Jelenleg 234 vendég és 2 tag online

Vélemények a klán toborzásokkal kapcsolatban...

6 éve 11 hónapja #19607 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia
400V!

Én pesszimizmust -egy kis lenéző hangnem mellett- inkább a te írásaidból hallok ki. Magányos lehetsz....

Részemről ennek is meg az "off"-nak is vége.

Audiatur et altera pars!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 11 hónapja #19608 Írta: ttocra
Megválaszolva: ttocra

400V beküldte:

Kismutyur beküldte: Sziasztok!

Erre csak egyet tudok írni, aki már itt se meri vállalni önmagát, annak azért a saját fejében kéne rendet tenni. :whistle:
Mert szerintem aki itt hozzászól dolgokhoz, az a játékbeli profilja nevével teszi, és felvállal ezzel minden kritikát, és ennek állok én is elébe. Nem szeretem az olyan embert, aki álnév mögé bújik mindenhol, nem önnmagát adva. :(

Üdv : Kismutyur

Szia!

A pesszimizmus rossz dolog, én tuti csak unatkozok és fél órákat azzal töltök hogy itt valótlan dolgokkal untassak mindenkit. Gratulálok ha így fogod fel amit írok. Ezért nincs értelme itt témázgatni mert 10 emberből ha 2 felfogja a többi csak provokációnak nézi. Erre szoktam írni hogy magyar színvonal.

Nem is értem minek pazarlod az energiádat a magunkfajta tudatlanokra..
Köszönjük, hogy leszóltál hozzánk félisten!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #19610 Írta: 400V
Megválaszolva: 400V
Pont erről beszélek erről a stílusról amit itt képviseltek. Egyből támadtok mint a gyerekek mikor anyuci nem veszi meg nyalókát a boltba amiért áhítoztok. Pont ugyan így csináltok mert nem mondom el a nevem.

Egy embernek elmondtam privátba aki megérdemli és van olyan értelmes hogy nem kötekszik minden alkalommal mikor ír valamit.

Személyeskedést meghagyom nektek, ebben úgy is mesterek vagytok.

Ja és télleg én kérek elnézést hogy egy nyílt fórumba ahova bárki írhat és pont ezért van nyitva hogy leírják a véleményüket az emberek, lemerem írni a gondolataimat.

Gratula!

6 éve 11 hónapja #19611 Írta: 400V
Igen mert bekéne állnom a sorba mint a birkáknak és várni a sült galambot mikor visz be a praancsnok bácsi CW zni aztán amit Hunyival meg is beszéltünk már privátba a 200 - 300 klánból 1 be van az hogy kapsz CW után 150 aranyat a többiben meg jó esetben jó ha esetleg 5 vagy 10 alakalom után kapsz ennyit és havonta nem tudsz max de lehet sokat mondok 3 nap prémiumot veszel azért hogy napi szinten ott ülsz 1 órát hogy CW zzél mert ez a menő. Havi 30 óra 650 ft ért és annyi haszna nincs hogy a villanyszámlát látnád hogy kilehet belőle pengetni. Ebbe a sorba nem állok be. Meg olyan klánokba akik egy toborzót nem tudnak normálisan megírni. Csak másolgatják egymástól a szövegeket igénytelenül annyi igényük nincs hogy legalább saját igényeikre átírják.

Átadom a terepet nektek nyugodtan uraljátok, engem nem érdekel csak a véleményem írtam le amit senki nem tilt hogy megtegyem.

Legyen szép napotok!

6 éve 11 hónapja #19612 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia
Bár írtam, hogy vége, ezt még leírom:

- Te sértődsz meg azon, hogy az írásaidban többször emlegetett szabad vélemény nyilvánítással élnek a többiek is.
- A klánélet nem GOLD-farmolásról szól, és elég szomorú, ha te a CWzést elsősorban anyagilag nézed. Az munka és nem játék.
- Nálunk is csak akkor van gold osztás, ha van gold bevétel is. Csak azért, mert jön valaki a selejtezőkre, azért nem jár semmi. A terület csatás CWzés arányában kiosszuk az terület/ek hozamát, és akkor a szórakozás együtt játszás mellé jön egy kis plusz.

Engem már nem is érdekel a nickneved, mert klánunk számára nem lehetsz értékes tag.

Most már tényleg off.

Audiatur et altera pars!

6 éve 11 hónapja #19614 Írta: Memnon
Megválaszolva: Memnon
Túl van ez már ragozva szerintem.
- Aki CW-zni, századozni akar az belép valahova, és bevállal bizonyos hátrányokat ezért. Mindenkinek más az ingerküszöbe, hogy mi zavarja és mi nem. Ha elsőre nem nyert, akkor addig váltogatja a klánokat amíg talál egyet ami elfogadható kompromisszum a számára azért, hogy tud századozni, CW-zni.
- Ha sehogy sem megy akkor csinál 1 klánt azokkal akiket megismert a rengeteg kipróbált klánban és hozzá hasonló felfogással, prioritásokkal rendelkeznek, és jól kijön velük.
- Aki meg nem akar sem századozni, sem CW-zni az meg ne menjen klánba. Szakasztársakat találni, játszani lehet anélkül is.

Ha a fenti opciók egyike sem játszik akkor lehet némi önvizsgálatra is szükség van.

6 éve 11 hónapja #19615 Írta: 400V

Memnon beküldte: Túl van ez már ragozva szerintem.
- Aki CW-zni, századozni akar az belép valahova, és bevállal bizonyos hátrányokat ezért. Mindenkinek más az ingerküszöbe, hogy mi zavarja és mi nem. Ha elsőre nem nyert, akkor addig váltogatja a klánokat amíg talál egyet ami elfogadható kompromisszum a számára azért, hogy tud századozni, CW-zni.
- Ha sehogy sem megy akkor csinál 1 klánt azokkal akiket megismert a rengeteg kipróbált klánban és hozzá hasonló felfogással, prioritásokkal rendelkeznek, és jól kijön velük.
- Aki meg nem akar sem századozni, sem CW-zni az meg ne menjen klánba. Szakasztársakat találni, játszani lehet anélkül is.

Ha a fenti opciók egyike sem játszik akkor lehet némi önvizsgálatra is szükség van.

Kedves fórumozók nem értik meg hogy nem csak CW n meg századba van élet hanem azon túl is. Tiszteletbe tartom az ő igényeiket és nagyon örülök hogy ők nincsenek ilyen helyzetben mint én és boldogok hogy ott vannak ahol és szeretik amit csinálnak.

Meg kell érteni hogy nem mindenkinek egyforma az igénye és ezt tiszteletben kell tartani. Valakié magasabb valakié átlagos.

Ennyi meg egy bambi!

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #19617 Írta: 400V

Triagia beküldte: Bár írtam, hogy vége, ezt még leírom:

- Te sértődsz meg azon, hogy az írásaidban többször emlegetett szabad vélemény nyilvánítással élnek a többiek is.
- A klánélet nem GOLD-farmolásról szól, és elég szomorú, ha te a CWzést elsősorban anyagilag nézed. Az munka és nem játék.
- Nálunk is csak akkor van gold osztás, ha van gold bevétel is. Csak azért, mert jön valaki a selejtezőkre, azért nem jár semmi. A terület csatás CWzés arányában kiosszuk az terület/ek hozamát, és akkor a szórakozás együtt játszás mellé jön egy kis plusz.

Engem már nem is érdekel a nickneved, mert klánunk számára nem lehetsz értékes tag.

Most már tényleg off.

- Én megsértődök mert én nem sértegetek másokat mint Ttocra teszi vagy más.

- Ne haragudj de CW n miért ha nem másért GOLD ért mész? Vagy te kreditet kapsz semmi többet?

- Én kevésnek érzem azt a GOLD mennyiséget ahoz amit épp energiát és időt ráfordít egy átlagos klán. Szerintem az az energia és idő mehetne tier 10 századra vagy épp 8 asra és több örömöt okozna mint egy napi kötelező 1 óra a gép előtt. Én így gondolom és látom is hogy az orosz szerveren játszanak is tier 10 be nem fél órákat hanem 3 meg 4 órákat egyhuzamba és ahoz viszonyítom az európait és kicsit elszomorító hogy itt inkább ez a színvonal mint az hogy tier 10 be ami ingyen lenne és még szórakozhatsz is nagyon kevés embert érdekel. Ennyi a BIBI és ezért látszik úgy hogy én csak panaszkodok. Ez egy másik szint, ennyi a lényege. Csak egy percet gondold végig amit írtam hogy mennyi öröm vagy görcs és kötelezettség van egy CW be vagy egy 10 es századba. 10 es századba lesz több öröm mint a CW be.

Így egy kicsit más szemszög!

Mehetek tovább pl hány klán oszlott fel mert kiégett a sok melóba hogy diplomáciázzon meg finanszírozza a klán dolgait. Jól tudom egy klán nemrég oszlott fel emiatt.

6 éve 11 hónapja #19619 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Munkát, vitát nem lehet befejezni, csak abbahagyni.

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”

6 éve 11 hónapja #19652 Írta: sid_the_sloth
Megválaszolva: sid_the_sloth

400V beküldte: - Ne haragudj de CW n miért ha nem másért GOLD ért mész? Vagy te kreditet kapsz semmi többet?

- Én kevésnek érzem azt a GOLD mennyiséget ahoz amit épp energiát és időt ráfordít egy átlagos klán. Szerintem az az energia és idő mehetne tier 10 századra vagy épp 8 asra és több örömöt okozna mint egy napi kötelező 1 óra a gép előtt. Én így gondolom és látom is hogy az orosz szerveren játszanak is tier 10 be nem fél órákat hanem 3 meg 4 órákat egyhuzamba és ahoz viszonyítom az európait és kicsit elszomorító hogy itt inkább ez a színvonal mint az hogy tier 10 be ami ingyen lenne és még szórakozhatsz is nagyon kevés embert érdekel. Ennyi a BIBI és ezért látszik úgy hogy én csak panaszkodok. Ez egy másik szint, ennyi a lényege. Csak egy percet gondold végig amit írtam hogy mennyi öröm vagy görcs és kötelezettség van egy CW be vagy egy 10 es századba. 10 es századba lesz több öröm mint a CW be.

Mehetek tovább pl hány klán oszlott fel mert kiégett a sok melóba hogy diplomáciázzon meg finanszírozza a klán dolgait. Jól tudom egy klán nemrég oszlott fel emiatt.

aki nem akar cw-zni, ne lépjen be klánba, ennyire egyszerű az egész. mivel látom te nem szeretsz, így elég nehéz lenne elmagyarázni, hogy miért is szeret cw-zni, aki szeret... a kapott gold kb a játékosok 1%-ának motiváció, főleg hogy ESL-ből kb 100x annyi goldot össze lehet szedni, mint cw-vel, főleg mióta megy a magyar esl.

6 éve 11 hónapja #19654 Írta: 400V

sid_the_sloth beküldte:

400V beküldte: - Ne haragudj de CW n miért ha nem másért GOLD ért mész? Vagy te kreditet kapsz semmi többet?

aki nem akar cw-zni, ne lépjen be klánba, ennyire egyszerű az egész. mivel látom te nem szeretsz, így elég nehéz lenne elmagyarázni, hogy miért is szeret cw-zni, aki szeret... a kapott gold kb a játékosok 1%-ának motiváció, főleg hogy ESL-ből kb 100x annyi goldot össze lehet szedni, mint cw-vel, főleg mióta megy a magyar esl.

Látom te se érted a lényegét hogy nekem csak a mennyiségével van bajom nem a CW vel. Ilyen 500 goldokkal amit összeszednek a klánok naponta ha elosztod 90 felé akkor jön ki 125. Legyen 2000 amit ugye max 1 klán szerez naponta akkor vagy 500 nál. Azért egy kicsit van különbség.

10 hónap alatt vagy legyen 8 hónap alatt 1 hét prémium vagy rimánkodni hogy árazzák le felére akkor is 4 hónap mire veszel 1 hét prémiumot?Ezt kell megérteni hogy akik még kezdők azoknak van lelkesedésük és azok akik már CW zgettek meg kihúztak 5 vagy 6 tier 10 est nem olyan a lelkesedés és ilyen 125 aranyaktól kicsit se lesznek meghatva.

ESL el nincs bajom!

6 éve 11 hónapja #19662 Írta: sid_the_sloth
Megválaszolva: sid_the_sloth

400V beküldte: Látom te se érted a lényegét hogy nekem csak a mennyiségével van bajom nem a CW vel. Ilyen 500 goldokkal amit összeszednek a klánok naponta ha elosztod 90 felé akkor jön ki 125. Legyen 2000 amit ugye max 1 klán szerez naponta akkor vagy 500 nál. Azért egy kicsit van különbség.

10 hónap alatt vagy legyen 8 hónap alatt 1 hét prémium vagy rimánkodni hogy árazzák le felére akkor is 4 hónap mire veszel 1 hét prémiumot?Ezt kell megérteni hogy akik még kezdők azoknak van lelkesedésük és azok akik már CW zgettek meg kihúztak 5 vagy 6 tier 10 est nem olyan a lelkesedés és ilyen 125 aranyaktól kicsit se lesznek meghatva.

ESL el nincs bajom!

leírom, hogy a játékosok 99%-ának nem számít a gold, erre csak és kizárólag a golddal ellenérvelsz... :D asszem ennyit a beszélgetésről, nem én vagyok aki nem érti, mit ír a másik.

6 éve 11 hónapja #19663 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Aki a klánba nem játszik cw-n nem kap goldot. számold újra :P

6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #19665 Írta: 400V
Annyi logikátok nincs hogy azért nem érdekel klán meg CW mert a gold se érdekel. Ami goldot ezek a gyerekes álmokat kergető klánok kiosztanak kb arra elég hogy cserélgesd a modult a tankodon. Ami mellesleg egy type 59 társaságában 4 óra alatt megvan hogy felmodulozz bármilyen tankot fullosra prémium számla nélkül. Írhatom Igénytelenségnek is akinek jó az amit eléraknak és nem mer többet az ott is reked. Ezért van az hogy néha falkába hagyják ott a klánokat a jobb játékosok. Nemrég volt is rá példa. Sőt MSZH ba is tömegesen léptek ki a játékosok. Jah biztos mindegyik olyan jó volt.HUNS ból meg lépkednek ki nemzetközi klánokba.

Na ja. Gyerekek tankoznak erre jó a klánosdi meg aki munkanélküli vagy szaréletű azt 12 órákat játszik pl lada1200vfts annak tökéletes hogy elfoglalja magát az ingerszegény emberektől mentes életében.

6 éve 11 hónapja #19670 Írta: dartonite89
Megválaszolva: dartonite89
Akkor mit csináljon az olyan ember akinek nem az a célja a játékban hogy minél több t10-et kihúzzon?
Csakmert szerinted a casual klán szar, a hardcore klán szar, a CW nem fizet elég jól.

༼ つ ◕_◕ ༽つ LET IT DOE ༼ つ ◕_◕ ༽つ

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.