Jelenleg 307 vendég és nincs tag online

Vélemények a klán toborzásokkal kapcsolatban...

6 éve 11 hónapja #15314 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Szerintem a vezetés feladatai közé tartozik az ilyen játékosok mielőbbi felismerése és eltávolítása. Ez így volt és így is marad.
A listának semmiféle visszatartó ereje nem lesz. Egyrészről nem minden klán fog csatlakozni, másrészről a játékosok túlnyomó többsége még csak hallani se fog róla. Ha netalán mégis elterjedne, csak egy szabálytalan eszköz lesz a vezetés kezében, amivel zsarolhatja vagy megbélyegezheti azokat a játékosokat, akik nem tökéletesen a vezetés szája íze szerint cselekszenek, például kritizálják a vezetést vagy csak ki akarnak lépni a klánból.
A te elképzeléseid szerint malibalika ez a lista engem is védene. Én mégis ellene vagyok.

Javaslom inkább nyiss egy topikot akár itt az oldalon erre a célra. Mindenki láthatja, tehát a célszerűbb. A vétkes pedig elmondhatja a saját verzióját, amit a közösség majd szépen kitárgyal. Doozer00 is gyüjtöget amúgy neveket, de ő csak ödönket klánokra való tekintet nélkül saját szórakoztatására.

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandy29

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #15315 Írta: 9nph
Megválaszolva: 9nph
Kedves kergemarha!

Légyszives magadat sértegesd és a sajàt fejedben keres zavart.Illetve érdekes h több klàn is csatlakozott a csoporthoz ezek szerint nekik is zavarvan a fejükben? Ugy hogy lehet tükörbe nézni!

6 éve 11 hónapja #15316 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
2500 arany a név változtatás? Kb ennyi lekerülni róla, ha valaki le akar. Vagyis sokat nem ér.

Szerintem felejtsétek el. Majd a hibbantabb főnökök felirnak rá mindenkit, akár klántag, akár nem, pusztán csak mert 1x nem azt tette, amit elvárt volna valaki.

Tisztább, ha mindenki megkapja az esélyt ujrakezdeni, ha uj klánba kerül. Igy legalább megvan a koma esélye, hogy tanuljon a hibáiból.

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #15317 Írta: Ferikezls
Megválaszolva: Ferikezls
Tisztelt malibalika!

Az ön által felvetett hm nem is tudom hogyan fogalmazzak BAR lista talán :-)
Több sebből is vérzik,és enyhén szólva aggályos!
1, Sok vissza élésre ad okot
2, Soha nem tudjuk meg a valójában történteket?
3, Ki kezeli a listát és én honan tudom hogy rajta vagyok-e vagy sem?
4, Ha rajta vagyok mért?
5, van-e jogorvoslatra fellebbezésre lehetőségem?
6, Az adataimat ki és hogyan kezeli?
7, Mennyire ütközik ez a WOT hivatalos szabályaival?

Nos és sorolhatnánk a végtelenig!
Sajnos vannak nem klánba való emberek de,ezt a klánoknak kell kiszűrni.Sajnos találkoztunk mi is ilyen emberekkel.
DE az ellenkezőjével is! Van olyan klántagunk aki pkh volt a klánjába de el kellett jönni valamiért.Most oszlopos tagja a klánunknak mint katona.
Nem is akar tisztséget.Vagy a közelmúltban történt dolog.Egy jó barátunk a saját maga által létrehozott klánt hagyta ott.Most más klánba van.Talán visszaolvasva megtaláljátok a fórumon.

Őszintén én betegnek tartom az ötletet.Nem javaslom a Klánunk belépését.

Szép napot.

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #15318 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Vigyázzatok, mindenkit felirnak rá, aki ellenezni merészeli! :evil:

6 éve 11 hónapja #15319 Írta: 9nph
Kedves Bagett!

Már mint mondtam nem olyan egyszerű a listára felkerülni mert vannak szabályok,természetesen a parancsnokok szive joga eldőnteni kit vesz fel!Ez csak út mútatò a parancsnokonak ill mérlegelheti és felveheti a kapcsolatott az adott klànal akitől a felhasználó eljőtt ill v kirúgtàk.Aki nem akar nem csatlakozik szabad dőntése minden parancsnoknak anyagi költségel nem jàr.Csak esetleg előnyt biztosithat magának h meg kimélje a klánját renitens játékosoktól igy talàn még eredményesebb lehet a játékban és versenyeken!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #15321 Írta: bandy29
Megválaszolva: bandy29
nos én nem sértegetni akarlak,távol álljon tőlem.De ezzel vissza lehet és fognak is élni.összekülönbözök a klánvezérrel,kilépek,közlöm (kultúráltan)hogy szerintem ő nem ért a vezetéshez.Erre ő feldob a listára bossúból,hogy rendszeresen anyáztam stb.Nem egyszerű felkerülni...Hiszen azt mond és úgy áztat el ahogy akar.Azért csatlakoztak többen is mert vagy nem nem értik ezt a részét vagy nem akarnak kihagyni egy ilyen bosszúálló és-vagy regulázó eszközt.Ne pofázz vissza mert felraklak a listára pl.A harmadik lehetőség hogy szeret az emberek háta mögött,a nevét nem vállalva rágalmazni.De ahogy írtad:akinek nem inge ne vegye magára.De azért ad némi jellemzést hogy a csatlakozó klán lista titkos,ha szerintetek ez rendben van miért nem vállaljátok fel?Talán mert nincs rendben a név nélküli sutyorgás és senki nem akarna olyan klánban lenni ahol a pk. káderezik.Újból jelzem,hogy nem áll szándékomban sértegetni,de ez nem fair dolog.
ui.:azért kérek sűrűn bocsánatot,nehogy már most listás legyek a pofázásért.Kergemarhának és rejkovnak már annyi :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kergemarha

6 éve 11 hónapja #15326 Írta: BAGETT
Ha én parancsnok lennék (módfelett valószínűtlen) és sarokmellékigyilkosödön szeretne felvételt nyerni a klánomba, a legelső lenne, hogy felmegyek wotlabsra és megnézem a statját. Szépen diagramokon nyomon lehet követni az illető fejlődését, mivel mennyit játszik és a CLAN HISTORY alatt még az is látható hol volt eddig. Ha gyanúra ad okot talán még kapcsolatba is lépek az előző klánjával. Néhány próbakör szakaszban, némi elbeszélgetés... Kivételt képez ha ajánlással jön, ilyenkor az ajánló vállalja a felelősséget. Tegyük fel, hogy sarokmellékigyilkosödön fel lett véve. Akkor eleinte fokozottan figyelek rá. Ha másért nem tudnom kell mire képes. Katona lesz vagy képes akár egy CW levezetésére? Elég jó szervező és eleget wotul hogy később más feladatokat is kapjon? mi a többiek véleménye róla? Aztán ha jó marad, ha nem jó nem marad. Hol segít ebben a folyamatban a te listád? Ha nincs rajt jobban fogok bízni benne? ha rajta van el kellene küldenem? Ha nem vált be fel kellene írnom a listára?

Bár nem tetszene az se ha klánok belső ügyeit nyiltan tárgyalgatnák, de még mindig jobb egy topik mint egy titkos lista.

6 éve 11 hónapja #15329 Írta: 9nph
Tisztelt Ferikezls!

Már mint irtam,azért nem fog senki felkerülni mert
nem jòl játszòtt a klánba ez abszúrd meg hogy kitolta a csapattársát az ellenség elé. . .ilyen nincs.
Illetve a listán a felhasználó neve,melyik klánba volt mit kővetett el ezáltal fel lehet keresni a klánt akinél volt és megkérdezheti a másik parancsnok véleményét és ezután mérlegelheti a dolgot.
És az hogy a listán szerepelhet-a neve a wot szabályzata szerint? Több más oldal és program is van ahol bár mikor meg nézhettek egy adott accountott akkor az is szabályellenes meg a noob mérő is az nem,? ennyi erővel! ill itt is meg kell adnod wotos felhasználò neved nem?

6 éve 11 hónapja #15332 Írta: 9nph
Tisztelt Bagett!

Ez nem az én személyes kis listám!Hanem az érdekvédelmi csoporthoz csatlakozò klánok közös listája.Aki akar csatlakozik aki nem az nem!és egy felhasználò statja alpján nem tudod eldőnteni h milyen ember!A listára az kerülhet fel aki sorolom:
-klánja elleni szervezkedés
-klánja hìrnevének bemocskolása
-klánjában mérhetetlen magaviselete
-klán társai megalázása és ebből kifolyólag valò kizárása.
Főleg ilyen dolgokért kerülhet fel valaki a listára.
Ha te ezeket egy két kis beszélgetés és statja nézegetésével ki tudod szűrni akkor minden elismerésem,és neked természetesen nem kell csatlakoznod a csoporthoz.

6 éve 11 hónapja #15334 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
És menyi klán csatlakozott már ill klán parancsnok ???

6 éve 11 hónapja #15336 Írta: Kergemarha
Megválaszolva: Kergemarha
Biztos gyerekek, nézd meg a helyesírását.

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #15339 Írta: BAGETT
Nincsenek vezetői ambícióim, de ismerem annyira a vezetőséget hogy tudjam, nincs szükségük ilyesmire.
Ha gyanús az illető felvételnél, például kéthavonta vált klánt akkor vagy fel se venném, vagy előtte megkérdezném az előző klánját róla. Ezzel gyakorlatilag minden felsoroltat kiszűrtem. Ha mégis átcsúszott, az első pár hónapban jó eséllyel kiderül. Beszélgetés témái például:
-mikor tudsz CW-kre jönni? Néha korán/későn van.
-noobok, MM, taktikák, utasítások követése?
-mit gondolsz a külföldiekről?
-hazai kisebbségekről?
-TS használata gond? (család, kollégiumi élet...)
-hány éves vagy? Szüleid meddig engedik hogy játssz?
Ez nem bájcsevegés. Legalábbis nem annak kellene lennie. Ha felveszel egy kisebbségit aki mellesleg nem titkolja és mellé valakit aki nem jön ki velük már szépen beletenyereltél és csak egy kérdésen múlott.

Ez az eljárás nem helyettesíthető a listával és nem is segíti. Túl sok a "de", amikor nem működik.

Egyedül a kémek jelenthetnek problémát, de azt meg a lista se oldja meg. Az ellenfél tudott a taktikánkról, hogy a fenébe?! Már megint!!! ...ebben az esetben trükközni kell hogy kiderüljön ki a ludas, vagy ha csak 1-2 ember lett felvéve akkor talán azok közül valamelyik.

6 éve 11 hónapja #15340 Írta: 9nph
Tisztelt kergemarha!

Köszönöm az újabb sértésedett,te biztos tökéletesen ismered a magyar helyesìrás szabályait.Illetve gondolom az AFH és BMW klánokat is biztos gyerekek irányitják.Úgy veszem észre egyes emberek tényleg nem valòk klánba.De nem kell aggodni emiatt sem lehet listára kerülni:)
Ezzel be is fejezem a további hozzászólásaimat a cél az volt h felkeltsük a figyelmet ezekre a dolgokra!Aki meg értette a felhívást az úgyis csatlakozik aki nem az nem.

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #15345 Írta: bandy29
Megválaszolva: bandy29
Hát az biztos hogy sikerült felhívni a figyelmet :woohoo:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.