tuti ez ellen van :angry:
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #22088 Írta: Szőkekóla
Megválaszolva: Szőkekóla
Olvastam valahol, hogy az átlag feletti játékosok, az aktív játékos állomány 3 %-át teszik ki. Ha az átlag 1000-es hatékonysági mutatóval rendelkezik, akkor tehát az e felettiek. Biztos vagyok benne, hogy ezek között is van olyan, aki havi szinten beleöl a játékba egy-két ezer forintot, vagy többet. Meggyőződésem, hogy az átlag alatti játékos, vagy olyan fiatal, akinek a szülei megvesznek ezt-azt, ennek a többszörösét. A készítők nem felebaráti szeretetből fektettek ennyi munkát a játékba, hanem azért, hogy legyen a vörös Ferrari mellé egy fekete is.
Részben egyet értek azokkal, akiket idegesít a sok "noob", viszont van pár dolog, amit tudomásul kell venni. Az elenyésző hányadért, nem fognak a játékon változtatni, főleg nem képesség alapú MM-re. Bár, mint lehetőség ez is elférne a menüben. Pénz, pénz, pénz, erről van szó.
Lehet káromkodni, de olyan változások, amelyek jobbá tennék a játékot, nem lesznek. Legalábbis olyanok, amelyek az átlag szórakozását könnyebbé tennék.

Ja és még el nem felejtem, MM, +- 2 tier. Mert ma még csak ezt olvasgatom. Wtf with this fucking mm? Írja E75-el. Stock, ja az más. Ha stock, akkor lőni sem lehet vele, csak ilyen lézeres izé van rajta, amivel majd szép kis virágokat világít a másik tank oldalára.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #22094 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37
Én sírtam a Tigris2 vel mikor bevert tier9-10 esek közzé pedig a 88 assal nehéz volt ott lőnöm valamit de azért mindig sikerült. :)
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #22096 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Valamit félreolvastál Szőkekóla. Átlagot úgy számolunk, hogy összeadjuk az összeset és elosztjuk annyival ahányan vannak. Szóval az átlag alattiak és átlag felettiek természetes eloszlás esetén kb ugyan annyian vannak. A 3% szerintem a lilákra vonatkozik. De amúgy jól látod. Pénz, pénz, pénz, erről van szó. Ezzel nem csábítanának több embert, tehát nem hozna többet a konyhára.

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #22097 Írta: Szőkekóla
Megválaszolva: Szőkekóla

Emerich37 beküldte: Én sírtam a Tigris2 vel mikor bevert tier9-10 esek közzé pedig a 88 assal nehéz volt ott lőnöm valamit de azért mindig sikerült. :)

Ezen mindenki átesik. Persze azt sokan nem veszik figyelembe, hogy -nagy valószínűséggel- az első löveg, az nem olyan rég, még top volt. Akkor jó volt? Nem olyan vészes a 88-as, sőt. Én is azt használtam a hosszú 105-ösig.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #22099 Írta: CrossMetal1

Emerich37 beküldte: Én sírtam a Tigris2 vel mikor bevert tier9-10 esek közzé pedig a 88 assal nehéz volt ott lőnöm valamit de azért mindig sikerült. :)

Én is így voltam.Mikor kettőt belelőttem a 10-es marhanagy valamibe csak a fényezése sérült ecsetjavításra.Váltottam "másik" lőszerre,már kicsit fájt neki 3 találat után írta "gold noob".igaza volt.

(örök szerelmem)
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.