Jelenleg 322 vendég és 5 tag online

Miért léptem ki a klánból vagy miért rúgtak ki !

6 éve 2 hónapja #22136 Írta: Lailo
Megválaszolva: Lailo
Ilyenre volt példa nálunk is:D a srác matt részegen üvöltözött ts-en,de másnap bocsánatot kért persze. prodidzsááááááj

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #22149 Írta: Siptiriti
Megválaszolva: Siptiriti
Én nem tudok belépni a worldoftanks.eu/ oldalra csak egy kép jelenik meg. Van más megoldás, hogy kilépjek a klánból?

6 éve 2 hónapja #22159 Írta: kipeti
Megválaszolva: kipeti
Menj fel TS-re, és kérd meg rúgjanak ki legyen benned annyi, hogy nem szó nélkül lépsz le.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitt600, Kismutyur

6 éve 2 hónapja #22178 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600
Üdv
Ha nem is ts-en de a klán chaten illene szólni
,hogy elmennél a klántól.

Nyerhetsz csatát egyedül, de a háborút csapatban nyerik meg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kismutyur

6 éve 2 hónapja #22203 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
En az elso ketto klanbol azert leptem ki illetve dobtak ki mert egyszeruen a munka es a csalad mellett+ penzkereses mellett nem volt idom a jatekra.

6 éve 2 hónapja #22209 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
NA attól még infartot:) tudok kapni a percen mikor nem szólnak ha le lépnek klánból! :angry:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitt600

6 éve 2 hónapja #22212 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
Remelem nem ram erted a mondandodat?En szoltam mind kethelyen. ;)

6 éve 2 hónapja #22214 Írta: RAZERXX
Persze hogy nem de mind azokra akik nem szólnak! Majd szólok is Hunyinak hogy tegye őket fekete listára! :P

6 éve 2 hónapja #22430 Írta: Hunyi
Megválaszolva: Hunyi
Ha már felmerült a nevem akkor ide írom: (mivel a másik topic szó nélkül be lett zárva)

"Ping Pong
Tizedes
H: 12, K: 9
uraim nem kell ezt a topicot szét offolni
mindenkinek megvolt a lehetősége hogy mondjon véleményt erről, az ellenvélemények ellenére elkészült
be kell látnom a jóslatom nem jött be hogy teletömik a topicot visszajátszásokba, de azt is be kell látni hogy a célját sem érte el a jobbító szándék, hiszen érdeklődés hiányában hamarosan be lehetett volna zárni a topicot, persze szaporodnak az oldalak az offolással, a lista ott tart ahol tartott egy hete"

Nos épp most keresett meg az egyik listán szereplő személy, hogy hogyan is van ez a listázás dolog. Mint kiderült bánja a dolgot, az anyázást meg mindent és igyekezni fog ezután kulturáltabban viselkedni. Nekem már megérte ha komolyan gondolta az illető, levenném szívesen a klánvezetője nevét a listáról, mert ebben maradtam a vezetőjével, de mivel zárolva van a topic ezt már nem tudom megtenni.

Arra pedig, hogy érdeklődés hiányában be lehetne zárni a témát csak annyit tudok mondani, mint korábban is írtam, hogy nincs minden csatában ilyen eset és erősen eltúloztátok, hogy tele lesz a téma replay-ekkel másolva. Hetek, hónapok kellettek volna neki, hogy lehessen érdemben következtetéseket levonni az egészről. Nos mivel be lett zárva, így nem kell aggódni nem nyitok másik témát és befejeztem ezt a listázásos dolgot. Amiatt sem kell aggódni ezután, hogy bárkivel összetűzésbe kerülnék, mert innentől kezdve maximum olvasom ezt a fórumot, legalábbis a toborzós részét.

Üdv.: Hunyi

6 éve 2 hónapja #22431 Írta: RAZERXX
Most besértőtél ?

6 éve 2 hónapja #22456 Írta: sid_the_sloth
Megválaszolva: sid_the_sloth
van is rá némi oka, elég szánalom hogy ezek a topicok vannak moderálva, az olyanok meg, mint erdeistefi, szabadon garázdálkodnak...

moderálni is ésszel kéne, de az itt nem megy túl jól. :S

6 éve 2 hónapja #22564 Írta: 400V
Megválaszolva: 400V
Sziasztok!

Nemrég léptem ki egy klánból. Nevet nem fogok írni. Oka pedig hogy annyira nem tisztelik egymást a tagok hogy nem telt el nap amikor ne anyázták volna egymást. Utolsó nap meg már a tetőpont volt mikor több körön át néztem ahogy egymást TK zták században. Legjobb az volt mikor közepes században 4 tank betámadott egy VK3601 et, hellcattel meg KV1S 122mm D2-5T vel 4 en nem tudták megsebezni úgy hogy a VK3601 alig lőtt vissza. 8 napot voltam a klánban kb, nem számoltam. Komoly érett klánnak mutatkoztak be és el is várják a fegyelmet meg hasonló egyéb sablon szövegek, és kb 2 naponta kellett azzal foglalkoznom hogy a parancsnokhelyettesnek írkáljak privátba hogy mi ez a sok anyázás meg tiszteletlenség. Mondanom sem kell kb mennyi jogom lett volna ott újoncként nekiállni azt kb mint az óvodába az óvónéni fegyelmezni a többieket.

Megint bemutatkoztak a magyarok. Az meg hogy napi szinten felvesznek olyan embereket mer hú de szép a statod meg minden és századba meg randomban derül rá fény hogy nem is olyan ám a stat ami látszik noobmeteren. Tucatjával lépnek át más klánból, ne is gondoljak ha ott életképtelenek akkor másikba miért lennének azok.

Az egészben az a probléma, az én statisztikámat rontják azzal hogy megint felkerült egy klán, és ha egy normális ember megnézi, már egyből szemet is szúr neki aztán magyarázkodhatok miért szerepel ennyi.

Komolyan jó lenne valami értékelés a klánoknak hogy milyenek, mert ami nekem lejön az hogy szépen megtudja írni mindegyik a toborzót de mikor belépsz totál más fogad. Lenne egy hely vagy akármi ahol lehetne jellemzést olvasni és olyanok írhatnák akik jártak a klánban. Lássa más is hova akar belépni.

6 éve 2 hónapja #22585 Írta: Kismutyur
Megválaszolva: Kismutyur
Szia 400V!

Erről annyi a véleményem, hogy nálunk felvétel addig nincs, míg ts3-on nem beszélgetünk, és utána se kötelező belépni a klánba, de a ts3-ra bármikor visszatérhet a leendő tag, és szakaszozhat, vagy akár századozhat is, és van ideje eldönteni, hogy megfelel-e neki a klánunk, vagy esetleg azt mondja, hogy köszöni szépen nem kér belőle, és keres magának másikat. Így nem kerül a neve mögé egy újabb klán név se, és harag se lesz belőle.

Üdv : Kismutyur

5 éve 9 hónapja #34719 Írta: Inccorp
Megválaszolva: Inccorp
Üdv Mindenkinek!
Eltűnt egy emberke a klánomból.Pontosabban meg van, de saját bevallása szerint nem lépett ki és mi pedig nem küldtük el.Nem is volt rá okunk és neki sem.A kérdésem az lenne, hogy létezik-e vmiféle naplófájl vagy egyéb lehetőség ahol meg lehetne nézni mi is történt valójában? Köszi.

5 éve 9 hónapja #34759 Írta: RAZERXX
Vedd vissza oszt csókolom !!! :side:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.