Jelenleg 342 vendég és nincs tag online

Vélemények a klán toborzásokkal kapcsolatban...

6 éve 10 hónapja #15003 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

peti3189 beküldte:

BAGETT beküldte:

peti3189 beküldte: Sajnos anyira sok a kis magyar klan es keves a jo jatekos!Hogy csak ugy kapkodnak ha valaki szabad!Ok megertem az uj klanokat akik megakarnak probalni kitorni de azokat nem akik meg fel ev utan is 30an tengodnek es nem lepnek tovab! Szerintem inkab csapodni kellene a biztatob klanokhoz es belatni idoben minek van ertelme es minek nincs!Egy klan 24oras figyelmet kivan porogni kel es figyelni a jatekosok erdekeit...hisz a klan formaja a jatekosokat de a jatekosok eltetik a klant!
En kernem a kisseb klanokat akiknel mar realisan nincs remeny a feltorosre ezt lassak be es olvadjanak ossze..akik meg ugy erzik van azoknak hajra! Csak realisak legyunk

Nem minden klán CW-orientált. A nagy részük csak szakaszozik, századozik. Gyakran nincs is annyi tier10, hogy összejönne a csapat és a játékosok idöbeosztása se engedi. Viaszont szerintem is jobb a nagyobb klán, mégha nem is CW-zik. Részese voltam egy ilyen egyesülésnek és bár okoz kellemetlenségeket megéri. Fontos hogy a klánok értékrendje és szemlélete hasonló legyen és a végén egy egységes klán jöjjön létre jó vezetéssel.

Ertem en hogy nem mindenki orientalodik magasab celokra csupan nemertem mi ertelme van egy olyan klannak ahol honapok ota nincs egy uj tag ahol csak szakaszolnak mert a szazad is vesztes mivel 30jatekosbol 5sarga 10narancs 15piros...sajnalom a sargakat mert igy csak ok is lelesznek huzva a sok vesztes csataval!es nem egy ilyen kis klan statjat neztem!lefele mennek foleg winrateba aki meg tartsa magat az nem a klannal jatszik akor viszont nemertem a reszvetet.

Ha piros/narancs/sárga akkor jó eséllyel nem érdekli a stat. Alkalmadtán én is játszok zöldekkel/sárgákkal. Ha jól élvezem nem érdekel ki milyen színü. Ha nem élvezem lehet tölem epic akkor se játszok vele.
Ha meg piros/narancs/sárga játékosok ból átt a klán, akkor tök mindegy hányan vannak. Nincs értelme CW-zni, de még századozni se nagyon. Jó ha valaki meg akarja mutatni mit tud, de nem árt ha akkor tud is valamit.

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #15014 Írta: Universalix
Megválaszolva: Universalix
Azért nem írnám le ennyire a kis klánokat. Legalábbis nem mindegyiket. Én is kis klánt vezetek, amelyben a mag kb. 10 éve együtt játszik több játékon keresztül. IRL ismerettségek vannak a tagok között, heti/havi találkák, nyaralások stb. Van néhány olyan ember a társaságból akik szívesen kipróbálnák magukat CW-n is, mert tudják, hogy az egyéni skill megvan hozzá, viszont ezért nem lépünk át egy nagy klánba, akik már egy kitaposott ösvényen járnak. Nem lenne olyan érzés, mint mikor majd akár csak hónapok múlva de a kialakult baráti társasággal sikerrel megvívni egy Landing tournamentet. Nem hajt minket a tatár, addig pedig nagyszerűen elvan a csapat tier 8-as századokkal, ahol néhány zöld/sárga játékos több narancs és pirossal együtt sikeres szokott lenni (60% körül szoktuk nyerni az utóbbi időben a meccseket) kék/lila csapatok ellen is, ahol kőkemény 25-32% esélyt ad nekünk az xvm. Tudjuk, hogy ki mire képes a csapatból ezért a vérvörös játékostársunktól nem fogjuk elvárni, hogy akárkit kilőjön, viszont arra tökéletesen alkalmas, hogy spotoljon az egyik oldalon vagy éppen a támadásnál szépen előreküldjem elvinni az első lövéseket, hogy utána a jobb játékosaink mehessenek sértetlenül előre ;-) Aztán idővel a többségnek meglesz a tier 10-es CW-képes tankja is, akkor áttérünk a T10-es századolásra majd pedig biztosan ki fogjuk próbálni magunkat Landingokon is.... persze csak akkor, ha az ennyire kötött program belefér a társaságnak, mivel a többség családos dolgozó ember, tehát nem mindig jók az ennyire fix elfoglaltságok.

6 éve 10 hónapja #15020 Írta: peti3189
Megválaszolva: peti3189
Az szeep szoval arra hasznaljatok a piros jatekosaitokat hogy rohangaljanak a mapon es felfogjak a loveseket? :silly: es ez nekik igy megfelel? Meg 30emberel nem fogtok landingolni...ahoz joval tob kel idegenekbol akik valoszinuleg felbontsak ezt a barati kolektivat.

6 éve 10 hónapja #15026 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Jössz itt állandóan statal ! Nem mindig stat függő a dolog .
Sokan itt ezt pénisz méregetésnek használják . a te statod sincs annyira elszállva 17000 csata után szerintem !!!
Attól hogy még valaki piros nem mindegyik ödön !

6 éve 10 hónapja #15029 Írta: BAGETT
Csak a winrate érdekel, a többi méröszám nem sokat mond nekem. ha a piroskák hozzák a 60%-ot akkor nem piroskák, hiába festi pirosra öket az XVM. De a CW-hez tényleg sok ember kell és kötött idöbeosztás. Az meg nem mindenkinek megy. Ráadásul szerintem ha van tétje a csatának sokan idegeskedni kezdenek, ami rontja a morált.

6 éve 10 hónapja #15032 Írta: peti3189
Megválaszolva: peti3189

RAZERXX beküldte: Jössz itt állandóan statal ! Nem mindig stat függő a dolog .
Sokan itt ezt pénisz méregetésnek használják . a te statod sincs annyira elszállva 17000 csata után szerintem !!!
Attól hogy még valaki piros nem mindegyik ödön !

Nemertem mire fel nekem irsz...o hasznalja a piros jatekosokat csicskanak....valamit ferre olvastal? Ha meg megint ezzel a vedo dumaval josz....ha nem ödön akkor nem lene piros..a szineket nem kedv szerint kapjak valoszinuleg azert piros mert kurva sokat veszit mert fele anyi kilje van mint csataja egy tankal es mert az atlag sebzese nem eri el a normat!Szoval nekem neakard bemeselni hogy valaki piros de jo jatekos akkor miert nem latszik papiron! Ense vagyok papiron pro de de azert mindennel megvan az atlag kill es damagem! Bocs ha nemertek veled egyet de en meg jo voros jatekost nem lattam!De ahogy latom nalad bisztos vannak csak ep jol leplezik :blink:

6 éve 10 hónapja #15034 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Mi 35 játékost számlálunk jelenleg!10 jó játékosunk van hozzá teszem az utolsó 20 fő 2 hónap alatt jött a klánunkhoz !
És van sok piros ! De elejében mindenki az az egy dolog hogy te csak 1000 effiseket veszel fel nyilván azokat könnyebb tanítgatni mint a pirosakat vagy nem is kell! De aki már klánhoz akar tartozni tanulni is akar meg kell is foglalkozni vele ez is a játék része szerintem! No meg nem utolsó sorban ezek az úgy mond Ödönök na ezt nem én mondom, sokat megnevettetnek! :)
Ha valaki csak statjával foglakozik meg én legyek a király az feszeng a játékon és nem élvezi az tuti !
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bala_HUN

6 éve 10 hónapja #15035 Írta: domeapo
Megválaszolva: domeapo
Egyet tudok érteni. Mi még 30-an se vagyunk, de attól még jól érezzük magunkat. Razerxx-nek igaza van abban, hogy ha állandóan a stat-ot nézed, akkor feszengeni fogsz, márpedig én kikapcsolódni akarok, ha játszom...

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #15037 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Hiába nézed bagett a winratet.... remélem nem sértődsz meg rajta. de igen. kevés csatádvan. és az az 1000 körüli kis tier sok win igen csak feldobja minden értékedet, pedig gyanítom 50+- körül volnál. mivel az az 1000 a csatáid 1/7-e...

És míg rajtad igen kis rész van a win kialakításában, nagyjából az 1/3-a...a cselekménynek, addig sajnos az is csak egy része lesz a teljes képnek.
Nyomnék én is most 3000 csatát az mk3-al 80% winrattel. én is beugorhatnék a 58+%ok körébe. De nem teszem, mert annyira nem élvezem h sok időt töltsek a 2esekkel . ha szopó ág van akkor lépek át oda. 1x majd én is beáldozok egy hetet rá, de az nem most lesz. Majd ha lejár a prem acc.

De nagyban befolyásolja a winratet. De 52% után már nem igen érdekli az embert, mivel ott már ennyi csata után legalább 1-2 ezer csatával több win volt mint lose és jobb a hangulatom.

6 éve 10 hónapja #15041 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Ezt egyszerű elrendezni. Aki nem akar CW-zni azt nem érdekli a stat, és nem is kell, hogy érdekelje.

Aki akar CW-zni, azt pedig jobb, hogy ha érdekli a stat. Gyengékkel senki nem akar együttműködni.

6 éve 10 hónapja #15043 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600

s2firestar beküldte: Ezt egyszerű elrendezni. Aki nem akar CW-zni azt nem érdekli a stat, és nem is kell, hogy érdekelje.

Aki akar CW-zni, azt pedig jobb, hogy ha érdekli a stat. Gyengékkel senki nem akar együttműködni.

Üdv
Ez így van.A század is így működik

Nyerhetsz csatát egyedül, de a háborút csapatban nyerik meg

6 éve 10 hónapja #15051 Írta: BAGETT

dozer00 beküldte: Hiába nézed bagett a winratet.... remélem nem sértődsz meg rajta. de igen. kevés csatádvan. és az az 1000 körüli kis tier sok win igen csak feldobja minden értékedet, pedig gyanítom 50+- körül volnál. mivel az az 1000 a csatáid 1/7-e...

És míg rajtad igen kis rész van a win kialakításában, nagyjából az 1/3-a...a cselekménynek, addig sajnos az is csak egy része lesz a teljes képnek.
Nyomnék én is most 3000 csatát az mk3-al 80% winrattel. én is beugorhatnék a 58+%ok körébe. De nem teszem, mert annyira nem élvezem h sok időt töltsek a 2esekkel . ha szopó ág van akkor lépek át oda. 1x majd én is beáldozok egy hetet rá, de az nem most lesz. Majd ha lejár a prem acc.

De nagyban befolyásolja a winratet. De 52% után már nem igen érdekli az embert, mivel ott már ennyi csata után legalább 1-2 ezer csatával több win volt mint lose és jobb a hangulatom.

55,56% winrate Leichttraktor nélkül. A többi elhanyagolható. Az elsö tier10 most lesz meg, de ha jobban megnézed alig van tankom 50% alatt. Tier10-ben szerintem kb 53% lesz. Láttam már scoutokat 60% felett nagyon alig közepes WN7-el. Mondanom se kell mennyire érdekel az ö esetükben a sebzes és a kill.

6 éve 10 hónapja #15073 Írta: Dreherland
Megválaszolva: Dreherland
Sziasztok! Én sokszor elgondolkodtam rajta hogy érdemes volna egy "csapat"-ba belépnem... A helyzet az hogy rengeteg szabadidőm van és igyekszem a legjobbat kihozni a csörgő-mből. De az hogy nekem meghatározza valaki hogy amikor online vagyok kötelező a TS és hogy álljon ilyen és ilyen tank a garázsomban az kissé elveszi a kedvem. Jelenleg a brit TD ágat favorizálom és amíg nem lesz meg a tier X nem is indulok másfelé. De a statisztikáim nem annyira mérvadók mivel az első csatáim után 3 hetet kihagytam a csalódások miatt. Most erre az ágra rátaláltam és néha van siker élményem is. Hivatásos katona voltam 21 évig és szerintem van rálátásom a csatákra(élesben is kipróbáltam) Titok :P
Hamarosan keresek egy olyan csapatot amely valóban csak a játék örömé-ért játszik és nem a napi winrate és egyéb statisztikák az emberi élet főmozgatórugói. Az hogy értelmes csatákat az elmúlt időszakban csak a 9-10-es meccsek jönnek be mert ott előfordul hogy van egy taktika! Ja és nem noob-oznak le mert a szerintem legjobb helyet foglalom el:)

6 éve 10 hónapja #15075 Írta: BAGETT
Ezek alapján már érdemes klánba lépned. Ne aggódj, a legtöbben hozzád hasonlóan gondolkoznak a játékról és ha már századról vagy CW-ről beszélünk ott mindig van taktika, nem csak tier10-ben. Lenoobozva akkor leszel ha nem követed.
A statisztikák meg annyit segítenek mint a való életben is. Jobb rálátást adnak az adott szituációra, de a végkimenetelhez semmi közük. Rossz csapattal mást taktikát kell választani mint egy jó csapattal. Ha egy lilával kerülsz szembe óvatosabban kell reagálni mint ha két pirossal. Alá/túlbecsülni senkit se szabad színtől függetlenül.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Trianchid

6 éve 10 hónapja #15096 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Én meg foglalok, no para, valamiért szimpatikus beleállni abba a körbe és összezavarni az ellenséget.

Ja és nem véletlen hogy nem mindenki jut el a foglaló körig :P

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.