Jelenleg 520 vendég és 5 tag online

Vélemények a klán toborzásokkal kapcsolatban...

1 éve 4 hónapja #275926 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
A "ferrais"-hoz:
Orzanel streamel rendszeresen most is.
Circon - nagyon ajánlom.
Quickybaby - már aki bírja a bicskanyitogató sima brit stílusát

GoodBad-et, wotnoobians-t nem néznék...

Ferrari-fan beküldte: De ha megy az angol, akkor
Daki (ha bírja a stílusát)
Skill4ltu (ha nem zavarja a litván akcentus)
Orzanel (Mostanában nem szoktam látni, de ha még a régi, akkor kb egy Daki és skill kereszteződés)

De ha teljesen magyar viszonylatban akarsz maradni, akkor
Serious alias Seriuzhnya
Balozs_Grimes
K4rccse
Akik hirtelen még eszembe jutnak

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #275927 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Írj rám játékban ha látsz (BiO_rOo_BOT), megyünk szakaszban aztán meglátjuk... ;-)
Úgy értem a fejlődést, nem a klánt :-D

Bobek beküldte: Sziasztok. Lehet, hogy rossz helyre írok, de szeretném megkérdezni, hogy egy kezdő fejlődő embernek, van e lehetősége valamilyen klánba belépni. Értem ez alatt, hogy még 1k csatám sincs, megvettem az első tier 6os tankomat, fejlődőként borzalmas wn8-am van, de szeretnék tanulni, egy csapat részeként fejlődni. Családos, dolgozó ember vagyok, de napi szinten aktív. Szerintetek van valami esélyem? :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Istiger1

1 éve 4 hónapja #275936 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

F3rmi beküldte: A "ferrais"-hoz:
Orzanel streamel rendszeresen most is.
Circon - nagyon ajánlom.
Quickybaby - már aki bírja a bicskanyitogató sima brit stílusát

GoodBad-et, wotnoobians-t nem néznék...

Ferrari-fan beküldte: De ha megy az angol, akkor
Daki (ha bírja a stílusát)
Skill4ltu (ha nem zavarja a litván akcentus)
Orzanel (Mostanában nem szoktam látni, de ha még a régi, akkor kb egy Daki és skill kereszteződés)

De ha teljesen magyar viszonylatban akarsz maradni, akkor
Serious alias Seriuzhnya
Balozs_Grimes
K4rccse
Akik hirtelen még eszembe jutnak

No offense de mi az a "sima brit" stílus? :huh:
Mi a "bicskanyitogató" benne?
(A 'poénocskái' 90%-ban erőltetettek/bénák, viszont az az 1/videó arány még bőven elviselhető szerintem... +Én külön értékelem, hogy eljutott a tudatáig, hogy sokakat (köztük engem is :lol: ) irritál az a Jingles-féle "tipikus brit" akcentus...bármennyire is nem tehetnek róla, egyszerűen bántja a fülemet... :( )

1 éve 4 hónapja #275937 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Az én véleményem az, hogy egy kezdő mellé felesleges egy nagyon jó játékos mentornak.

Ugyanis: nem jut minden kezdő mellé egy nagyon jó ...

Sakkjáték oktatása kapcsán arra jöttem rá egykor, hogy
- egy tudásszint, ami alatt tényleg nem kéne oktatni
- és kell legyen a mester és a tanítvány közt egy játékerőbeli különbség.

Ha a tanítvány már túl közel kerül a mesterhez, az csak nagyon magas szinten ( sakkban mondjuk nemzetközi mester, nemzetközi nagymester ) elfogadható ... ugyanakkor a világ tán legjobb edzői nem feltétlenül nagymesterek ... hanem versenyzőként ugyan "csak" nemzetközi mester címmel szaladgáló, DE az oktatásban nagyon profi arcok.

WOT persze némileg más ... de ez is egy komoly szellemi koncentrációt is igénylő "sport" ... ( versengéses izé) ...

Tök más gondolat.

Szerintem a WOT-ban a tanulásnak két útja van. Ezeknek célszerű egymás mellett létezni.

Egyik hogy az ember elolvas, megnéz dolgokat. CIkkeket, tankok gyenge pontjait mutató meg map tactic oldalakat .. és videókat persze.

Másik, hogy együtt játszani jobbakkal, tanulni tőlük ... vagy más módon (feltöltött replay pld) visszajelzést szerezni ... "az ember mások tükrében ismeri meg önmagát".

Valaki emlegette a wotnoobian csatornát.

Én se ajánlom! ... A feltöltött csaták persze jók, de a kommentátori szöveg nemritkán "vitatható".

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #277340 Írta: popey46
Megválaszolva: popey46
helló mindenkinek. egy kis szösszenet a SEAL klánról:
ők kerestek meg, igértek fűt fát, igy cw ugy cw, beléptem, a 3. cw csata után közölték, hogy mivel nincs esélyem a nyereménytank megszerzésére, kitesznek a cw csapatból és betesznek a helyemre egy régi tagot, aki besértődőtt, hogy kimaradt pár csatából.

nem szándékozom lejáratni a SEAL-t, mert vannak jó fejek a klánban, de amit a toborzó szövegben leirtak annak a 1/10-ed része sem igaz.
ujoncként esély sincs a cw-n részt venni, mert kell az öregeknek a hely.

szóval ez egy kicsit gáz. 5 nap után távoztam tőlük.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Misibá

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #277356 Írta: Misibá
Megválaszolva: Misibá
szia,pár hozzászólás előtt pont erről írtam!!!!!! nem pont a SEAL-ről volt szó,de sok ilyen klán van.felvétel után derül ki a sok turpisság.tudom jobb klánban játszani,de próbáld meg valamelyik haverral a szakaszozást.

Pilisi nyugger:-)

1 éve 3 hónapja #277419 Írta: atashark
Megválaszolva: atashark
Hello Mindenki!

A SEAL_ klánból vagyok, amit volt tagunk az előzőekben lehúzott kissé. Először úgy gondoltam válasz nélkül hagyom,de azután úgy döntöttem mégis írok erre valamit.

1. idejöttél hozzánk szép és jó. Említettem a célunkat. A cél két csapat indítása volt a kampányon. Ehhez nincs megfelelő állományunk. Mégis mit gondoltál ,majd az egyetlen( hangsúlyozom sajnos) csapatban betonbiztos helyed lesz? Kaptál bizonyítási esélyt nem nyújtottál kimagasló teljesítményt a többi " öreg "klántaghoz képest, így miért is kellett volna berakni téged ha nem vagy előrelépés a csapatnak?
2. Nézzük meg hány klánban voltál az elmúlt időszakban? Mind egy kókler társaság volt, mint mi?!
3. A törökök rokonaink te moly , a rokonaink? bakker ne próbálj okoskodni,mert égni fogsz ezzel meg pláne. Olvass inkább történelem könyveket!

Tekerd a kormányt inkább...

1 éve 3 hónapja #277420 Írta: Gizmo
Megválaszolva: Gizmo

atashark beküldte: Hello Mindenki!

A SEAL_ klánból vagyok, amit volt tagunk az előzőekben lehúzott kissé. Először úgy gondoltam válasz nélkül hagyom,de azután úgy döntöttem mégis írok erre valamit.

1. idejöttél hozzánk szép és jó. Említettem a célunkat. A cél két csapat indítása volt a kampányon. Ehhez nincs megfelelő állományunk. Mégis mit gondoltál ,majd az egyetlen( hangsúlyozom sajnos) csapatban betonbiztos helyed lesz? Kaptál bizonyítási esélyt nem nyújtottál kimagasló teljesítményt a többi " öreg "klántaghoz képest, így miért is kellett volna berakni téged ha nem vagy előrelépés a csapatnak?
2. Nézzük meg hány klánban voltál az elmúlt időszakban? Mind egy kókler társaság volt, mint mi?!
3. A törökök rokonaink te moly , a rokonaink? bakker ne próbálj okoskodni,mert égni fogsz ezzel meg pláne. Olvass inkább történelem könyveket!

Tekerd a kormányt inkább...

Ne haragudj de a toborzó szövegedből tökre nem az jön le, hogy ha - szerinted/valaki szerint - szar az illető akkor aki jobban hisztizik az öregek közül az lesz betuszkolva a CW ...khmmm...csapatba!
A toborzó szövegben leírt hantázásod + amit lentebb még oktondi módon meghazudtoltál, köszönő viszonyba nincs egymással!:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Misibá

1 éve 3 hónapja #277421 Írta: atashark
Megválaszolva: atashark
Én ezt most nem nagyon értem, de ha minősíted ezt úgy hogy nem ismered a részleteket akkor én is minősítelek aladár.

1 éve 3 hónapja #277424 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Megbántani nem szeretnék senkit!!!Milyen jó lenne ha a wg kitalálna valamit olyan játékosoknak,aki nem illenek bele a klán életbe,és nem azért mert családos.Hiszen sok olyan ember van aki dolgozik,és családja van,hanem pl nem szereti,hogy ott is vannak szabályok.Nem elég az hogy a munkahelyen is megmondják mit csinálj(kivéve ha főnők vagy).Meg még a klánba is.Kitalálna valamit a wg,a kampány vagy CW megnyerhető tankokért lehessen harcolni klán nélkül,lehet nem jól írtam amin meg lehetett nyerni az obj 907.
Létezik egyébként olyan klán ami csak a kampány miatt jött létre a megnyerhető tankokért indul,és közvetlen utána ki is léphet az ember,lelki furdalás nélkül?

1 éve 3 hónapja #277426 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Mi (MYDAY) elsősorban azokat visszük CW-re, akik a kampány első napjától minden nap megjelentek. Persze nálunk is volt, aki hisztizett emiatt, de nem tettünk kivételt, mert olyanokkal toltunk volna ki, akik esélyesek a nyeremény tankra. Így olyan is bekerült, akit a kampány előtti napokban vettünk fel, és olyanok nem fértek be, akik már őstagoknak számítanak.

1 éve 3 hónapja #277428 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Marcus beküldte: Sziasztok!
Megbántani nem szeretnék senkit!!!Milyen jó lenne ha a wg kitalálna valamit olyan játékosoknak,aki nem illenek bele a klán életbe,és nem azért mert családos.Hiszen sok olyan ember van aki dolgozik,és családja van,hanem pl nem szereti,hogy ott is vannak szabályok.Nem elég az hogy a munkahelyen is megmondják mit csinálj(kivéve ha főnők vagy).Meg még a klánba is.Kitalálna valamit a wg,a kampány vagy CW megnyerhető tankokért lehessen harcolni klán nélkül,lehet nem jól írtam amin meg lehetett nyerni az obj 907.
Létezik egyébként olyan klán ami csak a kampány miatt jött létre a megnyerhető tankokért indul,és közvetlen utána ki is léphet az ember,lelki furdalás nélkül?

Rengeteg meló van az egészben, a gyakorlástól kezdve, a 20+ nap 19-24- órás játékig minden.Ha ezeket a tankokat odaadnák valami random bohóckodásért vagy 1v1 versenyekért az nevetséges lenne.
De a magányos farkasoknak is ott a személyes küldetés sorozat, ott is adnak tankot, aki nem akar, tud egyéb áldozatot hozni, az elégedjen meg azokkal a jutalmakkal.

1 éve 3 hónapja #277432 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer

Hunti beküldte:

Rengeteg meló van az egészben, a gyakorlástól kezdve, a 20+ nap 19-24- órás játékig minden.Ha ezeket a tankokat odaadnák valami random bohóckodásért vagy 1v1 versenyekért az nevetséges lenne.
De a magányos farkasoknak is ott a személyes küldetés sorozat, ott is adnak tankot, aki nem akar, tud egyéb áldozatot hozni, az elégedjen meg azokkal a jutalmakkal.

Egyébként tök jó lenne, ha a CW jutalomtankokat, mivel eléggé OPk, pl VK72 és OBJ 907 elérhetővé tennék nem klános játékosok számára is vhogyan. Legyen nehéz megszerezni akár, de legyen adott a lehetőség. Az object 260 az nem túl vonzó sajnos. A T55a remek tank, én nagyon szeretem, de kénének az említett 10esek.

3GM: Tiger I, Tiger II, E75

1 éve 3 hónapja #277434 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

freezer beküldte:

Hunti beküldte:

Egyébként tök jó lenne, ha a CW jutalomtankokat, mivel eléggé OPk, pl VK72 és OBJ 907 elérhetővé tennék nem klános játékosok számára is vhogyan. Legyen nehéz megszerezni akár, de legyen adott a lehetőség. Az object 260 az nem túl vonzó sajnos. A T55a remek tank, én nagyon szeretem, de kénének az említett 10esek.

Egyrészt nem OP-k, csak jó játékosok játszanak velük, ezért jó a szerverstatjuk.
Másrészt ha minden random heronak lehetősége lenne beszerezni, akkor a kampányokon résztvevők munkája menne a kukába, és a további CW kampányok értelme meg is szűnne.

1 éve 3 hónapja #277435 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

Hunti beküldte:

Köszi a választ!
Azzal csak az az egy gond,hogy nekem másik tank is kellene,csak az ott nem elérhető.Viszont amit írtál legutóbb a CW kampány szerintem nem mindenki csak azért játszik benne mert nagyon fontos volna neki a tank hanem csak a kihívás.Tehát gondolom attól nem volna felesleges.Vagy had lehessen megvenni pl kicsit drágábban mint egy tier 8 as prémium tank,de mégse szökjön az ára az égig.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.