Jelenleg 379 vendég és egy tag online

CW szabályok változásai

7 éve 9 hónapja #62 Írta: Jacktor
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
A CW szabályok változásainak megvitatása, átbeszélése...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Awakening, RockKatona

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 4 hónapja #3548 Írta: Lailo
Megválaszolva: Lailo
Én csak annyit kérnék az új magyar klánoktól hogy addig ne menjenek cw-re amíg nincsenek megfelelő tankjaik. Többször belefutottunk mostanába olyan landing csapattal akiknek volt 2 10es tankjuk és ennyi után tier5 tier6 meg ilyesmik. CW-re nem ilyenek szoktak járni hanem full 10esek.

Van itt az oldalon rengeteg olyan magyar játékos aki ezt alá tudja támasztani. Néha esetleg befér egy-egy kisebb arti vagy felderítő de csak full 10essel lehet a végsőkig elmenni.

Csak jó tanácsként mondanám hogy az ilyen csapatok kb 100ból egyszer élik meg landingon a 2.kört és akkor is általában technikai győzelem.

Én nem ítélem el őket hogy szeretnének fent lenni a cw térképen,de sajnos amíg nincs hozzá "vas" addig ez csak időpazarlás. Amikor mi kezdtünk nekünk is hasonló problémáink voltak.

Amíg nincs megfelelő "vas" minden tagnak a garázsában addig érdemes rengeteget Tank századozni, gyakorlózni. 6-8as századokból is sokat lehet tanulni és legalább ráéreztek milyen térképek fekszenek a csapatnak.

7 éve 1 hónapja #10477 Írta: BrutalGladiator
Megválaszolva: BrutalGladiator
egyetértek. bár nekem egy tier 10 es is7-em van de szinte csak cw-re használom. idáig még senkinek sem sikerült egy landingba sem kilőniük :)

7 éve 1 hónapja #10486 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600
Üdv
Mi is landoltunk,de nem a foglalás miatt .Tudtuk,hogy nem jutunk tovább.
A lényeg egy kis tapasztalat szerzés volt.
Szerintem 1-2 ilyen belefér. Mert sokan nem értik és nem fogják fel a CW kaliberét,nehézségét.

Nyerhetsz csatát egyedül, de a háborút csapatban nyerik meg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Axekiller01

7 éve 1 hónapja #10489 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Brutal ez nagyon nagy hiba. Azzal az IS-7-tel folyamatosan menni kell, hogy érezd, tudd, hasznos légy. Ahhoz, hogy CW-n eredményesek lehessetek, nem elég a 6-os meg a 8-as század, ott 10-esekkel kell menni nagyon sokat.

7 éve 1 hónapja #10492 Írta: SamRE
Megválaszolva: SamRE
Jacktor milyen szabályokra gondolsz? Lehet én értem félre mit szeretnék, de szabályok azon kívül, hogy menj és jőj nagyon nincsenek. :)

7 éve 1 hónapja #10494 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Technikai dolgokra, részletekre gondoltam. Asszem... :P

7 éve 1 hónapja #10502 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p
CW-ről van valahol visszajátszás? Megnéznék párat okulásként.

7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #10503 Írta: Szemi_G
Megválaszolva: Szemi_G
Youtube-on már láttam ilyen videókat...

Keress rá : world of tanks cw :cheer: ;)

Nem magyarokat fogsz találni elsőre :)

7 éve 1 hónapja #13195 Írta: Hunyi
Megválaszolva: Hunyi
Na akkor kérdezek párat, mert annyira nekem se tiszta még minden a cw részen és így legalább értitek mire gondolt Jacktor.

- Meddig lehet a chip-eket kirakni? (Ha jól tudom 7-kor van a váltás, de nem 100%.)
- Hány chip van/lehet egy klánban? Ez mitől függ? A klánban lévő tízes tankok számától?
- Honnan tudom, hogy hány chip-et kell egy adott területre tenni? (Ez a chip-es dolog nekem még nagyon nem tiszta..)

Aztán..

- Az adott területekről napi szinten jön be a ráírt arany vagy hogy működik a fosztás dolog? Egyszer kifosztod és aztán 2-3 napig nem lehet újra fosztani?
- Tankfagyás: ha egy nem landing csatában területvédésen vagy támadásnál kilövik az adott tankodat akkor bizonyos időre (tankonként változó) nem tudod újra használni cw-n. Kizárólag cw-re vonatkozik. Itt pl. azt nem tudom, hogy a landing utolsó csatája hova tartozik? Gondolom ott már van tankfagyás.
- Játékos tud aranyat utalni a klánkasszába? (Nem lényeges kérdés csak kíváncsi vagyok rá.)

Ha találok valahol egy jó írást a cw-ről akkor belinkelem.

7 éve 1 hónapja #13199 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
- Amíg a provinciának nincs Prime Time-ja (ez minden területre más, nem csak 19:00)

- 100 chip max, 5-ösnél nagyobb tank esetén ad chipet egy játékos (ha kifejlesztette).

- Hát 15 chip kell egy területre, ha támadod, vagy véded, legalább egy, hogy ne nőjön a riot esélye, és 1 a szövetségeshez, ha tolni akarod a csatáját későbbre.

- Foglalás után az adott körben kifoszthatod, akkor 3 napi bevételt azonnal ad, és 5 napig nem termel semmit, meg nő a riot esély

- Kizárólag CW-re fagy ki, ez CW csatákat és landing döntőt a terület tulajdonosával jelent.

- Nem tud

- A hivatalos honlapon ez mind le van írva, elég jó írás :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Axekiller01

7 éve 1 hónapja #13203 Írta: Hunyi
Megválaszolva: Hunyi

s2firestar beküldte: - A hivatalos honlapon ez mind le van írva, elég jó írás :P

Tisztában vagyok vele. :)
Köszi a válaszokat.

6 éve 10 hónapja #23341 Írta: Universalix
Megválaszolva: Universalix
Annak milyen jelentősége van, hogy mondjuk mi támadunk 15 chips-el és az ellenfél csak 4 chips-el védekezik egy adott tartományon? Akkor lesz valami előnyünk a csatában?

6 éve 10 hónapja #23342 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
4 chip = 4 tank, azaz 11 tankkal többel léphettek a csatába.

6 éve 10 hónapja #23345 Írta: Universalix
Megválaszolva: Universalix
NPC terület ellen pedig 1 chips is elég? Persze ha nem támadja be más klán is.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.