Jelenleg 385 vendég és egy tag online

Klánok figyelmébe: nem kívánatos személyek

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #21242 Írta: Hunyi
Megválaszolva: Hunyi
Nem hülyeség amit mondasz. :) Szépen lassan kialakul a dolog, úgyhogy jöhetnek az ötletek.

robibadzso beküldte: lehetne olyan is, hogy valaki lekerül ha már fent volt azzal, hogy például bocsánatot kér nyilvánosan itt mert rossz napja volt de viszont ha másodszor is felkerül akkor ottmarad örökre

Ezt így mondjuk kapásból hozzá is venném az alapelgondoláshoz, persze csak akkor lehetne lekerülni ha nem volt túlságosan kirívó az illető esete. Példának okáért feltételezzük, hogy valaki a csata elejétől kezdve szándékosan beszólogat 2-3 játékosnak és ráadásként ezt minősíthetetlen stílusban is teszi amit megfejel azzal, hogy rá is lő a csapattársára csak, mert olyan kedve van. Na az ilyet nem venném le a listáról.

(Szintén meg kell jegyezni, hogy ez nem keverendő össze azzal az esettel ha valaki pl. fedezéknek használja a csapattársát vagy valami hasonlót követ el, az ilyeneket ne keverjük bele a dologba, mert morci leszek. Maradjunk meg az alapgondolatnál, hogy a minősíthetetlen játékbeli magatartást díjazzuk - ami írásban /is/ megnyilvánul - ezzel a listával. Ne essünk át a ló másik felére se, mint ahogy nemrégiben valaki tette ezt egy nyilvános csatornán bármiféle ok nélkül. Remélem tudja az illető kire gondoltam. :) Nem akarok nevet írni, de remélem olvasod te is cleverland. Lényeg a lényeg, hogy próbáljunk megmaradni a középső részen ahol még nem büntetendő ha valaki örül annak, hogy jól játszik és ennek nyilvánosan hangot is ad, és ahol már nem elfogadható mindenki ok nélküli lenoobozása, meg szidása. Remélem nagyjából lehet érteni amire gondolok.)
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21341 Írta: Szutykos
Megválaszolva: Szutykos
Megvan a mai adag is :)

Medmexgl777 a HPTS klánból.
Gondolom besérült rajta, hogy a T110E4 -es tankját kilőttem egy t71 el. Persze segítséggel... Onnantól anyázott folyamat.
Nem tudom ha T10 -el megyek és egy hetes kiszed, akkor én b szoktam fogni...

Itt a replay is:
data.hu/get/705...replay
amikor a meccs 8 percnél tart onnan érdekes
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21346 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Pusztán kíváncsiságból.....

Van 1 klán, ez 1ik játékosuk Eff 1800+ és van 18db T10 tankja, a klánban normális végzi a dolgát együtt működik a csapattal.
Beszólogat random csatába mert csak.
Ezt valaki zokon veszi, és fel kerül ide, szerintetek mi történik?
Ki rakják a klánból? Nem hiszem.
Pont leszarja a klán vezetés hogy valami listán valaki rajta van? Valószínű
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kismutyur
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21347 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600
Üdv
Én sem raknám ki a régi jó játékost még a rosszat sem. Mert már ismerem a játék stílusukat. Az újakkal meg elbeszélgetnék és a replayt is elkérném. És majd meglátjuk.
Ha a listán van az csak neki jó mert ismertebb lesz. :P

Nyerhetsz csatát egyedül, de a háborút csapatban nyerik meg
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #21349 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Csak megcsinálta valamelyik sózott seggű ezt a topicot, látom. Megyünk vissza a múltba, listázzuk az embereket (vagy épp a jelenbe, vagy a jövőbe)? Ettől jobban érezzük magunkat?

Javasolnék én is egy játékost.

S2Firestar. Rendszeresen hajlamos rálőni a tétlen/lúzerkedő/gyökérkedő csapattársakra. A durvább eseteket kibannoltatja, ha teheti.

Mindenki sír, hogy hagyjuk már a játékosokat azt csinálni a csatában, amit akarnak, aztán valami gyökér meg csinál egy ilyen topicot, amiben pont listázza, aki valamilyen tetszőleges szempont szerint nem azt csinálja, ami neki tetszik.

Hát rohadtul okosak vagytok...

"Sajnos létre kellett hoznom egy ilyen topicot" - Sajnos a k**** a*****. Sajnos. Hupsz. Véletlenül írtam le.

Szerinted a klánparancsnokot érdekelni fogja, hogy a lila (szar klánok esetén a nagy nehezen megszerzett sárga) játékosa mit csinál? Ejnye pista, egy bunkó fasz vagy, ki vagy rúgva. JAJA. Életszerű.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitt600, rejkov, Kismutyur
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21352 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600
Üdv
s2firestar te már ismert vagy. Másnak is kell a lehetőség. :kiss:

Nyerhetsz csatát egyedül, de a háborút csapatban nyerik meg
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21354 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Az elgondolás lehet, hogy jó, de nem fog tudni működni.
1. ki ellenőrzi, hogy a feljelentés hiteles-e?
2. Mi van, ha valakit jogtalanul sároztak be?
3. Ki felügyeli, hogy mikor lehet valakit innen levenni?
4. Mi alapján lehet ide felkerülni és lekerülni?
5. Szerintetek a játékosok hány százaléka nézegeti a fórumokat, különösen ezt az egy topikot?
6. egy rakás klán van, ahol emberhiányban szenvednek és inkább felvesznek egy bunkót a chip miatt mint, hogy kirúgjanak valakit, mert itt olvasták a nevét.
7. És mi van azokkal, akik simán bunkók és nincsenek klánban? Azokat ez nem rettenti el...
8. Illetve a lényeg. Mi a cél? Kirakják a klánból? Na és, megy másikba... ettől még nem lesz finomabb a stílusa.

Javaslat a problémás helyzetek kezelésére:
1. Ha tapasztalod, hogy valaki beszólt, sértegetett és ezt jogtalanul tette, akkor keresd meg a srácot privát chatben a garázsban és próbáld tisztázni a helyzetet.
2. Ha ez nem megy, akkor keresd meg a klánjának vezetőit és jelezd feléjük a problémát, akár egy hármas TS beszélgetésben tisztázva.

Tudok olyan esetet, hogy egy klán kirakott valakit, mert elviselhetetlenül bunkó volt mindenkivel, van erre példa. De kétlem, hogy egy fórum topikra felrakott név ezt eredményezné.

u.i.: én is sokszor elküldöm a csapattársat a búsba, ha bénázik és biztosan nem mindig úriember módjára, de ha valaki kirakán ide a nevem, csak nevetnék rajta - már elnézést - szerintem nem ez lenne a módja a vitára.

u.u.i.: amúgy ha valaki nagyon idegesítő, bunkó, spammel, akkor némítsd le! Onanntól írogathat magában, amit csak akar. B)
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #21356 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
N/A
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21357 Írta: atoth
Megválaszolva: atoth
Szerintetek Ki lesz az az "űber pro" ember aki veszi magának a bátorságot, hogy bírálja a másik cselekedetit egy játékban. Kíváncsi vagyok milyen elvek alapján teszi meg!
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21359 Írta: Mir4g3
Igaz hogy én ritkán nem írogatok a random csatákban, anyázni sem szoktam de önként jelentkeznék a listára. Pusztán kíváncsiságból, hogy mi lesz a következménye. :ohmy:

Egyébként atoth nem szokott csúnyákat írni, viszont TS-en szoktunk ám hallani cifra dolgokat tőle. :P

( na most jól elárultalak) :evil:
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21360 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Szerintem Igen.
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21363 Írta: Mir4g3
Szerintem aki nincs klánban az ne igenezzen. :evil:
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #21367 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Kaptam jobb ajánlatot . Meghívtak a IPU [/color][/i][/b] -ba. Szóval meghódiccsukazŰRT.

Katt a klánnevünkre a további infóért.
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21368 Írta: Atilla
Megválaszolva: Atilla
Jó magyar szokás a másikkal foglalkozni. Ez az orosz megszállás terméke. Ha mindenki magával törődne ki halna az unalomtól a magyar nép.
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21369 Írta: Mir4g3
Ha mindenki magával törődne akkor most azt mondanád hogy mindenki önző :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, Kismutyur, Atilla
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.