Jelenleg 401 vendég és 5 tag online

CW-vel kapcsolatos kérdések, válaszok

3 hónapja 3 hete #287249 Írta: Trevissz
Megválaszolva: Trevissz
22541
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 3 hete #287250 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick
Hmmm...nem kevés. Melyik tankot vetted így meg? 907?

3 hónapja 3 hete #287255 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Trevissz beküldte: 22541

Koszi!

Nem is tudom mit almodtam en az elejen a 9k-val.

3 hónapja 3 hete #287259 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
A licit minden CW-vel egyre nagyobb lesz, ha sokan nem költik el az összegyűjtött kötvényeket. A következő alkalommal garantáltan többet kell licitálni 25 000-nél, de még a 30 000 is kevés lehet a tankhoz. Inkább megvárom, hogy mire lesz még jó a kötvény, ha megint lecsúszok a tankszerzésről.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

3 hónapja 3 hete #287263 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Igazából egy tízes prémtank 22,5k goldot ér játékbeli pénzzel számolva. Én úgy voltam vele, hogy ezen összegért még megtenném a tankot kötvényben (ha lenne ennyi), de többet semmiképp, mert a kötvény bolt miatt lesznek alternatívák, lehet, hogy olcsóbban, és a saját lehetőségeimet nem akarom elvágni. (Egyébként 22500 kötvénnyel még nem lehetett tankot kapni a liciten). Mindig logikusan nő az adott eventnél a licitre költendő min kötvényszám. Ha most 23k volt a minimum, ahhoz legközelebb jön a frontline-os (7000), a rankedes (6000), cw-s (kb 1500+) kötvény, tehát kb 35k kötvény kell majd a kövi licitnél. Hogy az kinek fogja megérni, nem tudom, de egészségére.

3 hónapja 3 hete #287267 Írta: vivanadal001
Megválaszolva: vivanadal001
Abban igazad van, hogy egyre több kellhet, viszont az is befolyásolja majd, mint ahogy a kampányok nehézségét alapvetően, hogy lesz-e 907 (esetleg Chieftain), vagy nem. Ugyanis nem hiszem, hogy 20k+ kötvénymennyiségeket raknának mondjuk egy 121b-re, vagy M60-ra, ezzel szemben a 907-re simán ráraknak mindent is.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.