Jelenleg 435 vendég és 13 tag online

Miért lépjünk be egy klánba?

6 éve 3 hónapja #21715 Írta: Atilla
Megválaszolva: Atilla
Hunyi sokat foglalkozol más emberek cselekedeteivel! Nem csodálnám ha épp téged raknának ki. Ott van a 15 enemy ami neked láthatóan kevés mert még a saját csapatodban is mindég meg találod aki neked nem tetszik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #21749 Írta: riglercsabi
Megválaszolva: riglercsabi
Ha az E-100-nak kilométeres minden gyenge pontja, akkor nem tudod használni... Majd megnézem, mikor egy olyan játékos, aki tényleg tudja, mi vele a dolga, kint kóborolgat a mező közepén, arra várva, mikor teszel pontot az ügy végére...
Az E05 teljesen másra való, mint egy E-100, menjetek be ketten Himmelsdorfon a "bírkózóba". Egy játékos E-100-al, a másik E05-el, csodát fogsz látni...
CW-s klánba pedig egy dolog kell: rengeteg tízes tank, mert hiába vagy jó az egekig magasztolt E05-öddel, 168 óra tiltás, az 168 óra tiltást jelent, ha tetszikérteni, mire gondolok.
Alapjában véve minden tízes tank jó, csak meg kell találnod vele a helyed a mapon, mégiscsak egy adott ág Top tankjáról beszélünk.
E 100 Tank-ász: Ell Hallufon halálsort tulajdonképpen egyedül átnyomtam kb. 7k damage, illetve Top Gun.
E05-el meg tudod csinálni? NEM, mivel teljesen másra használod.

Nem hiszed? Akkor irány a küzdőtér!;)

6 éve 3 hónapja #21779 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Hiába véded azt a szart, ha 100 méternél messzebb állsz tőle, gyakorlatilag ki tudod kerülni a lövedékét amit lő, mert olyan lassú. (mátrix )

Tökömet sem érdekel h szegény tank egy 200 t-ás benga és csak zárt dühöngőbe érzi jól magát, ott hagyod és elméshz foglalni Ha odajön körbe fingod. A cw-n amikor mindenki goldal lő, te forgathatod a tankot ahogy akarod, 10/9x átütik.

Mozgásképtelen, nagy böszme derp ágyúval , ami ahhoz képest h 700+-t lő szar dpm-je van. Lassú a kezdősebessége a lőszernek. ALapátütés nulla. Nem véletlenül szorul rá a 2700 életre.

Támadni szar, védeni meg úttorlaszként. Lőni tud, ha valami odajön elé és csikicsukizik veled. Biztos jó, de fényévekkel jobb tier x gépek közül lehet válogatni nála.

AMúgy aki nem hiszi, mindig keressen a szerveren egy überratyi játékost, és egy überprót, akinek sok tier x tankja van.

Meg kell nézni az illetőt minden tankjával, a különbségeket, mert mindegyikkel a 2k+ wn6 player jól játszik. Csak valamiből nem tud többet kihozni. Ott meg lehet nézni melyik tankban mennyi kakaó van. Az új xvm ír átlagot, a statisztikába top átlagot stb. Tanulmányozzátok. Nem szerverátlag listát kell nézni, hanem überpro/übernoob játékost.

Amivel mindketten jobbak a többi tanknál az jobb, amivel kevésbé az szar.

Az übernoob mindennel rossz, a pro meg mindennel jó.

www.noobmeter.c...71710/ őt keressétek meg a játékban, katt a statisztikájára (új xvm-el természetessen)

Látszik h is7 le van maradva , E100 egy hangya...-val jobban teljesít mint egy is7. T62 az penge, fv183 überbrutál, míg ilyen maus patton, jagdpze100 -ból nem bírt kihozni többet a társaiknál.

Ez egy elég jó megközelítés. Nála is biztos vannak hullámvölgyek de egy 2k+ játékos minden tankjával is szintén az +- egyértelműven mutatja melyik tankra fér rá egy kis buff vagy nerf.

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #21786 Írta: riglercsabi
Megválaszolva: riglercsabi
Nem védekezés, nem vagyok E-100 fan, ebben tévedsz...
Jutott nekem is mind a kettőből, bent állnak a garázsban, tehát viszonyítási alapom van, hiszen játszom mind a kettővel.
Forgatni meg be lehet, ha jól kezeled, 5-6k lehetséges sebzést simán kibír, klántársam a minap 11k-t zsebelt be vele...
De biztosan érted, hiszen gondolom te is tolod mindkettőt...
A nagy csőt meg meg kell tanulni kezelni, ha nem megy vele, maradhat a kicsi, az elől mátrixozzál...

6 éve 3 hónapja #21789 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

riglercsabi beküldte: az elől mátrixozzál...

:lol: :lol:

Érdekes de én is imádom az E-100-at, napi 1-2 csatát mindig beletolok ha van rá idő. Persze 150-essel, full arannyal. Megfelelően forgatva nagyon szépen tud pattintani, de az kétségtelen hogy ha egyedül marad, a hosszú töltés miatt gyakorlatilag halott (mint a tankok 90%-a).

6 éve 3 hónapja #21802 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen

riglercsabi beküldte: Az E05 teljesen másra való, mint egy E-100, menjetek be ketten Himmelsdorfon a "bírkózóba". Egy játékos E-100-al, a másik E05-el, csodát fogsz látni...

Úgy érted, E-100 kifilézi az E5öt közelharcban? Na azt a csodát megnézném... (Azért vagyok így meglepve, mert akadtám már párszor össze E100-zal Himmelsdorfban, és 1vs1ben még nem kaptam ki!) Közelharcban az E-100 nem tudja átütni ez E5-öt goldammo nélkül, vagy eddig csak ultra noobokkal harcoltam 1vs1-ben...

I'm a troll... problem?

6 éve 3 hónapja #21805 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01
Miért lépjünk be egy klánba:

-Szakaszhoz mindig lesznek társaid
-Században lehet sok pénzt farmolni ha jó a taktikus
-rengeteget tanulhatsz a klántársaktól,vezetőktől
-A heti gyakorlón/gyakorlókon rengeteg dolgot tudhatsz meg a játékstílusodról,tudásszintedről
-CW részvétel
-Ha jó a klánvezér(Ezúton is szeretném megköszönni az MHA vezetőjének pitt600-nak a sok jó tanácsot)rengeteget fogsz fejlődni mert foglalkoznak veled és a társaktól is mindig választ kapsz a kérdéseidre
-Megtudod mire jók a képességek és milyen kombóban rakd a különféle tankokra

Egyenlőre ennyi jutott az eszembe.

Nem haldoklom....így élek!
Securi divido aliquem :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitt600

6 éve 3 hónapja #21814 Írta: pitzen
Ja, és még valami!

Kedves Hunyi!

Van az a bizonyos másik topik (de ha már itt merült fel, ide írom), a "Nem kívánatos személyek listája". Hipp-hopp visszanyalt a fagyi, és itt egy olyan szitu, ami éppen a te klánodat cinkeli. Ha most lenne az a bizonyos fekete lista, oda a fent említett úriember bekerült volna (bár a replayt még nem láttam)... nos, te itt szépen kérdőre vonod a panaszkodó usert(bocs, most nincs előttem a neve), hogy miért általánosít, stb. sőt, kikéred magadnak. Márpedig, ha lenne ez a lista, amiről már annyit vitáztatok/tunk, szerinted elég lenne az érvelésed arra, hogy lekerüljön a klántársad? Mi alapján kerüljön le? mert egy klántárs kikéri magának? Kérlek ne érts félre, egyáltalán nem személyeskedni akarok, csak most épp itt ez a szitu, amiből egy kisebb "cirkusz" lett/lehet.
Arra szeretnék kilyukadni, hogy ha berakják ide VerpistikeHUN felhasználót az ÜBER klánból, mert egy tapló, és mondjuk a fórumon van egy normális, értelmes, segítőkész VérÖdön nevű felhasználó ugyanabból a klánból, és azt mondja, hogy hát kikéri magának, stbstb.... Kicsit kellemetlen és visszás a helyzet... akinek se kutyája, se macskája nem olvas fórumot, annak meg még rosszabb, mert nincs, aki kiálljon mellette... Remélem, átmegy a lényeg.
u.i.: Én azt gondolom, hogy sokan tisztában vannak azzal - gondolom ti is - hogy jelenlg ti vagytok a legjobbak/legsikeresebbek a magyarok közül, és elvárható, hogy ha már játéktudásilag topon vagytok, akkor mentálisan is mutassatok példát, mert akik profik, azok ebben is legyenek azok. Nem akarok ítélkezni senki felett, de szerintem sokak követendő példaként néznek rátok, és az ilyen fajta negatív PR nem biztos, hogy jó irányba viszi a dolgokat.

bocs az offért.

üdv.: P.

I'm a troll... problem?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RockKatona

6 éve 3 hónapja #21815 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Be lehet fejezni. Nem véletlenül zártam a másik topikot.

6 éve 3 hónapja #21817 Írta: pitzen

Jacktor beküldte: Be lehet fejezni. Nem véletlenül zártam a másik topikot.

Akkor ezért sem oda írtam.... :evil: :whistle: ha ez a téma ilyen indulatokat gerjeszt, akkor szorri, én még abban a tudatban voltam, hogy folyamatban van egy ilyen rendszer kidolgozása, legalábbis volt erre utalás.

I'm a troll... problem?

6 éve 3 hónapja #21820 Írta: nightelf86
Megválaszolva: nightelf86
Srácok, a nagyját elolvastam az itt írottaknak, csak annyit füzök hozzá, hoooogy:

Beismerem: szeretek hosszú idöt tölteni a játékkal és szeretnék intelligens emberekkel együtt lövöldözni (ritkán jön össsze), örömmel olvasgatom a fórumot és kalapot emelek a srácok elött akik ezt és a facebook oldalt fejlesztik, karbantartják. Remek munka, így tovább!

De ebböl a lövöldözösdiböl nem fog megélni senki (hacsak nem ti fogjátok fejleszteni a játékot) és az élet pedig nem a számítógép elött, hanem kinn a nagy világban zajlik, szóval ez csak egy játék, szerintem nem kellene túl nagy jelentösséget tulajdonítani neki. De természetesen ez csak a saját véleményem!

Minden jót kívánok Nektek, elöre magyarok! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pitzen, RockKatona, tibi144, HPeter

6 éve 3 hónapja #21821 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01
Ezt bővebben kifejtenéd?

Nem haldoklom....így élek!
Securi divido aliquem :D

6 éve 3 hónapja #21822 Írta: nightelf86
Megválaszolva: nightelf86

Axekiller01 beküldte: Ezt bővebben kifejtenéd?

Szívesen, de nem szeretnék senkit se megbántani vagy félreértésbe keveredni...

csak ahogy olvastam a kollégák hozzászólásait, néha úgy éreztem, hogy valaki azért kel fel másnap reggel, hogy megmutassa mennyire ügyes a harckocsijával. Holott szerintem ennél azért vannak ám fontosabb dolgok is az életben!

Mindamellett a játékon belül tényleg respect ha sikerül egy remek Team-et, összeszokott csapatot kialakítani! Külföldön dolgozom már pár éve és jó magyarokkal összefutni a játékban, ja! remek érzés de ezt otthonról nem tudhatja aki ilyet még nem élt át.

Ettöl függetlenül továbbra is meggyözödésem, hogy szép és jó ez a játék, még szebb és jobb, ha van kivel játszanod! De nem kellene túl nagy jelentösséget tulajdonítani neki.

6 éve 3 hónapja #21826 Írta: pitt600
Megválaszolva: pitt600
Üdv
A klánba jelentkezés előnye:
- tapasztalat megosztások /tankok,képességek,fejlesztések stb/
- kérdéseidre válaszok/sok jó játékos van egy klánban/
- nem fogsz unatkozni közös szakaszok,gyakszik,századok és majd majd majd CW

DE ne feledjük el azt,hogy neked is tenni kell a klánért ha belépsz egy jó klánba!!!

Nyerhetsz csatát egyedül, de a háborút csapatban nyerik meg

6 éve 3 hónapja #21831 Írta: Hunyi
Megválaszolva: Hunyi

Atilla beküldte: Hunyi sokat foglalkozol más emberek cselekedeteivel! Nem csodálnám ha épp téged raknának ki. Ott van a 15 enemy ami neked láthatóan kevés mert még a saját csapatodban is mindég meg találod aki neked nem tetszik.

Engem miért raknának ki? Nem tudom neked mi bajod lehet, de úgy látszik valahol, valamikor a tyúkszemedre léptem ami miatt most megpróbálsz nekem jól beolvasni. Valahogy ez most nem jött be.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.