Jelenleg 273 vendég és 3 tag online

Vélemények a klán toborzásokkal kapcsolatban...

6 éve 10 hónapja #18242 Írta: ttocra
Megválaszolva: ttocra
Vélemények, kritikák
Mire jók ezek?
Ha igazán magamba nézek, akkor valami hiányzik, valami nem tetszik, nem tudom, nem akarom elfogadni. Magyarul tagadom.
Mivel szar dolog saját hiányosságomként, tökéletlenségemként elfogadni, ezért inkább rákenem valakire.
Rossz a klán, igazságtalan a játék, csalnak, hazudnak ésatöbbi,ésatöbbi..
De sajnos ezzel nem fogom magam jobban érezni, sőt! Ez egy önmagát beteljesítő jóslat, önmagát erősítő gondolat.
Elképzelek valamit, ami szerintem tökéletes. És ha az adott dolog nem ilyen, akkor jöhet a fikázás.
Nem lehetséges -véletlenül-, hogy az elvárásaim a közelében sincsenek a valóságnak??
Azért is jó kritikát megfogalmazni, mert azzal a másikat akarom rávenni arra, hogy hülyén gondolkodik és ezért változzon meg (legalább nem nekem kell fáradoznom a változáson)!

(kiemelem: a következő sorokat iróniának szánom, aki nem érti a viccet, az el se olvassa!)
Ezért mindenkinek azt üzenem: mindenki hülye, ti nem tudjátok jól, csak énnekem lehet igazam! ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunyi, RogerNyul

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #18246 Írta: Hunyi
Megválaszolva: Hunyi
"De sajnos ezzel nem fogom magam jobban érezni, sőt! Ez egy önmagát beteljesítő jóslat, önmagát erősítő gondolat."

Milyen igaz. :) Szép írás. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttocra

6 éve 9 hónapja #19255 Írta: Hunyi
Megválaszolva: Hunyi

rejkov beküldte:

dozer00 beküldte: Hogy a búúúúúbánatba lehet ezt elérni ott???

Battles :5,609 (company: 927)

44.66% (company: 31%)

Kezdő klán nagy ambíciókkal, minden fenn levő embernek kötelezővé teszik a századozást, aki pedig nem megy, azt kirakják. És kitartóan századoznak, mert ez a felkészítés a cw-re. Persze tier 6-ban, ahol nem akkora creditbukó a vereség, de ahol az összes nagy klán stajavító meccsei zajlanak.

Sok klán csinál 70% company wr-t, a másik oldalon meg ott vannak a vesztesek. Szerintem az én company wr-em is simán 30% alatti :)

Ennél nagyobb hülyeséget nem is csinálhatnának a kezdő klánok. Tank századba kényszeríteni minden kezdőt? Ohhh My God
(Mondjuk aki bele megy ilyen hülyeségekbe az meg is érdemli a sorsát.)
Kezdők mi a fenét keresnek a tank századokban?

1. A pályákról még fogalmuk sincs, nem tudják mivel hova érdemes menni.
2. Nem ismerik a tankok gyenge pontjait, nem tudják a legalapvetőbb dolgokat amire egy tapasztaltabb játékosnak már oda se kell figyelnie (nem nézek ki olyan sarkon ahol esélyes, hogy várnak rám, nem rohanok ki én is a kereszttűzbe csak, mert az előttem lévő nem tudja mit csinál, stb. stb.).
3. Nem látják át rendesen a kialakult helyzeteket amikre másodpercek alatt kell tudni reagálni (random csatákban nyilván több ideje van), de ha át is látja nagy valószínűséggel nem jól fogja lereagálni egy tapasztaltabb játékos ellen.

Ezeket a dolgokat mind random csatákban kell megtanulni (esetleg gyakorló szobákban). Máshogy nem megy, ez a dolgok rendje. A munkahelyekre sem véletlenül kell előképzettség... Be is b***na ha mindenkit felvennének a szájsebészetre egészségügyi ismeretek nélkül.

Egy kezdő csapat (nagyrészt 2-3k csatás játékosokkal) tank században mit fog megtanulni?

1. Tankok gyenge pontjait biztosan nem, mivel pl. egy közepes században nagyrészt egyforma tankok vannak.
2. Egyedül gondolkodni meg döntést hozni ismét csak nem, mert a TSZ-ben azt kell csinálni amit a parancsnok mond, mert ő mozgatja az egész csapatot.
3. Győzni sem tanul meg, mert ha egy jobb csapattal kerül szembe és egyedül marad akkor nagyjából semmi esélye 3-4 játékos ellen amikor már az övéit kilőtték.

Ezek elsajátítására csak random csatákban van esély, mivel ott egyaránt vannak kezdők és tapasztaltabb játékosok. A kezdő ellen keménykedhetsz, a tapasztaltabbtól pedig el tudod lesni a trükkjeit és ezeket később a hasznodra fordíthatod.

Összefoglalva: Kreditet nem keres (ami a lényege lenne a tank századoknak), legénységet nem tud fejleszteni, tapasztalatot csak minimálisat gyűjt (a random csatákéhoz képest), lerontja a győzelmi arányát és emiatt elcseszi a játékhoz való kedvét a kezdőknek egy olyan klán ami századozásra kényszeríti a nemrégiben regisztrált játékosokat. Ennek mi értelme van? Ez nem cw-re készít fel, hanem 1-2 óra szenvedést hoz annak akit sikerül rávenni a századra és végig csak arra gondol az illető, hogy mikor léphet már végre le. Az ilyen klánokból menekülni fognak az értelmesebb játékosok. (Én legalábbis ezt tenném.)

Először tanuljon meg mindenki egyedül érvényesülni a normál csatákban, ha ez már megy (gondolok itt az 51-52% win rate-re, az 1100 feletti WN6-ra és a 6000 csatára) akkor el lehet gondolkodni azon, hogy akkor ideje lenne magát kipróbálnia csapatban is. Mert ha valakinek a győzelmi aránya a béka segge alatt van és a hatékonysági mutatói a 0-hoz közelítenek az egy csapatban még rosszabbul fog teljesíteni és azért kár is tank századba mennie.

Ja és a stock tankos századozást felejtse el mindenki, mert a század nem tank fejlesztésre való.

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #19450 Írta: 400V
Megválaszolva: 400V
Miért jártam meg 10 klánt kb?

- Hallgattam végig TS en gyerek sírását hogy 2 éve munkanélküli.

- Olyanokkal játszottam akik fingja sincs a játékról 2000-3000 csatásak, kitolja Tiger2 őt 3 vagy 4 tank elé aztán kilöveti magát.

- Rengeteg kezdőt hallgattam végig milyen álmai meg tervei vannak hogy majd veri végig európát a klánjával, aztán néztem ahogy bajnok századba stock 85 mm es löveg meg torony IS ekkel meg stock ferdinandokkal max 2 - 3 lövést leadva hullanak el. Stock D25T löveges IS3 ak kurva anyáznak mert lepattan a tankról a lövése. (klánba húzza a tankját, ha megszólod hogy nem itt kéne akkor megy az oltás hogy ne dirigálj)

- CW n hallgattam végig ahogy vitatkoznak negyed órát azon hogy sikerült besebezni a saját társát majd 1000 hp s sebzéssel.

- Bajnok századba egyhitelt a saját arty 900 hp ról mikor küzdöttem egy IS3 ellen egymagam.

- Hallgattam TS en sírást folyamatosan mennyire szar a játék órákon át, mikor megkérdeztem hogy akkor minek játszotok mert már agyilag lefárasztott akkor szépen átment oltásba az egész és inkább kiléptem.

- Az utolsóba pl nagyba játszottunk 3 as szakaszba míg a 4. ott káromkodott. Minek játszanak ezek a mentálisan retardált nyomorékok és a többi beszólás. Csomót agyaltam megkérdezzem hogy nem akar e átmenni máshova szerencsétlenkedni. Vagy ugyan itt tier 10 be Batchat 25T vel való szerencsétlenkedés, kb 600 akat ha sebzett csatánként, mellé végig sírja az egész csatát és képtelenség mellette bármire is koncentrálni hogy legyen valami eredmény.Csata elkezdődik Batchat 25T meglövi az első lepattanóját és zeng a TS a kurva anyázástól majd idegből megy közelharcolni papír tankal. Ugyan itt ebbe a klánba. Ő 3 műszakba dolgozik és értsem meg. Előzménye ennek annyi hogy megkérdeztem miért campel bármivel is ha jön velem szakaszba. IS7,IS4. Mentünk szakaszba toltunk egy oldalt ahol 2 tank jött szembe csak, mikor átértünk az ellen bázisára várt egy T110E4 és nekiállt sniperkedni 200 m ekről egy 800-900 at sebző tank ellen míg én majdhogy nem ordibáltam neki hogy gyere már toljad mert erősebbek vagyunk ketten akkor nekiállt hisztizni hogy ne dirigáljak. Mikor lenyomtuk a T110E4 et jött egy E100 mellette IS3. E100 fedezékbe és az IS3 elrobog mellette és szépen nézheted hogy míg te fedezékbe vagy a társad melletted pár méterre kint áll az E100 előtt a pusztába hátrafordított toronnyal(szerintem beaimozta az IS3 at) lövöldözi az IS3 míg az E100 ráköszön egy 800 assal a frontjára.Társamat szépen kilőtte az E100 nekem meg maradt a majd 2000 HP s E100 1v1 ezni.

Ez cak pár amire nagyon ráuntam. Mások nyomorát hallgatni TS en mert kötelező a használata. 10 emberből kb ha 3 normális és tanulhatsz is tőle valamit, nem ilyen egész nap a gép előtt ülök és fontosabb egy birkáknak berakott event megcsinálása hogy kapj 250 000 kreditet mint mondjuk századolnánk közepesbe ahol simán ilyen 60-70% os winrattel lehetne lenyomni a noobokat és jókat szórakozni.Vagy bajnokba szokni egymást és gyakorolni.Vagy eleve mi nem századolunk mert ez egy CW klán. Sorolhatnék jó pár dolgot de felesleges. Ez a helyzet a klánoknál mondom ezt úgy hogy elég sokat megjártam. Mindenki tolja a randomot,sír, hupákol,szerencsétlenkedik. Az se érdekes ha semmi tehetsége nincs neki 10 es tank kell.

Röviden tömören. Így most már ti is értitek.

6 éve 9 hónapja #19461 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia
400V!
Nekem csak egy kérdésem lenne:
A játékban a nickneved?

Az enyém ugyanez.

Audiatur et altera pars!

6 éve 9 hónapja #19465 Írta: 400V
Miért érdekel? Ne is gondoljak stat bújásra meg személyeskedésre kinek mennyi? :)

6 éve 9 hónapja #19466 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

400V beküldte: Miért érdekel? Ne is gondoljak stat bújásra meg személyeskedésre kinek mennyi? :)

Szerintem csak menne Veled szakaszban.

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”

6 éve 9 hónapja #19469 Írta: 400V
Jelenleg nincs játékban.

Szete58 beküldte:

400V beküldte: Miért érdekel? Ne is gondoljak stat bújásra meg személyeskedésre kinek mennyi? :)

Szerintem csak menne Veled szakaszban.

6 éve 9 hónapja #19470 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
de nem én vagyok.. :)

6 éve 9 hónapja #19473 Írta: Triagia

Indok nélkül sose személyeskedek, a klánunk pedig mindig keres jó játékosokat. Melóhelyről meg nem játszom. :D

Audiatur et altera pars!

6 éve 9 hónapja #19475 Írta: RogerNyul
Megválaszolva: RogerNyul

400V beküldte: Röviden tömören. Így most már ti is értitek.

No ezzel mélységesen egyetértek.

6 éve 9 hónapja #19481 Írta: 400V
Nem tudom eldönteni sőt garanciát se látok rá hogy ne fogadna hasonló egy másik klánba. Szép toborzót tudok írni én is.

6 éve 9 hónapja #19545 Írta: Triagia

400V beküldte: Nem tudom eldönteni sőt garanciát se látok rá hogy ne fogadna hasonló egy másik klánba. Szép toborzót tudok írni én is.

Mi pedig csak azt vesszük be, aki jönni is akar (nem is vagyunk 100-an).
Ahogy a mondás is szól: "Nem erőszak a disznótor."

Audiatur et altera pars!

6 éve 9 hónapja #19599 Írta: Kismutyur
Megválaszolva: Kismutyur
Sziasztok!

Erre csak egyet tudok írni, aki már itt se meri vállalni önmagát, annak azért a saját fejében kéne rendet tenni. :whistle:
Mert szerintem aki itt hozzászól dolgokhoz, az a játékbeli profilja nevével teszi, és felvállal ezzel minden kritikát, és ennek állok én is elébe. Nem szeretem az olyan embert, aki álnév mögé bújik mindenhol, nem önnmagát adva. :(

Üdv : Kismutyur

6 éve 9 hónapja #19606 Írta: 400V

Kismutyur beküldte: Sziasztok!

Erre csak egyet tudok írni, aki már itt se meri vállalni önmagát, annak azért a saját fejében kéne rendet tenni. :whistle:
Mert szerintem aki itt hozzászól dolgokhoz, az a játékbeli profilja nevével teszi, és felvállal ezzel minden kritikát, és ennek állok én is elébe. Nem szeretem az olyan embert, aki álnév mögé bújik mindenhol, nem önnmagát adva. :(

Üdv : Kismutyur

Szia!

A pesszimizmus rossz dolog, én tuti csak unatkozok és fél órákat azzal töltök hogy itt valótlan dolgokkal untassak mindenkit. Gratulálok ha így fogod fel amit írok. Ezért nincs értelme itt témázgatni mert 10 emberből ha 2 felfogja a többi csak provokációnak nézi. Erre szoktam írni hogy magyar színvonal.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.