Jelenleg 362 vendég és nincs tag online

Klánok figyelmébe: nem kívánatos személyek

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #17657 Írta: Zolti77
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sajnos létre kellett hoznom egy ilyen topicot is mert kedves iskolás korú magyar emberek vannak sok klánban akik itt próbálják kiélni az iskolában és otthon elfojtott agressziójukat, mai napon belépek csatába és 4 nyelven látom spammelni a kurva anyád és mindenki megbassza STB. feliratokat Nundyka94 [MHSZ] klán tagot jó lenne rendbe szedni mert miután látom hogy magyar a kolléga gondoltam szólok neki hogy ne rontsa tovább az amúgy sem túl fényes magyarság hírnevét, ő kedvessen elküldött a cigány kurva anyámba, mindezt nyomatékosítva lelőtte a láncomat majd ezek után még +2 lővéssel ki is lőtte a motorom,. Kérném hogy minden extra stb. nélkül szabaduljon meg a klán az ilyen emberektől mert bár ez volt azelső MHSZ találkám de ezentúl kérdezés nélkül robbantom minden tagját mert vagy idióták vannak ott (remélem nem így van) vagy csak épp elgurult a gyógyszer ennél az embernél, nem utolsó sorban lejáratja a magyarságot is játékon belül........

sajnos sem replay sem screen shot nincs róla mert annyira felbaszott a srác hogy ki is léptem a játékból........
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HellRaisers
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #17659 Írta: Hunyi
Megválaszolva: Hunyi
Ha be van pipálva a csata felvétel a beállításokon belül akkor felvette a géped a csatát és ott lesz a replay-ek között (egészen a kilépésedig). Mellékeld szerintem mindenképp (nem, mintha nem hinnék neked, nem azért mondom, csak jobb ha a klán parancsnoka saját maga is látja ezt).

Az elmondottak alapján csak arra tudok gondolni, hogy egy alsó tagozatos kis pisis lehetett az illető. Ha felnőtt akkor inkább nem minősíteném.

Szerk.: ha tudod javítsd a téma nevét pls., mert nem nagyon lehet érteni mit takar. pl. erre:
"Magyar klánok figyelmébe: a nem kívánatos személyek listája"

Jó 5let egyébként ez a téma, de fontos, hogy mindig valamivel alá legyen támasztva annak az állítása aki ide ír (kép, replay stb.).
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #17660 Írta: NuclearSkuLL
Megválaszolva: NuclearSkuLL

Zolti77 beküldte: Sajnos létre kellett hoznom egy ilyen topicot is mert kedves iskolás korú magyar emberek vannak sok klánban akik itt próbálják kiélni az iskolában és otthon elfojtott agressziójukat, mai napon belépek csatába és 4 nyelven látom spammelni a kurva anyád és mindenki megbassza STB. feliratokat Nundyka94 [MHSZ] klán tagot jó lenne rendbe szedni mert miután látom hogy magyar a kolléga gondoltam szólok neki hogy ne rontsa tovább az amúgy sem túl fényes magyarság hírnevét, ő kedvessen elküldött a cigány kurva anyámba, mindezt nyomatékosítva lelőtte a láncomat majd ezek után még +2 lővéssel ki is lőtte a motorom,. Kérném hogy minden extra stb. nélkül szabaduljon meg a klán az ilyen emberektől mert bár ez volt azelső MHSZ találkám de ezentúl kérdezés nélkül robbantom minden tagját mert vagy idióták vannak ott (remélem nem így van) vagy csak épp elgurult a gyógyszer ennél az embernél, nem utolsó sorban lejáratja a magyarságot is játékon belül........

sajnos sem replay sem screen shot nincs róla mert annyira felbaszott a srác hogy ki is léptem a játékból........

Egy csomó ilyen ember van amúgy klán nélküliek is!:(
Nem tudom hogy otthon hogy nevelték meg de az biztos illemet nem tanult az az illető aki csak így ilyen szavakkal viszi hírnevünket!
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #18291 Írta: HunG4bri3l
Megválaszolva: HunG4bri3l
Egy intelligens HWR es játékos látható data.hu/get/697...replay
a legkedvesebb szavakat a végére tartogatta :S
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Csongi2012
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #18296 Írta: Aztteca
Megválaszolva: Aztteca
Hát erre nem nagyon vannak szavak! sajnos nap mint nap látok ilyeneket!Néha rosszabbak a magyarok mint a siemka warriorok! Az az effis rész nagyon betette nála a kaput! De tény nem sokat tett a győzelemért azért a csata végi damagére kíváncsi lettem volna :lol: ! De azért szép volt ügyesen toltad a typal! Vérzik is a szívem érte szívesen kipróbálnám! :silly: :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HunG4bri3l
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #20793 Írta: Szabika78
Megválaszolva: Szabika78
A negatív csúcs amit eddig láttam:

csata elején bekérdez a srác, van-e magyar... hárman is voltunk rajta kívül szakaszban jól felismerhető névvel, így megérdeklődtem, mennyit szeretne? Az első pillanattól fogva követett, JT88-ast vittem, ö T25-öt. Próbált rammolni, de csak ö sebzödött, ezután megvárta, amíg lőállást foglaltam, majd elkezdett hátulról engem lőni... Eleinte azt hittem, valaki megkerült (Ruinberg pálya), és csak akkor tűnt fel, mikor pozícióváltásnál szemből pattant rólam, hogy ö tart tűz alatt. De többet egy betűt sem szólt. Amíg felé fordultam, abbahagyta, de az új állásomban simán kilőtt... Ami csak az összegzésnél derült ki számomra, mert az ellen is mind engem óhajtott kivenni, top vasnak voltam berakva.

Az erősen fékezett habzású illető livegold néven fut, és a harci mutatói 14 k csata után tizedre egyeznek az eddigi 7 k csatás teljesítményemmel. Ami állítólag most éri el nagyjából az elfogadhatót...
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #20923 Írta: CsZoli
Megválaszolva: CsZoli
:lol: :lol: sejtem,h diszkréten meg is köszönted neki. :P
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #20929 Írta: Szutykos
Megválaszolva: Szutykos
Sziasztok!

Tetszik a topic, de szerintetek lesz ennek valami hatása? Úgyértem volt már rá precedens, hogy ezért valakit kitettek egy klánból?

Egyébként nagyon idegesítőek az ilyenek. Bár hálisten nekem eddig csak "eszmecseréim" voltak ilyen játékosokkal.
Azért tettem idézőjelbe, mert amikor valakinek minden második szava az, hogy cigány, meg csicska (utóbbi a kedvencem :) ), azzal elég nehéz értelmesen beszélni.
Az egyiket azért elmesélem.
Pantherrel megyek, már keresem a TierV francia td -t, nem szaporítom a szót, lényeg, hogy elbíztam magam és kiszedett.
Erre a nyomorék elkezdi ecsetelni, hogy mekkora lúzer vagyok (természetesen ő már rég halott volt), meg noob meg stb. Erre annyit, mondtam neki (kb dupla volt a WN6 -om mint neki), hogy majd ha a közelébe ér az én eredményeimnek, akkor majd beszélgetünk.
Erre ő (természetesen nyomdafestéket nem tűrő szavakkal) elkezdi ecsetelni, hogy mennyivel többet sebzett (t-29) mint én.
Meg se kíséreltem elmagyarázni a két tank közti különbséget. Kiléptem.
De kitartó volt. Privátban még megkeresett, és elkezdte ecsetelni, hogy mekkora "csicska" vagyok mert ő nagyobb arányban éli túl a csatákat.
Mindegy végül is kiderült, hogy fogalma sincs arról, hogy mi az az XVM, WN6, effi, úgyhogy annyival zártam le, hogy 43% -os találati aránnyal nem játszanám az agyam.

De azóta nem foglalkozok ilyenekkel. Ha valaki anyázik beírom, hogy "blablabla" és szépen feljelentem :)
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #20987 Írta: Szabika78
Megválaszolva: Szabika78

CsZoli beküldte: :lol: :lol: sejtem,h diszkréten meg is köszönted neki. :P

Csodálkozni fogsz, mert tudom, a közös csaták alapján nem így ismersz: egy szót nem szóltam hozzá, szokásomtól eltéröen nem is káromkodtam. Túl nagy volt a döbbenet... Pedig én tényleg nyomom gondolkodás nélkül, és kicsit sem válogatom meg a szavaimat.

De a srácot lementettem, és ha valahol meglátom, mindegy, milyen színű lesz...
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21154 Írta: Szutykos
Megválaszolva: Szutykos
Na pénteken ismét sikerült egy kedves honfitárssal összefutni a csatatéren.
Válogatott kedves szavakkal jellemezte a felmenőimet, mert meglátása szerint én csalok.
Az illető Haytek nicknéven játszik.
Gondolom nehezményezte, hogy T-30 -al 1% élettel még kilőttem pár tankot köztük őt is.
Szerettem volna meccs után ráírni, hogy mégis miből gondolja ezt, de letiltott.
Remélem olvassa a topicot!
Innen üzenném neki, hogy a T-30 -nak 750 az átlag sebzése, és ha a domb aljában vagyok, akkor ahhoz, hogy IS-8, al be tudjon célozni, ki kell tennie a tankot, így simán be tudom lőni az alsó páncéllemezt. Ezt 650 élettel egy T-30 ellen nem ajánlom.
Nem szoktam foglalkozni ilyesmivel, de statjai alapján nem volt rossz játékos és érdekelne az álláspontja.
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #21230 Írta: Hunyi
Srácok az oké, hogy leírjátok mi történt, de ha nincs alátámasztva replay-el az eset, akkor nem fogja senki komolyan venni.

Én arra gondoltam, hogy időnként kiemelni a jómadarakat mondjuk oldalanként legalább 1x, hogy lehessen látni a neveket rendesen. Aztán egy idő után már lenne egy szép lista belőlük. Amolyan fekete lista. :)

Ezt majd én csinálom, csak ebből a topicból szedem össze kizárólag a replay-el alátámasztott neveket és névsor szerint sorba is rendezem őket, hogy bárkire rá lehessen majd könnyedén keresni. + Így vissza is nézhetitek, hogy nem csalok semmivel. ;)
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21234 Írta: Seewan
Megválaszolva: Seewan

Hunyi beküldte: Srácok az oké, hogy leírjátok mi történt, de ha nincs alátámasztva replay-el az eset, akkor nem fogja senki komolyan venni.

Én arra gondoltam, hogy időnként kiemelni a jómadarakat mondjuk oldalanként legalább 1x, hogy lehessen látni a neveket rendesen. Aztán egy idő után már lenne egy szép lista belőlük. Amolyan fekete lista. :)

Ezt majd én csinálom, csak ebből a topicból szedem össze kizárólag a replay-el alátámasztott neveket és névsor szerint sorba is rendezem őket, hogy bárkire rá lehessen majd könnyedén keresni. + Így vissza is nézhetitek, hogy nem csalok semmivel. ;)

Ez mekkora kezdeményezés már. Még tetszik is. Nem mintha jobb lenne tőle bármi, de nem rossz egy helyre összegyűjteni a hülyéket :) Bár, ha valaki megtalálja a nevét, tuti besértődik és vélhetőleg nincs benne annyi IQ, hogy meg akarja tudni, mi a probléma önmagával. De hátha ad nekik egy esélyt jobbá válni :)

Kapitány: - Stark! Kell egy haditerv!
Vasember: - Mondom a tervet. Támadás!
wotlabs.net/sig...re.png
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21237 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Szerinted ha megtalálja itt magát véletlenül, akkor utána nem fog saját csapat ellen játszani és káromkodni?

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #21239 Írta: Hunyi

Seewan beküldte: Ez mekkora kezdeményezés már. Még tetszik is. Nem mintha jobb lenne tőle bármi, de nem rossz egy helyre összegyűjteni a hülyéket :) Bár, ha valaki megtalálja a nevét, tuti besértődik és vélhetőleg nincs benne annyi IQ, hogy meg akarja tudni, mi a probléma önmagával. De hátha ad nekik egy esélyt jobbá válni :)

Ide kevés hülyének lenni. Ahhoz, hogy valaki felkerüljön a listára kimagasló teljesítményt kell felmutatnia a "milyen ne legyek egy közösségi játékba" című témában. ;)

BAGETT beküldte: Szerinted ha megtalálja itt magát véletlenül, akkor utána nem fog saját csapat ellen játszani és káromkodni?

Ez is jó dolog ne feledd. Előbb-utóbb bannolni fogják örökre. :)

Amúgy félre ne értsétek, ez a lista főként a klánoknak készül, hogy esetleg ha felvesznek valakit előtte gyorsan rákereshessenek itt az illetőre. Ha szerepel a listán akkor pedig vissza is fogják tudni nézni, hogy mégis mi ennek az oka.

Csak egy ötlet a részemről egyelőre, aztán meglátjuk mi sül ki belőle. :)
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #21240 Írta: robibadzso
Megválaszolva: robibadzso
Én azokat birom akiket ha kilőnek akkor beírnak a chatbe, hogy A K**va anyátok ti retkes b**ik meg ezeknek a végtelen formációik :D

A fekete listát támogatom :) Jobb tudni kit kell elkerülni :) Aki meg megsértődik ha a nevét látja az akkor sértődjön meg. Ő tehet róla ha felkerül :) De ha már fel lehet rá kerülni akkor lehetne olyan is, hogy valaki lekerül ha már fent volt azzal, hogy például bocsánatot kér nyilvánosan itt mert rossz napja volt de viszont ha másodszor is felkerül akkor ottmarad örökre. De ez csak egy példa volt ezt nem kell komolyan venni :)
Téma zárolva.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.