Jelenleg 280 vendég és egy tag online

Klánok figyelmébe: nem kívánatos személyek

6 éve 10 hónapja #21753 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Szerintem egy korábbi verzióval készült, mint 0.8.8.
Téma zárolva.
6 éve 10 hónapja #21760 Írta: GENESlS
Megválaszolva: GENESlS
Sziasztok!

Csak pár gondolatot osztanék meg veletek a témával kapcsolatban.
Én nem hiszem hogy az ilyen jelentgetősdivel bármilyen célt el lehet érni.
Mindenkinél szakadt már el az a bizonyos cérna,felnőtt emberek tudják ezt kezelni....
Számomra ez egy gyerekes dolognak tűnik,nem többnek és semmiféle célt nem tudtok vele elérni,aki eddig minősíthetetlenül viselkedett azért biztos nem fogja abbahagyni mert xy ide feltölti a replayt róla.
De ha lenne is bármiféle retorzió belőle az illetőnek,2500 goldért annyiszor változtat nevet ahányszor kedve tartja.
És végezetül egy zárógondolat,ha valaki magyarul elküld melegebb éghajlatra,azt csak a magyarok értik ergo nem rontja a magyarok hírnevét,másrészt aki egy fuck you után itél meg egy nemzetet ott komoly gondok vannak.

Köszönöm a lehetőséget és elnézést a walltext-ért!

...Genesis...
Téma zárolva.
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #21767 Írta: kipeti
Megválaszolva: kipeti
részemről is 1 pár gondolat:
Bizonyos fokig támogatom ezt az új listázós dolgot , mert azért kulturálódjunk már!
Nálam is elszokott gurulni a gyógyszer, de mi értelme van beírni azokat az ékes gondolatokat a chat-re? Jobb lesz neked, vagy neki?
Illetve a ts-en van egy varázslatos gomb "phus-to-talk" ha ilyen mondani valóm támad egyszerűen nem nyomom le és nem zavarok vele senkit.
Nálunk igen is retorziók lesznek illetve vannak a minősíthetetlen viselkedésért, mert a klánunkat járatja le. persze van akit nem zavar ha minden második szava bazdmeg, illetve a szüleit emegeti, de én személy szerint nem akarok és nem fogok ilyen klánban tag lenni.
Soraimat és gondolataimat zárom.
Téma zárolva.
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #21771 Írta: Szutykos
Megválaszolva: Szutykos
Szia Rejkov!

Igen, valóban sok időnk van, de ha visszaolvasod a hozzászólásokat egyből kiderül, hogy nem mi bizonygatjuk az igazunkat. Az "ellenzék" próbál meggyőzni mindenkit, hogy ez hülyeség. Hunyi ezerszer is leírta, hogy mire is gondolt, de még mindig vannak akik nem értik... :)

Genesis, teljesen egyetértek veled!
A felnőtt emberek ezt tudják kezelni. Átugorhatnál a dühöngő topicba is ezt elmondani, ott ugyanis nagyjából ugyanez megy, de ott nem zavar senkit.
Itt is csak azért mert elhangzott a "lista" szó, amiből persze mindenki a spicliskedésre, 3/3 -ra és társaira asszociál.

Én nem mondom, hogy nincs igazság abban amit írtok, de van ez a kezdeményezés. Nem lenne jobb megvárni, hogy mi sül ki belőle, mint látatlanba lehúzni az egészet?
Ha lesz valami változás ezáltal, akkor az mindenkinek jó, ha meg nem, akkor jöhetnek majd az "én megmondtam, hogy hülyeség..." hozzászólások.

Egyébként meg nekem mind1, legalább van min vitatkozni :) :P
Téma zárolva.
6 éve 10 hónapja #21773 Írta: Fenysugar
Megválaszolva: Fenysugar

Sziasztok!

Egy kis személyeskedéssel kezdeném, ez Hunyi felé irányulna. Hány éves vagy te, hogy nevelni szeretnél bárkit is??? Mert a mi klánunkba javarészt 35 évesek vannak, akik családos emberek, és szerintem őket nem kell már nevelni. :whistle:
Ha felkerülne egyik klántagom is erre a listára, BIZTOS lehetsz benne, hogy nem fogok megválni tőle, csak mert egy csatában esetleg eldurrant az agya. Ha 3/3-as ügynök akarsz lenni, keress másik célközönséget, mert ahogy nézegetem a hozzászólásokat itt nem arattál babérokat. :dry:
Részemről ennyi lett volna a lényeg, szerintem lényegre törő voltam, És elviselek mindenféle kritikát az írásommal szemben, azon nem vagyok hajlandó változtatni. ;)

Üdv : Kismutyur

Kit érdekel, hogy mennyi idős Hunyi? Mint az oviban: "én 6 éves vagyok,te meg csak 5. bibibi"
Ne röhögtessél már..... Ráadásul nem azt neveli ez a lista, aki fölkerült rá, hanem azokat, akik nem kerültek föl.

3/3-azol,. Mit képzelsz? Ez a lista az FBI, vagy majd az Interpool faliújságján is szerepel majd és egyből kommunistázunk, meg hasonlók? Ne röhögtess már...Olvass kicsit többet. Ez a lista nyílvános, a 3/3 az volt? Meg ez játék és nem vérre megy, ráadásul itt nem politizálásról van szó.

A "mi értelme a listának?" kérdésekre a válasz:
Számodra semmi, lapozz másik topikba és olvasgasd tovább. Aki pedig úgy érzi, hogy van értelme, attól pedig ne fosszátok meg ezt a lehetőséget.

Kicsit eltolódott az egész a trágárkodós rész felé, erre úgy ment el a téma, hogy csak egy részt emeltek ki az egészből és azon csámcsognak. Pedig az egész együtt a lényeg, nem csak egy apró rész.
Tehát a "normálistól" messze a szélsőség felé mutató viselkedés és trágárkodás érdemelne díjat. Az, hogy beszólsz, még önmagában nem feltétlenül érdemes említeni. De ha beszólsz, rámlősz, s a játék végéig cifrázod is ezeket, na az már esélyes a díjra :)

Itt nem a meggyőzés a célja annak, aki támogatja a listát. Itt a kidolgozás a cél. Az, aki annyira ellenzi a listát, hozzon létre egy új topikot "antilista" néven és kész. Én sem nézegetek olyan topikot, ami nem érdekel, vagy hülyeségnek tartok, de nem is írogatok oda semmit.
A listázás ellenében többnyire amúgyis olyanok vannak, akiknek van mitől tartaniuk, hogy fölkerülhetnek oda. Persze mondja, hogy őt nem érdekli, hogy fölkerül rá, de akkor kérdem én, minek nézegetné és írogatna oda bármit is, ha úgysem érdekli?

Ha Hunyinak van kedve ezzel foglalkozni és vannak támogatóik, akkor miért ne csinálhatnának egy ilyet? Ha úgysem érdekel és nem is tartasz az egész listázgatástól, akkor hátrányod származik belőle? Ha pedig így van, akkor miért akar bárki is meggyőzni arról, hogy valami hülyeség, vagy sem?
Egyszó, mint száz!
Hunyi, hozz létre egy lista topikot, oda fel lehetne tölteni a replayokat és az indokokat. Mi, akiket érdekel a dolog, nekünk lesz értelme foglalkozni vele. A többiek pedig, akik ezt hülyeségnek tartják, azok meg úgysem nézegetik. Mi nem zavarjuk őket és ők sem zavarnak minket. S remélhetőleg jó ötletekkel majd kidolgozzuk magunknak a rendszert.
Magunknak= azok, akik támogatják/jó ötletnek tartják.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunyi, Micu, Szutykos, sandorf66
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.