Jelenleg 327 vendég és 5 tag online

Vélemények a klán toborzásokkal kapcsolatban...

1 éve 4 hónapja #275240 Írta: Dariusz
Megválaszolva: Dariusz
Szerintem hagyjuk meg ezt a Topicot annak, ami... tehát ne offoljuk szét. :) DE... annyit gyorsan hozzátennék, hogy bizony vannak olyan klánok is, ahol tudatában vannak olyan dolgoknak is, mint pl.: Ez egy játék ( akkor is ezt írom, ha sokan ezért megköveznének most ) ergo nem a valóság. Nem vérre megy...mindenkinek lehet olyan napja, hogy egyszerűen nem találna el közvetlen közelről egy Maust vagy Type 5 Heavyt sem ( durva túlzással persze ). Nem verik szét a gépet akkor sem, ha nem lövi ki az enemyt, ha más lövi ki helyette, ha őt lövik ki, ha nem tud a csapattárs segíteni neki, ha ő nem tud a csapattársnak segíteni stb. stb. Teljesen elképzelhetetlen, hogy vannak olyan klánok, ahol nincs kötelező életkor és tier limit? Ahol nem kötelező a TS? Ahol nem ordítják le a másikat azért, mert elhibázott egy lövést, nem jött fel TS-re, stb.? Bizony vannak olyan klánok is, ahol nem köteleznek tagokat mindenfélére, nem kötik gúzsba őket "szabályok"... Igen, vannak olyan klánok, ahol kikapcsolódás, ha leülhet munka után a géphez, egy kicsit chatelhet a klántagokkal, csatáznak, egyszerűen jól érzik magukat anélkül is, hogy egymásra köpködnek mindenfélét, ha valaki éppen hibázott. Nekik ez a kikapcsolódás, szórakozás. Nem vagyunk egyformák, vannak akiknek ennyi elég :)

Snoke, ami a szövegértelmezést illeti... senki sem írta azt, hogy " legjobb klán aki nem dobál ki senkit ". Annyit írt, hogy abból a klánból nem dobnak ki senkit. Mivel ez a topic toborzásról/tagfelvételről szól, ezért beinvitált a klánjába egy nyilvánvalóan klánt kereső játékost. Ennyi a történet. Nem kell ezt túlreagálni, nem kell bele többet képzelni, mint amiről szól. Tehát nem a népet oltogatja, hanem egy klánt kereső játékost hívott meg egy olyan topicban, ami ezért lett létrehozva...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vjani1967

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 4 hónapja #275241 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Csak vélemény csere volt, kulturált modon szerintem, ki mihez tartsa magát egy klánban, nem nevezném off-nak. Mind2 vélemény helytálló.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vjani1967

1 éve 4 hónapja #275242 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Dariusz beküldte: Snoke, ami a szövegértelmezést illeti... senki sem írta azt, hogy " legjobb klán aki nem dobál ki senkit ". Annyit írt, hogy abból a klánból nem dobnak ki senkit. Mivel ez a topic toborzásról/tagfelvételről szól, ezért beinvitált a klánjába egy nyilvánvalóan klánt kereső játékost. Ennyi a történet. Nem kell ezt túlreagálni, nem kell bele többet képzelni, mint amiről szól. Tehát nem a népet oltogatja, hanem egy klánt kereső játékost hívott meg egy olyan topicban, ami ezért lett létrehozva...

Igen, egy olyan felhanggal, hogy "mi nem dobálunk ki senkit". Mintha valaki kidobta volna a Janit, de bezzeg ők nem fogják. Látom, Te sem olvasol a sorok között...

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #275246 Írta: -
Megválaszolva: -
@Dariusz

Igen, minálunk se kötelező rengeteg dolog, többek között a munka/család az első. Viszont ezek az emberek is elvárnak/szeretnének valami csapat játékot játszani úgy, hogy új dolgokat tanulnak, csapatba játszanak összeszokottan még úgy is, hogy van aki szökőévben egyszer jön, de ő is szeretne ilyenbe csatlakozni.

Szeretnének valami jó klánkörnyezetet, jó hangulatot, és ez is pipa. Az viszont nincs rendben, amikor valaki a saját lustaságából (és ez AZ) más klánokat emleget hogy "jajj itt is rossz meg ott is rossz" általánosítással elérkezik ahhoz a klánhoz, ahonnan ki-be járt, mintha valami köztér lenne. Ez meg nem normális dolog, egyáltalán. Több klántársam is felszólalt emellett az elmúlt pár napban, amíg ez a hisztizés ment Jani részéről, holott ha valaki visszaolvasna az elejéig, értelmezni tudná, hogy:

- Az accountja felett nincs uralma / valami olyan dolog van a háttérben, amiről nem beszélt
- Ez alapján legalábbis MISZERINTÜNK egy klánba se való a tag a JELENLEGI helyzet alapján
- Felajánlottam neki, hogy beszélhetünk / segítek neki új account létrehozásában is.

Ergo mint Klánparancsnok, az anyázás, szidkozódás és mocskolódás helyett szerintem 100%-ban korrektül leírtam a tényeket, és felajánlottam a segítséget. Az, hogy a többieknek más és más a véleménye: teljesen megértem. Baromi idegesítő, hogy próbálod a klánod tagjainak véleménye és a játékhoz való elvárásai alapján a lehető legjobbat és legtöbbet kihozni, amikor meg látszatra valaki szórakozik, lépked ki-be a klánba. Nem fogom visszafogni egyiket se, joguk van az igazukhoz.

Ezt a "véresen komolyan vesszük a játékot" meg szerintem nyugodtan elengedheted, ugyanis a jelenlegi témában nem abból volt elege sok embernek, amit csinál, hanem azt, hogy nettó hülyére lettünk véve, és ennyi. Utálom a hazug embereket, és szerintem ez NEM egyenlő a klánnal. Összevissza magyaráz, felajánlottam pl én a segítséget, arra meg már nem hajlandó válaszolni, bezzeg a klántársaimnak írogat privátot, mert azt hiszi, hogy egyik se fog visszaszólni.

Akkor kérdem én, kinek a "szénája" áll érdekesen:

- Annak, aki lassan 4-5 hónapja nem tudja megoldani az accountja rendes védelmét, holott jelszót, email címet is cserélhetett volna ennyi idő alatt, helyette folyamatosan a magyarázkodását hallgattam ezidáig, utána a hisztijét, más klánok általánosított kifigurázását, utána amikor felhoztam becses nevét az úriembernek, hogy felhívjam a többi klán figyelmét is arra, hogy itt valami probléma van (és ezt tessék úgy érteni hogy VAGY az emberrel, VAGY az accounttal, nem mindegy), kitörve magából, kiadja, hogy elég volt a wotból meg mindenből, BELŐLÜNK IS, és többet már nem ír, csak a klántársaim közül 1-2nek privátba, utána meg dobálja a köszöngetéseket más posztokra úgy, hogy ÁLLÍTÓLAG ő abbahagyta. Persze amikor segítséget nyújt az ember, az már nem kell. Aha, én meg vagyok a fakaró?

- Az az ember, aki tényeket közölve próbálja inkább felhívni a többi toborzó klán figyelmét arra, hogy hé, ezzel a taggal (ember VAGY account) gondok vannak, és utána is inkább próbálna segíteni, mintsem KÖPKÖDNI.

De azért hálIstennek vannak emberek, akik ezt meglovagolva még próbálják betoborozni, hogy ők a "legjobb klán" és "ők nem dobnak ki senkit", holott mi se dobtuk ki, dehát a mai világban szöveget értelmezni, meg olvasni nem divat... az meg a másik, hogy jön a külső vélemény, hogy "túl véresen veszitek" és "nem is írták azt, hogy más klánok ezt csinálják". Aha, szövegértelmezés, szövegkörnyezet? Gondolom így már stimm, hogy miért is írunk mi (klántagok, és a többi fórumozó) azt, amit.

1 éve 4 hónapja #275248 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Csak hogy tiszta legyen a pohár.
A PRKLT mindannyiunk közös gyermeke.
Igaz, van egy hierarchia, Staha a parancsnok, és van vezetőség. De mindegyik klántag rengeteget tesz tett hozzá, hogy a klán egy jó, kellemes, idilli környezet legyen, ahol semmi sem kötelező, ahol mindenki jól érzi magát. Belső versenyek, ajándékozások, klántali, klánfórum, stb sorolhatnám. Ezért nem mindegy, hogy ki lép be oda és mit csinál. Egy kicsit olyan, mint amikor beengeded a vendéget a tiszta szobádba, és sáros gumicsizma van rajta.
Személy szerint én nem vettem volna fel janit, mert így is az utóbbi időben nagyon sok új tagunk van, és még sok dolognak ki kell alakulnia. Staha is a létszámstop ellenére vette fel. Akkor ezt nem kellene megbecsülni?

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Admiral_von_Yorck, SchmityHUN, -

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #275249 Írta: vjani1967
Megválaszolva: vjani1967
Addig amíg nem tudok a wg felől semmit nem tudok több infót.viszont addig senkit nem kell leírn!!!.némelyik ember úgy ossza az észt!!!senkivel nem akartam vitatkozni,összeveszni vagy ebből fórum vitát nyitni.nem szórakozásból jelentkezik az ember,pláne hanem jó játékos!!!Írtam Jacktornak egy privát véleményt.
1.Robbnak teljesen igaza van-létszám stop(honnan tudnánk),ha már kétszer volt ilyen esetem minek vettek fel?!
2.laptoppal játszom ami elég komoly gép(jelszó védett,email,telefon)
Okoskodtok,kritikát mondtok mindenféle infó nélkül!!!!
3Stahanow én biztos nem hisztiztem neked!!!!!

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #275250 Írta: Tekagi
Én picit kiakadtam, Dies modszerével játszom, de megértem klánba aki belép csapat érdeket nézze. Az arc hozzáállása rejtély nekem, ha felajánlották neki segitséget fiók védelem ügyében miért nem fogadta el ha már annyira klánozna? De ez az egész vihar a bilibe kategoria, segtenni akartak neki, nem fogadta el, magára vessen.Innentől no comment, de amigo fiad exbarátnője egy igazi számitógép zseni) Bemutathatnád :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck, -

1 éve 4 hónapja #275251 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz

dies beküldte: Persze,én is kívánok neki minden jót,erőt,egészséget,katona szerencsét ! Bár eccerűbb verzió lenne befektetnie új fiókba ,aminek nem 123456 a jelszava :P vagy alapítani saját kánt ... :trollol:

Vagy simán csak megváltoztatni a jelszót... :wb:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi, -

1 éve 4 hónapja #275253 Írta: -
Megválaszolva: -

vjani1967 beküldte: Addig amíg nem tudok a wg felől semmit nem tudok több infót.viszont addig senkit nem kell leírn!!!.némelyik ember úgy ossza az észt!!!senkivel nem akartam vitatkozni,összeveszni vagy ebből fórum vitát nyitni.nem szórakozásból jelentkezik az ember,pláne hanem jó játékos!!!Írtam Jacktornak egy privát véleményt.
1.Robbnak teljesen igaza van-létszám stop(honnan tudnánk),ha már kétszer volt ilyen esetem minek vettek fel?!
2.laptoppal játszom ami elég komoly gép(jelszó védett,email,telefon)
Okoskodtok,kritikát mondtok mindenféle infó nélkül!!!!
3Stahanow én biztos nem hisztiztem neked!!!!!

Akkor nézzük csak:

1.) Azért vettelek fel harmadjára is, mert még elhittem neked, hogy ezek a gondjaid vannak. Tudod, megelőlegeztem volna újra azt a bizalmat, mert szavahihető embernek tűntél. Nos, ennek ezzel a hozzászólásoddal annyi is lett. A többiek is mondták, hogy ne vegyelek fel, ennek ellenére úgy láttam, még egy esélyt megérdemelsz. Mekkorát tévedtem...

2.) Laptoppal játszol. Hurrá. És? Köze sincs hozzá a Wargaminges accountodnak. Citromail-t használtál elmondásod szerint, nem kell hozzá nagy tudás, hogy feltörjék. Ez konkrétan már mondhatni köztudott tény, hogy a Citromail biztonsága megegyezik egy rakás füstölgő tehénszarral. Volt rá 4 hónapod, hogy lecseréld az email szolgáltatódat, új email címet létrehozni, kicserélni, és én ERRE is írtam privátban neked, hogy segítek, ha úgy van. Ugyanúgy itt is leírtam neked, hogy szívesen segítek új cím létrehozásában, és a megfelelő biztonság beállításában, persze erre nem válaszoltál :)

3.) De, hisztiztél, itt. Itt van a nyoma, nem tudod eltüntetni.

Írkáld meg nyugodtan annak a magánvéleményedet, akinek akarod. Tudod, nem mered felvállalni a véleményedet nyíltan, én meg igen. Annak hazudozol, sírsz, vinnyogsz, akinek csak akarsz, nekem most telt be a pohár veled, és a színjátékoddal. Én bármikor, bárki előtt nyíltan elmondom azt, ahogy történt a dolog, és bizony ebben a történetben a te kezed saras, de nagyon. Hiába, részben a te hibád az is, hogy elveszítetted a felhasználói fiókodat, a hanyagságod miatt.

Ugyan már Jani, a te történeted az, hogy:
1.) Feltörték a fiókodat pont akkor, amikor felvettünk, és ezért kiléptetett "valaki" a klánból
2.) Ezután újra felvettünk, és kiléptél megint, egy rohadt levelet vagy írást nem hagytál magad után
3.) Visszatértél 1 hete itt wotinfón, ahol már azt állítottad, hogy a fiad barátnője rúgatott ki... az "atom szuper biztonságos laptopodról", mint most megtudhattuk.
4.) Érdekesmód MEGINT akkor törték fel a fiókodat, amikor jelentkeztél egy klánba.
5.) Ismét nem szóltál róla semmit, így úgy döntöttem, figyelmeztetem a többi klánt erről
6.) Érdekes módon visszatérsz, és egy jó szaftos hisztizéssel kb minket állítasz be szarnak :D

Szerinted ezeket elolvasva, mégis mit gondol az ember? Ja persze, te nem tehetsz semmiről, te vagy itt az "áldozat"? Frászt. Egy mezei troll vagy, semmi több.

Részemről, és a klán részéről befejezettnek tekintjük a történetedet. Lehetett volna ezt szépen, tisztán is megoldani, de sajnos itt azon kívül, hogy feltörték a felhasználói fiókod, a te hozzáállásod is kritikán aluli, és inkább nem fűzök több kritikát hozzád, elég időt pazaroltam rád. Bőven van okom arra, hogy a magam részéről leírjalak, de szerintem ezzel már nem csak én vagyok egyedül így.

Meg se próbálj privát üzenetet firkantani, ugyanis azonnal a kukába fog landolni.

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #275255 Írta: Tekagi

Leopardusz beküldte:

dies beküldte: Persze,én is kívánok neki minden jót,erőt,egészséget,katona szerencsét ! Bár eccerűbb verzió lenne befektetnie új fiókba ,aminek nem 123456 a jelszava :P vagy alapítani saját kánt ... :trollol:

Vagy simán csak megváltoztatni a jelszót... :wb:

Nah jah... Meg alap ott kezdődik nem látják jelszavam. Ha van nagybetű benne 2-3 szám csókoltatom azt aki kitalálja,szerintem.De ha én csöves tankjaimra vágyik valaki irjon :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz, Sics

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #275256 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Már nem azért, de ha annyi ilyen klánról tudtok, akik a nem megfelelő aktivítás/viselkedés miatt dobnak ki embereket, leírnátok nekem?

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/

1 éve 4 hónapja #275265 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

StahanoW beküldte:

(és ezt tessék úgy érteni hogy VAGY az emberrel, VAGY az accounttal, nem mindegy), kitörve magából, kiadja, hogy elég volt a wotból meg mindenből, BELŐLÜNK IS, és többet már nem ír, csak a klántársaim közül 1-2nek privátba, utána meg dobálja a köszöngetéseket más posztokra úgy, hogy ÁLLÍTÓLAG ő abbahagyta. Persze amikor segítséget nyújt az ember, az már nem kell. Aha, én meg vagyok a fakaró?

Biztos feltörték a wotinfos profiljáet, nem érted?? :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, -

1 éve 4 hónapja #275267 Írta: dies
Megválaszolva: dies

Lord_Loga beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Amíg magadban randomozgatsz/solo módokban játszol, és nem trollkodod szét más játékát, addig áll, amit írsz.

Mikor belépsz egy klánba/csapatba, igenis felelősséget veszel a nyakadba.

Pont erről beszélek. Annyi elvárás van,hogy nem eröltetem . Kötelező... Itt kezdődik a gond. Csak pölö a ts3. Alapból semmi gond vele , de amikor hallom mi megy a tévében,hallom,hogyy sír a gyerek,az asszony üvölt stb.. az gagyi. Vagy ha nincs időm,enrgiám,kedvem akkor anyu csuklik. Szóval max. hobbi klán jöhetne szóba,ahol a társaság fontos és nem vágnak eret magukon azért mert buktak a cw-n,sh-n.
Eseleg nincs meg az adott létszám hát hú b+ most mi lesz?

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Dariusz

1 éve 4 hónapja #275268 Írta: SchmityHUN
Megválaszolva: SchmityHUN
Senkit sem akarok megbántani, de az is mutatja az ember jellemét, hogyan használja ezt a nyamvadt billentyűzetet.

Annyi minden leró arról, hogy valaki ennyire összefüggéstelen és szedett-vedett írásokkal próbál meg vitába szállni.

Nincs értelme...

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen."
/Dr. Felkai Tamás/

1 éve 4 hónapja #275270 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Nyamvadt? Nekem remek billentyűzetem van! Vannak rajta kis- és nagybetűk, számok, meg még rengeteg csuda dolog, a többségéről azt sem tudom, mire való!

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem, Lord_Loga, Sics, Tekagi, Admiral_von_Yorck, dies

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.