Jelenleg 562 vendég és 13 tag online

CW-vel kapcsolatos kérdések, válaszok

3 éve 9 hónapja #185682 Írta: Stewestrong
Megválaszolva: Stewestrong
Üdv!

Véleményeket szeretnék egy CW területfoglalásról. Az a sajnálatos dolog történt hogy mi mint kis csapat a H-BP elvettünk egy területet egy nagyobb magyar csapattól [L33T] Legally Expert Epic Team .
Erre ma az alábbi üzenetet kaptam.

"Szecso22 (2016.04.07. 18:22:29) Dogs-al szövetségben vagyunk meg a wormsel is szóval ha itt minket akartok elverni akkor őket is elkell.. tegnap FC nélkül védtünk ellenetek de ma lesz FC-nk..
Szecso22 (2016.04.07. 18:23:10) szerencsétek hogy még csak csicska 4es erődötök van különben már ment volna a támadás rá..
Szecso22 (2016.04.07. 18:24:38) tegnapi FC eladta a meccset...
Szecso22 (2016.04.07. 18:25:21) mert sajna én másikon voltam.. gondoltam ilyen tomatók ellen ő is elég lesz...
Szecso22 (2016.04.07. 18:28:01) én se vitázni akartam csak elondani hogy férgek vagytok hogy másik magyar klánnak mentek neki..;) "

Én egy nagyobb normális csapatból sem nézném ki hogy nekiállnak fenyegetőzni? :cheer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 9 hónapja #185683 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor

Stewestrong beküldte: Üdv!

Én egy nagyobb normális csapatból sem nézném ki hogy nekiállnak fenyegetőzni? :cheer:

ott a pont ;)

ne is figyeljetek rájuk - menjenek fekete listára - legközelebb tudni fogjátok kit kell támadni :)

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye...

3 éve 9 hónapja #185685 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Stewestrong beküldte: Üdv!

Véleményeket szeretnék egy CW területfoglalásról. Az a sajnálatos dolog történt hogy mi mint kis csapat a H-BP elvettünk egy területet egy nagyobb magyar csapattól [L33T] Legally Expert Epic Team .
Erre ma az alábbi üzenetet kaptam.

"Szecso22 (2016.04.07. 18:22:29) Dogs-al szövetségben vagyunk meg a wormsel is szóval ha itt minket akartok elverni akkor őket is elkell.. tegnap FC nélkül védtünk ellenetek de ma lesz FC-nk..
Szecso22 (2016.04.07. 18:23:10) szerencsétek hogy még csak csicska 4es erődötök van különben már ment volna a támadás rá..
Szecso22 (2016.04.07. 18:24:38) tegnapi FC eladta a meccset...
Szecso22 (2016.04.07. 18:25:21) mert sajna én másikon voltam.. gondoltam ilyen tomatók ellen ő is elég lesz...
Szecso22 (2016.04.07. 18:28:01) én se vitázni akartam csak elondani hogy férgek vagytok hogy másik magyar klánnak mentek neki..;) "

Egyes magyar klánok nagy ügyet csinálnak ebből.De gondolom csata előtt semmit se írtak,csak miután kikaptak.Ha olyan jók ma úgy is visszaveszik a területet,ha meg nem akkor csak szájuk nagy.Az meg szánalmas hogy vannak 99-en és nem volt még 1 játékos aki el tudott volna vinni egy 6-os cw-t...

3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #185696 Írta: Stewestrong
No megvolt ellenük ma a védés is. A területet megtartottuk. Úgy látszik ma sem volt taktikusuk. :cheer:
A mai vereségüket sem bírták ki szó nélkül.
" Szecso22 (2016.04.07. 20:57:05) retard camp.-.-"

3 éve 9 hónapja #185705 Írta: Andris87
Megválaszolva: Andris87
Az a véleményem hogy buta vagy, minden olyan magyar klánnal együtt akik magyar klánokat támadnak. Most komolyan ti mégis mit gondoltok?? Nincs elég hely a térképen hogy ne magyarokat támadjatok?? nemtudsz olyan landingra menni ahol lengyel vagy román klán van? Minden nemzet klánjai össze tudnak fogni, csak mi magyarok nem. Minket is annyi magyar klán támadott meg szó nélkül hogy hihetetlen és számomra érthetetlen. licitáltok össze vissza és szartok bele hogy magyarokat támadtok.. mert ha neked nem lehet ne legyen a másiknak se.. Ettöl a felfogástól rohad ez az egész ország nem csak a játék...ez a vicc

3 éve 9 hónapja #185706 Írta: Andris87
Megválaszolva: Andris87
nem tartod gyerekesnek hogy minden privát üzenetet kiirsz fórumra? rendezzétek el ne itt sirj.. komolyan mint az oviba..

3 éve 9 hónapja #185719 Írta: Starkjet
Megválaszolva: Starkjet
Nem azért, de én úgy hallottam, hogy a magyar klánok között, mármint a normálisabbak között, megnemtámadási egyezmény van, errefel, kb eddig 6 magyar klán támadott be minket, és bár általában kivertük őket, azért ez eléggé idegesítő, mi a szitu, átmentünk "ha nekem nincs lovam, ne legyen a szomszédnak se" felfogásba?

3 éve 9 hónapja #185720 Írta: Stewestrong
Nem mi sírunk. Nem nekünk van problémánk.
De nem értem miért csicskázza egy csapat a másikat azért mert kikapott egy kisebb csapattól.
Én sosem tettem ilyent se magyarral se mással még random csatában sem.

3 éve 9 hónapja #185723 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina
Üdv.

Megkérném a kutyákokat, ne avatkozzanak bele a dolgokba, ne is kommentáljátok. Tudjuk, hogy a L33T-es srácok miért vannak kiakadva, és valljuk be igazuk van. Részünkről ennyi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Starkjet

3 éve 9 hónapja #185728 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir
Egyrészt honfitársakat ha lehet nem szokás támadni, de ez csak amolyan etikett, nem kötelező érvényű szabály. Másrészt ne foglalkozz velük. Ha annyira jók akkor úgy se számít, ha meg csak az arc nagy akkor meg azért. A szövetségesekkel fenyegetés szánalmas szerintem. Igazi ovis viselkedés...majd az apukám jól elver, ha már elkented a számat. Meg a magyarázkodás, hogy nem volt vezető a csata alatt...Ráadásul pont a diplomáciai tiszttől ilyet...viccc.....

Másrészt lehetne annyi eszük, ha annyira L33T-ek, hogy egy kis klán valószínűleg sok mindent még nem ismer, nem tudja mire kell figyelni. A normális hangnemben közelítés és segítés egy új szövetségest eredményezhetett volna.

Harmadrészt a global mapen a helyért meg kell küzdeni, ha kikapsz, akkor tanulni kell belőle és visszafoglalni, nem arcoskodni. Főleg úgy nem, hogy aztán másnap is égés van. Na ez a tipikus magyar mentalitás. Ha visszanyal a fagyi akkor magyarázkodunk, acsarkodunk, másra fogjuk. Ahelyett, hogy magunkba néznénk és tanulva a hibából erősebben és okosabban térnénk vissza.

Szóval ha már így alakult, élvezzétek ki a sikert. Ha elég jók vagytok akkor megragadtok, ha nem akkor egy élményel gazdagodtatok. Mégis csak Dávid legyőzte Góliátot. 2 nap már biztos :).

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eldegor, singes, Ankhiszesz, Lord_Loga, Sics

3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #185732 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
A H-BP ellen nem tudták sem megvédeni sem pedig visszaszerezni a területüket.

Akkor más ellen se tudták volna...

Nézzük úgy, hogy így legalább magyar kézen maradt a terület :D

Meg van ennek a sztorinak még egy szórakoztató olvasata:

"
- Megvertetek bennünket. Szarul játszottok, szar játékosok vagytok !
- Értem. És mi véleményed arról, akit egy szarul játszó szar játékos is elver ?
"

Még pár gondolat a diplomáciai hisztiről.

Először is: azt akkor kéne "komolyan venni", ha a DOGS diplomatája írt volna fenyegető levelet... így azért kissé nevetséges.

Másik, hogy ... én ebben a játékban sem erős játékos nem vagyok, sem nagynevű csapatban nem játszok... de más játékban voltam erős klánban erős ember...

És ott hasonló szituban kb olyan reakcióm lett volna, ha egy kisebb szövetséges segítséget kért volna (ami elve kizárt, mert mi a halálért kötnék gyengébbel bármit is.. nekem és a játékostársaimnak haszna nem származna belőle, csak nyűg...) szóval hasonló helyzetben, ha egy kisebb szövetségesemet elveri egy noname ellenfél és a kis szövetséges ezért hozzám jön sírni ... akkor az én reakcióm az lett volna, hogy "na akkor most ezekkel konfot bontok, és írok valami barátkozósat azoknak akik elverték .. hátha nekik több hasznukat veszem a jövőben :D "

( ... Nyilván más a helyzet, ha egy erős klán megy rá a szövetségesemre... akkor megfontolja az ember hogy van-e mód segíteni ... )

3 éve 9 hónapja #185824 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Sics beküldte: És ott hasonló szituban kb olyan reakcióm lett volna, ha egy kisebb szövetséges segítséget kért volna (ami elve kizárt, mert mi a halálért kötnék gyengébbel bármit is.. nekem és a játékostársaimnak haszna nem származna belőle, csak nyűg...) szóval hasonló helyzetben, ha egy kisebb szövetségesemet elveri egy noname ellenfél és a kis szövetséges ezért hozzám jön sírni ... akkor az én reakcióm az lett volna, hogy "na akkor most ezekkel konfot bontok, és írok valami barátkozósat azoknak akik elverték .. hátha nekik több hasznukat veszem a jövőben :D "

( ... Nyilván más a helyzet, ha egy erős klán megy rá a szövetségesemre... akkor megfontolja az ember hogy van-e mód segíteni ... )

Hm... Ne vedd támadásnak, de a fenti gondolatmenetből hiányzik a gerincesség.

1. Nem kötsz gyengébb klánnal szövetséget, ergo csak erősebbel, vagy hasonló erejűvel? Ha mindenki így állna hozzá, nem lennének szövetségi rendszerek. Tolóchipet a gyengébb klán is adhat, fagyasztani is tudnak.

2. Ha egy szövetséges segítséget kér, annak segíteni kell. Ezért szövetséges. Ha nem teszed meg, akkor megbízhatatlan vagy. Nem csak a tükröt kellene leköpnöd, de a híre el fog terjedni a játékosközösségben, ami miatt szövetségi ajánlatok helyett több frontos támadást kaphattok.

3. Nincs mit megfontolni szövetségen belül. Védened kell. Ha nem akarsz segíteni senkinek, akkor ne is köss szövetséget, csak NAP-ot, így nincs kötelezettséged.

4. A diplomatádat megalázod, ha segget csináltatsz a szájából. Pedig egy ügyes diplomata aranyat ér, szó szerint. Sokszor a kapcsolatrendszerével és az ügyességével eléri, hogy tovább a mapon maradhassatok goldot farmolni.

5. Az ilyen vezetői hozzáállás a normális klántagokból ellenérzést vált ki, aminek elvándorlás lesz az eredménye. Ráadásul a rossz híreteket terjeszteni fogják, ami a toborzást lehetetleníti el. Játékosok nélkül hogyan CW-zel?

Végül: a szövetség szimbiózis. Minden érintett fél profitál belőle. De az ritka, hogy csak előnnyel járjon mindenki számára, azt kell megfontolni, hogy az előnyök bőven ellensúlyozzák -e az esetleges hátrányokat, illetve megéri-e nektek a kötelezettségekbe fektetett energia.
Amit Te írsz, az tipikusan parazita hozzáállásról árulkodik.

Veled ellentétben én a WoT-ban voltam már toborzó, diplomata, deputy, így tudom, hogy miről beszélek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eldegor, singes, Bhalangir, Mydgard, Medden_EU, Sics, Starkjet

3 éve 9 hónapja #185833 Írta: Medden_EU
Megválaszolva: Medden_EU
Mindig azt hittem, hogy te vagy a fekete bárány a VTEPS-ben ;)

"Ha három madár lehetnék, felülről láthatnám, ahogy magam alatt repülök!"

3 éve 9 hónapja #185849 Írta: Stewestrong

Medden_EU beküldte: Mindig azt hittem, hogy te vagy a fekete bárány a VTEPS-ben ;)

Fekete bárány :) A VTEPS -el nincs negatív tapasztalatom. Ők legalább nem arcoskodnak.
Köszönöm a negatív és pozitív véleményeket is.

3 éve 8 hónapja #187996 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Volna néhány újabb kérdésem:

1.
Milyen vasakat érdemes bevinni t6 osztagozásra?

2.
Milyen vasakat érdemes bevinni t6 osztagozásra?

3.
Milyen vasakat érdemes bevinni "ranked"/"unranked" csapat-csatákra (tudjátok, az 54 tierpontos dolog.)

Ha valaki elmondja, hogy szerinte mit érdems, ők mit tapasztaltak-ők mit szeretnek, annak örülök...

Ha ez nagyon titkos: akkor azt kérdezném, hogy az "erős ellenfelek" (kellemetlen ellenfelek) mit szoktak vinni? :D

Amin még töprengek (ranked,unranked) ... 7 tank, 54 tierpont.

Ami ugya vagy hat darab nyolcas vas és egy hatos, vagy öt nyolcas és két hetes.

Szóval erre az utóbbi célra nem érdemes megtartani valami hetes vasat? Bulldogot pld, vagy esetleg valamelyik TD-t?
Vagy.. ?

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.