Jelenleg 601 vendég és 9 tag online

Vélemények a klán toborzásokkal kapcsolatban...

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #15238 Írta: Ferikezls
Megválaszolva: Ferikezls
Tisztelt hutnicka!

A Klánban a leghasználtabb tier a 6-7-8!
Vannak 6-os és 8-as századok! Illetve az Esl versenyeken a 7-8 tier használtatik. Pl 3 VS 3 a 8 versenyek 2db 1 tier többi 8-as.Stb
Általában IS3 ,AMX 50-100,T69 stb stb használunk
Persze szakaszban az összes többi tiert is használjuk.

CW-zni még nem tudunk mert nincs mindenkinek megfelelő mennyiségű 10 tier tankja.Remélem az év végére ez az akadály is elhárul. Így a meglévőkkel szakaszban toll-kodunk :-)

Ha bármiben tudok segíteni vagy érdekel nyugodtan írj ,vagy keres meg.
Itt vagy akár a játékban :-)
Szép estét
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mario76

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #15241 Írta: Paxton84
Megválaszolva: Paxton84
A nagy TS használóktól kérdezném és tényleg nem rossz szándékkal!!!! Rengeteg klánnál elvárás a ts használata ! Tegyük fel bekerülök egy ilyen klánba mindennek megfelelve . 2 műszakban dolgozom , de minden nap játszom . Este hazaérek melóból alszik a család nekem mégis fel kell zargatnom mindenkit mert , ha nem lépek a ts-re kirúgnak ?! Attól mert tekintettel vagyok a családom többi tagjára és nem ébresztem fel az egész házat még lehetek jó csapatjátékos . Nem tudom pontosan mit jelet az , ha játszol kötelező a ts ? Már sok vitát halottam erről és azért kérdezem . Ebből nem vitát szeretnék csak érdekelne ! Előre is köszönöm a választ ! ;)

6 éve 5 hónapja #15256 Írta: Ferikezls
Megválaszolva: Ferikezls
Tisztelt Paxton84!

Kérdésedre csak a saját tapasztalatomat tudom leírni!
Természetesen sok ember dolgozik mint a hogy én is!Sőt gyermeket nevel!
Van nem is egy klántag aki 3 műszakban dolgozik.

Ahogy mi használjuk.

Tehát TS:

1,A tagoktól kérjük a "nyomd és beszélj" funkciót alkalmazni!
Tehát mikrofont nem a hang érzékelésre van állítva.
Valjuk be senki nem kíváncsi a más családi életére.

2, Mindig fejhallgatóval használom még a játékot is!
A család tv-zik és nem kíváncsi a "K..életben lepattant" stb stb :-)
Nem beszélve arról hogy rettenetesen visz hangzik ez zavarja a
többieket.

3, Században vagy versenyen meg csak a taktikus beszél többi csöndben!
Egy értettemet tudsz csöndben is nyomni. :P

Remélhetőleg nem mindig úgy dolgozol hogy,a családod zavarnád.Ebben a maradék időben meg megismerheted a klántársaid :-)
Nállunk bevett szokás jelezzük hogy hallunk de nem tudunk beszélni max írni.Eddig soha nem volt probléma.

Remélem sikerült mindenre kiterjedően válaszolni.

Szép estét!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Paxton84

6 éve 5 hónapja #15275 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Paxton84, az nem baj, ha te csendben vagy, annak a taktikus amúgy is örülni fog. Neked csak hallanod kell, bólogatni és cselekedni -> fülhallgató.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Paxton84

6 éve 5 hónapja #15279 Írta: Paxton84
Megválaszolva: Paxton84

Ferikezls beküldte: Tisztelt Paxton84!

Kérdésedre csak a saját tapasztalatomat tudom leírni!
Természetesen sok ember dolgozik mint a hogy én is!Sőt gyermeket nevel!
Van nem is egy klántag aki 3 műszakban dolgozik.

Ahogy mi használjuk.

Tehát TS:

1,A tagoktól kérjük a "nyomd és beszélj" funkciót alkalmazni!
Tehát mikrofont nem a hang érzékelésre van állítva.
Valjuk be senki nem kíváncsi a más családi életére.

2, Mindig fejhallgatóval használom még a játékot is!
A család tv-zik és nem kíváncsi a "K..életben lepattant" stb stb :-)
Nem beszélve arról hogy rettenetesen visz hangzik ez zavarja a
többieket.

3, Században vagy versenyen meg csak a taktikus beszél többi csöndben!
Egy értettemet tudsz csöndben is nyomni. :P

Remélhetőleg nem mindig úgy dolgozol hogy,a családod zavarnád.Ebben a maradék időben meg megismerheted a klántársaid :-)
Nállunk bevett szokás jelezzük hogy hallunk de nem tudunk beszélni max írni.Eddig soha nem volt probléma.

Remélem sikerült mindenre kiterjedően válaszolni.

Szép estét!

Nagyon szépen köszönöm a választ ! Teljesen világos ! Amit legfőképpen köszönök az , hogy kulturált válaszokat kaptam ! ;) Viszont szép estét kívánok ! :)

6 éve 5 hónapja #15281 Írta: Kismutyur
Megválaszolva: Kismutyur
Sziasztok!

Teljesen egyetértek Ferikezls-el, annyit tennék hozzá, hogy nálunk a ts3 szerveren csináltam egy külön szobát ezzel a
felirattal : Szundi [Csak csendbe] így tudja mindenki, hogy aki itt tartózkodik, annak alszik, vagy pihen a családja, és nem illik zavarni. Tehát nálunk is tekintettel vagyunk a családra, de viszont használja is azt, amiért fizet a klán vezetése. :)

Üdv : Kismutyur

6 éve 5 hónapja #15284 Írta: ttocra
Megválaszolva: ttocra
"nem ts-ezek, mert a családomat zavarná"
Ha én tekintettel tudok lenni a családomra, úgy gondolom elvárható, hogy a családom is legyen tekintettel rám, és ezt a napi kis kikapcsolódási időt nem, "mint egy farkát behúzott kutya" a sarokban kelljen töltenem, bűntudatban.
Ezt nem jótanácsnak szántam mások számára, egyszerűen egy észrevétel. Kölcsönös tisztelet az alapja mindennek.

6 éve 5 hónapja #15285 Írta: HUNSUNDERDOGS
Megválaszolva: HUNSUNDERDOGS

s2firestar beküldte: Paxton84, az nem baj, ha te csendben vagy, annak a taktikus amúgy is örülni fog. Neked csak hallanod kell, bólogatni és cselekedni -> fülhallgató.

Szerintem nincs rosszabb annál, ha egy csapatjátékban a társam csak csendben bólogat minden utasításra. Egy ilyen társ egyenlő egy eldobható és feláldozható gyaloggal a sakktáblán. Egyéniség és önálló gondolatok nélkül.
Egy sikeres csapat titka semmiképp sem az egyoldalú kommunikáció.

6 éve 5 hónapja #15287 Írta: 9nph
Megválaszolva: 9nph
Tisztelt Klán Parancsnokok!

Malibalika vagyok a 9nph klán parancsnoka.Ezúton szeretném bejelenteni hogy létrehoztunk több klànnal(AFH,BMW,RED STORM,stb) egy érdekvédelmi csoportott.Ami arra szolgál hogy meg védjétek klánotokat a noob ill renitens felhasználòkal szembe!A védelmeteket egy feketelista szolgálja ami tartalmazza a renitens játékos felhasználò nevét ill klán tagságát ahol kárt okozott.Zárt csoportként működünk és minél több klàn parancsnok jelentkezését várjuk,le szögezem ez nem klánok közötti szövetség,hanem érdekvédelmi csoport,ki ide becsatlakozik,hozzá járulhat saját renitens volt klántag felhasználói nevével.Szigorúan csak parancsnokok tekinthetik meg a listátt más hozzá nem férhet!Jelentkezés:malibalika ill fatalcolonel nél tehetittek meg a wotba!köszönöm figyelmeteket.

6 éve 5 hónapja #15288 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
MrScheff, neked ez hanyadik accod? Csak úgy érdekelne, gondolom nem az első, a statod és a csatákszáma alapján.

6 éve 5 hónapja #15293 Írta: hlkcica
Megválaszolva: hlkcica
Jézus malibalika, ne haragudj már, de az ötleted kedves, III/III-as emlékeket idéz... mondjuk meg tudom érteni, de az előadásmód nem volt különb mint amikor az alkoholista szobafestő bedülöngélt reggel 3 órával a megbeszélt idő után és előadta hogy miért nem tudott időben kezdeni, és hol vannak az anyagok meg az emberei. Habzsabsab... alányom érted?, a saját lányom kizárt, mert habzsabzsab... ööö, ilyent nem szok, nemértem, mer megszéltemajocivalaki.. habzsabzsab...

6 éve 5 hónapja #15294 Írta: 9nph
Köszönöm hlk cica a hozzászòlásodat,de mint olvashatod zárt csoportròl van szò ezért direkt nincsenek benne konkrétumok csak előzetes felkeresés után ill egy normális klán parancsnok előszőr is meg nézi az accomat h tényleg létezik e és az ott betöltött poziciomat.Majd eldönti h szeretne csatlakozni a csoporthoz v sem.Illetve az a célunk ezzel a listával hogy a klánok még eredményesebbek tudjanak lenni,a retardáltak kiszűrésével.És remélem hogy ezzel az alkoholista szobafestő hasonlatal nem a csatlakozò ill tag klánokat és személyemet minősited.

6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #15304 Írta: bandy29
Megválaszolva: bandy29
na ja.Így legalább ha egy klánparancsnoknak nem tetszik valaki már mehet is a káderlap.Hogy esetleg ő volt barom és az egyszeri harcosnak volt igaza már sose derül ki,hiszen nincs lehetősége védekezni.Egyrészt nem is tud a káderlapjáról,másrészt a klánparancsnokok (akik fedhetetlenek és mentesek minden emberi gyarlóságtól)szava szent írás és nincs ellene semmi apelláta.Az tény hogy vannak nagy barmok,de ezzel a módszerrel szépen vissza is lehet élni.Ha a nyilvántartás nyilvános lenne,rajta a bejelentő nevével is,a harcos meg tudna reagálni a dologra akkor már kevésbé lenne hasonló néhány (fasiszta,kommunista meg hasonló)rezsim módszereire.A klán parancsnokok a vita alapján eldönthetik hogy melyiknek hisznek és felveszik-e vagy sem.De ha mégis így lesz,légyszives a csatlakozó klánok nevét tegyétek ki,nehogy véletlenül ilyen káderezős módszereket alkalmazó klánba kerüljek.A legjobb ha egyből felírtok mint renitens,felforgató elem,aki terjeszti az imperialista mételyt. ;) A klántagoknak meg tanácsolom hogy nagyon vigyázzatok,hiszen mostantól nem lehet tudni ki-kit figyel és ki-kinek jelent a hátatok mögött.Ez még mindíg CSAK egy JÁTÉK,semmi más.Nekem.

6 éve 5 hónapja #15312 Írta: 9nph
Kedves bandy 29!

Köszőnöm hozzá szólásodat,a lista nem lesz nyilvános ill nem szentìrás csak útmutató klán felvételbe a parancsnokoknak.Szükséges volt a fekete lista létre hozzása mivel egyre több játékos regisztrál a wotba ill csatlakozik Magyar klánba és sajnos sok klán pontosan azért nem tudd eredményes lenni mert vannak bizonyos játékosok kik viselkedésükkel ellehetetlenitik egy klán működését.A listára nem olyan egyszerű felkerülni és aki még nem volt klànba ill mert gyenge statja azt nem érinti.A célunk az hogy a lista hìre elterjedjen és a már fent emlitett játékosok 2x-is meg gondolják h viselkednek egy klánba és elgondolkoznak hogy ez mivel is jàrhat.Lehet h a lista pusztaléte sokakat megbotránkoztatt de kinek nem inge nem veszi magára.És a klánoknak nem kis feladat egyszervezet csapatott össze állitani ill pénzbe is kerül egy klánt csinàlni meg a TS-t fentartani,ne hodj már egy retardált játékos miatt egy közöségben zavar ill felbomlàs legyen ezért van a lista.

6 éve 5 hónapja #15313 Írta: Kergemarha
Megválaszolva: Kergemarha
Kedves malibalika!

Neked valami nagy baj van a fejedben.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.