Jelenleg 265 vendég és 3 tag online

Toborzás, tagfelvétel

2 hónapja 1 hete #296137 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Omnipadmebumm beküldte: Nem ismerlek téged, ezért nem is ítélkezem, nem is érdekel a sztori, a te harcod. Engem az fruszt...........

Azt viszont ne felejtsd el, hogy a "jófejség" és "segítőkészség" mögött nem mindig van alap. Most ezzel nem akarom megsérteni ennek a két csoportnak a tagjait, de amit te olvasol az nem volt így mindig.
Csak a fórum is olyan lett, mint a WG maga. Az értelmesek eltüntek, mert nem lehet rájuk építeni, a hülyék meg persze itt maradtak és ők lettek a "Janik". Csak egy egyszerű példa: Régen voltak tank elemzések igaz? Most miért nincs? Mert nincs aki írjon róluk. Miért nincs aki írjon róluk? Mert a nagy többség nincs azon a szinten, hogy értelmesen írjon az adott tankról. Ha viszont lenne is ilyen személy, akkor ő nem fog írni, mert az első HSZ a cikk alatt nem az lesz, hogy "Köszönöm az elemzést", "Már régóta szemeztem ezzel, kösz a cikket", stb..., hanem "ez egy szar", "az ágyú az minden csak nem olyan, mint a cikkben", "nekem nem ilyen a tank". Ha pedig alatta a szerző egy videót is berak, akkor "8:15-nél ott aimbot volt, mert régen én is használtam és tudom milyen, persze van benne tundra is, mert azt meg láttam a havertől, hogy néz ki"...

Szóval ha kérdezősködni akarsz, akkor még mindig a hivatalos wot fórum a legjobb. Itt maximum akkor kapsz érdemleges választ, ha az a pár itt maradt játékos vagy feltörekvő játékos, aki már nem a "lőttem 1-et a levegőbe, kiteszem fécsbukra" szinten van megragadva elolvassa, amit írtál.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Omnipadmebumm, _Szazados_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 1 hete #296138 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Ferrari-fan beküldte: a hülyék meg persze itt maradtak

Kösz. :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ferrari-fan, Wick

2 hónapja 1 hete #296139 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

bandras32 beküldte:

Már a tudat, hogy itt vagyok igazolja az állításom :dancing:

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

2 hónapja 1 hete #296141 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Nagyrészt egyetértek, talán csak annyi, hogy a segítőkészség nem feltétlen függvénye a tudásnak. Nekem nem biztos, hogy a legjobbtól kell jó tanács, mert nem érteném, nem tartok ott, semmilyen téren. A jó indulatot hiányolom legfőképpen, az előre mutató, építő, tanácsot kérő, és elfogadó alázatot. Mindenkinek határozott marhasága van, és ha kérdez is, határozott válasza van, Ha nem illik bele akkor jön a mércézés végül a személyeskedés, és igen, ezért mentek el azok akik tettek valamit, és most pont azokat űzzük, akik majd tehetnének.

2 hónapja 1 hete #296142 Írta: Petitanker2003HUN
Megválaszolva: Petitanker2003HUN
Sziasztok!

Régebben játszottam a játékkal egy keveset, azóta abbahagytam és most újra elkezdtem. Még kevés meccsem van és a tankállományom is szegényes, de nagyon szívesen csatlakoznék egy klánhoz, akik örömmel látják a kezdő(bb) játékosokat és aktívan strongholdoznak.
T6-jaim a KV-85 és a Chi-To, de haladok a Cromwell felé is (remélem ezek jók).
T8-ban egy friss IS-3 tulajdonosa vagyok, amint befejezem az első kampányt a legénysége is egész jó lesz.
A játékban is ugyan ezen a néven vagyok, TS3 és Discord is játszik, bár előbbit preferálom. :)

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #296149 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
..hát nem is tudom.. Lehet, hogy régen minden jobb volt, de én valahányszor kérdeztem ehelyt, mindig kaptam épkézláb választ az "ittmaradt hülyék"től.. Elnézést az offtopic -ért! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Wick

2 hónapja 1 hete #296155 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick

Slandyke beküldte: ..hát nem is tudom.. Lehet, hogy régen minden jobb volt, de én valahányszor kérdeztem ehelyt, mindig kaptam épkézláb választ az "ittmaradt hülyék"től.. Elnézést az offtopic -ért! :)

Itt folyamatosan cserélődnek a hülyék, mert volt sok "hülye" aki annyira azért mégsem volt hülye, hogy ne lássa az értelmetlenségét az itteni vitatkozásoknak és lelépett inkább. Meg aztán a szuperemberek is cserélődnek, akik azt képzelik magukról, hogy mindenki hülye itt, csak ő a helikopter. Ilyen az élet körforgása és így van rendben. :thx:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Patsky

2 hónapja 1 hete - 2 hónapja 1 hete #296180 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Wick beküldte:

Slandyke beküldte: ..hát nem is tudom.. Lehet, hogy régen minden jobb volt, de én valahányszor kérdeztem ehelyt, mindig kaptam épkézláb választ az "ittmaradt hülyék"től.. Elnézést az offtopic -ért! :)

Itt folyamatosan cserélődnek a hülyék, mert volt sok "hülye" aki annyira azért mégsem volt hülye, hogy ne lássa az értelmetlenségét az itteni vitatkozásoknak és lelépett inkább. Meg aztán a szuperemberek is cserélődnek, akik azt képzelik magukról, hogy mindenki hülye itt, csak ő a helikopter. Ilyen az élet körforgása és így van rendben. :thx:

az átmenetileg itt tartózkodó megmondóembereket kihagytad a sorból, cicus.....csak szóltam, hogy ki ne felejtsd magad.

2 hónapja 1 hete #296185 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Ferrari-fan beküldte:

bandras32 beküldte:

Már a tudat, hogy itt vagyok igazolja az állításom :dancing:

Lol, szép mentés :)

2 hónapja 1 hete #296188 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Amikor a "Toborzás - Tagfelvétel" topicban Petitanker ártatlan bejegyzése klánkeresés kapcsán óvatlan meghökkentést okoz az offtopic vita közepette, az priceless :kappa:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ferrari-fan, Matt__Kirby, Tankpeti

2 hónapja 1 hete #296227 Írta: Bazsyyfice01
Megválaszolva: Bazsyyfice01
Sziasztok! Az [UNMEI] Alliance Of Destiny klán várja azokat a játékosokat akiknek van kedve SH-ban esetleg CW-ben, jó hangulatú, de szervezett játékok közepette eltölteni pár órát az életéből.
És most jön a mindenki által utál rész :)Van Discordunk.... Fúúúúúúj!! :O De viszont nem kötelező csak akkor ha Klán esemény van ;)
Ha 14 éves elmúltál és van életképes Tier VIII.as tankod akkor hajrá ne fogd vissza magad, keresd : fredorka , KawaiiKuroNeko, vagy akár engem is Bazsyyfice01

2 hónapja 6 napja #296363 Írta: halalal
Megválaszolva: halalal
Csókolom!

Nem akarsz naponta TS-en szenvedni?
Nem vagy szuper unikum?
De azért tudsz 50% winrate-t?
Van olyan X tankod, amit szeretsz is?

Akkor ne is habozz, hanem gyere! Semmi megkötés, semmi elvárás, de azért néha lehet jönni SH-zni vagy egyéb szarságokat csinálni KEKW

Keress minket discordon:
discord.gg/qNUS7bG

Vagy in-game:
petermaister1 vagy halalal
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete - 3 hete 22 órája #297046 Írta: haryjanos
Megválaszolva: haryjanos
[MYDAY] Remember Of Mayday

Klánunk 2008-ban alakult. Az erőd szintje X-es, jelenleg 63 taggal rendelkezünk.
Olyan játékosok jelentkezését várjuk akik részt kívánnak venni a klán mindennapi életében, használják a TeamSpeaket és szeretnek csapatban játszani!
További infó: eu.wargaming.ne...portal
rememberofmayday.hu/
TS cím: rememberofmayday.ts3dns.hu

Amit kínálunk:
-Erőd csaták (TIER 6-8-10)
-ELŐRENYOMULÁS
-CW (TIER 8-10)
-CW EVENT
-Igazságos arany osztás CW részvétel alapján
-Napi szorzó
-Saját Teampeak3 szerver

Felvételi követelmények:
-Teamspeak3 használat
-WN8:1200+
-Csapatorientáltság
-Erőd, CW képes tank megléte
-Aktív részvétel a klán mindennapi életében

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti, Slandyke

1 hónapja 1 hete #297060 Írta: erabosz
Megválaszolva: erabosz
Sziasztok

A (H-TER) HUNter egyik Másodtisztje vagyok és azért kerestelek fel benneteket,hogy aktív játékosokra lenne szükségünk.Egy pici Klán vagyunk és szeretnénk nagyra nőni!
Jelenleg 43-an tartózkodunk a klánban de, ebből nem mindenki aktív!
Szeretünk SH-ra járni és eredményesnek lenni, mit ami mi sem bizonyítja jobban 6-tierbe fent vagyunk a top 10-be! Ezért is szeretnénk ezt kicsit magasabb szinten is élvezni.
Nagyon sok jelentkezőt várunk sok szeretettel. Az elvárásaink nem mások mint ha játszunk együtt gyertek fel Teamspeak-re! Előre is köszönöm hogy vég olvastad! Ha esetleg fel keltettem az érdekölésed jelentkezz bátran: erabosz - bobbyflower -Tuske68 - trautma97 - dzseky
Velük tudtok beszélni egyéb más kérdésbe is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Watayoshi, Slandyke

2 hete 1 napja #297669 Írta: pako911
Megválaszolva: pako911
Sziasztok.
CW-hez keresnék aktívabb klánt.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.