Jelenleg 350 vendég és 6 tag online

Vélemények a klán toborzásokkal kapcsolatban...

1 éve 4 hónapja #275177 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Kipsicurka beküldte: Mi nem szoktunk senkit kidobálni!

Ha tudnál szöveget értelmezni, tudnád, hogy mások sem dobták ki a Janit, hanem mindenhonnan kilép pár nap múlva magától. Vagyis állítólag mások lépnek ki helyette. Szóval felesleges ez a "legjobb klán aki nem dobál ki senkit" hülyeséggel oltogatni a népet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 4 hónapja #275178 Írta: dies
Megválaszolva: dies
Akinek 186 alkalommal lenyijják a fijóklyát,az akár páfrány is lehet... Szóval duma, vagy tényleg az... :trollol:

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Yuuki__Asuna

1 éve 4 hónapja #275179 Írta: Yuuki__Asuna
Megválaszolva: Yuuki__Asuna
Mi se dobtuk ki, ha ezt nem sikerült az előbbiek alapján se értelmezni. StahanoW eléggé korrekten és érthetően leírta az előzményeket.

Ha Stahára ráírt volna a második alkalomkor, hogy most mégis mi van, akkor meglehetett volna ezt beszélni. Helyette ide jött, azt állította, hogy kirúgták, aztán meg mikor kérdőre vonta a parancsnok azt állítja, hogy a fiának a lánya trollkodott az accountjával. Ritka valószínűtlen mit ne mondjak.

Ha én a vőlegényem anyjának a dolgaiba belemásznék, kíváncsi lennék a reakciókra.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SchmityHUN, KLC_KTE

1 éve 4 hónapja #275180 Írta: -
Megválaszolva: -

Yuuki__Asuna beküldte: Mi se dobtuk ki, ha ezt nem sikerült az előbbiek alapján se értelmezni. StahanoW eléggé korrekten és érthetően leírta az előzményeket.

Ha Stahára ráírt volna a második alkalomkor, hogy most mégis mi van, akkor meglehetett volna ezt beszélni. Helyette ide jött, azt állította, hogy kirúgták, aztán meg mikor kérdőre vonta a parancsnok azt állítja, hogy a fiának a lánya trollkodott az accountjával. Ritka valószínűtlen mit ne mondjak.

Ha én a vőlegényem anyjának a dolgaiba belemásznék, kíváncsi lennék a reakciókra.

Anyám reakcióját én is megnézném xddd

1 éve 4 hónapja #275182 Írta: dies

Yuuki__Asuna beküldte: Mi se dobtuk ki, ha ezt nem sikerült az előbbiek alapján se értelmezni. StahanoW eléggé korrekten és érthetően leírta az előzményeket.

Értjük,hogy nem ti dobtátok ki.Szerintem a gonosz ufok üldözik :trollol:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: -, Yuuki__Asuna

1 éve 4 hónapja #275188 Írta: SchmityHUN
Megválaszolva: SchmityHUN
Staha szólt mindenkinek!

Ezen felül meg csak annyit tennék hozzá, hogy menjen a tag abba a klánba amelyikbe felveszik. Mindannyian tudjuk, hogy a saját kárán tanul az ember. Lehet, hogy náluk is kilép 2 nap múlva, de az is előfordulhat, hogy ott marad egy évig, és teljesen tiszta tagja lesz az adott klánnak.

Ha a pörköltből ki is marad, én azt kívánom neki, hogy találja meg a maga rántott szeletét. ;)

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen."
/Dr. Felkai Tamás/

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck, -, KLC_KTE, dies, Yuuki__Asuna

1 éve 4 hónapja #275192 Írta: dies

SchmityHUN beküldte: Staha szólt mindenkinek!

Ezen felül meg csak annyit tennék hozzá, hogy menjen a tag abba a klánba amelyikbe felveszik. Mindannyian tudjuk, hogy a saját kárán tanul az ember. Lehet, hogy náluk is kilép 2 nap múlva, de az is előfordulhat, hogy ott marad egy évig, és teljesen tiszta tagja lesz az adott klánnak.

Ha a pörköltből ki is marad, én azt kívánom neki, hogy találja meg a maga rántott szeletét. ;)

Persze,én is kívánok neki minden jót,erőt,egészséget,katona szerencsét ! Bár eccerűbb verzió lenne befektetnie új fiókba ,aminek nem 123456 a jelszava :P vagy alapítani saját kánt ... :trollol:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, SchmityHUN

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #275200 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Most kicsit offtopic leszek, előre is bocs érte.

Vannak dolgok amik tőlünk függetlenek, és vannak amik igazából rajtunk állnak.

Áramszünet. Szakadozó internet-szolgáltatás. Elfüstölő tápegység. Becsönget a rendőrség vagy a felső szomszéd hogy épp beázunk tőle: ilyen előfordul. Kívül esnek a játékos által kontrollálható dolgokon. ( OK, be lehet szerezni szünetmentes áramforrást, másodlagos internet-kapcsolatot is fenntartani, saját tartalék generátort telepíteni ... de ezek nyilván túlmutatnak egy WOT játékos szükségletein és könnyen lehet lehetőségein is. )

Más dolgok viszont a játékos által kontrollálhatók, és hát egyértelműen az ő "felelősségi körébe" tartoznak.

Normális gép, ami nem fagy szét minden ötödik vagy tizedik csatában. ( És tök mindegy, hogy a szarul telepített tört windowz, a hozzá nem értés, a túlhúzott, túlmelegedő alkatrész, a rosszul illeszkedő RAM modul vagy mi a kifagyás oka - ha valaki gyakorta kifagy, az nem tud normális csapattársként játszani ...)

Ugyancsak a játékos felelőssége, hogy biztosítsa az accountja biztonságát. Higgyük el: egy noname player accját nem fogja sem az Anonimous heckercsoport, sem egy IronCube kategóriás cég, sem a Kínai Népköztársáság kiberhadserege megtámadni. ... Ha hozzáférnek az acchoz, az tízezer esetből 9999 esetben a játékos hibája, hülyesége, felelőtlensége. Pontosabban az ő felelőssége...

Amikor a felelősségről beszélünk, egy gondolatot érdemes mindíg szem előtt tartani: tegyük fel a kérdést: KI képes ezt a problémát megoldani, megszüntetni? ... Ha megvan a válasz, akkor megvan a felelős is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SchmityHUN, -, Zaphire23

1 éve 4 hónapja #275201 Írta: dies
a normális géphez,hozzátennék annyit,hogy: ameddig a takró ér.. szóval vannak elöbbre való dolgok ..
nem kötekedés,csak a véleményem. :)

1 éve 4 hónapja #275206 Írta: dudi10
Megválaszolva: dudi10
Azért a gép nem ennyire egyértelmű.Ez egy olyan hobbi amit rendes net meg gép nélkül nem nagyon lehet csinálni(ráadásul sem szuperszámítógép sem a világ legjobb netje nem kell hozzá).Pontosabban magába még el tud lenni az ember de egy klánhoz már illik olyan internet és gép ami probléma nélkül futtatja a játékot (akár legkisebb beállításon is a lényeg az,hogy stabilan)lehetőleg nem 500-as pinggel,ha más nem azért,hogy ne tedd tönkre a klántársak szórakozását meg szar azt hallani,hogy bocs xy te ne gyere mert úgy is kifagysz a felénél.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck, SchmityHUN, dies

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #275227 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Dies, ami a normális gépet illeti:

én szinte mindig használt cuccokból rakosgatom össze a saját gépem, elég rég óta. ( IBM XT, IBM AT, 386, 486, pentium, pentium II ... dual core ... mindegyiket végigéltem :D)

Jelenleg az alaplap + proci + memória + VGA + táp kb 55 ezerbe volt.

Régi második generciós i5 proci, őszintén szólva a mai I3-asok tán még überelik is egynémely dologban. 8 giga DD3 RAM, AMD Radeon 7700 HD 1 megával. 2 db 500-as winyó.

Ez lakik most benne.( Egy jól szerelhető gépházban, amit egy haver hajított utánam ... és van hozzá egy "irodában kidobták" kategóriás monitor is. )

HD kliens ha nem is fullon de stabil 60-70 fps-en megy - ezeket a képfrissítéseket tudja a monitor, a gép 100 fölöttit tudna az adott beállításokkal.

Betöltődési problémám nincs, mire a 30 sec visszaszámolás egyáltalán elkezdődne, én már be vagyok töltve.

És mint mondtam: ez 55 ezerből jött ki.

Szóval nekem senki ne magyarázza meg hogy nagyon drága gép kell a WOT-hoz :)

Mondjuk laptopban mindez nyilván drágább lenne ... és annak a fenntartása is húzósabb. ( Ha valami meghal benne, drágább pótolni ... ha egyáltalán lehetséges.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cpt_Sheperd, dies

1 éve 4 hónapja #275228 Írta: dies
Vágom,hogy potom pénzekért lehet vadászni. Én is a "hősskor" óta magam kukáztam a gépeim. Hasonó utat jártam be. Az első 20 megás vinyóm akkora volt mint egy lexikon :D Mivel bazi öreg vagyok,de gyönyörű, lehet vissza váltok laptopról az asztalira. Mondjuk a mostani szaromban lehet,hogy sivatagi homok is van :P Szarrá forrasztottam,szarrá ragasztottam, de még múködik :D

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 4 hónapja #275232 Írta: -
Megválaszolva: -
@Sics + dies

Géppel kapcsolatban igen, tényleg nekünk kell tenni annak érdekében ha érdekel egy bizonyos játék vagy program, hogy egy megfelelő szinten tudjunk vele játszani / tudjuk használni. Ez bizony tényleg a mi felelősségünk, függetlenül attól, hogy értünk hozzá, vagy sem. Amennyiben nem, úgy tudjuk kit kell keresni / segítséget kérünk.

Az is igaz géptől függetlenül, hogy a saját accountunk és emailünk biztonsága érdekében a lehető legtöbbet megtegyük (és igen dies, az 123456 jelszó tényleg nem megfelelő :troll: ). Amennyiben ezt nem tudjuk megtenni és nem is járunk utána maximálisan, hogy hogy lehetne ezt megoldani (nem kérdezünk, nem keresünk utána a neten / nem keresünk rá segítséget emberektől / sehol) az is a mi hibánk.

Bár annyiban másabb a helyzet ma, mint jópár évvel ezelőtt, hogy a megfelelően bonyolult jelszó és telefonszám megadása után már androidos/ios-es appok telepítése is kötelező a maximális védelem eléréséhez egyre több programnál. Mondjuk ez az irány annyiban tetszik, hogy már 4 rétegű tud lenni a védelem : onsite, email, telefonszám és autentikációs alkalmazás.

1 éve 4 hónapja #275237 Írta: dies
Igazából a felelősség dumát nem értem.Számomra a játék szórakozást,kikapcsolódást jelent.Semmilyen szinten nem tartozom magyarázattal senkinek,semmiért.Nincs problémám avval,ha valakinek ez a játék a hobbija , vagy roppant komolyan veszi , mert el szeretne érni valamit.De ne én legyek már a népellenség mert csak puffogtatok pár kört. A wotos klánozással nem foglalkozom, mivel osztják az észt eleget az életben.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Tekagi, Dariusz, vjani1967

1 éve 4 hónapja #275239 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Amíg magadban randomozgatsz/solo módokban játszol, és nem trollkodod szét más játékát, addig áll, amit írsz.

Mikor belépsz egy klánba/csapatba, igenis felelősséget veszel a nyakadba.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil, Tekagi, -

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.