Jelenleg 396 vendég és 8 tag online

#TriggWars

2 éve 3 hónapja #253310 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
#TriggWars

"Come on... do something"

Rég volt már a legutolsó cikkünk, azóta sok-sok minden történt, szóval gatyákat, szemüvegeket felkötni, jön a sűrűje.

Okt. 5 csütörtök:

Több területünk is lázadt ezen a napon, illetve a déli szomszédok is nagy erőkkel igyekeztek minket támadni, így sok csatánk volt aznap, viszont kettőnél több egy időben nem volt, szerencsénkre. Kezdtünk két 15-0-s győzelemmel a déli erőkkel szemben, viszont mivel a 21.15-kor kezdődő második csatára nem volt elég emberünk, így 3-mal kevesebben kellett csatázni így Szolnokot elvesztettük a WBZ ellen. Ezután még egy lázadó területünket kellett megvédeni, ez nem sikerült, a méltán gyengének mondott Arctic region védőoldalán. Ezen kívül még kettő csatánk volt, medkettő támadás, és sikeresen behúztuk őket a P3AK és a WBZ ellen. Összegezve a területek száma nem változott, viszont 2 fontos területünk lett oda a központi részeken.

Okt. 6 péntek:

A cél az elvesztett területek visszaszerzése volt, viszont Szolnok, a WBZ szerencséjére fellázadt, így akkor nem támadhattunk rájuk. Mindemellett a védekezésnek is nagy szerepe volt. Budapestet sikerrel védtük, valamint még Veszprémet, és Szabadkát is. Szeged visszafoglalása ezúttal nem sikerült. A nap folyamán a WBZ-vel semlegességi megállapodást kötöttünk, így ezáltal visszakapták Temesvárt. a 22.00-s zóna csatáin a P3AK eredménytelenül próbálkozott, majd nem sokkal később levonultak a mapról.

Okt. 7 szombat:

Nem sok teendőnk akadt ezen a napon, összesen 2 lázadó területet kellett védenünk, mindkettőt megnyertük. Ezeken kívül még a KRAWL klánnal kerültünk diplomáciai kapcsolatba, az övék lett Nándorfehérvár(Belgrád), mi pedig visszakaptuk a WBZ-től Szolnokot. Hogy miért volt szükség terület átadásra? Röviden és tömören, max 10 terület termel goldot a klánnak, illetve minél több területünk van, annál gyorsabban növekszik a lázadási mutató területen, vagyis annál gyakrabban jöhetnek a támadók.

Okt. 8 vasárnap:

Szintén a békésebb napok közé tartozott a tegnapi, 3 lázadó terület védését nyertük meg, ezúttal Arctic regionon is sima győzelmet arattunk.

Napi bevétel: 7320 (8400) gold
Területek száma: 12

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunyadi_Loveszdandar, tiger, DarkRaven73, Tomat, _BudSpencer_, straubbazsi, AntTheZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #257193 Írta: Darkman
Megválaszolva: Darkman
Ismét kezembe akadt egy kedvesség a kedves TRIGG-től. Ha vannak még hasonlok nyugodtan küldjétek..
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #257221 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Darkman beküldte: Ismét kezembe akadt egy kedvesség a kedves TRIGG-től. Ha vannak még hasonlok nyugodtan küldjétek..

Tényleg mély nyomot hagyhatott benned, ha több, mint 3 napig vártál arra, hogy közzétedd. :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunyadi_Loveszdandar, Sics, maksoo95

2 éve 2 hónapja #257223 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
eddig tartott a regisztráció
ne vedd a lelkedre, mindenki akad ki néha.. lehet rossz napja..
pl tegnapi napom után én is elküldtelek volna a fenébe. de ma jó napom van és a retard tacst siman csak kiröhögöm :)

ez ilyen. szedd össze magad, ne legyél királylány, légy férfi :trollol:

2 éve 2 hónapja #257231 Írta: Darkman
Tudod ez nem kiakadás.. egy kis baráti társaságú klánban vagyok. Nem vagyok jó játékos.. De az hogy egy klánba összegyűjtitek az egyik legjobb játékosokat és fikázzátok a kis klánokat az sztem nem szép dolog. Főleg úgy hogy aki nem reroll az valami kis klánban kezdte. De ez minősíti az embert. Elfelejti honnan kezdte és hova jutott. A kezdetett nem kéne elfelejteni.

2 éve 2 hónapja #257232 Írta: GoldMalac
Nézd egy sima kiakadast nem kell túlgondolni.

Nem szoktuk oltani a kisebb klánokat én legalábbis nem tudok ilyet.

Vannak nézeteltérések, de hol nem. Szerintem békélj meg és lépj túl rajta. A nevében is elnézést kérek, mint klántárs :)

2 éve 2 hónapja #257235 Írta: Darkman
Igazából mint már mondtam nem akadtam ki. Nem tőlem kell elnézést kérni mert engem ha botnak , noobnak vagy retardáltnak neveznek nem zavar ez csak egy játék. Az életben én már bizonyítottam nem is keveset. Csak ha példát akartok mutatni a magyar Wotbirodalomnak akkor ez a magatartás nem egy példaképre illik.. Én keveset játszok nem követem a dolgokat.

Ui.: Ez nem az első ilyen alkalom amikor valakit különböző szép szavakkal illet pár játékost. És csak arra akartam utalni, hogy aki elér egy bizonyos szintet arra felnéznek a fiatalok. ÉS sztem nem ez a követendő példa.

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #257241 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Bocs hogy beleszólok,de felhozod a példakép kifejezést,amit nem hinném,hogy egy klán esetében egy ilyen kiragadott esemény határozna meg.Vannak mondjuk 100-an egy klánban és nem mindenki irgalmas szamaritánus.Az életet hagyjuk,mert nem tudhatod,hogy az idézett "Úriember" mit ért el benne.Persze nem mentegetni akarom a delikvenst,de Te is a hétköznapi dolgokat hozod fel,ezért én is ezzel tudok érvelni.Valószínű Ő nem is akar példakép lenni csak játssza a játékát és néha gondolom íly módon reagálja le.Nem szép dolog,de néha megesik.Csak 1 egyszerű példa.Te kit tekintenél példaképednek inkább,Király Gábort vagy Dzsudzsák Balázst?Pedig egy csapatban játszottak.Szerintem fogadd el GoldMalac bocsánat kérését,(pedig ez nem az Ő reszortja lenne,de mégis megtette) és lépj ezen túl.További jó játékot Neked és sikerekben gazdag időtöltést a klánodnak. shaking

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, _BudSpencer_, AntTheZ, GoldMalac

2 éve 2 hónapja #257244 Írta: GoldMalac
Ha már úgy gondolod egy ember tette amit 1x tett felindultságában minősít másik 99 embert, akkor gondolom az, hogy megkértelek ne haragudj kioltja az egy rossz tettet :)
:beer2:

2 éve 2 hónapja #257251 Írta: Balu1990
Megválaszolva: Balu1990

Darkman beküldte: Igazából mint már mondtam nem akadtam ki. Nem tőlem kell elnézést kérni mert engem ha botnak , noobnak vagy retardáltnak neveznek nem zavar ez csak egy játék. Az életben én már bizonyítottam nem is keveset. Csak ha példát akartok mutatni a magyar Wotbirodalomnak akkor ez a magatartás nem egy példaképre illik.. Én keveset játszok nem követem a dolgokat.

Ui.: Ez nem az első ilyen alkalom amikor valakit különböző szép szavakkal illet pár játékost. És csak arra akartam utalni, hogy aki elér egy bizonyos szintet arra felnéznek a fiatalok. ÉS sztem nem ez a követendő példa.

De jó látni, hogy semmi se változott jó pár hónap kihagyás után se. :D

A témához hozzászólva, az ilyenek előfordulnak minden klánban.. sőt az ilyen oltogatások, a másik klán alávágása és támadása RÉGEBBEN (most nem tudom mi a helyzet) pont a VAD (és V4D) klán szokása volt. :D

Az ilyen screenshotoknak meg semmi értelme mert ilyenből milliónyi van és nem is fog megszűnni ... akkor kapnak ezek a dolgok nagy hangsúlyt csak ha egy élklánról van szó (lásd most a TRIGG régebben a ZWACK), ha egy kisebb huszadrangú klánról van szó akkor mi történik... a PrtSc gomb helyett csak bezárod az ablakot. :D Bezzeg ha egy élklántól jön egy ilyen szépség akkor megy a sírás :D

2 éve 2 hónapja #257255 Írta: tiger
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ráadásul nem is klán szinten ment a dolog,hanem két hétköznapi játékostól,akik éppen klánban vannak.Az egy dolog,hogy egyik szidja a másikat és mivel gondolom nem tudott mivel érvelni,ezért bevonta a szidott klánját is,na ez hiba volt,de ezért kér Tőle elnézést GoldMalac és szerintem ez a történet kb. innentől ki is fújt. shaking

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #257256 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Nagyszerű volt Goldmalac reagálása, kalapot emelek neki.
De azért amit a srác leművelt, azért na....nehogymár a szenvedő alanyt ássátok el.

A suttyóság az suttyóság.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986

2 éve 2 hónapja #257258 Írta: tiger

Robb_HUN beküldte: Nagyszerű volt Goldmalac reagálása, kalapot emelek neki.
De azért amit a srác leművelt, azért na....nehogymár a szenvedő alanyt ássátok el.

A suttyóság az suttyóság.

Félreérted,nem lesz elásva a szenvedő alany,de az ilyen napi sőt csata szintem megesik.Csak van aki nagyon a szívére veszi van aki túl tud lépni rajta.Kár túl lihegni az ilyen esetet,mert jelezte,nyilván klánon belül megbeszélik a dolgot (Mármint a Trigg-re gondolok),amit jogosan, ide meg a nagyközönség elé úgy sem tesznek ki.Elnézést már kértek tőle,innentől kezdve nem tudom milyen fejhajtást vár még az ember. shaking

2 éve 2 hónapja #257259 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Nyilván nem kell bunkónak lenni. Illetve aki bunkó az bunkó. (amúgy ha rossz napom van én is be/vissza szoktam szólni nem éppen irodalmi stílusban bizonyos játékosknak garázsban... szóval én sem vagyok ártatlan.)

Viszont ha én bunkó vagyok, akkor ÉN (egyes szám első személy) vagyok bunkó és nem a szomszédom, a fiam vagy a klán összes többi tagja.

Ami a beírást illeti. Azt sajnálom, hogy CSAK ezért MA regisztrált. Érdemi hozzászólása nincs a fórumhoz és a közösséghez. A probléma HÁROM nappal ezelőtt volt. Miért nem személyesen akarta tisztázni? Jöjjön fel TS-re beszéljék meg.

Így az az érzésem, hogy csak provokálás az egész. Na meg a felhívás, hogy mindenki posztolja ide, ha egy TRIGG-es valakinek beszólt.

Ez így ilyen formában gáz... :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, tiger, MDavid1995, bittus, maksoo95, _BudSpencer_

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #257260 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Hunyadi_Loveszdandar beküldte: Nyilván nem kell bunkónak lenni. Illetve aki bunkó az bunkó. (amúgy ha rossz napom van én is be/vissza szoktam szólni nem éppen irodalmi stílusban bizonyos játékosknak garázsban... szóval én sem vagyok ártatlan.)

Viszont ha én bunkó vagyok, akkor ÉN (egyes szám első személy) vagyok bunkó és nem a szomszédom, a fiam vagy a klán összes többi tagja.

Ami a beírást illeti. Azt sajnálom, hogy CSAK ezért MA regisztrált. Érdemi hozzászólása nincs a fórumhoz és a közösséghez. A probléma HÁROM nappal ezelőtt volt. Miért nem személyesen akarta tisztázni? Jöjjön fel TS-re beszéljék meg.

Így az az érzésem, hogy csak provokálás az egész. Na meg a felhívás, hogy mindenki posztolja ide, ha egy TRIGG-es valakinek beszólt.

Ez így ilyen formában gáz... :whistle:

OFF: Megkérdezhetem a játékosnevedet priviben? Nagyon emlékeztetsz valakire....
Azt hiszem valami fox volt a nevében de nem vagyok benne biztos.

Klán: ROTON
A legjobb hely

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.