Jelenleg 349 vendég és 6 tag online

Vélemények a klán toborzásokkal kapcsolatban...

1 éve 4 hónapja #274983 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

vjani1967 beküldte: szia,csak 5,6,8 tankjaim vannak.jó pár klán meg min 2 db 10-es is kér.annak idején voltam a PRKLT-ben,csak a fiókomba nem tudtam belépni,valaki hackerkedett(közben kiderült a fiam volt barátnője szórakozott a laptoppal :angry: mikor kölcsön adtam a fiamnak.azóta nem próbáltam a PRKLT. szegény Robb most kirohant a kertbe.....

Sok hobbi klán van, biztos bevesznek valahová. Nem mindenhol követelmény a 10-es tank. Ahol igen, ott meg van egy elvárt wn8 érték is és nagyobb tudást kell felmutatni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #274984 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Snoke beküldte:

vjani1967 beküldte: Olvasva a toborzásokat,elküldtem pár klánnak a kérelmemet,hogy tag lehessek. Oyanoknak,ahol nincs nagy kritérium.(nem vagyok jó játékos)Legalább írhatnának,hogy ne várj nem veszünk fel,de semmi!!!!!egyik-másik klánban rosszabb stattokkal vannak.

Ha játékon belül keresed meg a vezetőséget, arra jobban válaszolnak. Nekem legalább is ez a tapasztalatom. Wotnoobians-t próbáltad? Jó társaság és nincsenek nagy elvárások. Na meg a pörkölt is király. Ott van például Robb_Hun is, aki szívesen húzogat gyengébb játékosokat. (igaz nála gyengébbek elég kevesen vannak így meló sincs sok) :troll: :troll: :troll:

Ezt már túltoltad.
A PRLKT az szent, azzal nem viccelünk.

Vjani1967, szerintem nem akarsz olyan klánban lenni, ahonnan nem írnak vissza....ez sok mindent elmond.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #274985 Írta: vjani1967
Megválaszolva: vjani1967
szia Robb.ez így van,ha már a felvételnél ilyenek,milyen lehet belül!!!! írt Admiral,ezért írtam Stahanownak,remélem sikerül?!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

1 éve 4 hónapja #274986 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Robb_HUN beküldte:

Snoke beküldte:

Robb_HUN beküldte: Ez nálunk nem így van. Én is húzom a gyengébbeket, és az erősebbek húznak engem.

Tényleg bensőséges a hangulat a pörköltben. Hát, nem biztos, hogy jelentkezni akarnék hozzátok. Még a végén meghúznátok engem is. :troll:

(börtönökben is ez megy (kb). erősebbek húzzák (meg) a gyengébbeket, néha fordítva) :troll:

Mindenki magából indul ki. Az álmaid a vágyaid. :)

Amúgy fel sem vennénk, az ügyeletes troll pozició be van töltve:)

Kb ki nem trollkodik? :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #274990 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Robb_HUN beküldte: Ezt már túltoltad. A PRLKT az szent, azzal nem viccelünk.

Van ebben még potenciál, nyugi. :troll:

(egyébként most szereztem nektek egy új tagot, szóval jár a keksz)

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #274993 Írta: -
Megválaszolva: -

vjani1967 beküldte: szia Robb.ez így van,ha már a felvételnél ilyenek,milyen lehet belül!!!! írt Admiral,ezért írtam Stahanownak,remélem sikerül?!

Pontosabban úgy volt a te esetedben Jani, hogy amikor jelentkeztél, másnapra kiléptél a klánból. Akkor azt beszéltük itt, wotinfós levélváltásban, hogy valaki feltörte az accountodat. Semmi gond nem volt belőle, küldtem újra a meghívót, amit elfogadtál. Kb másnap ismételten kiléptél a klánból, és azóta most hallok rólad újra először.

Amennyiben az accountod biztonságban van már, és nem lépsz ki megint, úgy elfogadom a jelentkezésedet. A klán aktivitási naplójában benne van minden infó, mikor léptél be- és ki, így vissza tudod nézni, amiket állítok. A továbbiakban remélem a játékon belül / Discordon fogjuk folytatni a beszélgetésünket Jani :)

Én ezt a témát a továbbiakban, ha nem haragszotok, LEZÁRTNAK tekinteném, és megköszönném, ha nem spammelnénk szét egy olyan topicot, amiben a TOBORZÁS lenne a fő téma, nem pedig a "Perkelt életérzés". Konkrétan megfúrjátok a többi klán toborzását, még ha az minimális is, ez pedig akármilyen vicces is a dolog - nem idevaló.

Épp elég nehéz embereket találni egy klánba, nem hogy még a csevelygések között kotorászni infó után.

1 éve 4 hónapja #275115 Írta: HighExplosive
Megválaszolva: HighExplosive
Sziasztok!

Klánt keresek!
Hosszabb kihagyás után neki álltam megint játszani és egyedül nem mindíg jó!Föleg most hogy beszorultam a lakásba egy mütét után....
2012 óta játszom 50k csatám van és a wn8 az olyan 1840-1850 között ,lassan az is felmegy talán... B) A recent wn8-am az mostanában változó ,mert épp grindelek...Ennyi idö után most már belekóstolnék a Cw világaba is ,mert amióta játszom ,még egyetlen CW-n szerezhetö tankom sincs.... :blink:

ezek a 10-es tankok nagy része ,pontosabban 35 db a garázsban...a többire még farmolnom kell !
Játékban _HighExplosive_ néven megtaláltok!
Köszönöm elöre is mindenkinek!Üdv!Laci!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kicsitrash

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #275132 Írta: -
Kedves toborzó klánok.

Nem öröm ilyet írnom, de sajnos azt se hagyhatom figyelmen kívül, hogy más klánnál is eljátszhatja ezt a kedves "ex-tagunk".

Akik jobban figyeltek, hogy ebben a topicban milyen csevely folyt le az elmúlt pár napban, észrevehették, hogy vjani1967 panaszkodott a klánokra, hogy mi történt az accountjával, stb.

A képen látható, hogy többször is belépett- és kilépett tőlünk. Először privát levélben azt írta, hogy feltörték az accountját, és ezért kiléptették a klánból. Újra meghívtuk a klánba, majd ismét kilépett, ekkor már nem jött se levél, se semmi. Most, pár nappal ezelőtt került elő, és azt mondta, hogy a fia barátnője rúgdalta ki a klánból... én nem látom ebben a logikát, de igazából hogy ez igaz-e vagy sem, az pont lényegtelen a történetben. Ismét elfogadtam a jelentkezését a klánba, és mit ad Isten... 2 nap múlva ismét kilépett.

Sajnálom, hogy megosztom a játékosnevedet Jani, de ez tarthatatlan. Így egy klánba se fogsz megmaradni, így inkább amíg nem oldod meg a "problémádat" a felhasználói fiókoddal, vagy ki nem derül, hogy pontosan mi is az igazság, addig az én véleményem az, hogy:

Egy klánba se való a tag, ugyanis maximum 2 nap múlva kilép onnan, mindenféle indok nélkül. Ez így csak trollkodás, semmi több.

Jani, amíg nem tudod megoldani ezt a problémát, addig nem törlöm ezt a hozzászólást. Nekem ez így nagyon sántít, ne haragudj. Lehet, hogy ismét feltörték az accountod, én nem tudom, egész nap vártam, hátha kapok tőled valami üzenetet, de ez nem történt meg. Természetesen nyitott vagyok privátban beszélni a továbbiakban.

Update:
DemonWarrior_1 néven játszott eddig, de ma megváltoztatta a nevét Draki_HUN-ra.
Mellékletek:

1 éve 4 hónapja #275137 Írta: Grande__Reagel

StahanoW beküldte: Kedves toborzó klánok.

Nem öröm ilyet írnom, de sajnos azt se hagyhatom figyelmen kívül, hogy más klánnál is eljátszhatja ezt a kedves "ex-tagunk".

Akik jobban figyeltek, hogy ebben a topicban milyen csevely folyt le az elmúlt pár napban, észrevehették, hogy vjani1967 panaszkodott a klánokra, hogy mi történt az accountjával, stb.

A képen látható, hogy többször is belépett- és kilépett tőlünk. Először privát levélben azt írta, hogy feltörték az accountját, és ezért kiléptették a klánból. Újra meghívtuk a klánba, majd ismét kilépett, ekkor már nem jött se levél, se semmi. Most, pár nappal ezelőtt került elő, és azt mondta, hogy a fia barátnője rúgdalta ki a klánból... én nem látom ebben a logikát, de igazából hogy ez igaz-e vagy sem, az pont lényegtelen a történetben. Ismét elfogadtam a jelentkezését a klánba, és mit ad Isten... 2 nap múlva ismét kilépett.

Sajnálom, hogy megosztom a játékosnevedet Jani, de ez tarthatatlan. Így egy klánba se fogsz megmaradni, így inkább amíg nem oldod meg a "problémádat" a felhasználói fiókoddal, vagy ki nem derül, hogy pontosan mi is az igazság, addig az én véleményem az, hogy:

Egy klánba se való a tag, ugyanis maximum 2 nap múlva kilép onnan, mindenféle indok nélkül. Ez így csak trollkodás, semmi több.

Jani, amíg nem tudod megoldani ezt a problémát, addig nem törlöm ezt a hozzászólást. Nekem ez így nagyon sántít, ne haragudj. Lehet, hogy ismét feltörték az accountod, én nem tudom, egész nap vártam, hátha kapok tőled valami üzenetet, de ez nem történt meg. Természetesen nyitott vagyok privátban beszélni a továbbiakban.

Update:

Fogalmazhatok kicsit Grandesabban?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #275154 Írta: vjani1967
hali,ide írok és nem privátba.most értem haza 2 napi vidéki meló után.az előző klánban fél évig voltam,semmi problémával.nem is játszottam míg lent voltam,de most megint nem tudok belépni.írtam supportot a WG-nek.Részemről ennyi!!!!!!Sőt még törölhettek innen is,nem lesz gond!!!!!

1 éve 4 hónapja #275156 Írta: -

vjani1967 beküldte: hali,ide írok és nem privátba.most értem haza 2 napi vidéki meló után.az előző klánban fél évig voltam,semmi problémával.nem is játszottam míg lent voltam,de most megint nem tudok belépni.írtam supportot a WG-nek.Részemről ennyi!!!!!!Sőt még törölhettek innen is,nem lesz gond!!!!!

Ezzel nincs is semmi baj, de valószínűleg az email címed az, amit feltörtek, és utána jött az accountod, amit több mint valószínű WG supporttal se fogsz visszaszerezni.

Aki feltörte, átírta már a nevedet is, így több mint valószínű, hogy ellopták teljesen. Telefonnal kell mindig védeni az email címedet, és elég bonyolult jelszóval, ugyanis egyre könnyebben törik fel ezeket. Érdemes telefonszámot rendelni a WOT-os accountod mellé is, és azt is nehéz jelszóval levédetni.

Én részemről sajnálom, hogy ez történt, viszont akkor ha újra is kezdenéd, azt teljesen előről kell. Segítek neked biztonságos email szolgáltatót választani, bonyolult jelszavakhoz tippet adni, és amennyiben újra kezdenéd, úgy felveszünk a klánba megint.

Ne haragudj, de ez a kálvária egy kicsit furcsa, nézd az én szemszögemből is. Remélem így érted, miért szerettem volna szólni a többi toborzó klánnak is, hogy vigyázzanak "veled", vagyis az accountoddal.

Ha elfogadod a segítségemet, írj nyugodtan privátba. Ez már nem tartozik másra. És még egyszer, sajnálom, hogy ez történt.

1 éve 4 hónapja #275161 Írta: Grande__Reagel

Grande__Reagel beküldte:

StahanoW beküldte: Kedves toborzó klánok.

Update:

Fogalmazhatok kicsit Grandesabban?

Szóval az a lényeg h szórakozzál a lábad között, minket meg hagyjál lógva. Enyhén gyanús a tevékenységed, ha igazam van, egyen meg a rosebb, ha nem, oldd meg. Bár ebböl a pörköltből már nem eszel...

1 éve 4 hónapja #275165 Írta: vjani1967
tisztelt uram!én eddig mindenkinek megadtam a tiszteletet!!! innentől elmehet a halál .aszára!!!!!nem szoktam szórakozni.a wg oldalán hajnali 1-kor léptettek ki.

1 éve 4 hónapja #275174 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Mindenesetre akármi is az igazság, valóban fura történet ez.
Azêrt hogy valakinek 3-4 szer feltörjék az accját az eléggé.....hmmmm....fura.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 4 hónapja #275175 Írta: Kipsicurka
Megválaszolva: Kipsicurka

vjani1967 beküldte: hali,ide írok és nem privátba.most értem haza 2 napi vidéki meló után.az előző klánban fél évig voltam,semmi problémával.nem is játszottam míg lent voltam,de most megint nem tudok belépni.írtam supportot a WG-nek.Részemről ennyi!!!!!!Sőt még törölhettek innen is,nem lesz gond!!!!!

Szia!
Végre, ha sikerül belépned akkor mi nagyon szívesen látunk a klánunkban! A játékosnevem ugyanaz, mint itt!! Keress meg, ha gondolod! ( EliteCrewUnit a klánnevünk!) Mi nem szoktunk senkit kidobálni!

Üdv. : Kipsicurka :thx:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vjani1967

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.