Jelenleg 273 vendég és nincs tag online

CW-vel kapcsolatos kérdések, válaszok

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #184613 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
Itt a következő cw kampány:
worldoftanks.eu...ement/
Akit érdekel a tank kezdjen el klánt keresni mielőbb.(ne legyen megint telesírva a fórum,mint az is5 esetében)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Diarmand

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #184614 Írta: Diarmand
Megválaszolva: Diarmand

Hunti beküldte: Itt a következő cw kampány:
worldoftanks.eu...ement/
Akit érdekel a tank kezdjen el klánt keresni mielőbb.(ne legyen megint telesírva a fórum,mint az is5 esetében)

Fajintosnak néz ki, nagyon tetszik a páncélja... csak az a rohadt kupola ne lenne rajta :angry:

"Ha jól emlékszem én töltés gyorsító, vertikális, meg célzásgyorsító, elit alakulat. Olykor cola ha van kedvem." - Gunnershun

4 éve 4 hónapja #184616 Írta: Hunter9956

Diarmand beküldte:

worldoftanks.eu...ement/

Fajintosnak néz ki, nagyon tetszik a páncélja... csak az a rohadt kupola ne lenne rajta :angry:

Hát igen a kupola...De azért lehet vele még úgy is tornyozni,a 10 fokos gundep elég jónak mondható.

4 éve 4 hónapja #184621 Írta: Diarmand

Hunti beküldte:

Diarmand beküldte:

worldoftanks.eu...ement/

Hát igen a kupola...De azért lehet vele még úgy is tornyozni,a 10 fokos gundep elég jónak mondható.

Az Action X is hasonló ebből a szempontból, nagyon kemény homlok (hull downban) és kupola, csak az övé sokkal kisebb és maxon nyomatva a 10 fok gun depet el se lehet találni. Ennek viszont nagyobb a weakspot a kobakján. Persze okosan használva jó lesz ez is, legalábbis remélem.

Egyébként a WG szerintem nagyon elszállt ezzel a 10 fok csőlehajlással. Régebben a két kezed összetetted ha valaminek meg volt a 8 (!) fok, most meg majd az összes új prémium tank ennyivel bír, szinte már standardnak számít a 10 fok. Ezt egy kicsit nevetségesnek tartom.

Amúgy kell a tank, nagyon szejp, van nálatok hely Hunti? :izmena: :happy:

"Ha jól emlékszem én töltés gyorsító, vertikális, meg célzásgyorsító, elit alakulat. Olykor cola ha van kedvem." - Gunnershun

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #184653 Írta: Matthiew78
Megválaszolva: Matthiew78
Kallódó 1800+ -os játékosokat kérdem én, nem akarunk összedobni egy klánt az új event idejére? 25-30 nindzsával - kellő aktivitással - akár még be is lehetne húzni pár tankot... :izmena: Csak egy ötlet...

4 éve 4 hónapja #184654 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
De. Matthiew keress meg in-game.

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus, FV4005, Obj260

3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, Rhm-Skorpion G, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37

4 éve 4 hónapja #184655 Írta: Diarmand
Ha ez összejön én szívesen mennék :izmena:

4 éve 4 hónapja #184676 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Ez még számomra elméleti és távoli kérdés.. de mi kell ahhoz hogy valaki megnyerjen egy ilyen "reward" járművet?

4 éve 4 hónapja #184751 Írta: Hunter9956

Sics beküldte: Ez még számomra elméleti és távoli kérdés.. de mi kell ahhoz hogy valaki megnyerjen egy ilyen "reward" járművet?

Most fame pont alapján kell a top8000 játékos között végezni.Eddigiek alapján olyan klánnal simán teljesíthető amely landingokon nem esik ki az első 2-3 körből.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

4 éve 4 hónapja #184766 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Noob kérdés: emelt kredithozammal rendelkezik ez a tank? Ha igen, engem is érdekelne.

4 éve 4 hónapja #184772 Írta: Hunter9956

Black_Sheep_01 beküldte: Noob kérdés: emelt kredithozammal rendelkezik ez a tank? Ha igen, engem is érdekelne.

Szerintem igen,mert úgy írja prémium tank,a t10-es vasakat meg "unique" szóval jellemezték(azoknak nincs +kredithozama)

4 éve 4 hónapja #184778 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Black_Sheep_01 beküldte: Noob kérdés: emelt kredithozammal rendelkezik ez a tank? Ha igen, engem is érdekelne.

Igen emelt kredit hozamú mivel 8-as prém tank.
Bár ahogy a statjait elnézem nem sokban lesz jobb vagy rosszabb mint az FV4202 :(

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.

4 éve 4 hónapja #184794 Írta: szzsolti
Megválaszolva: szzsolti
Nem ide tartozik de ha már Bünető zászlóalj.
Gratulálok ZendarTroff nevű társatok aimbotos modjához...
Remekül működik a seggfejnél...
Csak remélem hogy a nagy többség nem használ ilyet nálatok....

4 éve 4 hónapja #184827 Írta: Rambooo
Megválaszolva: Rambooo
Hali!
Miért van az,hogy több mint 500+ CW csata után Tier tizben a Rotmistrod medál vagy mi ami jár a CW kért vissza ugrik?Úgy értem,hogy mióta bejött mentem 250 Tier X es CW-t és 50 kellet volna az első osztályhoz.Erre mentem ma egy másik csatát CW-n Tier 8 ban és lV osztályba ugrik vissza és újra 299 kell ez miért van?
Válaszotok előre is köszönöm :)!

4 éve 4 hónapja #184961 Írta: Matthiew78
Megválaszolva: Matthiew78

Serious_Threat beküldte: De. Matthiew keress meg in-game.

Már 2 napja próbálkozok... :dry:

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.