Jelenleg 486 vendég és 6 tag online

Vélemények a klán toborzásokkal kapcsolatban...

6 éve 3 hete #13684 Írta: Jacktor
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Na ide jöhet minden, amivel amúgy szétoffoljátok a toborzás topikot :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #13690 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Ezzel szerintem nem sokra mész Jacktor. Hacsak nincs rá mód, hogy az off hozzászólásokat mindig áttold ebbe a topikba. Mindenki ott fog hozzászólást írni, ahol a hozzászólás tárgya van.
A toborzásnál szerintem az lenne a legjobb, ha felül egy külön füle lenne és minden hirdetés külön kis topikot kapna. És persze mindenki írhatna hozzászólást azon belül.

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

6 éve 3 hete #13699 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Szoktam olvasni a toborzó szövegeket.
Ha most kellene belépnem valahova az a HUNK lenne. Értelmes követelményeket támaszt a belépők elé. (mondjuk a túlélési arany 30% azt nem értem )
Leírja hogy milyen céljai vannak, és azok egyeznek avval amiért ez a játék ki van találva, cw, század.
Megválogatja a korosztályt, nem a tankod színe, meg a neve a követelmény, hanem a sebzés, kill arány.
Ha tartják a kisebb követelményeket ők cw térképen lehetnek.
Nekünk ez rengeteg idő volt .
Aki egy IGAZI csapat része akar lenni, nem egy kocsmatársaság része, és játszani jön, oda csatlakozzon.
Így ismeretlenül is, ők a legszimpatikusabbak.

Kedvenc:
-"nálunk nem kell prem tank"
-"és ajándékba adunk egy szép klán matricát"
-"Nálunk a hangulaton van a hangsúly" -> a gold meg a csaták megnyerése csak mellékes vagy elhanyagolható :P

Sry csak saját gondolataim. A csapatjátékot játszó emberről, aki amúgy versenyzik másokkal a csapatával és mindenkivel de nem a nyerés a cél....
hanem a részvétel. ( részt venni a tüntetésen kell mert globalis célja van, a versenyen nyerni kell,a játék meg maga egy nagy versengés :P )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunyi, kejfeljancsi, ttocra

6 éve 3 hete #13703 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia
"Öreg Rókák Egyesült Gárdája [OREG] tagfelvételt hirdet

Tagfelvétel feltételei:

-14 éves életkor"

Ez tetszik, akkor én kihalás szélén lévő iszapszemű rája vagyok. :woohoo:

Audiatur et altera pars!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Zsoltikj

6 éve 3 hete #13713 Írta: ttocra
Megválaszolva: ttocra
Korhatárok.
Többen sérelmezték, hogy miért nem vesznek/veszünk fel fiatalabbakat?

Ez nem személyeskedés és intolerancia.
Egyszerűen életkori sajátosságok nehezíthetik, akadályozzák az "együttjátékot".
Általánosságokat és közhelyeket is írok, természetesen van kivétel.
Egy fiatal szeretné egyedül megváltani a világot, főszereplő lenni, megmutatni a világnak, hogy mit tud és nem igazán hallgat senkire, megy a saját feje után.
És ez így is van rendjén. Járja a saját útját és eljön az idő, amikor már nincs szüksége rá.
Ez a WOT viszont egy csapatjáték, ahol nagyon is számít az összjáték és együttműködés, egymás hátának a fedezése.
Ezelőtt is írtam már: 2x2 néha 5!
15x1 szuperegoista helyett eredményesebb 15x1 együttműködő, mellette a saját játékát játszó játékos. :D (egy kis szójáték)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, Bala_HUN

6 éve 3 hete #13821 Írta: Kismutyur
Megválaszolva: Kismutyur
Sziasztok!

Mi nyitottak vagyunk a fiatalok felé is,attól függetlenül is, hogy java klántagunk TÖBBGYERMEKES, nem úgy mint egyes begyepesedett klán, aki csak a térképre hajt. Kedves Triagia, nem tudom a korod, de nem is érdekel, legyél az aminek érzed magad, én bizonyos koromba is, mint most is fiatalnak érzem magam, a többi nem érdekel, és csak játszok, mint más többi klántársam.

6 éve 3 hete #13825 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia
Semmiképpen nem volt dehonesztáló az, amit írtam, csak tetszett a kis ellentmondás a szövegben.

Ha olyan körül lennél mint én, akkor tudnád, mit takar az "iszapszemű rája" kifejezés. B)

A klánban én vagyok a legfiatalabb, lelkileg..... :whistle: :whistle:

Audiatur et altera pars!

6 éve 3 hete #13868 Írta: Kismutyur
Szia!

Mivel voltam katona, így tudom az iszapszemű szó jelentését is. :)
Akkor ne haragudj rám, én értettelek félre. ;)

6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #13890 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Én sokkal inkább aggódnék azon a fiatalokkal kapcsolatban, hogy becsúszik egy kapa, aztán anyu tol 3 hét gépeltiltást, a klán meg leszophatja magát addig, ha mindig az az egy fő hiányzik, főleg ha amúgy nagyon jó játékos.

Edit: Jól odaléphettem a 45ös lánctalpammal, ha még itt is kihangsúlyozzátok a többgyermekest :D helyes helyes

Edit: Bagett, ne legyél ilyen negatív. Nagyon szépen ki lett takarítva a toborzás topic, és elég faszán néz így ki. Én is szívesen füstölgök/építőjellegűkommentelek itt, mint ott.

Annyiban mondjuk jó lenne, ha lenne egy külön fül és azalatt topicok, hogy egyszerűbb lenne frissíteni a dolgokat (követelmény/terület/stb. változás), de azzal nem értek egyet, hogy ott lehessen kommentelni, hiszen akkor itt is kitörhetne a CW, szét lehetne offolni a másik klán topicját.

Talán úgy lenne a legszerencsésebb, hogy ha külön menü alatt minden klánnak lehetne saját lapja, aztán azt a klán egyik toborzója rendben tartja (vagy beküldi a kész anyagot Jacktornak), itt meg lehet offolni meg egymást baszogatni :D Tudom, tudom, jó sok meló, de úgy talán még pofásabb lenne a dolog. M. nem tudom. De ez az állapot is sokkal jobb így.

6 éve 3 hete #13900 Írta: Kismutyur
Szia!

Nem vettem észre a kis 45-ös lánctalpad, csak helyesbítettem a helyesírási szótárban található fogalmazásra, mert esetleg TE mint Fővárosi se értse félre a vidéki ízes tájszólást. :whistle:

6 éve 3 hete #14624 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Közben meg palóc származású vagyok többek között... :D

6 éve 2 hete #14794 Írta: ttocra
Megválaszolva: ttocra

dozer00 beküldte: (mondjuk a túlélési arany 30% azt nem értem )

pl a noobmeter.com-on így szerepel: "Battles survived"
A lejátszott csatáid minimum 30%-át éld túl.
Jelentheti, hogy mennyire vigyázol a "vasadra", és milyen mértékben vagy suicid játékos.
Mondjuk én több csatában is beáldoztam magam a csapat érdekében, akár fedezéket adva a roncsommal...

6 éve 2 hete - 6 éve 2 hete #14995 Írta: peti3189
Megválaszolva: peti3189
Sajnos anyira sok a kis magyar klan es keves a jo jatekos!Hogy csak ugy kapkodnak ha valaki szabad!Ok megertem az uj klanokat akik megakarnak probalni kitorni de azokat nem akik meg fel ev utan is 30an tengodnek es nem lepnek tovab! Szerintem inkab csapodni kellene a biztatob klanokhoz es belatni idoben minek van ertelme es minek nincs!Egy klan 24oras figyelmet kivan porogni kel es figyelni a jatekosok erdekeit...hisz a klan formaja a jatekosokat de a jatekosok eltetik a klant!
En kernem a kisseb klanokat akiknel mar realisan nincs remeny a feltorosre ezt lassak be es olvadjanak ossze..akik meg ugy erzik van azoknak hajra! Csak realisak legyunk

6 éve 2 hete #14997 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

peti3189 beküldte: Sajnos anyira sok a kis magyar klan es keves a jo jatekos!Hogy csak ugy kapkodnak ha valaki szabad!Ok megertem az uj klanokat akik megakarnak probalni kitorni de azokat nem akik meg fel ev utan is 30an tengodnek es nem lepnek tovab! Szerintem inkab csapodni kellene a biztatob klanokhoz es belatni idoben minek van ertelme es minek nincs!Egy klan 24oras figyelmet kivan porogni kel es figyelni a jatekosok erdekeit...hisz a klan formaja a jatekosokat de a jatekosok eltetik a klant!
En kernem a kisseb klanokat akiknel mar realisan nincs remeny a feltorosre ezt lassak be es olvadjanak ossze..akik meg ugy erzik van azoknak hajra! Csak realisak legyunk

Nem minden klán CW-orientált. A nagy részük csak szakaszozik, századozik. Gyakran nincs is annyi tier10, hogy összejönne a csapat és a játékosok idöbeosztása se engedi. Viaszont szerintem is jobb a nagyobb klán, mégha nem is CW-zik. Részese voltam egy ilyen egyesülésnek és bár okoz kellemetlenségeket megéri. Fontos hogy a klánok értékrendje és szemlélete hasonló legyen és a végén egy egységes klán jöjjön létre jó vezetéssel.

Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

6 éve 2 hete #14998 Írta: peti3189
Megválaszolva: peti3189

BAGETT beküldte:

peti3189 beküldte: Sajnos anyira sok a kis magyar klan es keves a jo jatekos!Hogy csak ugy kapkodnak ha valaki szabad!Ok megertem az uj klanokat akik megakarnak probalni kitorni de azokat nem akik meg fel ev utan is 30an tengodnek es nem lepnek tovab! Szerintem inkab csapodni kellene a biztatob klanokhoz es belatni idoben minek van ertelme es minek nincs!Egy klan 24oras figyelmet kivan porogni kel es figyelni a jatekosok erdekeit...hisz a klan formaja a jatekosokat de a jatekosok eltetik a klant!

Nem minden klán CW-orientált. A nagy részük csak szakaszozik, századozik. Gyakran nincs is annyi tier10, hogy összejönne a csapat és a játékosok idöbeosztása se engedi. Viaszont szerintem is jobb a nagyobb klán, mégha nem is CW-zik. Részese voltam egy ilyen egyesülésnek és bár okoz kellemetlenségeket megéri. Fontos hogy a klánok értékrendje és szemlélete hasonló legyen és a végén egy egységes klán jöjjön létre jó vezetéssel.

Ertem en hogy nem mindenki orientalodik magasab celokra csupan nemertem mi ertelme van egy olyan klannak ahol honapok ota nincs egy uj tag ahol csak szakaszolnak mert a szazad is vesztes mivel 30jatekosbol 5sarga 10narancs 15piros...sajnalom a sargakat mert igy csak ok is lelesznek huzva a sok vesztes csataval!es nem egy ilyen kis klan statjat neztem!lefele mennek foleg winrateba aki meg tartsa magat az nem a klannal jatszik akor viszont nemertem a reszvetet.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.