Support

2 éve 10 hónapja #215116 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Ha felbasszák az agyamat, akkor mindig hozzáadom a komát a blaklistemhez.

Oszt ha meglátom eccer random csatába csapattársként, akkor elkezdem szívatni... egyszer belelövök, párszor mellé ... kicsit meglökdösöm ... ő ebbe a csatába nem fog jáccani...

Múltkor egy ilyen komát sikerült evvel úgy felidegelnem, hogy háromszor belémlőtt :D

"Fehér ember nem felejt."

Még akkor is, ha evvel szembe ott van a tanítás, miszerint

"Mielőtt bosszút állsz, áss két sírt... "

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #215131 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Sics beküldte: Ha felbasszák az agyamat, akkor mindig hozzáadom a komát a blaklistemhez.

Oszt ha meglátom eccer random csatába csapattársként, akkor elkezdem szívatni... egyszer belelövök, párszor mellé ... kicsit meglökdösöm ... ő ebbe a csatába nem fog jáccani...

Múltkor egy ilyen komát sikerült evvel úgy felidegelnem, hogy háromszor belémlőtt :D

Ehhez tényleg csak "gratulálni" tudok.

2 éve 10 hónapja #215140 Írta: boba_fett
Megválaszolva: boba_fett

Sics beküldte: Ha felbasszák az agyamat, akkor mindig hozzáadom a komát a blaklistemhez.

Engem minap egy szutykos is3 löködöt ki.Bementem sarokba,ellent lötem,beláncolt,a kis mocsok meg kitolt hogy löjön ki.utána chaten anyukámat dicsérgete meg egyébb

2 éve 10 hónapja #215149 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
Én értem hogy a Magyar nyelv nehéz, de az autó korrekt mi a ráknak van?...Legyél szíves használd, mert egyébként értelmezhetetlen amit írsz

2 éve 10 hónapja #215197 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Mi van itt? Ez a Support topik, nem óvoda. :D

Inkább segítsetek egy picit nekem.

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Trollz be flippin' out, Mon!
Mellékletek:

2 éve 10 hónapja #215226 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Ez mondjuk így f@szányos....kv-2-n már a 4. skillsor megy, és mivel nekem magyar verzió van, nem adtam megérzés-t a 2. töltőnek...helyette valami tűzoltás vagy egyéb sz@rt kezdtem el... :angry:
Május eleje óta hány verzió is jött ki?? Mert szerintem még mindig a marhára a rossz leírás van hozzá... :S
Értem én. hogy "apróság", meg arányaiban nézve kevés embert érint, de azért ez mégiscsak lényeges eltérés... :unsure:

2 éve 10 hónapja #215261 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Megint megticketeltem. Most ugyan az a csóka válaszolt, aki legutóbb a modpackommal kapcsolatos ticketre.

Azt írja elküldte a hibát a lokalizációs teamnek. Fura, de hasonlót írtak áprilisban is. :D

Trollz be flippin' out, Mon!

2 éve 9 hónapja #218924 Írta: popey46
Megválaszolva: popey46
hali.
a történet a következő:
meglőtt egy csapattárt, semmiért, visszalőtem, erre bannoltak dec.03-ig. kérdésem: jogos volt, mert nem én kezdtem a lővőldözést.
különösebben nem érdekel, ugyis egy nagy kalap lett ez a játék, de akkor is igazságtalannak tartom a kitiltást.
volt már máskor is ilyen, akkor jogos volt, én kezdtem, persze a lökdödödést nem, csak lövéssel válaszoltam, bannoltak, megérdemeltem, de most NEM én lőttem először.
sajna video nincs, ki van kapcsolva az opció

2 éve 9 hónapja #218939 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

popey46 beküldte: hali.
a történet a következő:
meglőtt egy csapattárt, semmiért, visszalőtem, erre bannoltak dec.03-ig. kérdésem: jogos volt, mert nem én kezdtem a lővőldözést.
különösebben nem érdekel, ugyis egy nagy kalap lett ez a játék, de akkor is igazságtalannak tartom a kitiltást.
volt már máskor is ilyen, akkor jogos volt, én kezdtem, persze a lökdödödést nem, csak lövéssel válaszoltam, bannoltak, megérdemeltem, de most NEM én lőttem először.

Ha dec. 3-ig bannoltak, akkor annak előzményei is vannak. Úgyhogy no comment.

Játékosnév: szeni17
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap, Sics, _Szazados_

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #218951 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi

popey46 beküldte: hali.
a történet a következő:

És neked mi a jeled? Nekem cica, de tankot szeretnék. Az óvónénit meg sosem érdekli, hogy a Lackó kezdte. Pedig ő kezdi! :cry: Nem is szeretek már oda járni, az ilyen lackófélék! Igazságtalan az élet, igaza van anyunak is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap, Sics, Tomat

2 éve 7 hónapja #228482 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Sziasztok!

Van valami infó, hogy miért nem működnek a WOT szerverei? Azt írja, hogy újraindulnak....

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lidercnyomas

2 éve 7 hónapja #228484 Írta: wotman4000
Megválaszolva: wotman4000

Kesumisu beküldte: Sziasztok!

Van valami infó, hogy miért nem működnek a WOT szerverei? Azt írja, hogy újraindulnak....

Hali.Másik forumba ép most kérdeztem róla énis mert egyik se jön be nekem se :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lidercnyomas

2 éve 7 hónapja #228496 Írta: Carius1973
Megválaszolva: Carius1973
Már én is kérdeztem más fórumban egyelőre nem tudni mi a gáz.

Az egyenesség kifizetendő főleg ha valakiről az a hír járja ,hogy körmönfont.A sikerhez nem elegendõ a tervezés. Rögtönzésre is szükség van.Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben!
Jó fegyver az atompisztoly, csak mindkét irányba el tud sülni.

2 éve 7 hónapja #228497 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Már működik...

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

2 éve 7 hónapja #228499 Írta: Carius1973
Megválaszolva: Carius1973
Igen. :thx3:

Az egyenesség kifizetendő főleg ha valakiről az a hír járja ,hogy körmönfont.A sikerhez nem elegendõ a tervezés. Rögtönzésre is szükség van.Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben!
Jó fegyver az atompisztoly, csak mindkét irányba el tud sülni.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.