Jelenleg 327 vendég és egy tag online

Klánok figyelmébe: nem kívánatos személyek

6 éve 11 hónapja #21371 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Az életben is ha te nekem rosszat csinálsz pofán váglak. A játékban sincs ez másként. :cheer:
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21372 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun

Raklapmanci beküldte: Az életben is ha te nekem rosszat csinálsz pofán váglak. A játékban sincs ez másként. :cheer:

Akkor miért nem mentél még fel a Parlamentbe? :P

"Nem győzni jöttem, hanem pusztítani!!"
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21373 Írta: Atilla
Megválaszolva: Atilla
Ha nincs rajtad sapka............. :woohoo:
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #21374 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Gyerekek ez csak egy játék !!! B)
Aki hobbista vagy megszállott ebben a játékban mindenkinél van úgy hogy el szakad a cérna!
Én klán parancsnok vagyok és folyamatosan arra buzdítok mindenkit hogy csak szépen !
És az dobja az első követ.... nálam is volt már olyan hogy elküldtem abba bizonyosba... és nagyon be rágtam csata közben tehát nem szépen viselkedtem!
Az már mindegy hogy igazam volt vagy sem , az szép viselkedés szempontjából mindegy!
Tehát akkor engem is vegyetek fel arra a listára !!! :)
Nyilván vannak über idióták akik csak rontják a morált de azokat a klán parancsnokok úgy is ki rakják ! Ja és ismeritek a szájhagyományt ...abban is jók vagyunk mi magyarok! ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kismutyur, Lurenkill, Atilla
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21377 Írta: mario76
Megválaszolva: mario76
szia és akkor mit csináljak ha próbálom a maximumot kihozni a játékból
hogy egy kicsit jobbak legyenek a statjaim de a csaták nagy része 0:6
ról indul.
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21378 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

mario76 beküldte: szia és akkor mit csináljak ha próbálom a maximumot kihozni a játékból
ról indul.

Sebezz!!!!!! És hozd ki a maximumot! ;)
A statod jó lesz, csak a winrated lesz gyenge... de az meg kit érdekel?!

Amúgy ez miért ebbe a topikba került?
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21386 Írta: Kismutyur
Megválaszolva: Kismutyur
Sziasztok!

Szeretnék jelentkezni a listára én is, mert szoktam zöld tankokat is kilőni, főleg ha inaktív, vagy pont anyázik. :D

Üdv : Kismutyur
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Atilla
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #21387 Írta: Hunyi
Megválaszolva: Hunyi

Mir4g3 beküldte: Pusztán kíváncsiságból.....

Van 1 klán, ez 1ik játékosuk Eff 1800+ és van 18db T10 tankja, a klánban normális végzi a dolgát együtt működik a csapattal.
Beszólogat random csatába mert csak.
Ezt valaki zokon veszi, és fel kerül ide, szerintetek mi történik?
Ki rakják a klánból? Nem hiszem.
Pont leszarja a klán vezetés hogy valami listán valaki rajta van? Valószínű

Kiemelem mely klánokból vannak itt fent a játékosok a lista végén. :) Szerintem az hatásos lesz, mit gondolsz?

s2firestar beküldte: Csak megcsinálta valamelyik sózott seggű ezt a topicot, látom. Megyünk vissza a múltba, listázzuk az embereket (vagy épp a jelenbe, vagy a jövőbe)? Ettől jobban érezzük magunkat

Ha jobban nem is, de legalább látszik, hogy melyik klánban milyen emberek vannak és talán összekapják kicsit magukat.

s2firestar beküldte: Mindenki sír, hogy hagyjuk már a játékosokat azt csinálni a csatában, amit akarnak, aztán valami gyökér meg csinál egy ilyen topicot, amiben pont listázza, aki valamilyen tetszőleges szempont szerint nem azt csinálja, ami neki tetszik.

Nem valamilyen tetszőleges szempont szerint, el lehet bagatellizálni a dolgot ha valaki akarja természetesen.

Hunyadi_Loveszdandar beküldte: Az elgondolás lehet, hogy jó, de nem fog tudni működni.
1. ki ellenőrzi, hogy a feljelentés hiteles-e?
2. Mi van, ha valakit jogtalanul sároztak be?
3. Ki felügyeli, hogy mikor lehet valakit innen levenni?
4. Mi alapján lehet ide felkerülni és lekerülni?
5. Szerintetek a játékosok hány százaléka nézegeti a fórumokat, különösen ezt az egy topikot?
6. egy rakás klán van, ahol emberhiányban szenvednek és inkább felvesznek egy bunkót a chip miatt mint, hogy kirúgjanak valakit, mert itt olvasták a nevét.
7. És mi van azokkal, akik simán bunkók és nincsenek klánban? Azokat ez nem rettenti el...
8. Illetve a lényeg. Mi a cél? Kirakják a klánból? Na és, megy másikba... ettől még nem lesz finomabb a stílusa.

Javaslat a problémás helyzetek kezelésére:
1. Ha tapasztalod, hogy valaki beszólt, sértegetett és ezt jogtalanul tette, akkor keresd meg a srácot privát chatben a garázsban és próbáld tisztázni a helyzetet.
2. Ha ez nem megy, akkor keresd meg a klánjának vezetőit és jelezd feléjük a problémát, akár egy hármas TS beszélgetésben tisztázva.

Tudok olyan esetet, hogy egy klán kirakott valakit, mert elviselhetetlenül bunkó volt mindenkivel, van erre példa. De kétlem, hogy egy fórum topikra felrakott név ezt eredményezné.

u.i.: én is sokszor elküldöm a csapattársat a búsba, ha bénázik és biztosan nem mindig úriember módjára, de ha valaki kirakán ide a nevem, csak nevetnék rajta - már elnézést - szerintem nem ez lenne a módja a vitára.

u.u.i.: amúgy ha valaki nagyon idegesítő, bunkó, spammel, akkor némítsd le! Onanntól írogathat magában, amit csak akar. B)

1. Főleg én, meg bárki megtehetni aki csak akarja.
2. Kizárt, mert megnézem a replayt. Ezért írtam, hogy kell bizonyíték, mert enélkül komolytalan az egész.
3. Ez még nincs kitalálva, lehet csak ötlet szinten marad, majd kialakul.
4. Felkerülni egyszerű. Nézd meg a két replay-t amit küldtek, azok elég jó alapok hozzá. Lekerülést már írtam, hogy azt még nem tudom, hogy legyen.
5. Passz, ha páran megnézik és akár 1 embert kiraknak a magatartása miatt a klánjából akkor már megérte szerintem.
6. Ízlések és pofonok. Ha valaki ilyen játékosokra vágyik hát szíve joga. :)
7. Nem elrettentés a cél, hanem, hogy tükröt tartsunk az illető elé és talán magába száll kicsit.
8. Nem az a cél, hogy bárkit kirakjanak bárhonnan, hanem, hogy tükröt tartsunk az ilyen emberek elé, klánok elé.

1. Hülyeség, az ilyen emberekkel nem lehet beszélni, tapasztalatból mondom, mert ilyenkor úgy érzi az illető, hogy jogos amit tett és még neki áll feljebb.
2. Igen ez már eddig is működött, de ha ez működik a lista is működhet ami itt van. Főleg ha látják az emberek, hogy elég hiteles és lehet rá adni.

Igen tudok ilyen esetet, büszke is vagyok a HUNS-ra, hogy kitett emiatt valakit, hozzáteszem nagyon is jogosan. Nyilván ha valamelyik klán elfogadja az effajta viselkedést az róla mond el pár dolgot. Szerintem. Aztán lehet teljesen más a magyar színvonal, akkor viszont tényleg kár a fáradozásért, de ha csak 1-2 ember magába száll már megérte, mint mondtam.

Ui1. Ahogy érzed, nem megmondani akarom mit hogyan csinálj, úgyse tudnám érdemben befolyásolni a cselekedeteidet, még ha akarnám talán akkor sem. Mondtam nem ez a cél.

Ui2. Én csupán nem foglalkozom vele, engem az ilyenek nem nagyon szoktak zavarni, inkább mókásnak találom a vergődésüket. Viszont van aki felháborodik ezen és szerintem joggal teszi.
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21388 Írta: Atilla
"Fack your mother" Jelzővel szoktam illetni kedves társaimat ha 5 óránál többet játszom.
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21390 Írta: Micu
Megválaszolva: Micu
Ne játssz 5 óránál többet.:) Nem bolonyult. :evil:
Nem fuck?
Mellesleg nem hiszem,hogy jó topicba írtad. :woohoo:
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #21391 Írta: Hunyi

atoth beküldte: Szerintetek Ki lesz az az "űber pro" ember aki veszi magának a bátorságot, hogy bírálja a másik cselekedetit egy játékban. Kíváncsi vagyok milyen elvek alapján teszi meg!

Nézd meg a két bemásolt replay-t. Nagyjából ilyen elvek alapján lehet felkerülni a listára. Ez a terv. Nem bírálni akarom, hanem tükröt tartani elé, hogy nézze meg magát, hogy talán nem így kéne csinálni egy közösségi játékban a dolgokat. Az elvek egyszerűek, ha valaki jogtalanul anyázik, káromkodik, szitkozódik akkor az szerintem nem elfogadható, pláne ha ezt nyilvánosan a chat-en teszi. Vagy szerintetek ez a normális? Mert akkor én kérek elnézést...

mario76 beküldte: szia és akkor mit csináljak ha próbálom a maximumot kihozni a játékból
ról indul.

Kilépsz és új csatát kezdesz, de ez nem ide tartozik.
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #21392 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Már megbocsássatok, de ez a kezdeményezés baromság. 3/3-as hajlamú emberek listáznak gyökereket, és jó embereket is kénye kedvükre. Ez nem az a szint, ahol ítéletet kell/lehet mondani egy user felett. Legyen az akármilyen gyökér, bunkó, kúszónövény, vagy akármi. Ez csak egy játék. Mégis mit vártok ettől? Nem lesz semennyire sem visszatartó erő. Ha engem felrakna ide valaki, elvből rommálőném, és elküldeném az anyukájába, és nem csak őt, hanem a haverjait is. Jellemzően nagyon ki kell velem basszanak ahhoz, hogy szétlőjjek/anyázzak valakit. Csak a feszkót generálja egy ilyen lista. És egyet értek az előttem szólókkal, hogy gyakorlatilag egyáltalán nem befolyásolja azt, hogy kit milyen klánba vesznek fel.

És most nézzen mindenki magába, szerintem mindenki küldött már el az anyjába, vagy lőtt szét csapattársat akár jogosan, akár nem. Én pl. a cseszlovákokkal, és a románokkal szemben kevésbé vagyok toleráns. Szóval innentől kezdve bárki felkerülhet a listára.

Nekem is van replayem olyan meccsről, ami után legszivesebben állbavertem volna a komát a net túlsó végén. Ennek ellenére ha feltenném is ide a replayt, az nem eredményezne az égvilágon semmit.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kismutyur
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21393 Írta: Atilla
Az lenne az érdekes mikor 4 arty 11 TD mind a 2 oldalon 15 perc bujkálás után megtörténne a csoda. Senki nem szidná a másikat. :woohoo: :P
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #21394 Írta: Hunyi

rejkov beküldte: Már megbocsássatok, de ez a kezdeményezés baromság. 3/3-as hajlamú emberek listáznak gyökereket, és jó embereket is kénye kedvükre. Ez nem az a szint, ahol ítéletet kell/lehet mondani egy user felett. Legyen az akármilyen gyökér, bunkó, kúszónövény, vagy akármi. Ez csak egy játék. Mégis mit vártok ettől? Nem lesz semennyire sem visszatartó erő. Ha engem felrakna ide valaki, elvből rommálőném, és elküldeném az anyukájába, és nem csak őt, hanem a haverjait is. Jellemzően nagyon ki kell velem basszanak ahhoz, hogy szétlőjjek/anyázzak valakit. Csak a feszkót generálja egy ilyen lista. És egyet értek az előttem szólókkal, hogy gyakorlatilag egyáltalán nem befolyásolja azt, hogy kit milyen klánba vesznek fel.

És most nézzen mindenki magába, szerintem mindenki küldött már el az anyjába, vagy lőtt szét csapattársat akár jogosan, akár nem. Én pl. a cseszlovákokkal, és a románokkal szemben kevésbé vagyok toleráns. Szóval innentől kezdve bárki felkerülhet a listára.

Nem hinném, hogy kényem/kedvemre tenném. Szerinted baromság kiemelni a ritka nagy barmokat, hogy meg lehessen nézni őket és véletlenül se vedd fel a klánodba amikor toborzol? Ám legyen, ha így érzed. Én másként gondolom. Játék valóban, de ettől még nem hinném, hogy elfogadható lenne az ok nélküli anyázás, meg hasonlók. Nem akarok én ítélkezni senki felett, mint már jó párszor mondtam csak tükröt tartani elé. Bár látom sokaknak ugyan mind1 a dolog. :) Hát ez van, azért megér egy próbát. :)

Atilla beküldte: Az lenne az érdekes mikor 4 arty 11 TD mind a 2 oldalon 15 perc bujkálás után megtörténne a csoda. Senki nem szidná a másikat. :woohoo: :P

Ennyire nehéz megállni, hogy össze offolj valamit? Nincs semmi önuralmad?
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21395 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Az, hogy listára teszed, azzal megbélyegzed, és nem adod meg neki az esélyt, hogy elsunnyogva ugyan, de tanuljon a dologból.
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.