Jelenleg 322 vendég és egy tag online

Vélemények a klán toborzásokkal kapcsolatban...

6 éve 11 hónapja #19674 Írta: 400V
Megválaszolva: 400V

dartonite89 beküldte: Akkor mit csináljon az olyan ember akinek nem az a célja a játékban hogy minél több t10-et kihúzzon?
Csakmert szerinted a casual klán szar, a hardcore klán szar, a CW nem fizet elég jól.

Én már kihúztam 5 db tier 10 et. Lehetne 6 is mert van egy 9 es tankom amivel kipörgetek napi 18 000 xp t. (szerintem nem sok) 10 nap alatt meglenne. Ismételnem kell magamat hogy ez csak vélemény hogy ott töltesz a klánban X időt és havi 100 meg 300 aranyakkal sokat nem érsz. Annyi értéke van hogy aki szeretne szakaszolni meg klán csatázni az talál embert. Ahoz hogy egy tier 10 es tankot kihúzz te kellesz nem a szomszéd pistike meg a pro high Béla a klánból mert te játszol nem ők. Aki emberileg gyenge az keres kifogásokat meg takarózik hülyeségekkel hogy nem tud kifejleszteni egy tier 10 est. Senki semmiben nincs korlátolva pont ez a poén még AFK ra is XP t kapsz. Annyiból gyönge ez az opció hogy a ráfordított idődet azt valamivel kompenzáld. Ha elmész dolgozni akkor nem esik jól hogy nem kapsz fizetést vagy mondjuk kapsz egy zacskó chipset, az is valami nem?

Ebből kifolyólag hogy nekem van 5 tier 10em vagy mondjuk neked lenne akkor nem éreznéd kevésnek hogy akárhova lépsz be max CW van aztán jóccakát sok hasznot nem termel? Ahoz hogy 10 essel játsz ott a random. Nem tudok egy klánt se a 10 ből felsorolni amibe jártam ahol tanítottak volna bármit is.

Szerintem tök világos amiről témázok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #19675 Írta: Micu
Megválaszolva: Micu
Sziasztok!

Szerintem mindenki hülye csak ö még nem. :lol:
Értem én a 400V mondanivalóját,sok igazságot,okosságot beszél,de én inkább sírásnak értelmezem. Valójában mit szeretnél 400V? Minden klán ügyefogyott,sehol nem fizetnek elég aranyat,stb..
Elég szomorú ha te aranyért mennél,mégy CW-ni. :whistle:
Tudom,nem vagyunk egyformák! Szerencsére! :evil:

6 éve 11 hónapja #19676 Írta: 400V

Micu beküldte: Sziasztok!

Szerintem mindenki hülye csak ö még nem. :lol:
Értem én a 400V mondanivalóját,sok igazságot,okosságot beszél,de én inkább sírásnak értelmezem. Valójában mit szeretnél 400V? Minden klán ügyefogyott,sehol nem fizetnek elég aranyat,stb..
Elég szomorú ha te aranyért mennél,mégy CW-ni. :whistle:
Tudom,nem vagyunk egyformák! Szerencsére! :evil:

Pont az arany különbözteti meg a CW t a tier 10 századtól. Ezt most komolyan kérdezted? Én nem klánozok csak véleményt írok ennyi. Nem lehet kultúráltan témázni valamiről? Erre van kitalálva a topic nem? Azt ecsetelem hogy ha már CW zik egy klán akkor termeljen már annyi aranyat hogy legalább 1 heti prémet vegyen belőle az illető és akkor azt magáéra is meg a klánára is tudja fordítani. Pont ettől nem klánozok mert nem kapok ennyit. Tök logikus. Ahoz hogy tier 10 be vagy tier 8 ba századozz nem kell klán.

Komolyan nem hiszem el hogy ezeket lekell írni.

6 éve 11 hónapja #19679 Írta: chebacsi
Megválaszolva: chebacsi
"Ahoz hogy tier 10 be vagy tier 8 ba századozz nem kell klán."

Klan nem kell, csak marha nagy szerencse, hogy elvezni is tudd, es ne a duhongobe hisztizz miatta... ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dartonite89

6 éve 11 hónapja #19682 Írta: 400V

chebacsi beküldte: "Ahoz hogy tier 10 be vagy tier 8 ba századozz nem kell klán."

Klan nem kell, csak marha nagy szerencse, hogy elvezni is tudd, es ne a duhongobe hisztizz miatta... ;)

Puszta pszichológia és emberi mentalitás hogy engedi e magát valaki felidegesíteni. Kreditet vesztesz nem többet. Az más kérdés hogy a játékosok 60-70% a azzal foglalkozik hogy Béla meg Pistike mit gondol a statjáról és ezeknek a szemébe valaki vagy sem. Nem tudok egy hátrányt se ami érne vagy szankciót a való életbe mert mész egy vereséget WOT ban.

6 éve 11 hónapja #19684 Írta: sid_the_sloth
Megválaszolva: sid_the_sloth

400V beküldte: Pont az arany különbözteti meg a CW t a tier 10 századtól. Ezt most komolyan kérdezted?

erről beszél neked itt mindenki, amit nem bírsz felfogni, hogy nem ennyi a kettő közti különbség...

esküszöm az a vicc jut rólad eszembe, aminek az a vége: "...-Vigyázzanak, egy őrült szembe megy a forgalommal! -EGY?!?!?!?!?!"

6 éve 11 hónapja #19687 Írta: 400V

sid_the_sloth beküldte:

400V beküldte: Pont az arany különbözteti meg a CW t a tier 10 századtól. Ezt most komolyan kérdezted?

erről beszél neked itt mindenki, amit nem bírsz felfogni, hogy nem ennyi a kettő közti különbség...

esküszöm az a vicc jut rólad eszembe, aminek az a vége: "...-Vigyázzanak, egy őrült szembe megy a forgalommal! -EGY?!?!?!?!?!"

Miért beszélsz rémuszokban? "nem annyi" Ebből szted én mit találok ki?

Komolyan mintha nem olvasnád amit írok. Írd már le légyszives mire gondolsz mert nem vagyok gondolat olvasó.

Személyeskedésre meg nem reagálok és légyszives te is mellőzd. Itt elég sok tapasztalatra teszek szert hogy látom ki mit gondol erről a témáról így én is képben leszek, csak légyszi normálisan már nem az óvodában vagyunk. :)

6 éve 11 hónapja #19688 Írta: Hunyi
Megválaszolva: Hunyi

Kismutyur beküldte: Sziasztok!

Erre csak egyet tudok írni, aki már itt se meri vállalni önmagát, annak azért a saját fejében kéne rendet tenni. :whistle:
Mert szerintem aki itt hozzászól dolgokhoz, az a játékbeli profilja nevével teszi, és felvállal ezzel minden kritikát, és ennek állok én is elébe. Nem szeretem az olyan embert, aki álnév mögé bújik mindenhol, nem önnmagát adva. :(

Üdv : Kismutyur

Azért, mert valaki a névtelenséget választja abból egyenesen az következne, hogy baj van a fejében? OMG erre csak ennyit lehet írni: Óh te jó ég! Szerintem joga van hozzászólni bármihez anélkül, hogy meg tudnánk nézni a játékbeli teljesítményét, miért ne tehetné meg? Ugyanolyan játékos, mint te vagy én és ugyanúgy képes a vélemény formálásra, maximum nektek zavarba ejtő az a tény, hogy nem lehet tudni neki mekkora. Túl kell lépni ezen, ennyi. Ja és attól még, hogy álnév mögé bújik még simán adhatja önmagát. Nem mocskolódik, nem személyeskedik, csupán értelmes érveket és tapasztalatokat oszt meg ezen az oldalon. Most komolyan, mi ezzel a bajod?

6 éve 11 hónapja #19689 Írta: dartonite89
Megválaszolva: dartonite89
Azért játszanak klánban meg CW-znek az emberek hogy MEGBÍZHATÓ, ÖSSZESZOKOTT csapattal tudjanak együtt játszani, ne PuGokkal.
Nem a goldért, hanem a játékélményért, hogy egy ütőképes csapat tagjai lehessenek.

༼ つ ◕_◕ ༽つ LET IT DOE ༼ つ ◕_◕ ༽つ

6 éve 11 hónapja #19690 Írta: chebacsi
Megválaszolva: chebacsi
Engem speciel nem idegesit, abbol mar kinottem, de klanok es a cw a szervezettseg miatt a jateknak egy teljesen uj oldalat tudjak megmutatni. Az arany csak egy kis jelentektelen plusz, kiveve ha valamelyik neves hc klanban jatszol. Ott lehet kaszalni azert rendesen...
De ugye a ki miert szeret wotozni kerdes max meddo vitat eredmenyezhet mint a kinek melyik auto tetszik...

6 éve 11 hónapja #19691 Írta: Hunyi

Triagia beküldte: 400V!

Én pesszimizmust -egy kis lenéző hangnem mellett- inkább a te írásaidból hallok ki. Magányos lehetsz....

Részemről ennek is meg az "off"-nak is vége.

Neked pedig nem szoktam beszólni, de erre a hsz-edre kb. ezt tudom írni: egy kis sértődés érződik az írásodból, nyilván, mert nem akar hozzátok belépni 400V és ezért most bedurciztál és a fejéhez akartál vágni valamit. Tegyük fel van az írásaiban egy kis lenéző hangnem (bár én nem így látom, de ez most mind1) ebből, hogy a búbánatban következik, hogy ő magányos lenne? Fantasztikus logikát tudtok olykor-olykor felvillantani. :) Einstein meg a nagy matematikusok elbújnának mellettetek ha ezt látnák.

6 éve 11 hónapja #19692 Írta: Hunyi

Triagia beküldte: Bár írtam, hogy vége, ezt még leírom:

- Te sértődsz meg azon, hogy az írásaidban többször emlegetett szabad vélemény nyilvánítással élnek a többiek is.
- A klánélet nem GOLD-farmolásról szól, és elég szomorú, ha te a CWzést elsősorban anyagilag nézed. Az munka és nem játék.
- Nálunk is csak akkor van gold osztás, ha van gold bevétel is. Csak azért, mert jön valaki a selejtezőkre, azért nem jár semmi. A terület csatás CWzés arányában kiosszuk az terület/ek hozamát, és akkor a szórakozás együtt játszás mellé jön egy kis plusz.

Engem már nem is érdekel a nickneved, mert klánunk számára nem lehetsz értékes tag.

Most már tényleg off.

Olvasd el amit írt korábban, nem csak a kevés gold-al volt a gondja, illetve pont, hogy ez csak egy mellékes dolog volt neki amin most mindenki elkezdett lovagolni. Nagyon elbeszéltek egymás mellett srácok.

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #19693 Írta: 400V
Na akkor a sok tapasztalt ember mondja meg miért van az hogy belépek egy klánba és majd 10 nap után is szarba se néznek, se egy század se semmi max bevisznek egy CW re a 10 nap alatt annyira hogy campeljek bokorba mozdulatlanúl 15 percig majd várjam meg a kör végét?

Vagy másik klánba miért igérik be hogy jó leszel tier 10 századra és mikor ott vagy hogy megengedik hogy menj 9 es tankal akkor ülsz egymagad TS en találd fel magad mert most kivagy rekesztve. Konkrétan itt is kibasztak velem.

Sehol egy rohadt teszt csak beszélgessél TS en azt majd ha kitalálsz egy jó szöveget akárkinek eladhatod magad és azt se tudják kit vettek fel mert bőven elég h megnézik a statodat.

6 éve 11 hónapja #19695 Írta: 400V

Hunyi beküldte:

Triagia beküldte: Bár írtam, hogy vége, ezt még leírom:

- Te sértődsz meg azon, hogy az írásaidban többször emlegetett szabad vélemény nyilvánítással élnek a többiek is.
- A klánélet nem GOLD-farmolásról szól, és elég szomorú, ha te a CWzést elsősorban anyagilag nézed. Az munka és nem játék.
- Nálunk is csak akkor van gold osztás, ha van gold bevétel is. Csak azért, mert jön valaki a selejtezőkre, azért nem jár semmi. A terület csatás CWzés arányában kiosszuk az terület/ek hozamát, és akkor a szórakozás együtt játszás mellé jön egy kis plusz.

Engem már nem is érdekel a nickneved, mert klánunk számára nem lehetsz értékes tag.

Most már tényleg off.

Olvasd el amit írt korábban, nem csak a kevés gold-al volt a gondja, illetve pont, hogy ez csak egy mellékes dolog volt neki amin most mindenki elkezdett lovagolni. Nagyon elbeszéltek egymás mellett srácok.

Megszoktam ezek a magyarok. Ha a nagy átlagba nem tartozol be akkor emberszámba se vesznek. Pont emiatt nem kezdek neki személyeskedni mert többség dönt egység nyal, aztán lényegtelen hogy a többségnek igaza van vagy sem ők fognak dönteni.

6 éve 11 hónapja #19696 Írta: 400V
Tudnék felhozni egy you tube os videóval egy konkrét példát amin látszik is mennyire kezdők és kitartók és látható hibák vannak és azóta is ezen a szinten vannak.

Benne vagytok? Linkelnék egy videót amin szemléltetnék pár hibát és azt kielemezni ezáltal példát mutatni hogy nem poénból írkálok erről a témáról.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.