Jelenleg 440 vendég és 5 tag online

Vélemények a klán toborzásokkal kapcsolatban...

1 éve 4 hónapja #274866 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Robb_HUN beküldte:

"Az oroszlánok az oroszlánokkal szeretnek játszani." ... Általában a hasonló erősségű (játéktudású) játékosok érzik jól magukat együtt. OK, lehet ( kell legyen, nagyon nem árt ha van) néhány olyan ember, aki tudja tanítani, irányítani a többieket. De ritka az a jó játékos aki komolyan időt akar arra szánni .. a játékra szánható ideje egy részét erre fordítani ... hogy tőle jócskán elmaradókkal játsszon együtt. Másik oldalról meg: szar érzés jóval gyengébbnek lenni mint a többiek.

Ez nálunk nem így van. Én is húzom a gyengébbeket, és az erősebbek húznak engem.
Öröm egymással játszani, mert az erősebbek segítik a gyengébbeket. És bizony nemegyszer én is tanultam valamit a nálam rosszabbaktól.
Sosem gond a szakasz, osztag, csapat.
Általában túljelentkezés van.

Robb, mi azert zommel ismerjuk egymas habitusat innen a forumrol. Ez az osszecsiazolodason sokat segit.
Sokan azert leptek be hozzank mert megtalalta azokat az bereket akikkel itt egyutt irogat, szorakozik.
Mindenkepp elonyben vagyunk ezen a teren.

illetve, klanba az lepjen aki szivesebben jatszik iranyitott csapatban mint randomban, valamint, ha mar vannak celok, esetleg hajlando aldozatot hozni a csapatert. Gondolok az idore, fegyelemre, toleranciara stb, stb...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 4 hónapja #274868 Írta: dies
Megválaszolva: dies
Ha nem 3 műszakkal "áldott " volna meg a sors én is klánoznék :)

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #274869 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Robb_HUN beküldte: Ez nálunk nem így van. Én is húzom a gyengébbeket, és az erősebbek húznak engem.

Tényleg bensőséges a hangulat a pörköltben. Hát, nem biztos, hogy jelentkezni akarnék hozzátok. Még a végén meghúznátok engem is. :troll:

(börtönökben is ez megy (kb). erősebbek húzzák (meg) a gyengébbeket, néha fordítva) :troll:

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #274870 Írta: evil.67
Megválaszolva: evil.67
[moderálva]Ne spammelj!

Hunti

1 éve 4 hónapja #274880 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Snoke beküldte:

Robb_HUN beküldte: Ez nálunk nem így van. Én is húzom a gyengébbeket, és az erősebbek húznak engem.

Tényleg bensőséges a hangulat a pörköltben. Hát, nem biztos, hogy jelentkezni akarnék hozzátok. Még a végén meghúznátok engem is. :troll:

(börtönökben is ez megy (kb). erősebbek húzzák (meg) a gyengébbeket, néha fordítva) :troll:

Mindenki magából indul ki. Az álmaid a vágyaid. :)

Amúgy fel sem vennénk, az ügyeletes troll pozició be van töltve:)

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck, SchmityHUN

1 éve 4 hónapja #274884 Írta: Snoke

Robb_HUN beküldte:

Snoke beküldte:

Ilyen "egymást húzogatjuk" klánba nem is mennék. Manapság már ciki, tudom, de nincs ilyen jellegű igényem. :d3:

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #274894 Írta: Admiral_von_Yorck
Megválaszolva: Admiral_von_Yorck

dies beküldte: Ha nem 3 műszakkal "áldott " volna meg a sors én is klánoznék :)

......es ez miben is befolyasolja a klanozast?
En 5 ejszakat 12 oraban melozok, majd 5 napot fullban otthon vagyok.
Mi kovetkezik ebbol?
Osszessegeben en sem vagyok egy cw jelolt!
De attol meg haannyian vagyunk megyek a masodik, harmadik osztegba harcolni....amugy meg tolom a random taposomalmat!

Uraim!

Csak semmi buzulas!
Csak semmi homokos etyepetye!

Amugy meg.......,neee dobad a buzit!
:yk: :rofl:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Snoke

1 éve 4 hónapja #274925 Írta: dies
Megválaszolva: dies
Na mben? :P pölö hétköznap nem tankozok , egyébként is rühellem a ts3-at. :P

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #274930 Írta: Matt__Kirby

Snoke beküldte:

Robb_HUN beküldte:

Snoke beküldte:

Ilyen "egymást húzogatjuk" klánba nem is mennék. Manapság már ciki, tudom, de nincs ilyen jellegű igényem. :d3:

Snoke, te nagyon nyomatod ezt a "meleg" vonalat, mi van nem bírsz elszakadni a témakörödtől?
Nem írtam olyat, ami félreérthető, de ha már félreérted...ki tudja miért...miért nem arra gondolsz, hogy a lányokat húzogatjuk? :)

Amúgy a Pöribe nem veszünk fel "akárkit".../
Igaz, egy senki vagyok a klánba, de nagyon jó a csapat, két osztagra, csapatra megvagyunk, az Fc-k előtt le a kalappal....szóval a minőségre megyünk nem a mennyiségre.
Érted, Snoke, M I N Ő S É G....
:beer2:

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 4 hónapja #274935 Írta: Snoke
Értem én. M I N Ő S É G ! :troll:
Mellékletek:

1 éve 4 hónapja #274940 Írta: Matt__Kirby

Snoke beküldte: Értem én. M I N Ő S É G !

:troll:

Látod, tipikus....
Azt hiszed, hogy a minőség az a WN8. pedig lehet valaki minőségi 1000WN8-al is.:)

A minőség a filozófiában a dolgok lényegét jellemző tulajdonságok összessége, köznapi értelemben pedig az igény vagy a cél kielégítésének mértéke. Napjainkban szokásos „megfelelőség” értelemben is használni. Wikipédia

Ha nem érted, szólj, lefordítom baltanyelvre:)

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Snoke, AntTheZ

1 éve 4 hónapja #274942 Írta: Snoke

Robb_HUN beküldte: Ha nem érted, szólj, lefordítom baltanyelvre:)

Ne fáradj! Én baltául sem értek. :trollol:

1 éve 4 hónapja #274972 Írta: vjani1967
Megválaszolva: vjani1967
Olvasva a toborzásokat,elküldtem pár klánnak a kérelmemet,hogy tag lehessek. Oyanoknak,ahol nincs nagy kritérium.(nem vagyok jó játékos)Legalább írhatnának,hogy ne várj nem veszünk fel,de semmi!!!!!egyik-másik klánban rosszabb stattokkal vannak.

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #274975 Írta: Snoke

vjani1967 beküldte: Olvasva a toborzásokat,elküldtem pár klánnak a kérelmemet,hogy tag lehessek. Oyanoknak,ahol nincs nagy kritérium.(nem vagyok jó játékos)Legalább írhatnának,hogy ne várj nem veszünk fel,de semmi!!!!!egyik-másik klánban rosszabb stattokkal vannak.

Ha játékon belül keresed meg a vezetőséget, arra jobban válaszolnak. Nekem legalább is ez a tapasztalatom. Wotnoobians-t próbáltad? Jó társaság és nincsenek nagy elvárások. Na meg a pörkölt is király. Ott van például Robb_Hun is, aki szívesen húzogat gyengébb játékosokat. (igaz nála gyengébbek elég kevesen vannak így meló sincs sok) :troll: :troll: :troll:

1 éve 4 hónapja - 1 éve 4 hónapja #274981 Írta: vjani1967
Megválaszolva: vjani1967
szia,csak 5,6,8 tankjaim vannak.jó pár klán meg min 2 db 10-es is kér.annak idején voltam a PRKLT-ben,csak a fiókomba nem tudtam belépni,valaki hackerkedett(közben kiderült a fiam volt barátnője szórakozott a laptoppal :angry: mikor kölcsön adtam a fiamnak.azóta nem próbáltam a PRKLT. szegény Robb most kirohant a kertbe.....

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.