SEGÍTSÉG! [régi]

8 éve 6 hónapja #148292 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Kb. 40k tp kellhet még az IS7-hez és az E5-höz is. Pénz csak egyre van. Eddig az IS7-et akartam elérni, de sok jót olvasni az E5 buffjáról. Jelenleg melyiknek van nagyobb élvezeti értéke? :lol:


Is-7 még nincs, de az e5 szemből csak a hasán át sebezhető alaplőszerrel, a kupola csak golddal lőhető be. Oldal-hátul papír. Jó csőlehajlás, 400 alfa, de is-7-nél jóval gyorsabban lő (egyszerre lövésnél nyugodt szívvel kint lehet maradni még 1 lövésig). Messzire is elég pontos az ágyú, jó az átütés (weak-et szinte mindig át tudja lőni). És a buff óta sokan még mindig a kupolával próbálkoznak. ;)

E5 is érzékeny az ammora, de első lövéstől még nem robbantam (ha nem javítom meg, akkor másodiktól már igen).

Szóval én az e5-t favorizálnám.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #148306 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Én is hajlok az E5 felé. És bár nem ugyanaz, de IS4 már megvan.
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #148308 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz

Kb. 40k tp kellhet még az IS7-hez és az E5-höz is. Pénz csak egyre van. Eddig az IS7-et akartam elérni, de sok jót olvasni az E5 buffjáról. Jelenleg melyiknek van nagyobb élvezeti értéke? :lol:


Nekem mindd 2 megvolt. Az igaz, hogy egyikkel sem megy a játék :oops: , de nekem a e5 jöbban bejött (csőlehajlás, ponotsság, átütés, szükülés) és néha a páncél is működik.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #148356 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Singes, tegnap a kupolát 5-ből 4 alkalommal lőttem be a leo1-gyel.
Én úgy mondanám szerintem mostanra nőtt fel az E5 az IS7-hez, eddig nem volt értelme a tanknak (max CW).

E5-ön én is gondolkodom, de az IS7-et is ajánlom. Küldetések miatt főként.
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #148357 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Singes, tegnap a kupolát 5-ből 4 alkalommal lőttem be a leo1-gyel.
Én úgy mondanám szerintem mostanra nőtt fel az E5 az IS7-hez, eddig nem volt értelme a tanknak (max CW).

E5-ön én is gondolkodom, de az IS7-et is ajánlom. Küldetések miatt főként.


Tegnap raktam fel az is-8-ra a nagy ágyút. Wz után azt fogom húzni, hogy mielőbb meglegyen az is-7. Csak a wz-ben a ruszkik kész vannak (német+amcsi még néhány frag kell, azt is a héten le szeretném tudni)
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #148571 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz
Nem értem a robbanó löszer működését. Sokszor olvastam, hallottam "tölts robbanót mert biztos sebez". Egy párszor próbáltam foglalást lelőni robbanó lőszerrel, de több esteben saját tierbeli tankon sem sebzett. Tegnap elött Churcill 1 est löttem robbanóval (E8 Jumbo) és csak a 3-ik találat sebzett. Volt olyan esetem, hogy artyt lőve sem sebzett.
Mitöl függ, hogy sebez vagy nem?
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #148573 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Nem értem a robbanó löszer működését. Sokszor olvastam, hallottam "tölts robbanót mert biztos sebez". Egy párszor próbáltam foglalást lelőni robbanó lőszerrel, de több esteben saját tierbeli tankon sem sebzett. Tegnap elött Churcill 1 est löttem robbanóval (E8 Jumbo) és csak a 3-ik találat sebzett. Volt olyan esetem, hogy artyt lőve sem sebzett.
Mitöl függ, hogy sebez vagy nem?


Rétegelt páncélzatot nem sebez.
Pl. lősz lövegpajzsot, akkor 0 dmg. Lánc is megeszi, ha oldalról lövöd (más kérdés, hogy akkor tudod sárgítani, ami asszem megszakítja a foglalást).

De ha sima páncélra lősz, ami mögött nincs második (vagy sokadig) réteg, akkor vmennyit sebzel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #148574 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Nem értem a robbanó löszer működését. Sokszor olvastam, hallottam "tölts robbanót mert biztos sebez". Egy párszor próbáltam foglalást lelőni robbanó lőszerrel, de több esteben saját tierbeli tankon sem sebzett. Tegnap elött Churcill 1 est löttem robbanóval (E8 Jumbo) és csak a 3-ik találat sebzett. Volt olyan esetem, hogy artyt lőve sem sebzett.
Mitöl függ, hogy sebez vagy nem?

Az ágyúk lövegűrmérete is jelentős.Sok lightnak,mednek kicsi az ágyúja és a repesz nem képes sebezni még az azonos tierben lévő heavyket sem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #148575 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz


Rétegelt páncélzatot nem sebez.
Pl. lősz lövegpajzsot, akkor 0 dmg. Lánc is megeszi, ha oldalról lövöd (más kérdés, hogy akkor tudod sárgítani, ami asszem megszakítja a foglalást).

De ha sima páncélra lősz, ami mögött nincs második (vagy sokadig) réteg, akkor vmennyit sebzel.


Le a kalappal azok előtt, akik ránézve egy tankra rögtön tudják, hogy rétegelt pácél vagy nem.
Én maradok hobby játékosnak, meg goold noobnak :lol: . A robbanót meg használják a profik ;)
Kösz a gyors választ :)
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #148578 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2


Rétegelt páncélzatot nem sebez.
Pl. lősz lövegpajzsot, akkor 0 dmg. Lánc is megeszi, ha oldalról lövöd (más kérdés, hogy akkor tudod sárgítani, ami asszem megszakítja a foglalást).

De ha sima páncélra lősz, ami mögött nincs második (vagy sokadig) réteg, akkor vmennyit sebzel.


Le a kalappal azok előtt, akik ránézve egy tankra rögtön tudják, hogy rétegelt pácél vagy nem.
Én maradok hobby játékosnak, meg goold noobnak :lol: . A robbanót meg használják a profik ;)
Kösz a gyors választ :)


A rétegelt páncélt Te is látod! :) Singes írta: lövegpajzs! :) Vagy az olyan gépeknél, ahol van "szoknya" lemez, vagy a torony körül van plusz lemez. Ezeket Te is látod. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #148579 Írta: singes
Megválaszolva: singes


Rétegelt páncélzatot nem sebez.
Pl. lősz lövegpajzsot, akkor 0 dmg. Lánc is megeszi, ha oldalról lövöd (más kérdés, hogy akkor tudod sárgítani, ami asszem megszakítja a foglalást).

De ha sima páncélra lősz, ami mögött nincs második (vagy sokadig) réteg, akkor vmennyit sebzel.


Le a kalappal azok előtt, akik ránézve egy tankra rögtön tudják, hogy rétegelt pácél vagy nem.
Én maradok hobby játékosnak, meg goold noobnak :lol: . A robbanót meg használják a profik ;)
Kösz a gyors választ :)


Nem vagyok profi, sőőőőőt. :S

Alacsony tierben ritka a rétegelt páncél, általában a lövegpajzs az, azt fölösleges lőni repesszel. ahogy a lánctalpat is. Viszont egyik német med (pz iv talán?) az oldalán látszik is, hogy a talp mellett 1-1 réteg vas van még felerősítve. Az is megeszi a he-t.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Kopasz
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #148581 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz
Félre értés ne essék nem akarok én senkit bántani vagy gúnyolódni a profi jelzővel. :)
Na mostmár kezdem kapisgálni, mit miért meg,hogy általában miért nem volt nálam hatékony a robbanó.
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #148583 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Félre értés ne essék nem akarok én senkit bántani vagy gúnyolódni a profi jelzővel. :)
Na mostmár kezdem kapisgálni, mit miért meg,hogy általában miért nem volt nálam hatékony a robbanó.


Általában a nagyobb kaliberekhez ajánlják a repeszt, mint pl: a su-152, isu-152 troll ágyújába. A Jumbo Easy-be szinte fölösleges tölteni, hacsak nem a troll ágyú van rajta.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kopasz
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #148585 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Félre értés ne essék nem akarok én senkit bántani vagy gúnyolódni a profi jelzővel. :)
Na mostmár kezdem kapisgálni, mit miért meg,hogy általában miért nem volt nálam hatékony a robbanó.


Általában a nagyobb kaliberekhez ajánlják a repeszt, mint pl: a su-152, isu-152 troll ágyújába. A Jumbo Easy-be szinte fölösleges tölteni, hacsak nem a troll ágyú van rajta.


Igen, én alacsony tierben (t6 körül) csak akkor használom, ha foglalást akarok lőni (bár ilyenkor is inkább goldot töltök...).

T9-t10 körül már mikor papír ellent látok, akkor töltöm a he-t, mert ott már van igazi különbség a sima lőszer és a repesz sebzése között. (Pl. cromwellnél 135 és 150 talán ez az eltérés?) Persze néha megviccel, de esetek nagyon nagy részében jól adja a gép a sebzést.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2
Téma zárolva.
8 éve 6 hónapja #148615 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Félre értés ne essék nem akarok én senkit bántani vagy gúnyolódni a profi jelzővel. :)
Na mostmár kezdem kapisgálni, mit miért meg,hogy általában miért nem volt nálam hatékony a robbanó.


Általában a nagyobb kaliberekhez ajánlják a repeszt, mint pl: a su-152, isu-152 troll ágyújába. A Jumbo Easy-be szinte fölösleges tölteni, hacsak nem a troll ágyú van rajta.


Igen, én alacsony tierben (t6 körül) csak akkor használom, ha foglalást akarok lőni (bár ilyenkor is inkább goldot töltök...).

T9-t10 körül már mikor papír ellent látok, akkor töltöm a he-t, mert ott már van igazi különbség a sima lőszer és a repesz sebzése között. (Pl. cromwellnél 135 és 150 talán ez az eltérés?) Persze néha megviccel, de esetek nagyon nagy részében jól adja a gép a sebzést.

Vagy a legjobb Mikor a bl 10 he loszerevel one shotolsz egy rhmet :D
Témához terve. Üreges páncél a lánc, IS vonal oldala, ágyú, lovegpajzs, e100 test alváza a lánccal,
Itt még érdemes megemliteni azt hogy a he lőszer működése sem egyszerű. Általános példa. Isuval az első 152-essel gyakran egyloveseztem jpanther ii ket úgy hogy a löveg alatti lovegpajzsra lőttem. Artyval ez még sosem sikerült (francia artyk)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.