SEGÍTSÉG! [régi]

10 éve 9 hónapja #6747 Írta: Nenna
Megválaszolva: Nenna
alapból be tudod állítani a játékban,h csata felvétele amit elment a replays mappában ott megkeresed amit szeretnél és elindítod előtte letöltöd pl a frapset és fel tudod venni vele.
Téma zárolva.
10 éve 9 hónapja #6750 Írta: Krisz27
Megválaszolva: Krisz27
Szasztok!!Ezt a célkereszt addont keresem!Erről az oldalról letöltöttem de nem működik!Valaki ha tud segitsen!!Köszi
www.wotinfo.try.hu/
Téma zárolva.
10 éve 9 hónapja #6752 Írta: Nenna
Megválaszolva: Nenna
beállítások, irányítás..... itt meg tudtad volna nézni pl, hogy melyik gomb az... de én úgy gondolom aki egyszer tudta ezt az nem felejti el..... aki meg igen azzal hatalmas gondok vannak... ez nem szemétség de nem hinném,h kell még olyan játékos aki nem tudja merre van a tankja eleje így is van elég....
Téma zárolva.
10 éve 9 hónapja #6754 Írta: dioo89
Megválaszolva: dioo89
Hali.szeretnek olyan embertol valaszt kapni aki mar jatszott a go4wot kupaban vagy ligaban vagy akarmi :P mik a szabalyok meg hogy van ez a penznyeremeny dolog??meglestem de az angol tudasom 0!! Koszi a segitseget.
Téma zárolva.
10 éve 9 hónapja #6786 Írta: panzergrenadier434
Megválaszolva: panzergrenadier434
Valaki nem tudja mikor lesz akció a felszerelésekre?
Téma zárolva.
10 éve 9 hónapja #6793 Írta: Zsinkapici
Megválaszolva: Zsinkapici
De én tudom!

Amint a WG kihirdeti :D
Téma zárolva.
10 éve 9 hónapja #6851 Írta: AquariusBoy
Megválaszolva: AquariusBoy
Sziasztok! olyan kérdésem lenne hogy a 8.5 ös hangokat be lehet tenni 8.6 hoz?
Téma zárolva.
10 éve 9 hónapja #6853 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Nem, de van külön mod jobb hangokhoz és van magyar szinkron is akár. Mindkettő fent van itt is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AquariusBoy
Téma zárolva.
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #6862 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Üdv én is kérdeznék egyet.
Wg-nél milyen büntetések vannak. Ha bekékül pl az ember. Kaphat-e alacsonyqbb kredit szorzót büntetésként. Estleg ritka xxx matchmakinget. Gondolok itt a szopóágra. Tegnap gyk. Az átlagsebzésem 3x-àt nyújtottam és egy valamivel tudtam tegnap nyerni su100y-al... 30csatából max ha 3-4et nyertem . Este felé talàn enyhült . De kész armageddon volt.....
Szóval a szopóág automatice mindenki jatekaban, vagy ki kell érdemelni?
1 ideje ügyelek hogy ne kelljen meglőnöm egy retardáltat se aki esetleg útban van mert blockol.
Nem voltam kék 1 hete..
Téma zárolva.
10 éve 9 hónapja #6863 Írta: Lailo
Megválaszolva: Lailo
dozer
Nem voltam kék 1 hete..

ez kb olyan mint az anonim alkeszok gyűlése,már egy hete tiszta vagy:D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: TAdo
Téma zárolva.
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #6864 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
JAJA, tapsoljuk meg dozert közösen.


De azért majd ha te is fogod a fejed, mikor MR Mirage -al játszol, és a faszi nem érti mért kap ki velem 0-24-ben mikor előtte órák óta csak nyert.
Lövünk 50-bvel a több ezer sebzést. E5,/E3-al szintén és nem nyersz. az egyik csata 6k volt.

Akkor azért jogosan teszi fel ezt a kérdést mindenki....
Nem az hogy 0%-os csatákat ad be. NEm! Pont ellenkezőleg, 50-60+ ig játszottam egész nap. És 2 perc után a sok gyökér miatt 0:10... igazából csak azért tartott bármelyik csata 3 percnél tovább mert én nem mentem a többi marhával meghalni. És feltartottam még fél-1 percig x tankot.....

Tényleg ennyire sok az állat? Vagy van a már feltett kérdésem, valamiféle büntetés.

Ne mond nekem hogy 50%-ra nem hozza ki a játék a nap végére.....még a legnagyobb nyomorult bot játékos is legalább 40%-ban nyer. Van a listámon millió és 1 példa rá.

Vannak annyira elkeseredett játékosok, akiken látszik hogy 3 hete nem lőttek killt. És kimegy az egy életes tankra akkor is ha 4-en még védik. Meg bemegy a tömegbe mikor már csak 1hpja van és elkeseredetten próbál lőni legalább valamit, az eget, egy mellét. Mért nem lehet végre kicsit jobban szelektálni a játékosokat. Én is jobban érezném magam. A gyengébb játékos is. A lilák meg nem lennének annyira lilák.
Mert történt az eset mikor egy kedves PTS játékost jól leugatott 20 másik ember. Aztán utána nézve láttam kedves emberkén a statisztikalapján, hogy a kedves játékos minden tízes tankot birtokol, csak épp a legmagasabb eff érték vele max 1400 volt a többi 1000-1100 és a lila titulust a kisebb, 1-6-7 tierben lőtte magának össze. Meg gondolom a 60%+ winrate-el amit összekanalaztak a századokban.

Ezért nem érdekel engem hogy valaki BABA, OM-X vagy WG szívfájdalom nélkül ketté rúgom a valagát, mert egy részük fényévekkel gyengébb mint én vagy a legtöbbünk. Ti is tegyétek ezt.... 3PTS-el sem nyertünk tegnap amúgy egy csatát tegnap, pedig 80%+ volt az esély....

én nem vagyok profi, de még a közelében sem járok. De értékelném ha hozzáteszem a kis részem a játékhoz, hogy legalább 50%-ra kijöjjön a napi nyerés ....Mert, egy kis higgadtság kell a csatában, meg nem hajkurászni a lövéseket és mindenkinek jutna... nem kell ott kétségbeesetten vadászni a tankokat, odajön az majd az emberhez. És már nem 3 perc a csata. :S
Téma zárolva.
10 éve 9 hónapja #6865 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
Eddig azt hittem cska a mezei halandók szívnak, de ezek szerint a pro-k is.

1000+1 egy olyan csatám volt már 5k sebzés 2,5k spot dmg = loose, következő kör kilő az arty, kiégek vagy mind kettő és már meg is van a napi dupla...

Ilyen mindenkinek van. Lehet a profikat érzékenyebben érinti?
Téma zárolva.
10 éve 9 hónapja #6866 Írta: HNA30
Megválaszolva: HNA30
Igen, akkor ez nem csak minket gyökereket érint :cheer:
Váltsatok szervet, pár órát pihentessétek a játékot. Ezzel lehet a szopóágat jegelni.
Téma zárolva.
10 éve 9 hónapja #6869 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Hát én szoktam szervert váltani meg pihenni pár órát is de nem változik semmi.Tegnap reggel 7 órától délután 13 óráig jó csatáim voltak!De utána szinte a csatáim 3/4 vesztes volt!Plusz legalább két szinttel nagyobb vasakkal rakott össze!
Téma zárolva.
10 éve 9 hónapja #6871 Írta: Lailo
Megválaszolva: Lailo
mondjuk a 3perces csaták szerintem az artinerfnek köszönhetők. Most minden vöröske aki eddig nem tudott velük játszani átült vmi keményebb vasba amiről azt hiszi sebezhetetlen és megy és megy megállás nélkül. Fedezéket nem használ,célozni nem céloz csak megy lő jó esetben 2 semmit meghal kész. Megy a következővel és ezt csinálja mert kell az xp a 10eshez.
Tényleg lassan vmi effihez kéne kötni ki mivel játszhat.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.