Jelenleg 237 vendég és nincs tag online

CW-vel kapcsolatos kérdések, válaszok

4 hónapja 1 hete #289903 Írta: Berta
Megválaszolva: Berta
Magyar Klánok helyezései a kampány 6 , napja után.
Három klánunk van az első 100 ban, gratula nekik remélem sikerül mindenkinek
minél előrébb végezni.

RE-AP 19. 69 tank
MBZ 55. 47
DAILY 92. 65
ZWACK 109. 67
4SALE 158. 20
DA-FI 192. 3
VTEPS 223. 32
MYDAY 228. 14
PIKK 231. 0
DTQ 234. 13
HTFA 244. 0
J4GER 250. 10

A Múlt az amit lezárhatunk, a jelen amit meg kell élnünk, a jövőd pedig magad tervezed " Monique Covet "

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 1 hete #289905 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
_CLM_ 237. 0 tank

4 hónapja 1 hete #289907 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Alexis beküldte: _CLM_ 237. 0 tank

Lesz az még így se :(
Szuperior taktikáinknak köszönhetően már senki sincs tankszerző pozíció közelében.

Nem hiszek a tér létezésében...

4 hónapja 1 hete #289908 Írta: Alexis

Echiron beküldte:

Szuperior taktikáinknak köszönhetően már senki sincs tankszerző pozíció közelében.

Ezt nem is nagyon értem + hogy a j4ger ehhez képest több tankot is hoz.
Ahogy néztem tegnap elött pityu még közel járt ,de tegnap kb 1500 hellyel visszaesett.

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 6 napja #289909 Írta: Echiron

Alexis beküldte:

Echiron beküldte:

Ezt nem is nagyon értem + hogy a j4ger ehhez képest több tankot is hoz.
Ahogy néztem tegnap elött pityu még közel járt ,de tegnap kb 1500 hellyel visszaesett.

Nem akarok személyeskedni ezért töröltem a korábbi üzenetem.
Maradjunk annyiban olyan taktikák hangzanak el, olyan helyekre lettek küldve játékosok, akkora mapcontrollt adtunk az ellenfélnek ami miatt ha a klánból vitte valamelyik vezető akkor 55-60% bukó volt CW-n. Mikor külsős taktikus vitte érdekes módon felugrott 90-100%-ra ez az arány... nem a csapattal vagy annak teljesítményével volt a gond (én legalábbis ezt szűrtem le).

4 hónapja 1 hete #289910 Írta: Alexis
Mondjuk nekem a 2. csapat hiányzott,hogy erre nem volt elég 90 tag ....
J4GER-nél sem láttam igy elsöre ,hogy többet nyernének ,de viszont kijátszottabbak a vereségek.
Szerintem alapvetöen nem rosszak a taktikái csak azt nem látja be,hogy nem egy full unicum csapatot irányit és ezeknek a játékosoknak több idö kell ,hogy adott dmg-et lehozzanak.
Igy meg a gyors lerohanás sokszor harakirivel ér fel.

4 hónapja 1 hete #289913 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Berta beküldte: Magyar Klánok helyezései a kampány 6 , napja után.
Három klánunk van az első 100 ban, gratula nekik remélem sikerül mindenkinek
minél előrébb végezni.

RE-AP 19. 69 tank
MBZ 55. 47
DAILY 92. 65
ZWACK 109. 67
4SALE 158. 20
DA-FI 192. 3
VTEPS 223. 32
MYDAY 228. 14
PIKK 231. 0
DTQ 234. 13
HTFA 244. 0
J4GER 250. 10

Eddig, és ezután se lesz priorizált a klán pozíciója, mert lehet egy klán akár top 10 is, ha a tankszerző helyeket feladják érte, az olyan mint a légypapírra nyomtatott oklevél. Inkább másold fel azt a táblázatot, amit Hear_Me (Gábor) feltesz a wotos facebook csoportba, mert ez a kevés számadat "fake news"-al ér fel.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

4 hónapja 6 napja #289926 Írta: Echiron

Alexis beküldte: Mondjuk nekem a 2. csapat hiányzott,hogy erre nem volt elég 90 tag ....
J4GER-nél sem láttam igy elsöre ,hogy többet nyernének ,de viszont kijátszottabbak a vereségek.
Szerintem alapvetöen nem rosszak a taktikái csak azt nem látja be,hogy nem egy full unicum csapatot irányit és ezeknek a játékosoknak több idö kell ,hogy adott dmg-et lehozzanak.
Igy meg a gyors lerohanás sokszor harakirivel ér fel.

Én azt mondom ha full unikum lenne a csapat akkor azok nem hagynák, hogy ilyet csináljon a taktikus, lehet a játékosok felelőssége meg ebben van, hogy jelezze ha nagyon eszement dolgot kérnek tőlük a taktikában.

Ha egy taktikus nem biztos magában vagy kezdő akkor vigye a csapatát kicsi corridor mappokra ahol viszonylag gyorsan lerendezi egymást a 2 csapat. Ott az össztűz, a shieldelés meg hasonlók számítanak. Nagyon jól össze tud rajta szokni a csapat is.
A komplex taktikát igénylő mappokat inkább hagyja meg a tapasztaltabb taktikusoknak

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Alexis

4 hónapja 3 napja #289961 Írta: pucer7
Megválaszolva: pucer7
j4gernel ez volt az elso kampanyunk. Nagyon nagyon sok dolgot tanultunk, szervezes / munkaelosztas, taktika/taktikus, jatekos es tankallomany , chip-ek , boosterek stb stb.
Elso nekifutasra ugy gondolom nem panaszkodhatunk, amig nyomtuk kozel voltunk a tankszerzo helyekhez, de bedaralt minket kicsit a 7-8ik nap.

Most tovabb epitkezunk, motivaltak vagyunk, megprobalunk a kov. kampanyra sokkal jobban felkeszulni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ, Alexis

2 hónapja 6 órája - 1 hónapja 4 hete #290892 Írta: Trükkös Frici
Megválaszolva: Trükkös Frici
Bocsánat!
Rossz alfórumban tettem fel kérdést.
Töröltem

1 hónapja 4 hete #290904 Írta: Echiron
a legjobb topikba írtál :troll:

Trükkös Frici beküldte: Sziasztok!

Érdekelne, hogy esetleg ismer-e valaki egy WoT-ban és WoWS-ban is aktív baráti klánt? Konkrétan egy olyan csapatra gondolok, ahol van legalább 20-30 aktív, intelligens, jófej, tapasztalt játékos, akik nem gondolkodnak CW-ben, hanem legfeljebb SH-ban. S ahol inkább a szórakozásra fektetik a hangsúlyt, nem pedig az eredményekre. Gondolom, nehéz lesz olyan klánt találni, ahol ennyi minden megvan, de hátha...

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.