Jelenleg 218 vendég és egy tag online

Vélemények a klán toborzásokkal kapcsolatban...

6 éve 11 hónapja #15347 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Biztos? Most már olvastuk vagy húszan. Néhány hozzászólás és már nem is látja senki. Eltűnik mi meg elfelejtjük.

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #15410 Írta: Kismutyur
Megválaszolva: Kismutyur
Sziasztok!

Teljesen egyetértek az előttem hozzászólókkal!!!
Lehet én is felkerülök a lista élére, mint parancsnok, de teszek rá magasról. Azért vannak egy klánba vezetők, hogy felvételkor észnél legyenek, és ha mégis sikerülne átjutnia olyan embernek a szűrőn, aki esetleg nem közénk illik, azt majd rendezzük mi menet közben. Nálunk is a felvételi úgy zajlik, hogy ts3-ra feljön a jelentkező, és egy kis elbeszélgetés történik, amiből a 95%-os aránnyal ki lehet szűrni a nem klánba való tagokat. De ha itt átcsúszik, úgyis van két hét próbaidő, ami szerintem mindent elárul az egyénről. Tehát kimerem jelenteni, hogy a mi klánunk NEM csatlakozik ilyen III/III-as besúgó társulathoz. Nálunk továbbra is demokrácia uralkodik, nem is viselnék el másféle viselkedést, se magamtól, se a vezetőimtől, se a klántagoktól!!!

Üdv : Kismutyur
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ferikezls

6 éve 11 hónapja #15627 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar

MrScheff beküldte:

s2firestar beküldte: Paxton84, az nem baj, ha te csendben vagy, annak a taktikus amúgy is örülni fog. Neked csak hallanod kell, bólogatni és cselekedni -> fülhallgató.

Szerintem nincs rosszabb annál, ha egy csapatjátékban a társam csak csendben bólogat minden utasításra. Egy ilyen társ egyenlő egy eldobható és feláldozható gyaloggal a sakktáblán. Egyéniség és önálló gondolatok nélkül.
Egy sikeres csapat titka semmiképp sem az egyoldalú kommunikáció.

Nyilván nem arra értettem, amikor a csata szempontjából lényeges információkat kell megosztani, hanem amikor a taktikus számára is jól látható, érzékelhető dologra hívják fel az ember figyelmét negyvenszer, ezzel ráadásul blokkolva a csatornát.

6 éve 11 hónapja #15634 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600
Üdv
Én azt nem értem ha valaki jelentkezik egy klánba akkor miért nem néz utána a klán dolgainak vagy,hogy mit takar a klán mint közösség.
PL:Volt egy srác a klánban 3 napja az egyik parancsnokom vette fel és elmondott neki majdnem mindent .Ki lépt egy klán gyakorló után szó nélkül. Én megkerestem és kérdeztem,hogy miért. Azt írta,hogy a modorom miatt. Jó akkor Ts és beszéljük meg a beszélgetésben kiderült,hogy még klánban nem volt és ő neki ne mondja meg senki,hogy mit csinál a pályán és neki nem is tetszik a klán élet.

Nyerhetsz csatát egyedül, de a háborút csapatban nyerik meg

6 éve 11 hónapja #15635 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Semmi gond, inkább lépjen ki ha nem megy neki. Rosszabb lett volna ha marad és folyton problémát okoz.
Bár amikor Vandorlom meghívott én is utánanéztem, de én nem bántam meg, hogy tettem egy próbát.

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

6 éve 10 hónapja #15675 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
"Elmúltál már 18 éves, nem is mered leírni mennyivel, nem találsz megfelelő klánt?"

:lol:

6 éve 10 hónapja #15681 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia
Erre csak annyit, nálunk az átlagéletkor 30 körül van van. Szóval van bőven 18 felett ;)

Audiatur et altera pars!

6 éve 10 hónapja #15686 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Nálunk is ott körül mozog szerintem. Azt udom hogy Songó a legifjabb tagunk, a legidősebbre csak tippelni tudnék, de azt amúgy sem illik leírni :)

6 éve 10 hónapja #15687 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia
Legidősebb? Nálunk közelebb van az 50-hez, mint a 40-hez. :)

Audiatur et altera pars!

6 éve 10 hónapja #15689 Írta: ttocra
Megválaszolva: ttocra
Nálunk a HunK-ban kb 18-50 életév között vagyunk.
Kivéve néhány "kakukktojás" ifjú titánt, amolyan "kivétel erősíti a szabályt" módon. :)

6 éve 10 hónapja #15690 Írta: attuci
Megválaszolva: attuci
Hola!

Sokszor előfordul, hogy különböző nyelveken, csata kezdetekor, bemásolnak egy sablon szöveget, klán toborzás / ismertetés céljával. Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy mivel jár egy klánban tagnak lenni? Nem olyan régóta kezdtem a WoT-ot, de felmerült bennem, a "mi lenne ha?" kérdés. Minden nap este 6 és éjfél között online kell lenni? Vannak kötelező csaták? Van csata közbeni kommunikáció a tagok között (skype)? Egyáltalán miben különbözik egy ilyen csata?

Bocsánat, ha ez másnak dedós lenne, csak még ezekről eddig nem olvastam.

Köszi a segítséget, előre is!

6 éve 10 hónapja #15692 Írta: dzsenai
Megválaszolva: dzsenai
szia

Nagyon sok mindent adhat egy játékosnak , ha klánba van az első és a kezdőknek főleg jó , hogy tanulsz a többiektől !!! Én csak a saját tapasztalatomból gondolom . 28 ezer csatát mentem már , de még mindig tudok a társaimtól tanulni . Egyébként a kommunikáció TS 3 programon történik , ez főleg a szakasz , század , valamint a CW harcoknál szükséges . Tehát javaslom neked hogy keress egy klánt magadnak és lépj be . Persze ez egy kezdőnek nem egyszerű , és lehet hogy többször fogsz klánt váltani , mire megtalálod sz "igazit" .Sok sikert a játékhoz , és a leendő klánodhoz .

6 éve 10 hónapja #15695 Írta: Ferikezls
Megválaszolva: Ferikezls
Tisztelt ChalezLopez!

Csatlakoznék az előttem szólóhoz!Mindenképpen jó ha tagja vagy egy jó klánnak.Sokat tanulhatsz egy jó csapatban.Minden klán szabályzat más és más.Tehát az este 6-és éjfél közötti idő erős kicsit.Saját klánunkban inkább este,17 után vannak századok,este 9-ig (mindenki dolgozik másnap)Persze hétvége más! Század kötelező hisz járunk versenyekre kell a gyakorlás.Sok dolgot tanultam a klán társaimtól és tanulok ma is.
Miben különbözik egy ilyen csata? Pld abban hogy randomba egyedül vagy hiába nyomod a HELP gombot ! Században viszont van egy taktikus aki mondja az "IGÉT" és mindenki azt csinálja :-) Ja és mindenki veled van :-) Minden klán TS3-at használ! A pogit innen is letöltheted felül keresd www.klanok.hu/

Ajánlom neked hogy keress nyugodtan egy klánt! Miután van 7 tierü tankod 2 és átlag játékos vagy 4300 csatával sok helyre beférsz :-)
Ha kíváncsi vagy a statodra katt itt a nevedre és a noobmeter megmondja :-)

Jó játékot neked :-)

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #15699 Írta: ttocra
Megválaszolva: ttocra

ChalezLopez beküldte: Hola!

Sokszor előfordul, hogy különböző nyelveken, csata kezdetekor, bemásolnak egy sablon szöveget, klán toborzás / ismertetés céljával. Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy mivel jár egy klánban tagnak lenni? Nem olyan régóta kezdtem a WoT-ot, de felmerült bennem, a "mi lenne ha?" kérdés. Minden nap este 6 és éjfél között online kell lenni? Vannak kötelező csaták? Van csata közbeni kommunikáció a tagok között (skype)? Egyáltalán miben különbözik egy ilyen csata?

Bocsánat, ha ez másnak dedós lenne, csak még ezekről eddig nem olvastam.

Köszi a segítséget, előre is!

Boa tarde Lopez!
Como está?
A saját tapasztalatom:
Játszottam a wot-tal már hónapok óta. Random csatákban felmerült a kérdés bennem: miért nincs valami taktika, miért nincs, akivel összejátszhatnék, taktikázhatnék?
Erre elkezdtem érdeklődni, hogyan lehet tovább fejlődni, fejleszteni a játékomat.
Na itt felmerül a kérdés: jó az egyedüljáték vagy szélesebb szemszögből szeretnéd látni a játékot?
A szakaszban össze lehet szokni, a században már parancsra szükséges mozogni.
Mi egyenlőre szakaszozunk, néha random századozunk.
Mivel nem CW-éztem eddig, csak véleményem lehet: nem kötelező minden nap fent lenni, csak ha a játékod alapján bekerülsz a CW csapatba és VÁLLALOD a kötelezettséget. Elfogadod-e a szabályokat vagy nem, ez rajtad múlik.
A mi klánunkban is vannak tagok, akik hetente csak néhányszor tudnak fent lenni.

Ha gondolod hozzánk csatlakozhatsz, keresd kejfeljani parancsnokot vagy engem a játékban.
ttocra

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #15703 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37
Akkor most én is kérdeznék, szeretnék klànt talàlni , DE van hàrom kisgyerekem akikkel értelemszerűen szabadidőm nagy részét töltöm tehàt , a WOT éjszakàra szorul viszont miutàn az aprónép ilyenkor alszik tehàt szóba se jöhet a TS 3. Mert ugye nem nagyon kiabàlhatok mert ha a kicsik felkelnek akkor olyan sodrófa tàmadàst kapok hogy nincs az a pàncél ami megvéd. Szóval így is elfogad valamelyik klàn vagy maradok magànyos Tigris? :)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.