Jelenleg 346 vendég és 6 tag online

Miért lépjünk be egy klánba?

6 éve 5 hónapja #13243 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Hogy miért lépjünk be egy klánba? Hát elmondom az én tapasztalataimat. Kb. fél éve beléptem egy klánba, kis klán volt, mikor csatlakoztam 15 tagja volt, aztán 2 hónap alatt fölment 100 főre. Követelmény nem volt csak annyi, hogy játssz. Nem kellett 10-es tank, meg ts3, meg semmi. Igazából nem tudom miért csatlakoztam, nem a cw miatt, tankom sincs hozzá, csak úgy. De sok értelmét nem láttam úgyhogy 2 hónap után kiléptem. Szakaszozni tudok klán nélkül is, századnak sem láttam értelmét, mert mire összejött a csapat meg mire összerakott egy másik századdal, eltelt fél óra. A gyakorlónak sem látom semmi értelmét, hacsak nem cw előtti csapat összeszoktatás a célja. De nálunk ilyenről még nem volt szó. Az hogy jó a társaság, meg eldumálgat az ember másokkal az rendben van de én játszani akarok nem dumcsizni. Tehát szerintem klánba az jelentkezzen aki komolyan gondolja ezt a játékot, érdekli a cw és van is ideje ( nem úgy mint nekem napi kb. 1 óra ). Amit még észrevettem, hogy amíg ott volt a nevem mellett az az 5 betű addig sokkal több szar csatát kaptam, több volt a vesztes. Amióta kiléptem helyreállt a rend, nagyjából 50% győztes vesztes, kicsit több a győztes. Lehet hogy hülyeség de ez az észrevétel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #14438 Írta: Robin
Megválaszolva: Robin
Üdv Mindenkinek!

Bár nem tartozik szorosan a témához, de a kérdés nem hagy nyugodni. Klán háborúban arany bevétele is lehet a csatában részt vevő játékosoknak? Utalást nem találtam, de lehet, hogy figyelmetlen vagyok.

Üdv.

6 éve 4 hónapja #14443 Írta: bandras32
Olvasd el s2firestar hozzászólását, lejjebb majdnem az oldal alján. Azt írja hogy igen aranyat lehet nyerni cw-n.

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #14444 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia
Nem kimondottan a CWzés hozza az aranyat. Ha CWzel és nyersz... és nyersz.. és a végén sikerül területet foglalni, na akkor kezd az arany szaporodni.
Minden terület bizonyos aranyat termel 24 óra alatt és óránként írja jóvá, de nem a tagnak, hanem a klánnak. A klán saját belső döntése, hogy ezzel mit kezd.
Lehet klánon belüli versenyeket rendezni nagyobb összegért (pl.3 napi prém vagy ilyesmi) vagy különböző szempontok alapján (nanem ismertség alapján :D) elosztani.

Audiatur et altera pars!

6 éve 4 hónapja #14445 Írta: bandras32
Klánháború hogy működik? Mindennap adott időpontban van, vagy hetente, vagy naponta többször?

6 éve 4 hónapja #14450 Írta: Triagia
Megválaszolva: Triagia
Ez kicsit összetettebb dolog,nem lehet pár mondatban leírni részletesen, van valahol egy jó összefoglaló azt érdemes elolvasni.

Audiatur et altera pars!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #14549 Írta: manbearpig
Megválaszolva: manbearpig
Srácok és íme: Ilyen egy IGAZI PROFI MAGYAR klán játékosa; Maxhunter212 a HUNS klánból,
igen a nemzetközileg is elismert HUNS klán tagja (remélem már nem sokáig),aki miután nekiment egy TDnek ,mert ugye neki utat kell adni egy Bchat volánja mögött hiszen ő KLÁNTAG, kitárazott rá, majd persze okoskodott még pár sort, amiért nem tanult meg vezetni. BÜSZKÉK lehetünk Magyarország legjobb klánjára, kár , hogy az ilyen ostoba kisgyerekek már ott is megmutatkoznak....

wotreplays.com/...ct_268

6 éve 4 hónapja #14787 Írta: Bala_HUN
Megválaszolva: Bala_HUN

menbearpigg beküldte: Srácok és íme: Ilyen egy IGAZI PROFI MAGYAR klán játékosa; Maxhunter212 a HUNS klánból,
igen a nemzetközileg is elismert HUNS klán tagja (remélem már nem sokáig),aki miután nekiment egy TDnek ,mert ugye neki utat kell adni egy Bchat volánja mögött hiszen ő KLÁNTAG, kitárazott rá, majd persze okoskodott még pár sort, amiért nem tanult meg vezetni. BÜSZKÉK lehetünk Magyarország legjobb klánjára, kár , hogy az ilyen ostoba kisgyerekek már ott is megmutatkoznak....

Megnéztem ezt a visszajátszást teljesen igazatok volt. Hozzáteszem sajnos nagy létszámú klánnál óhatatlan 1-2 degenerált feltünése.
A meccs nem volt roszz, nem rajtad múlt :)
wotreplays.com/...ct_268

6 éve 4 hónapja #14790 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Mert sok lúd disznót győz!!! :P

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #18238 Írta: Hunyi
Megválaszolva: Hunyi

manbearpig beküldte: Srácok és íme: Ilyen egy IGAZI PROFI MAGYAR klán játékosa; Maxhunter212 a HUNS klánból,

wotreplays.com/...ct_268

Ezt azért több ponton kikérem magamnak a HUNS és a saját nevemben is.
Először is nem értem a nagybetűs részeket, miért kell kihangsúlyozni, hogy M.O. legjobb klánjában történt ez? Ugyanolyan klán, mint a többi és egyik sem lehet tökéletes. Csak azért meg nem kell kiemelni, mert M.O. legjobb klánjában történt, semmiben sem más, mint a többi, csak jobbak a játékosaik, szólsz a klánparancsnoknak és ő fog intézkedni az üggyel kapcsolatban. Szóltál neki?

"BÜSZKÉK lehetünk Magyarország legjobb klánjára"

A másik dolog ami nagyon nem tetszik a hozzászólásodban, hogy általánosítasz, hogy akkor most minden HUNS-os ilyen. Miért van erre szükség? Én például ok nélkül sosem lövök csapattársra, még okkal sem, inkább feljelentem őt ha nagyon bosszant (lökdös, beszólogat), és ott hagyom a fenébe.

EZEK UTÁN MEGKÖSZÖNNÉM NEKED HA LEGKÖZELEBB NEM ILYEN STÍLUSBAN KÖZÖLNÉD A PROBLÉMÁIDAT A KLÁNNAL KAPCSOLATBAN (és nem is itt, mert se a témát, sem pedig a fórumot nem találtad el).

Még annyit fűznék hozzá a témához, hogy káromkodásért meg mocskolódásért már bocsátottak el játékost a HUNS-ból, nem rég vagyok a klán tagja, de mégis tapasztaltam ilyet ez alatt a rövid idő alatt. 100 fős klánban nem lehet rögtön az elején tudni, hogy melyik játékos milyen mentalitású, ez csak akkor derül ki ha már eltöltött egy kis időt a csapatban. Más klánokban merem állítani, hogy sokkal rosszabb a helyzet és kevésbé vannak szankcionálva az ilyen esetek (persze tisztelet a kivételnek), úgyhogy ezt a gúnyos "büszkék lehetünk" dolgot nem kellene erőltetni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tothattika07

6 éve 2 hónapja #21697 Írta: Coreprime
Megválaszolva: Coreprime
Szia !

Nos meglátásom szerint, ez minden klán problémája ! Az úgynevezett CW képes tankok erőltetése !
1., Igen, szükség van bizonyos tankokra a Clan Wars csatákban, de ezekből is igen nagy a választék ! Tehát hiába erőltetem egy adott játékosnak az IS-7 et, ha ő nem szeret vele játszani, így valószínű, hogy CW - n sem fog vele megfelelő teljesítményt nyújtani ! Ezért tartom inkább fontosnak azt, hogy mindenki találja meg azt a CW képes tankot amivel szeret is játszani, mert akkor biztos, hogy azt a formát hozza amit a klán és játékos társai elvárnak tőle ! (Nálunk működik)
2., Nézzük miért is jó egy klánhoz tartozni !
1, Hmmm... nem kell angol tudás ;)
2, Szakaszokban, Században, olyanokkal játszol, akikkel valószínű már nem az első csatádat játszod és tudod az ő (ők) stratégiai felfogását, és mozgását, tehát az alapján cselekszel te is ! (pld oda mész segíteni egy random csatában a lelőtt IS-7 nek, és erre ő ott hagy egyedül) Ez Klános szakaszban, Században, nem fordul (fordulhat) elő ! Arról nem is beszélve, ha Achivment függő vagy, kitűnően alkalmas egy szakasz a megszerzéséhez. (pld Top Gun 2 en lelövik, te kilövöd ;) )
3, TS3 azaz a jól ismert TeamSpeak 3 hát erre természetesen azért van szükség, mert a Század és Szakasz komunikációhoz elengedhetetlen, mivel ott mondják el számodra a fontos információkat, ami segít a csatában, esetleg megvéd egy általad nem észlelt tanktól !

Hát röviden ennyi, remélem segítettem, és másképp nézel a klán elvárásokra és olyan tankokkal szerepelsz, amikkel szeretsz is játszani !

Üdv : Coreprime

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #21702 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Teljesen mindegy barátom h az illető valamivel jobban tud játszani.

Vannak tipikus tankok, amiket visznek abból lehet válogatni.
Ha ezek egyikével sem képes jól játszani ahogy az annak a színvonalnak megfeleljen, akkor teljesen mindegy h más tankkal jobban megy neki.

Amiből választani lehet a játék legjobb tankjai, ezért viszik azokat. Ha egyik sem fekszik akkor nem játszik jól.

Hiába tetszik neki egy obj268td ha fochokat viszünk mi és míg ő egyet lő én megölöm.

Van kb 10-12 tank ennyiből kell válogatni.

Vagy neki e100 tetszik, én meg E5el 2 kilóméterről megölöm, ő meg el se talál mondjuk El Haluf pályán.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cave

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #21708 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Coreprime, ez abszolút nem így van. A játékos vagy tud a CW képes tankkal játszani, vagy ne menjen CW-re. Hiába szeret ő egy IS-4-el játszani, az egy szar, és a CW csapatnak olyan, mint ha 14-en lennének, mert azzal a tankkal nem lehet eredményt elérni. Ha valaki klánba akar tartozni, akkor igenis feleljen meg a követelményeknek, és TANULJON MEG az adott tankkal játszani!

Másrészt miről beszélünk egy olyan klán esetében ("nálunk működik") akiknek nincsen területük, nincsen landingjuk, de cserébe van 795 pont átlag WN7 és ÖSSZESEN van 50 darab tier 10-es tank. Ez nem a működés legfőbb ismérve... vagy ha működik, és ez az elvárt szint...

Tegyük tisztába: ez az átlag effi azt mutatja, hogy az illetők nem tudnak játszani az adott tankokkal. Lehet, hogy tetszik nekik, de ez nem teljesítmény.

Ráadásul 1000 TC csatából 33% winrate... neked erre az a véleményed, hogy működik? Ez így rendben van...? Ez nincs rendben.

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #21711 Írta: Cave
Megválaszolva: Cave

Raklapmanci beküldte:
Vagy neki e100 tetszik, én meg E5el 2 kilóméterről megölöm, ő meg el se talál mondjuk El Haluf pályán.

Az a kevés dolog közé tartozik, amit meghagytak a német tankoknak, hogy pontos a lövegük. Szeretem is miatta őket.
Erre most akárhol olvastam utána, minden és mindenki Raklapmancival ért egyet. Jajj nekem, odalett egy álom... :(

Amúgy a CW véleménnyel teljesen egyetértek. Amennyiben a játékmenet már nem véletlen csata, hanem CW, már nem az egyéni küzdelem, hanem a csapat a lényeg. Ott pedig egy -általában- közös döntés eredménye az a bizonyos tank, amiben menni kell! Ha pedig menni kell, hát menni kell!

6 éve 2 hónapja #21713 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Eltalálni eltalálhat, de nem fog tudni gyengepontot lőni nekem mert mozgékonyabb vagyok és nem fogom hagyni. Míg ő egy nagy kocka és kilóméteres minden gyenge pontja. Ja meg nem mozog elég gyorsan.

Ahol e100 kell úttorlasznak oda azt tesznek , de akkor meg jönnek a borzasztó TD-k és ha neki nem fekszik a TD és e100al véd, akkor is tudjuk ki nyer.

Remélem érthetően tudtam leírni.

Helyzetfüggő , pályafüggő, de ha az illetőnek mindig olyan tank fekszik ami épp ott nem okés, akkor mindig hátrányból fognak indulni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cave

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.