Jelenleg 527 vendég és egy tag online

Vélemények a klán toborzásokkal kapcsolatban...

6 éve 10 hónapja #17647 Írta: Vajk94
Megválaszolva: Vajk94
képviselőfánk

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #17650 Írta: Kergemarha
Megválaszolva: Kergemarha

Hunyi beküldte:

Kergemarha beküldte: Köszönöm a kiigazítást, de én is csak általánosságban írtam :)

"400V lehet kiváló játékos, le a kalappal előtte ha az.
De minimális tisztelet sincs benne, lehet elmebéli kóros fejlődése miatt :)
Sokszor kerülök hasonló mentalitású "játékosokkal" egy csapatba, sajnos a nagy többség nem csapat játékos :/"

Nem csak, hogy nem általánosságban írtál, de még személyeskedtél is mindenféle alap nélkül. Csak gratulálni tudok hozzá.

Értem a kék részekre gondolsz :)
Az abban rejlő állításomat fent tartom, remélve neki is lesz családja és megéri azt tisztes kort, hogy legyen fontosabb dolog is az életben.
Mivel az élet sajnos gyorsan szalad, így előbb utóbb mindenki rádöbben nem a játék a legfontosabb az életben, még ha más nem is jut neki ahol kiemelkedő teljesítményt tud nyújtani.

400V írása "Komolyan végig személyeskeded az egész kommentedet utána normális választ akarsz? Ha nekem 30 meg 40 évesen a gép előtt kéne ülni és család meg nézi hogy apa játszik azt szarik mindenre akkor elásnám magam. Ez a gáz öcsém hogy családos emberek akik foglalkozhatnának a családjukkal vagy épp a hivatásukkal ülnek a gép előtt görnyedve azt ilyen játékokkal játszanak aztán mikor valaki megkérdi hogy hol a tudás mert kb kimerül ott hogy tank megy lő akkor elkezd magyarázkodni hogy család meg gyerek meg ez meg amaz. Aztán azért tartunk itt hogy előnye van a sok kezdőnek meg tehetségtelennek és ezért jár itt a játék hogy bemész randomba vagy századba és ha nincs válogatott klánod akik jók akkor ne is számíts taktikára vagy értelemre csak tologasd a tankod meg néha nyomd meg a bal gombot füst is legyen."

Véleményem a fentiekről szól, remélve azért mindenkinek lesz utódja :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RogerNyul

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #17651 Írta: Hunyi
Megválaszolva: Hunyi

RogerNyul beküldte:

Hunyi beküldte:
Nos épp ellenkezőleg. Nagy általánosságban írta le a véleményét valamivel kapcsolatban és sehol sem volt tiszteletlen senkivel, pont, hogy a másik fél, nevezetesen RogerNyul és Kismutyur vitte el a beszélgetést a személyeskedő hangvételű irányba.

T. Hunyi!

Amit én írtam nem szántam személyeskedőnek egyáltalán, csak a saját szemszögemből láttatva próbáltam leírni azt, hogy mi mit gondolunk a saját klánéletünkről és hozzállásunkról. Van aki ezt keresi ugyanis, a világ nem csak fekete és fehérből áll.
Azt, hogy esetlegesen magára vette ezt a dolgot 400V az az ő baja, de vegyük úgy, hogy általánosítottam, ahogy ő is.
Mint mondottam, van sok dolog amiben egyetértek veletek, de mások a prioritásaim, nem feltétlenül az e-pénisz méregetése. (Az, hogy 40 éves fejjel mégis játszom az talán bűn? '98 óta van odahaza netem és azóta rendszeresen játszom valamilyen online játékot - de te is leszel majd ilyen idős egyszer és ha akkor a fejedhez vágják majd ugyanezt, hogyan reagálsz?)
Van, aki profitálni szeretne goldot gyűjteni, megcsillantani a játéktudását cw-n, esl-en... én beérem azzal, hogy játszom és fejlődöm, de nem vagyok arrogáns és lenéző a gyengébb játékosokkal szemben, mint ő, ugyanis nekem a hozzászólásaiból az jött le, hogy aki az xvm szerint piros, sárga, zöld játékos az nem ember. (mellesleg a siemkákat én sem szeretem)
Csak és kizárólag ezért reagáltam úgy ahogy, ha valakit ezzel megbántottam megkövetem magam és bocsánatot kérek.

Peace.

RNy

Az a helyzet, hogy ezt már sosem tudjuk leellenőrizni ugyanis Jacktor szépen törölte ezt a részt úgyhogy már kár ezen vitázni. Pont azt akartam csinálni, hogy újra átfutom amit írtatok (te, 400V meg Kismutyur is), csak amikor belekezdtem hirtelen eltűnt minden így csak azt tudtam leírni ami átjött az írásotokból. Nekem igazából Kismutyur írásával volt bajom, megkérdi 400V-t, hogy csatlakozna-e hozzájuk, aztán amikor leírja szép kereken, hogy nem (a miértekkel együtt) jön rá a csodás válasz: ki a fene kért tőled ilyet? Még csak egy kis következetesség sincs benne. + Elég erőteljesen átment "naakkormosténjólmegmondomannakabaromnak" stílusba, holott csak egy elutasítást kapott tőle, bármiféle bántó szándék nélkül.

6 éve 10 hónapja #17653 Írta: Hunyi

Kergemarha beküldte: Értem a kék részekre gondolsz :)
Az abban rejlő állításomat fent tartom, remélve neki is lesz családja és megéri azt tisztes kort, hogy legyen fontosabb dolog is az életben.
Mivel az élet sajnos gyorsan szalad, így előbb utóbb mindenki rádöbben nem a játék a legfontosabb az életben, még ha más nem is jut neki ahol kiemelkedő teljesítményt tud nyújtani.

400V írása "Komolyan végig személyeskeded az egész kommentedet utána normális választ akarsz? Ha nekem 30 meg 40 évesen a gép előtt kéne ülni és család meg nézi hogy apa játszik azt szarik mindenre akkor elásnám magam. Ez a gáz öcsém hogy családos emberek akik foglalkozhatnának a családjukkal vagy épp a hivatásukkal ülnek a gép előtt görnyedve azt ilyen játékokkal játszanak aztán mikor valaki megkérdi hogy hol a tudás mert kb kimerül ott hogy tank megy lő akkor elkezd magyarázkodni hogy család meg gyerek meg ez meg amaz. Aztán azért tartunk itt hogy előnye van a sok kezdőnek meg tehetségtelennek és ezért jár itt a játék hogy bemész randomba vagy századba és ha nincs válogatott klánod akik jók akkor ne is számíts taktikára vagy értelemre csak tologasd a tankod meg néha nyomd meg a bal gombot füst is legyen."

Véleményem a fentiekről szól, remélve azért mindenkinek lesz utódja :)

Na igen, azt, hogy nem személyeskedett nyilván az ezelőtti hsz-eire értettem, itt már nemigen tudta elkerülni a dolgot, mert a vitapartner sem volt túl korrekt a véleménykifejtés kapcsán, de mint mondtam ezt már nem tudjuk visszaolvasni, úgyhogy kár ezen lovagolni tovább.

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #17654 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

Hunyi beküldte: Az a helyzet, hogy ezt már sosem tudjuk leellenőrizni ugyanis Jacktor szépen törölte ezt a részt úgyhogy már kár ezen vitázni.

Átraktam mindet ide, vissza lehet nézni...

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #17656 Írta: Hunyi

Jacktor beküldte:

Hunyi beküldte: Az a helyzet, hogy ezt már sosem tudjuk leellenőrizni ugyanis Jacktor szépen törölte ezt a részt úgyhogy már kár ezen vitázni.

Átraktam mindet ide, vissza lehet nézni...

A nagy részét igen amit köszönök 400V nevében is, mert tényleg jókat írt az elején és kár lett volna érte. 2 db még hiányzik ha jól láttam, csak már nem akartalak ezzel zavarni külön.

Ezt a kettőt nem lehet tudni, hogy mire írták:

Kismutyur beküldte: Szia 400V!

Igazából nem akartam reagálni a hozzászólásodra, de megteszem. Lehet nem fog tetszeni, de nem érdekel. Ki a fene kérdezte tőled, hogy akarsz-e hozzánk jönni??? Mert én nem!!! ........... Röviden tömören ennyi.

Üdv : Kismutyur

400V beküldte: Komolyan végig személyeskeded az egész kommentedet utána normális választ akarsz? ........ Nem kell választ írni és megköszönném hogy más se fröcsögne.

6 éve 10 hónapja #17967 Írta: peti3189
Megválaszolva: peti3189

Hunyi beküldte:

peti3189 beküldte: Jezusom :huh: mar nem is csodalkozom..

Neked meg mi bajod van már megint? :D Nem volt elég, hogy a másik topicban kimoderáltak, itt is arra hajtasz? :D

Amúgy meg egy korrekt kritikát írtam neki némi gúnnyal megfűszerezve, nálad már a gúnyt is ki kellett spórolnom, mert olyan siralmas volt a szöveged.

engem nem igazan erdekelnek a nagykepu beszolasaid es szerintem masokat sem! ahogy eszre veszem anyira unatkozol othon hogy nincs mas dolgod mint olvasgatni es beszologatni meg okoskodni mindenfele! keress inkab valami elfoglaltsagot mielott felhuzol meg par embert :huh: es jol tette jacktor hogy torolte a faszsagaidat!

6 éve 10 hónapja #17973 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia
LOL!

Tiszta brazil szappanopera. :lol: :lol:

Van ezernyi magyar klán és tényleg van mindenféle (pacifista is, akik vízbe ugrálnak a TC-n....), van vérprofinak készülő kockaklán, van személyi ellentétektől hangos széthullófélbe lévő stb.
Fogalmam sincs ki 400V, de ha keres egy "normális" klánt, akkor a neten felllelhető többféle statisztikai mutatókkal rendelkező oldalakon lecsekkolhat bármennyi klánt és akkor nem kellene vándormadárként (saját bevallása szerint) a 10. klánján túl lenni.
A TC-ken, meg hogy ki mennyit sebez, eléggé relatív és sose(!!!) az a mérvadó, hanem az összteljesítménye a századnak. A CW-n meg pláne nem azt kell nézni, hogy ki mennyit sebzett épp, de gondolom ezt minden CW aktív klánbeli érti.

Audiatur et altera pars!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RogerNyul

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #17975 Írta: Hunyi

peti3189 beküldte:

Hunyi beküldte:

Neked meg mi bajod van már megint? :D Nem volt elég, hogy a másik topicban kimoderáltak, itt is arra hajtasz? :D

Amúgy meg egy korrekt kritikát írtam neki némi gúnnyal megfűszerezve, nálad már a gúnyt is ki kellett spórolnom, mert olyan siralmas volt a szöveged.

engem nem igazan erdekelnek a nagykepu beszolasaid es szerintem masokat sem! ahogy eszre veszem anyira unatkozol othon hogy nincs mas dolgod mint olvasgatni es beszologatni meg okoskodni mindenfele! keress inkab valami elfoglaltsagot mielott felhuzol meg par embert :huh: es jol tette jacktor hogy torolte a faszsagaidat!

A tieidet törölte, mert nem tudtál normális hangnemben írni a másiknak. :) (Ami még mindig nem igazán megy olvasva a hozzászólásaidat.) Az enyémeket csak azért törölte, hogy ne kezd újra az egészet, de úgy látszik nem bírsz leállni, mert 1x meg mertem említeni a ramaty helyesírásod. A beszólogatást ismételten te kezdted, úgy látszik mély nyomott hagyod benned a kritikám. Ha itt ennyire feldühít a valóságban mit csinálsz ha valaki kritizálni mer téged? Leölöd azon nyomban vagy mi? Bele se merek gondolni.

6 éve 10 hónapja #18083 Írta: peti3189
Megválaszolva: peti3189

Hunyi beküldte:

peti3189 beküldte:

Hunyi beküldte:

A tieidet törölte, mert nem tudtál normális hangnemben írni a másiknak. :) (Ami még mindig nem igazán megy olvasva a hozzászólásaidat.) Az enyémeket csak azért törölte, hogy ne kezd újra az egészet, de úgy látszik nem bírsz leállni, mert 1x meg mertem említeni a ramaty helyesírásod. A beszólogatást ismételten te kezdted, úgy látszik mély nyomott hagyod benned a kritikám. Ha itt ennyire feldühít a valóságban mit csinálsz ha valaki kritizálni mer téged? Leölöd azon nyomban vagy mi? Bele se merek gondolni.

az ilyen egoista nagykepu fazonnal mint te tudnak mit kezdeni szemelyesen! vedd mar magad eszre ember, ahogy nezegetem a forumokat a te neved egyre gyakrabban bukkan fel es egyre gyakrabban kerulsz emberekkel konfliktusba! Talan vissza kene venni a nagy arcodbol es nem lepten nyomon minden komentet kritizalni meg beszologatni mert talan senkinel sem vagy kulomb nem gondolod? Ulsz a monitor elot oszt jatszod az okostojast megneznelek szemelyesen mit jatszanal...

6 éve 10 hónapja #18166 Írta: Hunyi

peti3189 beküldte: az ilyen egoista nagykepu fazonnal mint te tudnak mit kezdeni szemelyesen! vedd mar magad eszre ember, ahogy nezegetem a forumokat a te neved egyre gyakrabban bukkan fel es egyre gyakrabban kerulsz emberekkel konfliktusba! Talan vissza kene venni a nagy arcodbol es nem lepten nyomon minden komentet kritizalni meg beszologatni mert talan senkinel sem vagy kulomb nem gondolod? Ulsz a monitor elot oszt jatszod az okostojast megneznelek szemelyesen mit jatszanal...

Nyilván ha kritikát írok valamihez, valakinek akkor benne van a pakliban, hogy nem fog az illetőnek tetszeni, de azért engedtessék már meg nekem eme kiváltság, hogy meg merjem kritizálni azt ami nem tetszik nekem egy nyilvános fórumon. :) Nem gondolom, hogy attól nagy lenne az arcom, mert volt bennem annyi, mersz, hogy kritikát mertem írni a nagy peti3189-nek. Én nem néznélek meg személyesen, mert nagyon nem vagyok rád kíváncsi, épp elég amit itt látok belőled. ;)

6 éve 10 hónapja #18170 Írta: ndee12
Megválaszolva: ndee12

az ilyen egoista nagykepu fazonnal mint te tudnak mit kezdeni szemelyesen! vedd mar magad eszre ember, ahogy nezegetem a forumokat a te neved egyre gyakrabban bukkan fel es egyre gyakrabban kerulsz emberekkel konfliktusba! Talan vissza kene venni a nagy arcodbol es nem lepten nyomon minden komentet kritizalni meg beszologatni mert talan senkinel sem vagy kulomb nem gondolod? Ulsz a monitor elot oszt jatszod az okostojast megneznelek szemelyesen mit jatszanal...

Lenne egy pár kérdésem:
1.: Önmagadat hogy értékelnéd, hányszor kerülsz (le sem írom, hogy generálsz) konfliktusba?
2.: Talán Neked is vissza kellene venned...talán...
3: És a legjobb: "Ulsz a monitor elot oszt jatszod az okostojast megneznelek szemelyesen mit jatszanal..." Muhaha...és Te mi a lófaszt csinálsz éppen, talán Te most épp nem a monitor mögül keménykedtél? Bruhaha...ez nálam egy hatalmas szánalompontot ért. MADE MY DAY!!! :evil:

Mi lenne, ha a viták nem fajulnának személyeskedésig? Vajon könnyebb lenne?

6 éve 10 hónapja #18173 Írta: Hunyi

ndee12 beküldte: Lenne egy pár kérdésem:
1.: Önmagadat hogy értékelnéd, hányszor kerülsz (le sem írom, hogy generálsz) konfliktusba?
2.: Talán Neked is vissza kellene venned...talán...
3: És a legjobb: "Ulsz a monitor elot oszt jatszod az okostojast megneznelek szemelyesen mit jatszanal..." Muhaha...és Te mi a lófaszt csinálsz éppen, talán Te most épp nem a monitor mögül keménykedtél? Bruhaha...ez nálam egy hatalmas szánalompontot ért. MADE MY DAY!!! :evil:

Mi lenne, ha a viták nem fajulnának személyeskedésig? Vajon könnyebb lenne?

Na igen én is akartam tőle kérdezni, hogy ő vajon honnan keménykedik, de féltem, hogy erőből akarna jönni megint és véletlenül lefejelné a monitort. :D

6 éve 10 hónapja #18175 Írta: ndee12
Megválaszolva: ndee12
Én a monitort nem féltem, a szemből kiálló ekkora gerenda úgyis bezúzza... :evil:

6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #18178 Írta: Hunyi

ndee12 beküldte: Én a monitort nem féltem, a szemből kiálló ekkora gerenda úgyis bezúzza... :evil:

Jogos, erre nem gondoltam. :D Bár szerintem van neki pár tartalék monitor a sufniban, biztos gyakran cserélgeti. :)

ndee12 beküldte: Mi lenne, ha a viták nem fajulnának személyeskedésig? Vajon könnyebb lenne?

Nyilván értelmesebb viták kerekednének ki ha tudna normálisan érvelni a vitapartnered, de van akit ha egyszer megkritizálsz onnantól kezdve te a főellensége leszel és vadászik rád léptem-nyomon, mindenhol beléd kötve. Az ilyennel sajnos nem lehet mit kezdeni, mert másra nem képes csak az állandó személyeskedésre és sértegetésre. Szerencse, hogy tojok ezekre magasról, hisz csak magát járatja le vele. :)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.