Jelenleg 628 vendég és 2 tag online

Időnként megugró ping

4 éve 6 hónapja #118241 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash

rezsi70 beküldte:

kicsitrash beküldte:

AraHun beküldte: gyengebb gepeken a megugro pingeket nagy altalanossagban a keves memoria es/vagy lassu winchesterek okozzak.
ha van legalabb 2giga ramod, amibol a vga nem hasznal, akkor a vinyo lesz a gond...toredezettseg mentesitsetek, mast nemtudok javasolni.

Nálam 8 giga memória van a gépben (ez biztosan elég a wotnak, az asztalit 4 gigával tolom), és egy 400/200+ ssd van a gépben... Töredezni nem volt ideje, mert netezésen kívül csak wotra használom, nem töltögetek-törölgetek...

A pingnek nincs köze a gép teljesítményéhez. De a te géped amúgy is rendesen felül van kalibrálva. :)

A magas ping a szolgáltató vagy a WOT szerverek bűne. A WG azt állítja, hogy az utolsó száz patchben folyamatosan javult a teljesítményük... :dry: :ohmy:

Nem hiszek nekik :(
:)

És az asztaliról miért folyamatos, a notiról pedig vannak ilyen 2-300ms csúcsok, heti 2x pedig 999, aztán megyek amerre láttam (vagy nem láttam)? :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #118246 Írta: GAgyiXyXy
Megválaszolva: GAgyiXyXy
Hali!

Ezzel a frissítéssel az eu1 27-29 ms pingje felment 42-re. Eu2 35-ről 45-re.

4 éve 6 hónapja #118253 Írta: rezsi70
Megválaszolva: rezsi70

kicsitrash beküldte:

rezsi70 beküldte:

kicsitrash beküldte:

AraHun beküldte: gyengebb gepeken a megugro pingeket nagy altalanossagban a keves memoria es/vagy lassu winchesterek okozzak.
ha van legalabb 2giga ramod, amibol a vga nem hasznal, akkor a vinyo lesz a gond...toredezettseg mentesitsetek, mast nemtudok javasolni.

Nálam 8 giga memória van a gépben (ez biztosan elég a wotnak, az asztalit 4 gigával tolom), és egy 400/200+ ssd van a gépben... Töredezni nem volt ideje, mert netezésen kívül csak wotra használom, nem töltögetek-törölgetek...

A pingnek nincs köze a gép teljesítményéhez. De a te géped amúgy is rendesen felül van kalibrálva. :)

A magas ping a szolgáltató vagy a WOT szerverek bűne. A WG azt állítja, hogy az utolsó száz patchben folyamatosan javult a teljesítményük... :dry: :ohmy:

Nem hiszek nekik :(
:)

És az asztaliról miért folyamatos, a notiról pedig vannak ilyen 2-300ms csúcsok, heti 2x pedig 999, aztán megyek amerre láttam (vagy nem láttam)? :)

Az lehet Wifi hálózat beállítási probléma. Valamelyik topicban volt már róla szó egy-két hónapja.
A kulcsszavak amik rémlenek: "autonegotation", "full duplex" beállítás.

Próbálj rákeresni, hátha találsz valami segítséget :)

4 éve 6 hónapja #118308 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash
Az autoneg és a duplex az kábelesnél javíthat :)

De nekem kábelen és wifin is csinálja, ha a laptopot nyúzom. Viszont nem csak 1 laptopon, a régin is ez volt. Azóta router is cserélve lett.

4 éve 6 hónapja #118316 Írta: AraHun
Megválaszolva: AraHun

hidd el, hogy van. szerinted, ha egy lassabb gep elkezd a vinyorol tolteni, honnan veszi el a rendszerbuszbol a savszalasseget? onnan ahonnan tudja: mindenhonnan, de foleg a halokartyatol.

akik az artik miatt sirnak, azoknak annyi eszuk sincs, hogy biztonsagos helyre alljanak, vagy folyamatosan mozogjanak?

4 éve 6 hónapja #118329 Írta: remiasa
Megválaszolva: remiasa
Hát nem tudom miért van, de nekem két három napig semi gond aztán egyszercsak beüt a menykö, es akkor elkap az ideg szét tudnám verni a billentyüzetet,és ez ne a gép hibája, el se merem mondani mien őskövülettel játszom a WoT. :oops: Csak annyit mondok P4. :blink:

1 hete 1 napja #291671 Írta: sylar82
Megválaszolva: sylar82
Helló!
Nekem is van egy pingplotter file-om, ha azt valaki pc guru közületek ki tudná elemezni, azt nagyon meg köszönném, hogy tudjam, hogy mivel álljak a net szolgáltató elé.
Köszi

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.