Jelenleg 687 vendég és 16 tag online

Miért léptem ki a klánból vagy miért rúgtak ki !

1 éve 11 hónapja #266491 Írta: Slotyi
Megválaszolva: Slotyi
Sziasztok!

Bocs, ha nem a témához kapcsolódik, de ezt a magyar játékost mindenképpen kerüljétek el! :nono:
A neve: Ja_Ko

Valószínűleg elmebeteg vagy legalábbis erősen ittas állapotban lehetett.
A történet: ma részt vett vendégként egy csapat csatában a GSZV klánnal, melynek tagja vagyok. Már a csata alatt is végig okoskodott, nem tisztelve a klán tagjait. A csata után aztán Discordon minősíthetetlen hangnemben magyarázkodott, amikor társam elmagyarázta neki, hogy nem illik így beszélni, amikor vendégként van jelen. Meg amúgy is. Csapattársam végig nyugodtan beszélt vele, ennek ellenére ő már a végén meg is fenyegette. Borzalmasan megosztó figura. :angry:

Üdv
Slotyi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 11 hónapja #266595 Írta: mahud3
Megválaszolva: mahud3
Én egyszer voltam klánban. A BEST-ben. Egyszerre kaptuk a meghívót haverommal. ÚÚ milyen menő név micsoda motiváció Ki kéne próbálni ezt a klánosdit. 1 hét után ki is rúgtak minket. a ts picit káosz volt. Mentünk pár 8as SH-t. Ensk volt a favorit és abból állt a nagy tactic hogy beállt mindenki hulldownba az ablakokba vak is3 al és én a t32vel....tök m1 volt hogy az ellne t54 ltwt-kel vagy full heavykkel jön. Pár esti szopás után meguntuk + érettségire is készültünk anno. Jeleztük normál hangnemben, hogy a ha napi 1-2 órát fent vagyunk akkor jelen időszakban nem szeretnénk klánozni. Tank és stat húzás. Bár inkább a tank. Aztán ez nem tetszést váltott ki és másnap mindenféle indoklás nélkül már ki is tettek minket. mivel csak rossz tapasztalatom van, már nem is érdekel a klánosdi. Sok meghívót kapok mindenféle klánból de csak szimplán elutasítom. + A legjobb amikor csata elején valaki megkérdezi: Klán érdekel? én: Nem köszi magányos farkas vagyok. És életem válasza: AKKOR A K***Anyád!. Szóval ja....

1 éve 11 hónapja #266600 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #266601 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
A hsz első részét öncenzúra okán töröltem,

Egyébbiránt introvertáltak randomozzanak, extrovertáltak klánozzanak - leegyszerüsítve.

1 éve 11 hónapja #266602 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Nos én részemről ott kezdődik egy klán hogy van aktívitás és élet a klánba.
Általában azok a klánok ahol ígérgetnek ezt azt azokról hamar kiderül hogy nem úgy van ahogy azt mondták :wb: felvétel elött. És sokan tapasztalják azt.. Ilyenkor szoktam kilépni a klánból, vagy ha nem paszolok bele a benne lévő emberek mellé.

Most jelenleg XVLEGIO klánba vagyok. és végre valahára normális klán tagja lehetek , van élet minden nap. :dancing: :dancing:

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #266646 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer
Én jelentkeztem 3 klánba, 1nél azt írták, fullon vannak noha volt hely, és sok nálam rosszabb játékos volt benne. Másiknál válaszra sem méltattak. 3. (Wotnoobians) azt írták, h csak a legjobbakra van szükség, úgy látszik, h ott is mindenki jobb, mint én :)
Végül egy 4. helyre felvettek, de valahogy nem passzoltak a dolgok. Én azért jelentkeztem, h tanuljak, illetve hallottam, h SHn jobban lehet farmolni, mint randomban.
Namost a jobbak nálunk nem oktattak, csak a tomatoknak volt alapképzés. Az SHban pedig mindig kikaptunk kb, ha nyertünk is, akkor se kerestem sokat vele, mivel általában bónusz sem futott. Ha egyedül farmolok, akkor sokkal jobban keresek, kb 2 óra alatt 1 millát, bónusszal.
Ha véletlenül megint klántagságra adom a fejem, akkor vmi komolyabb klán lesz, ha felvesznek, ha nem nem. Bohóckodni nincs időm.

3GM: Tiger I, Tiger II, E75

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #266651 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

freezer beküldte: Ha véletlenül megint klántagságra adom a fejem, akkor vmi komolyabb klán lesz, ha felvesznek, ha nem nem. Bohóckodni nincs időm.

Egy zöld-kék játékosnak talán a legkevésbé egyszerű megtalálni a megfelelő klánt, hogy az ember egyensúlyban tartsa, a belerakott teljesítményt a kivett farmolási lehetőségekkel.
Egy jobb klánban te a farmolási lehetőséged keresed, az sh-t és a bónuszokat, a jobb klán meg azt keresi, hogy kik azok, akikkel növeli tudja a győzelmi esélyeit, akikkel több nyersanyag termelhető, aki rendelkezésre tud állni és alkalmas is komolyabb csatározásokra, CW-re. Nehéz ebben optimumra jutni.
Játékosként nyilván mindenki a képességeihez képest jobb klánba vágyik, egy 60-70 főre feltöltött jobb vagy legalábbis nagyobb ambíciókkal és célokkal bíró klán meg megint csak azt nézi, hogy az újonnan jövök már inkább erősítsék, minthogy még kiképzéssel kelljen foglalkozni.

Szerintem első körben azokat érdemes megtalálni, akikkel örömmel és szívesen játszik az ember.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Ergil, AntTheZ

1 éve 11 hónapja - 1 éve 11 hónapja #266655 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash

freezer beküldte: Én jelentkeztem 3 klánban, 1nél azt írták, fullon vannak noha volt hely, és sok nálam rosszabb játékos volt benne. Másiknál válaszra sem méltattak. 3. (Wotnoobians) azt írták, h csak a legjobbakra van szükség, úgy látszik, h ott is mindenki jobb, mint én :)
Végül egy 4. helyre felvettek, de valahogy nem passzoltak a dolgok. Én azért jelentkeztem, h tanuljak, illetvem hallottam, h SHn jobban lehet farmolni, mint randomban.
Namost a jobbak nálunk nem oktattak, csak a tomatoknak volt alapképzés. Az SHban pedig mindig kikaptunk kb, ha nyertünk is, akkor se kerestem sokat vele, mivel általában bónusz sem futott. Ha egyedül farmolok, akkor sokkal jobban keresek, kb 2 óra alatt 1 millát, bónusszal.
Ha véletlenül megint klántagságra adom a fejem, akkor vmi komolyabb klán lesz, ha felvesznek, ha nem nem. Bohóckodni nincs időm.

Általában a Hozzád hasonló játékosokkal a legnehezebb. Rengeteg csatád van már, a recented másfélszerese az overallnak. A sötétekkel könnyű, mert bármit mondasz neki, újdonság. Hirtelen rohamos fejlődés érhető el (pár száz csata alatt látható lehet). Te gyakran unatkozol már a "kiképzések" alatt, hisz amit hallhatsz, annak a nagy részét megtapasztaltad vagy utánanéztél.

Az ember zöld stattal már kezdi azt hinni, tud játszani. Aztán kékkel. Aztán még sötétebbel... Végül majd rádöbben, mennyi mindent nem tud, nem ért, mennyit tanulhat még mindíg.

Mi megpróbáltunk (próbálunk...) átadni azt a keveset amit tudunk. Reméltem sokáig, hogy a tanulni vágyók nem csak szavakkal támasztják alá, hogy tanulni akarnak... De a tettek mezejére kevesen lépnek ( ahogy már én sem áldozok rá időt, hogy jobb legyek).

Én úgy látom, Neked már csak a top10-15 magyar klán egyikébe lenne érdemes menned, hisz az utóbbi időben egyre jobb eredményeket érsz el. Ott tudnál fejlődni. Sajnos a Hozzád hasonló játékosokból rengetegen fecsérlik idejüket olyan klánokban, ahol nincs meg az igény a fejlődésre (ahogy írtad...).

Ne add fel, ha kitartó vagy, össze fog jönni.

ps: a "válaszra sem méltattak"... lehet a wg hibája, a chat elég megbízhatatlan az elmúlt 2 hónapban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: freezer

1 éve 11 hónapja #266679 Írta: mahud3
Megválaszolva: mahud3

Balista1 beküldte: A hsz első részét öncenzúra okán töröltem,

Egyébbiránt introvertáltak randomozzanak, extrovertáltak klánozzanak - leegyszerüsítve.

Hm..ez érdekes gondolat. jó pár ismerőssel, akkori osztálytárssal és haverral játszottam együtt. Teljesen jó hangulatban. Közösen szívtunk és közösen örültünk a magunk és egymás sikereinek. Igaz a legelső "klán" is csak erről a baráti társaságról szólt, a név az airsoft csapatunkból jött. Nem tartom magam befelé forduló vagy zárkózott személyiségnek. :gandalf:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

1 hónapja 5 napja #292586 Írta: balek
Megválaszolva: balek
Nem léptem be de van mikor az ember elgondolkodik milyenek egyes klánok A "Pusztító Harckocsizók" klán egyik másodtisztje vesztes csata után levelezésbe kezdett velem.
arcpoetica (2019. 12. 17. 18:33:21) big bot gipsy
Dani_Assassin (2019. 12. 17. 18:51:33) Kiss ass !
Dani_Assassin (2019. 12. 17. 18:53:11) Te buzi nagyképű paraszt ! A klánparancsnokodnak mosd ell miket írkálsz ,nagypofájú szaralak !
arcpoetica (2019. 12. 17. 19:50:44) mit mondjak neki takony, hogy sebzek 1300 at meg ölök kettőt , te meg takony módon még egy 0 sebzést sem csinálsz, mit mondjak, ő is elküldene az anyádaba, mert az ilyen tétlen szarok miatt ilyen takony ez a játék
Dani_Assassin (2019. 12. 17. 21:19:52) Figyelj te bunkó ! Nem áll módodban sem jogodban mást kritizálni ,de tán megnéznéd kinek mit irdogálsz ! 19 ezer csatával szánalmas eredményt produkálsz ,meg egy gyenge kezdő is többet tud. A z hogy egy klán egyik vezetője vagy,az különösen gyalázatos ,hogy téged megtűrnek.
arcpoetica (2019. 12. 18. 11:41:33) Fiigyelj te takony, nézz szét a saját házad táján. Még 3x ennyi és ott vagy ahol én, ha beszorzom a jelenlegi teljesítményed hárommal, elégy szar kis játékos leszel, szóval ha valaki, hát én kioktathatlak. továbbá, ha íjen aktivitás mutatsz mint a közös csatánkban akkor még csak romlani fog a statisztikád. Szóval ne arcoskodj, mert ez egy taktikai játék amely aktívitást igényel, viszont a látott teljesítményed után ajánlom figyelmedbe a legót, tetrist, xboxot, stb...... ;)
arcpoetica (2019. 12. 18. 11:42:47) Amúgy mi a gyalázatos, az hogy napi szinten aktív vagyok és folyamatosan fejlődöm és a klánt is folyamatosan előrébb nyomom, menj orvoshos kiscsirke
Dani_Assassin (2019. 12. 18. 19:49:04) ha tudnád mennyire kis pöcs vagy
arcpoetica (2019. 12. 19. 12:48:09) Te vagy egy kis tétlen pöcs, azt te ugatsz nekem, a csatában is bebizonyítottad, hogy semmit érő vagy, akkor mire vered a nyálad???
arcpoetica (2019. 12. 19. 12:49:01) Szerintem bújj el, és jobb ha csendben maradsz, mert még a végén kiposztolom a csatát meg amit írták a wotinfóra azt majd ott arcoskodhatsz
Dani_Assassin (2019. 12. 19. 16:50:36) Nos ,szégyenkezni neked van okos ,és még önkritikád sincs.Te feszítesz abban a mellényben ,mit teszel a klánodért,holott evvel a viselkedéssel csak azt mutatod milyen paraszt vagy .Posztolj csak nyugodtan ,hisz pont te kezdted az egészet .Részemről befejeztem a témát ,és nyugodtan nyaljál csak szappant.Ja ,ha poszt légyen poszt ! A klánod parancsnoka vajon mit beszélne meg veled?
arcpoetica (2019. 12. 19. 16:53:28) ne ugass kid cigány, már kezezdem unni, nehogy az ip címed alapján megkeresselek és meglátogassalak, az a baj, hogy te akkor is egy kis tétlen fasz lennél én meg aktívan sebeznék. Szóval fogd be a szád, mert a végén még megkereslek ha ekkora ember vagy. Vagy mond a címed és megyek is, ha ekkora az arcod a monitor mögül, élőben meg beszarnál kis pisis csicska
Ez a teljes beszélgetés,és az utolsó poszt teljesen kiverte a biztosítékot .Ilyenkor mit lehet tenni ?

1 hónapja 5 napja #292588 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

balek beküldte: Nem léptem be de van mikor az ember elgondolkodik milyenek egyes klánok A "Pusztító Harckocsizók" klán egyik másodtisztje vesztes csata után levelezésbe kezdett velem.
arcpoetica (2019. 12. 17. 18:33:21) big bot gipsy
Dani_Assassin (2019. 12. 17. 18:51:33) Kiss ass !
Dani_Assassin (2019. 12. 17. 18:53:11) Te buzi nagyképű paraszt ! A klánparancsnokodnak mosd ell miket írkálsz ,nagypofájú szaralak !
arcpoetica (2019. 12. 17. 19:50:44) mit mondjak neki takony, hogy sebzek 1300 at meg ölök kettőt , te meg takony módon még egy 0 sebzést sem csinálsz, mit mondjak, ő is elküldene az anyádaba, mert az ilyen tétlen szarok miatt ilyen takony ez a játék
Dani_Assassin (2019. 12. 17. 21:19:52) Figyelj te bunkó ! Nem áll módodban sem jogodban mást kritizálni ,de tán megnéznéd kinek mit irdogálsz ! 19 ezer csatával szánalmas eredményt produkálsz ,meg egy gyenge kezdő is többet tud. A z hogy egy klán egyik vezetője vagy,az különösen gyalázatos ,hogy téged megtűrnek.
arcpoetica (2019. 12. 18. 11:41:33) Fiigyelj te takony, nézz szét a saját házad táján. Még 3x ennyi és ott vagy ahol én, ha beszorzom a jelenlegi teljesítményed hárommal, elégy szar kis játékos leszel, szóval ha valaki, hát én kioktathatlak. továbbá, ha íjen aktivitás mutatsz mint a közös csatánkban akkor még csak romlani fog a statisztikád. Szóval ne arcoskodj, mert ez egy taktikai játék amely aktívitást igényel, viszont a látott teljesítményed után ajánlom figyelmedbe a legót, tetrist, xboxot, stb...... ;)
arcpoetica (2019. 12. 18. 11:42:47) Amúgy mi a gyalázatos, az hogy napi szinten aktív vagyok és folyamatosan fejlődöm és a klánt is folyamatosan előrébb nyomom, menj orvoshos kiscsirke
Dani_Assassin (2019. 12. 18. 19:49:04) ha tudnád mennyire kis pöcs vagy
arcpoetica (2019. 12. 19. 12:48:09) Te vagy egy kis tétlen pöcs, azt te ugatsz nekem, a csatában is bebizonyítottad, hogy semmit érő vagy, akkor mire vered a nyálad???
arcpoetica (2019. 12. 19. 12:49:01) Szerintem bújj el, és jobb ha csendben maradsz, mert még a végén kiposztolom a csatát meg amit írták a wotinfóra azt majd ott arcoskodhatsz
Dani_Assassin (2019. 12. 19. 16:50:36) Nos ,szégyenkezni neked van okos ,és még önkritikád sincs.Te feszítesz abban a mellényben ,mit teszel a klánodért,holott evvel a viselkedéssel csak azt mutatod milyen paraszt vagy .Posztolj csak nyugodtan ,hisz pont te kezdted az egészet .Részemről befejeztem a témát ,és nyugodtan nyaljál csak szappant.Ja ,ha poszt légyen poszt ! A klánod parancsnoka vajon mit beszélne meg veled?
arcpoetica (2019. 12. 19. 16:53:28) ne ugass kid cigány, már kezezdem unni, nehogy az ip címed alapján megkeresselek és meglátogassalak, az a baj, hogy te akkor is egy kis tétlen fasz lennél én meg aktívan sebeznék. Szóval fogd be a szád, mert a végén még megkereslek ha ekkora ember vagy. Vagy mond a címed és megyek is, ha ekkora az arcod a monitor mögül, élőben meg beszarnál kis pisis csicska
Ez a teljes beszélgetés,és az utolsó poszt teljesen kiverte a biztosítékot .Ilyenkor mit lehet tenni ?

:woohoo: Két bot vitázik! :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, PZoli, _BudSpencer_, zics911, KLC_KTE, harakiri

1 hónapja 5 napja #292589 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Köszönjük, hogy megosztottad! Pont ilyennek képzeltem az átlag játékosokat. :cheer:

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Szete58, zics911, KLC_KTE, harakiri

1 hónapja 4 napja - 1 hónapja 4 napja #292591 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Ne haragudj! De ez mindkét fél részéről eléggé gáz. Szerintem. Persze az utolsó pár mondat az már tényleg a legalja..

1 hónapja 4 napja #292592 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Engem komolyan elgondolkodtatott, hogy esélyt adjak egy ilyen IP címes megkeresésnek egyszer csak azért hogy megsüvegelhessem a látogatót egy helyesírási szótárral (már megérné) csak az a baj, hogy mire a random IP alapján megtalálna, már idejét múlt lenne a könyv tartalma, így is, úgy is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: harakiri

1 hónapja 4 napja - 1 hónapja 4 napja #292595 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

balek beküldte: Ilyenkor mit lehet tenni ?

Szedj össze random 14 embert,hívd meg az ip címedre a másik "ajak Bruce Leet" a haverjaival,Aztán játsszátok le élesben.És ha valemelyik csapatból sikerül valakinek megsemmisítenie 7 tökfejet,akkor a replayt töltsétek fel ide: wotinfo.wot-record.com/ Sanszosak lennétek a különdíjra.:trollol: :xmas1: :beer2:

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911, Wick

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.