SEGÍTSÉG! [régi]

8 éve 6 hónapja #149485 Írta: cytromayl
Megválaszolva: cytromayl
Sziasztok!
Nem tudok belépni mi lehet az oka? Kidob amikor beírom a jelszavamat és elkezdi tölteni a felszereléseket és fogyó cikkeket??? Előre is köszi ha valaki tudja mit csináljak? Nem telepítettem új módokat tegnap ment ma nem???
üdv: cytromayl
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #149497 Írta: TRIXXON
Megválaszolva: TRIXXON

Sziasztok!
Nem tudok belépni mi lehet az oka? Kidob amikor beírom a jelszavamat és elkezdi tölteni a felszereléseket és fogyó cikkeket??? Előre is köszi ha valaki tudja mit csináljak? Nem telepítettem új módokat tegnap ment ma nem???
üdv: cytromayl



Szia!

Kezdjük a legegyszerűbb lehetőségekkel:
1.
Kézzel írd be, nagyon odafigyelve újból az e-mail címet is, és a jelszót is - sokaknál előfordul, hogy rágogatás közben a billentyűzet közé esnek kekszdarabkák stb, majd egyik billentyű-betű nem működik (nem ír betűt) stb. és ezért hibás lesz a beírás.
2.
Töröld ki a res-mods mappából az account.def fájlt:
scripts\entity_defs\account.def
3.
Ellenőrizd az Internet-kapcsolatot - lehet, hogy éppen volt 1 perc internet-szüneted, pont akkor, amikor csatlakozni akart a játék a szerverekhez.
4.
Ha a fentiek közül egyik sem, akkor már picit komolyabban oda kell ülni a gép elé és ezt-azt ellenőrizni...
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #149651 Írta: Aranyhorda
Megválaszolva: Aranyhorda
VGan egy T-34 tankom. Hogyan lehet felszerni rá pl: swtabilizátor, periszkóüp vagy töltés gyorsítót?
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #149676 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

VGan egy T-34 tankom. Hogyan lehet felszerni rá pl: swtabilizátor, periszkóüp vagy töltés gyorsítót?


Van "Felszerelések" nevű 3 kocka a tank alatt, a lőszerek mellett, az adott tankhoz ott tudsz vásárolni felszerelést, amit nagyrészt 10 arany ellenében tudsz leszerelni. Leszereléskor rá fog kérdezni a rendszer, hogy leveszed 10 aranyért, vagy hagyod veszni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Aranyhorda
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #149740 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Sziasztok!

Valamit nagyon elbarmoltam egy kattintással.Eddig Jactor féle mod packot használtam.A lényeg hogy a két soros tank garázsvolt fent.Éppen fel skilleztem az egyik tank legénységét mire az el tünt.

Aztán szépen sorban meg feleződött a tank állományom.

Kiléptem,be léptem ugyan az.Állítgatom a garázst akkor is csak kevesebb lett.a végén már csak egy tankom volt a garázsban.

Letöröltem a res_mods mappát.Elindítom a játékot, mindenki meg van.

Felrakom a szokott pakkot,csak egy tank.

Leszed,mindenki meg van.

Akkor egyesével.Dmg indikátor, zoom,célkereszt, mindenki van.

XWM-csak egy tankom van.

Akkor most ilyenkor mit csináltam?

Nem használtam xwm-t,de meg szerettem.Anapi stat meg a többi nagyon jó.

segítségeteket előre is köszönöm.
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #149798 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

Sziasztok!

Valamit nagyon elbarmoltam egy kattintással.Eddig Jactor féle mod packot használtam.A lényeg hogy a két soros tank garázsvolt fent.Éppen fel skilleztem az egyik tank legénységét mire az el tünt.

Aztán szépen sorban meg feleződött a tank állományom.

Kiléptem,be léptem ugyan az.Állítgatom a garázst akkor is csak kevesebb lett.a végén már csak egy tankom volt a garázsban.

Letöröltem a res_mods mappát.Elindítom a játékot, mindenki meg van.

Felrakom a szokott pakkot,csak egy tank.

Leszed,mindenki meg van.

Akkor egyesével.Dmg indikátor, zoom,célkereszt, mindenki van.

XWM-csak egy tankom van.

Akkor most ilyenkor mit csináltam?

Nem használtam xwm-t,de meg szerettem.Anapi stat meg a többi nagyon jó.

segítségeteket előre is köszönöm.


A többsoros garázs az XWM része, annak a bal szélén vannak a szűrőfeltételek. Ott kapcsoltál be valamit, és ezért nem látod a tankjaidat.
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #149875 Írta: zeroveritas
Megválaszolva: zeroveritas
Vagy frissítsd az xvm-et a legújabbra modxvm.com-ról ráhúzod és kész.
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #149898 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Nos,köszönöm a válaszokat.A beállítások a bal oldalon nekem is eszembe jutottak.Akár hogy állítgatom akkor sincs.

Sajnos az xwm frissítés sem jött be.
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #150041 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

Nos,köszönöm a válaszokat.A beállítások a bal oldalon nekem is eszembe jutottak.Akár hogy állítgatom akkor sincs.

Sajnos az xwm frissítés sem jött be.


Ezt találtam:

Második gyakori hiba „eltűnő tankok” a hangárban. Ilyenkor töröld a c:\Felhasználók\neved\AppData\Roaming\Wargaming.net mappát. FIGYELEM! az AppData egy rejtett mappa tehát vagy állítsd be a rejtett mappák megjelenítését vagy a windows keresőjébe írd be hogy Wargaming.net
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eddi11
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #150047 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Megkeresett a hétvégén egy játékos, nevezzük "Sanyinak" hogy szívesen segít húzni a WZs küldit, vagy ha van kedvenc tankom és nincs időm kihúzni abban is nagyon szívesen besegít.

A T95E2-et meg tudja neked szerezni akkor is, ha közelébe nem megy az accountodnak. Hogy megéri-e neked ez a tank, azt már te tudod. :)

www.wotinfo.hu/...lemzes
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #150123 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Gero987 köszi a tippet.Be jött. :cheer: :cheer:
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #150166 Írta: haryjanos
Megválaszolva: haryjanos
sziasztok! segítséget kérnék az előbb letöltöttem valami frissítést és utána még a kliens keresett valamit a neten de megfagyott a Wot, kiléptem hogy újra megnyitom de már nem csinál semmit egy pillanatra feljon a kliens fehér ablak de tényleg egy pillanat és kilép.
most csináltam olyat hogy kitöröltem a fennlévő modokat, de így sem lett jó...
valakinek valami ötlete? nincs sok kedvem újra telepíteni ha nem muszáj
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #150179 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11

sziasztok! segítséget kérnék az előbb letöltöttem valami frissítést és utána még a kliens keresett valamit a neten de megfagyott a Wot, kiléptem hogy újra megnyitom de már nem csinál semmit egy pillanatra feljon a kliens fehér ablak de tényleg egy pillanat és kilép.
most csináltam olyat hogy kitöröltem a fennlévő modokat, de így sem lett jó...
valakinek valami ötlete? nincs sok kedvem újra telepíteni ha nem muszáj


Szia!

Keresd meg a Wot telepítési mappáját és töröld az updates mappa tartalmát.Ezzel eltávolítottad a pachet.Majd indítsd a klienst és hagyd frissíteni nyugodtan.

Javaslat: Ha rooutert vagy wifit használsz akkor ne netezz közben.Legjobb a közvetlen kábelkapcsolat.

Még ha csak a frissítés idelyére is.

Remélem tudtam segíteni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: haryjanos
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #150205 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango
üdv! nem tudja valaki véletlen, mit tartalmazott ez a frissítés? csak mert azóta a pingem jó magas konstans módon...
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #150207 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy

üdv! nem tudja valaki véletlen, mit tartalmazott ez a frissítés? csak mert azóta a pingem jó magas konstans módon...

Dettó illetve sok a nem találó lövés !!
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.