Jelenleg 306 vendég és 8 tag online

Miért léptem ki a klánból vagy miért rúgtak ki !

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #21827 Írta: RAZERXX
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Miért léptem ki a klánból !? B)
Ide írhatnák a harcosok hogy miért lépet ki egy klánból vagy miért rúgták ki !
A klánok ebből is tanulhatnak!
Klán neveket ne írjatok!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #21830 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

RAZERXX beküldte: Klán neveket ne írjatok!

Úgy is visszakövethető... B)
duckandcover.ru...ang=en

De akkor legyen pár példa általánosságban - ahogy kérted:

- a klán vezetése nem tartja össze a klánt, ergo nincs értelme a klánnak, mert mindenki a saját feje után megy
- a klán tagjai nem aktívak, nincs értelme a klánnak, mert nem lehet CW-zni, századozni, fix, aktív barátok nélkül nem lehet szakaszolni
- a klán operatív vezetése nem felkészült, rossz stratégiai döntések global térképen, rossz taktikai döntések csatán belül, azaz sok a vereség, ami demotivál és frusztrál.
- a klánon belül nincs fegyelem, a klán tisztjei és más klántagok iránt nincs tisztelet, demotiváló és nem csak a hangulat, de a hatékonyság rovására is megy.
- a klántagok össze vissza fejlesztgetnek haszontalan járműveket, ergo nem lehet ütőképes csapatot összerakni századra/CW-, eredmény itt is a gyenge szereplés, idő és energia pocsékolás
- a klán harci ereje (játékosok harci tudása) és a klántag harci ereje (harci tudása) között nagy a különbség akár egyik, akár másik javára. Ilyenkor aki kilóg az nem érzi jól magát, mert vagy "potyautas" és "haszontalan" vagy úgy érzi, hogy a klán egyszerűen gyenge.

Prózaibb okok, mint például:
- a klán kötelezettségei mellett alig vagy egyáltalán nincs idő más tankokat kifejleszteni
- kevés időt tud az ember a játékra szánni, ezért nem tud hatékony tagja lenni a klánnak
- egyedül "nyugisabb" a játék, nincsenek elvárások, kötelezettségek
- átjelentkezel egy másik klánba :silly:

6 éve 2 hónapja #21833 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Úgy is visszakövethető... B)
Én is tudom de sokan nem vagy nem foglalkoznak vele !

Igen ezek jó érvek csak te úgy soroltad fel őket mintha valóban egy katonaságnál lennék alkalmazásba !
Na tehát ha szerintem így viselkedik egy klán hogy már pedig holnapra legyen egy IS7 garázsodban mert ha nem parazsat rakunk a gatyádba ! :) Akkor előbb utóbb ott hangyák az a klánt is lehet az akármilyen über full !
Én nemtom :) aztán lehet vannak olyan játékosok akik azt szeretik ha a parancsnok egyfolytában keménykedik !

Én konkrét dolgokra gondolok a játékosoktól !

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #21836 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

RAZERXX beküldte: Na tehát ha szerintem így viselkedik egy klán hogy már pedig holnapra legyen egy IS7 garázsodban mert ha nem parazsat rakunk a gatyádba !

Öööö... ezt az értelmezést melyik mondatomból szűrted le?

RAZERXX beküldte: Én nemtom :) aztán lehet vannak olyan játékosok akik azt szeretik ha a parancsnok egyfolytában keménykedik !

Biztos van ilyen is, de én ilyet sem írtam.

RAZERXX beküldte: Én konkrét dolgokra gondolok a játékosoktól !

Ezek elég konkrét leírások. Ami ennél konkrétabb, az már áthajolhat személyeskedésbe és annak nem látom értelmét.

De akkor pontosítok, ha esetleg félreérthető voltam:
pl.: ha gyakorlóba megy a klán, annak ugye az a célja, hogy valamit gyakoroljunk. Ilyen esetben alap, hogy arra figyelünk aki valamilyen tudást meg kíván osztani a többiekkel. Ha és amennyiben közben a csapat egymást kergeti, lövöldözik, akkor a gyakorlásra szánt idő csak pocsékolás. És ha ilyenkor jön a felkérés, hogy "kedves klántagok, nincs lövöldözés, figyelés van!" akkor azt illik figyelembevenni. Ezek - szerintem - minimum elvárások az élet más területén is.

A klán olyan, mint minden más társas kapcsolat az életben. Vannak írott és íratlan szabályai a közös együttélésenk, amit betartunk, követünk és alkalmazunk. Hatékony csapatmunka - ami a klán lényege - másképp nem tud létrejönni.

És mivel senkinek sincs varázsgömb az asztalán, hogy lássa előre, hogy egy adott klánban milyen az élet, van, hogy belépsz, kipróbálod, megtapasztalod és ha nem tetszik akkor továbblépsz. Ez teljesen rendben van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RAZERXX

6 éve 2 hónapja #21837 Írta: Hunyi
Megválaszolva: Hunyi
Elég konkrét voltál kedves névrokon, a másik felet nem értettem inkább, hogy mit is akar.

Ha már adott a téma akkor leírom a tapasztalataimat én is. Elég jól összefoglaltad az elején az okokat Loveszdandar, az enyémek mindegyike besorolható a leírásodba.

Első klánomból azért léptem ki, mert semmi se volt jó nekik, egyszerűen rossz volt a hangulat. Pedig a kidolgozottság az nagyon is tetszett (fórum, szabályok és a többi).

Az ez utáni klánokból, mert rengeteg volt a gyenge játékos, mint írtad kilógtam.

A POD-ból csak azért, hogy részt vehessek a következő CW kampányon én is, a megnyerhető tank és a sok arany motivált csupán, magával a klánnal nem volt semmi bajom. Ezért jöttem át a HUNS-ba végül.

6 éve 2 hónapja #21838 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

Hunyi beküldte: a sok arany motivált csupán

Goldnoooob! :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: megeri4646

6 éve 2 hónapja #21839 Írta: Hunyi
Van ez így. :D

6 éve 2 hónapja #21840 Írta: Dereg10
Megválaszolva: Dereg10
Amúgy itt a fórumon hogy lehet ráírni a Fórumozó tagokra nincs valami levél küldési lehetőség?

6 éve 2 hónapja #21841 Írta: Hunyi
Ennek mi köze a "Miért léptem ki klánból? című kérdéshez?

6 éve 2 hónapja #21842 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Én azért léptem ki, mert van olyan monoton a cw mint egy random. És a minősége is volt olyan időszak mikor alul is múlta...

néhány taktik folyamatosan ugyan azokon a pályákon. Idegőrlő....
Ja és a legfontosabb :
Ja és azért mert csak.

Meg én akartam lenni a bolygó kapitánya, de azt mondták olyan poziciót nem tudnak nekem beállítani a klánon belül. Persze én tudom h van ilyen, és nem hittem nekik . Így kiléptem.

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #21843 Írta: cola
Megválaszolva: cola
Ez jó topic :)
-mert idióta elvárásokat szültek egyes tagok... értsd CW-zni akartak de még egy kedd & csütörtök 6os századot sem tudtunk összerakni folyamatosan:)
-mert ha már becsülettel kitalálom a taktikot mint fieldcommander órákat töltök vele el és csata közben leszarják a fejem folyamatosan és rambóznak, akkor nem érdemlik meg, hogy átadjam a "tudást"
-mert elkezdtek alpári stílusban viselkedni

Ui:
emellett tudnék sorolni kb ugyanennyi pozitívumot is amiért anno beléptem hozzájuk, szóval nem egyértelmű

csak épp 6-7 hónap alatt megváltozott a hozáállása pár embernek köztük nekem is, és nem egyformák az érdekek.

ezért a szólózás :huh:

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #21846 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600
Üdv
Az első a BSK volt amiből kiléptem 2 társammal,de ez a klán már megszűnt.
Ott nagyon új voltam és nem nagyon értettem a játékot és a klán életről nem is beszélve.
A második az még létezi így a nevét nem írom, szerettem ott lenni és a klán társakat is kedveltem. A probléma az elhidegülésben keresendő a klán alapító és én nem fértünk meg egymás mellet és kidobott. Én is hibás voltam a dologban így bennem nincs harag. Sőt neki köszönhető az MHA klán,hogy létrejött.

Nyerhetsz csatát egyedül, de a háborút csapatban nyerik meg

6 éve 2 hónapja #21848 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Megmondom, hogy mért léptem ki. Azért, mert csak ;)

6 éve 2 hónapja #21849 Írta: Kismutyur
Megválaszolva: Kismutyur
Szia Pitt600!

"Az első a BSK volt amiből kiléptem 2 társammal,de ez a klán már megszűnt."
Ebbe a klánba kezdtem anno én is a pályafutásomat, milyen kicsi a világ. :)

6 éve 2 hónapja #21851 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600
Üdv
Igen Kismutyur kicsi ;)

HARCOSOK ha klánban vagytok akkor vegyetek részt a klán életben. És mielőtt kilépnétek, a klánból tájékozódjatok, kérdezetek, kíváncsiskodjatok.

Nyerhetsz csatát egyedül, de a háborút csapatban nyerik meg

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.