Jelenleg 567 vendég és 7 tag online

Vélemények a klán toborzásokkal kapcsolatban...

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #15704 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Emerich37 beküldte: Akkor most én is kérdeznék szeretnék klànt talàlni , DE van hàrom kisgyerekem akikkel értelemszerűen szabadidőm nagy részét töltöm tehàt , a WOT éjszakàra szorul viszont miutàn az aprónép ilyenkor alszik tehàt szóba se jöhet a TS 3. Mert ugye nem nagyon kiabàlhatok mert ha a kicsik felkelnek akkor olyan sodrófa tàmadàst kapok hogy nincs az a pàncél ami megvéd. Szóval ígyis elfogad valamelyuk klàn vagy maradok magànyos Tigris? :)

Mi szivesen látunk. Nálunk nem kötelező a TS3, meg a kiabálás sem :) .Nekem is 3 gyerkőcöm van és én is este játszok, 9-től. Ha gondolod küldök meghívót.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Emerich37

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #15708 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37
Köszönettel fogadom , este fenn leszek ha a fogzàs engedi. :cheer:

6 éve 5 hónapja #15709 Írta: bandras32

Emerich37 beküldte: Köszönettel fogadom , este fenn leszek ha a fogzàs engedi. :cheer:

:) ok. küldöm a meghívót.

6 éve 5 hónapja #15748 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600

Emerich37 beküldte: Akkor most én is kérdeznék, szeretnék klànt talàlni , DE van hàrom kisgyerekem akikkel értelemszerűen szabadidőm nagy részét töltöm tehàt , a WOT éjszakàra szorul viszont miutàn az aprónép ilyenkor alszik tehàt szóba se jöhet a TS 3. Mert ugye nem nagyon kiabàlhatok mert ha a kicsik felkelnek akkor olyan sodrófa tàmadàst kapok hogy nincs az a pàncél ami megvéd. Szóval így is elfogad valamelyik klàn vagy maradok magànyos Tigris? :)

Üdv
Sokam írják kifogásnak a ts-et. A lényeg,hogy nem neked kell beszélned ha nem tudsz hanem neked kell hallanod a többieket akik fent vannak a ts-en.És a században a taktikát is ott mondják.

Nyerhetsz csatát egyedül, de a háborút csapatban nyerik meg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ferikezls

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #15993 Írta: bureaucrat
Megválaszolva: bureaucrat

bandras32 beküldte: MrScheff, neked ez hanyadik accod? Csak úgy érdekelne, gondolom nem az első, a statod és a csatákszáma alapján.

Bocs hogy törlöm, de ezt a témát inkább hanyagoljuk... :)
Jacktor

6 éve 5 hónapja #16168 Írta: bandras32

bureaucrat beküldte:

bandras32 beküldte: MrScheff, neked ez hanyadik accod? Csak úgy érdekelne, gondolom nem az első, a statod és a csatákszáma alapján.

Bocs hogy törlöm, de ezt a témát inkább hanyagoljuk... :)
Jacktor

Ja, bocs, hülye kérdés volt. :)

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #16604 Írta: peesta1986
Megválaszolva: peesta1986
Nem röhög. :) Igen idősebb játékosaink, vannak de nem zárkózunk el a fiatalok elől sem .

6 éve 4 hónapja #16621 Írta: cola
Megválaszolva: cola
a rutin a korral jár B) pl jellemzően nyugodtabbak a koros gamerek :)
persze van, hogy pl nekem is eldurran az agyam:) azt akkor nemulass van :evil:

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #16826 Írta: 400V
Megválaszolva: 400V
Sziasztok!

Új vagyok itt és olvasgattam a topicot. Érdekelne pár parancsnok véleménye arról hogy van ez a fekete lista. Na már most mi van akkor ha nekem sok klán szerepel a listámon, több mint 7. Az lenne a kérdés hogy mi van akkor ha pl az egyikből azért lépek ki mert nem tetszik és ezt több mint egy 7 után. Az oka több mint 7 napig egy század se volt, amit össze is hoztunk azt úgy hogy fele nem is a klánba volt. Akkor ez a klán CW zett minden nap és az ottlétem alatt szinte mindig érezni lehetett hogy azért vagyok ott mert van pár tier 10 es tankom és így szolgálok chippel a klánnak amit pakolgathat a területeire. Ezalatt a több mint 7 napos ottlét alatt egyszer kerültem be CW re, azt is azért mert végig kellett campelni az egész kört és semmi komoly.

Ez volt az egyik.

Van egy másik klán amiből meg azért léptem ki mert egyszerűen idegesített az hogy állandóan a kezdőkkel kellett foglalkozni és folyamat miattuk kellett elviselni azt hogy nem lehet győzni CW n vagy századba mert ők gyengék. Pl saját társam lő ki 900 hp ról mikor küzdök medben egy heavy tankal. Vagy hallgatom azt hogy veszekednek miért sikerült cw n eltalálni a saját társát vagy épp században hogy sikerült több mint 1000 es sebzést bevinni a saját társába.

Leírtam ezeket a dolgokat és kíváncsi lennék pár parancsnok véleményére mit írna ezekre hogy ilyen és hasonló okok miatt már több mint 7 klánból kiléptem és konkrétan az hogy ha jelentkeznék valahova akkor jönne ez hogy ellenőrzik a volt klánokat akkor látják azt a sokat ami ott van.

Mi van ilyenkor? Örökre listára kerültem? Vagy túl igényes vagyok ahhoz hogy a társaim ha már CW zni akar a klán ahol vagyok akkor ne legyenek már 2000 meg 3000 csatás kezdők akik visszahúzzák a klán teljesítményét és elvárnék annyit a társaimtól hogy ha nem halnak meg kör elején akkor sebezzék már a saját tankjuk HP jának megfelelő sebzést. Vagy azt hogy artyval nem lövünk oda olyan helyre ahol épp küzd az egyik társad az ellenféllel?

Ennyit várok el kb és ez soknak se mondható kb egy átlagos játékos színvonala.

Várom kíváncsian a válaszokat.

6 éve 4 hónapja #16833 Írta: domeapo
Megválaszolva: domeapo
Emerich, nehogy azt hidd, hogy ez máshol máshogy van. Pl. nálunk jó ha van ts, de senki nem veszi a fejed, ha nem vagy fenn, mert mindenki akkor megy fel, amikor tud. Sőt, van egy hallásssérült játékosunk is, aki pl. nagy becsben van nálunk, mert szívesen játszik, holott szóba sem kerülhet nála a ts.

6 éve 4 hónapja #16834 Írta: domeapo
Megválaszolva: domeapo
ChalezLopez: a klánban lét előnyei:
- sokat lehet stratégiát tanulni
- az adott tank trükkjeire nem neked kell rájönni, hanem elmondják
- javasolnak, hogy miket tegyél a tankra, milyen skilleket milyen sorrendben érdemes használni
- szakaszozás, századozás kb. állandó tagokkal
- kikapcsolódás, jó nagy nevetések....
Van még rengeteg jó dolog, de a leginkább a társaság az, amiért szerintem klánba érdemes lépni. Az hogy hova, az már a te döntésed. Ha nem tetszik, át lehet menni másikba is :)

6 éve 4 hónapja #16864 Írta: pitt600

domeapoHU beküldte: Emerich, nehogy azt hidd, hogy ez máshol máshogy van. Pl. nálunk jó ha van ts, de senki nem veszi a fejed, ha nem vagy fenn, mert mindenki akkor megy fel, amikor tud. Sőt, van egy hallásssérült játékosunk is, aki pl. nagy becsben van nálunk, mert szívesen játszik, holott szóba sem kerülhet nála a ts.

Üdv
Elnézést a hallás sérültektől nem nekik szól.
A ts az nem azért van,hogy te beszélj főleg az elején amikor belépsz a klánba.A ts azért van ,hogy te hallgasd a felvételiztető beszédét (süketelését) amit elmond a klánról. És a taktikus taktikáját (okoskodását) századba. És utána ha már bent vagy a klánba akkor tudjál beszélgetni ha szeretnél .

6 éve 4 hónapja #17019 Írta: pitt600
Üdv
Ha valaki toborzó felhívást ír akkor használjon minimum Microsoft World-öt.
Amit olvastam az borzasztó és előre meg ígérni a győzelmet az meg egyenesen abnormális.

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #17021 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia

pitt600 beküldte: Üdv
Ha valaki toborzó felhívást ír,(vessző) akkor használjon minimum Microsoft World-öt.
Amit olvastam,(vessző) az borzasztó és előre meg ígérni a győzelmet az meg egyenesen abnormális.

Az a fránya vessző meg igekötő.
Amikor akasztják a hóhért.... :lol:

Audiatur et altera pars!

6 éve 4 hónapja #17086 Írta: Universalix
Megválaszolva: Universalix
Előre is elnézést, de azt hiszem egy kicsit hosszabb véleményt fogok írni, mert úgy látom néhányan elsiklanak pár dolog felett és nem látják át, hogy más emberek máshogy gondolkodnak, mint ők.

Tier 6-ban tényleg reális tud lenni a 80-100% win egy este alatt letolt 15-20 meccsből, ha egy csapat ideális KV-1S + Hellcat felállással megy be. Egyszerűen totál unbalanced.
Mi a Veszett Hordával ezért is szoktunk át tier 8-as századra, mert itt azért jóval nagyobb szerepe van már a taktikának, mint tier 6-ban, ahol gyakorlatilag 2 KV-1S ráfordul 1 tankra és akkor biztos füstölgő roncs van ott 2 sec múlva. Ideig-óráig valamely csapatot biztosan szórakoztatja, de nekünk nagyon unalmas lett a közepes század. Tier 8-as bajnok kategória viszont számunkra sokkal nagyobb kihívás és élvezet, ráadásul így 12-13 embert tudunk rajta egyszerre foglalkoztatni, szemben a tier 6-os századdal, ahol csak 10 ember fér el. Több ember meg nagyobb közösségépítő hatás, több mókás beszólás meccsek alatt/után ;)
Egyébként tier 8-as században is teljesen reális a 60-80%-os győzelmi arány, mivel mi is így teljesítünk naponta hetek óta pedig aztán mi sem vagyunk pro klán. A magunk 4-5 zöld, 2-3 narancssárga, többi pedig az átlag citromsárga játékos felállással teljesen simán lehet hozni 25-35% esélyt adó meccseket is, meg persze lehet bukni 65%-osat :P Persze a minap is beleszaladtunk egy Evil Pandas csapatba, ahol a leggyengébb is kék játékos volt... na ott nem volt sok esélyünk, de legalább kilőttük a csapatuk felét és ezt mi magunk között sikerként könyveltük el... hozzáállás kérdése. Néha becsúszik 1-2 nagyon bosszantó vereség, ami egyéni hibából adódik, de akkor sincsen leharapva senkinek a feje... bosszankodunk egy jót és megyünk tovább.
Tier 10-es századra jelenleg nincsen meg a csapat tankállománya, de majd ha meglesz akkor biztosan ki fogjuk azt is próbálni. Tudjuk, hogy ott az elején annak is örülhetünk ha 10 meccsből 1-et nyerünk majd, de nem érdekes, mert csak így fejlődhetünk és legalább a gyakorló "nagyok" ellen is kipróbáljuk magunkat, de ez még legalább másfél hónap múlva esedékes.

Felmerült másik topicban, hogy egyesek nem értik miért alakulnak friss klánok, stb. Gondolom azért amiért anno lassan 2 éve a miénket is alapítottuk. Egy már meglévő baráti társaság együtt akart játszani kicsit szervezettebb keretek között közös chattel. Utána idővel módosultak a tervek és jelenleg a célunk az, hogy saját magunk megtapasztalva az odavezető út minden buktatóját és nehézségét valamikor sikerrel vívjunk meg egy landing tournamentet. Nem sietünk, nem hajt minket a tatár, ráérünk a saját tempónkban haladni, de ha elérjük a célt akkor mindannyian elmondhatjuk, hogy megcsináltuk saját erőnkből nem úgy, hogy bekerülünk egy már nagy CW-s klánba és gyakorlatilag nem küzdesz meg annyira a sikerért, hiszen egy már kialakult csapatba kerülsz be, ahol mások már kitaposták a fentebb leírt utat az első sikerekig.
Ha pedig végül nem sikerül elérni a most kitűzött célt és csak megmaradunk esténként tier 8-as században játszó társaságként akkor sincsen probléma, amíg mindezt élvezzük és a csapat tagjai elégedettek ezzel a helyzettel.

Tartsuk tiszteletben mások döntését és fogadjuk el, hogy azért a toborzó klánok többsége nem állít valótlant magáról (legalábbis magamból kiindulva ezt gondolom) ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RogerNyul

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.