SEGÍTSÉG! [régi]

8 éve 9 hónapja #128294 Írta: fater7210
Megválaszolva: fater7210
Sziasztok kellene 1 kis segítség eddig laptopon játszottam de az meghótt most raktam össze 1 gépet ez nem a legjobb. van benne 1 Fujitsu Siemens FSC D2317-A21 GS2 D2317 A21 Mainboard Sockel 775 VGA PCIe USB alaplap 1 : 2x 2.2ghz proci a videó jelenleg az alaplapi de megvan már mit teszek bele csak a táp miatt még nem megy vele a gép. telepítettem a votot. a garázsig bejutok majdnem de ott megfagy esetleg ha nagyobb procit teszek bele min grafikán futna e a játék, A válaszokat előre is köszönöm. :(
Téma zárolva.
8 éve 9 hónapja #128308 Írta: ChertanHussar
Megválaszolva: ChertanHussar
Üdv fater7210!

Nem a két magos procit kellene kicserélni. Javaslom rakj bele min. 4 giga memóriát,min. 1 gigás videókártyát. Alaplapi videókarival döcögősen fog menni a játék. Ja és a tápegység min. 400 W-os legyen.
Téma zárolva.
8 éve 9 hónapja #128582 Írta: Banjojoe
Megválaszolva: Banjojoe
Szewasztok Az imént bróbálam belépni a játékba és nem enged be mindig frfissítést kér wazze !
Volt már ilyen gond egy régebbi micropacknál is ! itt is az a meg olsás !
Téma zárolva.
8 éve 9 hónapja #128586 Írta: bfitt
Megválaszolva: bfitt
Szia!
Nálam a micropack után, simán betöltött a játék. Nem tudom mi lehet a probléma, de ha jobban kifejtenéd, talán tudnánk segíteni.
Téma zárolva.
8 éve 9 hónapja #128588 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Első lépésként töröld ki az Updates könyvtár tartalmát és próbáld újra. Hátha csak egy rosszul lejött patch az oka.
Téma zárolva.
8 éve 9 hónapja #128644 Írta: Csongi2012
Megválaszolva: Csongi2012
Sziasztok!
Segítséget kérnék account reset ügyében.Sok oldalon utánna néztem de éérdemleges választ sehol nem kaptam hogy tudom resetelni az accountomat.Kezdők kiméljenek olyanok válaszoljanak akik már csinálták vagy pontos leírást tudnak adni hogyan kell.válaszokat előre is köszönöm.
Téma zárolva.
8 éve 9 hónapja #128649 Írta: CarphatianKrieger
Megválaszolva: CarphatianKrieger
Szia!
Nagyjából:
-A wot oldalon belépsz a saját cimedre
-felül SUPPORT fül alatt kiválasztod a MY TICKET opciót
-ezután NEW TICKET opciót
-1. bekezdés: kiválasztod a wot képet
-2. bekezdés: TECHNICAL SUPPORT
-3. BEKEZDÉS: leírod angolul mit szeretnél, tömören.
-beindul a levelezés, és ha jól emlékszem leírják mi fog kelleni.
-amire készülj fel! ha vásároltál bármit is a játék alatt, akkor kérni fognak tőled a banki utalásról egy printscreen-t. Ebből állapítják meg hogy valóban tied a fiók.
Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem jól írtam mindent.Ha nem úgyis jönnek a kommentek....:-)
üdv!
Téma zárolva.
8 éve 9 hónapja #128737 Írta: bfitt
Megválaszolva: bfitt
ha szabad kérdeznünk banjojoe, sikerült megoldani a problémát?
Téma zárolva.
8 éve 9 hónapja #128760 Írta: bfitt
Megválaszolva: bfitt
nekem már volt dolgom a supportal. Nagyon kedvesek, és segítenek, amiben csak tudnak...
Téma zárolva.
8 éve 9 hónapja #128765 Írta: Trükkös Frici
Megválaszolva: Trükkös Frici
Üdv Srácok!

Nem kifejezetten segítséget kérek, inkább csak tanácsot. A hibái ellenére szeretek a WoTtal játszani, de az utóbbi időben keveset foglalkoztam a garázsommal. Az az igazság, hogy céltalanul nem szeretek játszani, mindig kellett egy cél amit kitűztem magamnak, hogy visszajöjjek az adott játékhoz. Sajnos manapság nem találok ilyet. Persze a klánhoz való csatlakozás lenne a legkézenfekvőbb megoldás, csakhogy a klánélet nem nekem való. Nem a statokért játszom. Barátaim pedig nem igen játszanak a játékkal, szóval a mókaszakaszozás is ki van zárva. Szóval marad a magányos farkas szerep. A hasonló magányos farkasoktól kérnék tanácsot, osszák meg ők miért játszanak a játékkal nap mint nap?
Előre is köszi!
Téma zárolva.
8 éve 9 hónapja #128769 Írta: pitzen
Megválaszolva: pitzen

Üdv Srácok!

Nem kifejezetten segítséget kérek, inkább csak tanácsot. A hibái ellenére szeretek a WoTtal játszani, de az utóbbi időben keveset foglalkoztam a garázsommal. Az az igazság, hogy céltalanul nem szeretek játszani, mindig kellett egy cél amit kitűztem magamnak, hogy visszajöjjek az adott játékhoz. Sajnos manapság nem találok ilyet. Persze a klánhoz való csatlakozás lenne a legkézenfekvőbb megoldás, csakhogy a klánélet nem nekem való. Nem a statokért játszom. Barátaim pedig nem igen játszanak a játékkal, szóval a mókaszakaszozás is ki van zárva. Szóval marad a magányos farkas szerep. A hasonló magányos farkasoktól kérnék tanácsot, osszák meg ők miért játszanak a játékkal nap mint nap?
Előre is köszi!


Üdv!

Nem igazán értelek. Ha nem tudsz helyette mit csinálni, fejlessz új ágakat... kezdj el új típusokkal játszani (ha eddig még nem tetted).Igazából a legegyszerűbb válasz: akarsz 4 db ajándéktankot? Akkor csináld meg a személyes küldetéseket. Szerintem az elég indok, ha már nem másra fordítod a szabadidőd. Általában én is egyedül játszom, nem klánozok, szakaszban is csak nagyon ritkán megyek... a sikerélmény és a kikapcsolódás az oka, amiért belépek (bár előbbi mostanában valahogy nem nagyon jön), illetve már a személyes küldetések, amit akár egyedül is meg tudsz csinálni, ha minimum átlagos vagy.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1
Téma zárolva.
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #128775 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Úgy gondolom, elsősorban kikapcsolódás az, amiért mi "amatőrök" játszunk.
Régen, rengeteg szabadídőt töltöttem a játékban, ma már ez tompult.
Nekem is az új ágak megismerése a hajtóerő, bár kezdem azt gondolni, hogy többet kellene játszani a IX-X-es tankokkal nem pedig állandóan gyüjtögetni alacsony T.-ben. Valószinüleg ez a jövő számomra.
A szakaszozás és klán élet nekem sem való. Abban a pillanatban, hogy ilyen szövetségre lép az ember, bizonyos fokig felelőséggel tartozik a másiknak.
Már, ha komolyan vesszük a dolgot. Ez viszont engem zavar. Annak, hogy együtt szórakozzunk esetlenségünkön, ugyanakkor nem sok értelmét látom.
Ezzel bizonyára sokan nem értenek egyet, de engem randomban kimondottan érdekel, hogy egy egymást nem ismerő, egymással kommunikálni nem tudó véletlenszerűen összehozott társaság mire képes egy közös cél érdekében. Ennek is van némi izgalma.
A lényeg talán az, hogy a kezdeti lekesedés után belőjük azt a játékidőt amikor még a dolog kényszerek nélkül szórakoztat, ugyanakkor jut idő más értelmes ténykedésekre is - pl. olvasásra.
Ha ez megvan, akkor a csömör érzete is elkerül.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eldegor
Téma zárolva.
8 éve 9 hónapja #128781 Írta: bfitt
Megválaszolva: bfitt

Üdv Srácok!

Nem kifejezetten segítséget kérek, inkább csak tanácsot. A hibái ellenére szeretek a WoTtal játszani, de az utóbbi időben keveset foglalkoztam a garázsommal. Az az igazság, hogy céltalanul nem szeretek játszani, mindig kellett egy cél amit kitűztem magamnak, hogy visszajöjjek az adott játékhoz. Sajnos manapság nem találok ilyet. Persze a klánhoz való csatlakozás lenne a legkézenfekvőbb megoldás, csakhogy a klánélet nem nekem való. Nem a statokért játszom. Barátaim pedig nem igen játszanak a játékkal, szóval a mókaszakaszozás is ki van zárva. Szóval marad a magányos farkas szerep. A hasonló magányos farkasoktól kérnék tanácsot, osszák meg ők miért játszanak a játékkal nap mint nap?
Előre is köszi!



Szia. Én is általában "magányos farkas"-ként szoktam játszani, de csak azért, mert hozzám elég nehéz alkalmazkodni. Nekem csak egy olyan ember van, akivel nagyon jól tudok játszani szakaszt, vagy éppenséggel felváltva, az az apám. Én nem nagyon szeretek másokkal játszani, mivel vannak a noob-ok, akik elmondásuk szerint profik, utána beállnak mögéd, hogy téged találjon az összes sérülés. De ha szeretnél egy értelmes emberrel játszani, akkor bfitt néven megtalálsz.. :-)
Téma zárolva.
8 éve 9 hónapja #128841 Írta: Trükkös Frici
Megválaszolva: Trükkös Frici
Köszönöm a válaszokat, érdekes dolgokat írtatok.

Talán az a baj, hogy túl komolyan veszem a játékot, sokat dühöngök egy csúfos vereség után s emiatt gyakran nem is tudom élvezni a játékot.
Mondjuk 9-10-es szinten sokkal több a jó játékos az ideges játékos és az aranylövedék függő. Szóval kicsit feszülté teszi a játékot.
Ballista szépen megfogalmazta mi a bajom a klánokkal. Én is voltam több hónapig klán tagja, jófej, ügyes klántársaim voltak, de egyszerűen nem szerettem a kötelezettségeket. Nem mintha a vezetőség szekírozott volna, csak nem akartam azzal és annyit játszani, hogy a klán számára hasznos legyek.

"engem randomban kimondottan érdekel, hogy egy egymást nem ismerő, egymással kommunikálni nem tudó véletlenszerűen összehozott társaság mire képes" hát igen a remény a normális csapatjátékra hal meg utoljára. ;)

bfitt, köszönöm az ajánlatot, de nem hiszem hogy jól járnál velem, igencsak átlagos játékos vagyok, a szakszozás pedig tovább rontja a teljesítményem. Szakaszban az ember kommunikál a társával/társaival, figyel rájuk, a figyelem megosztása miatt pedig sokszor csináltam hülyeségeket. Nekem 100%-an a játékra kell koncentrálnom, hogy alkossak valamit.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1
Téma zárolva.
8 éve 9 hónapja #128861 Írta: csikaa
Megválaszolva: csikaa
Igazából én is ilyen vagyok. Jobban szeretek olyanokkal játszani, akiket az életben is régóta ismerek.

És mivel ők már keveset játszanak, így én is keveset játszom.

Régen magam sokat gaméltam, elvoltam, de az utóbbi időben valahogy unom már a magányos lövöldözéseket.

Ha "ismeretlennel" játszok, az akkor lehet jó, ha mindketten "hagyjuk" a másikat. Menjen oda, ahová neki jó... (Persze meg is lehet beszélni egy taktikát: pl menjünk az egyes vonalán, főleg ha azonos a tank fajtája.) Csak mindig legyen ott a szabadság érzése. (Kivéve ha a barátommal játszom és ha épp nagyon-nagyom noob, akkor jól lebaszom :), de az más, mert megtehetem XD )

Pl.: a klánban ahol vagyok, ott volt egy játékos, mentünk szakaszban és mondta az elején, hogy nem baj-e ha úgy csinálja, ahogy neki tetszik. Mondtam, hogy dehogy! Ahogy jónak érzi, nem szólok bele a játékába. Na például vele szívesen játszottam, mentünk is elég sokat annó. De most már ő sem nagyon játszik.

Szerintem sokan vannak ezzel így. Nincs kivel lőni, mert itt is kell egy "azonosság" a gondolkozásban/értékrendben, hogy ha már a játék felbasz, legalább a szakasztárs ne tegye.

Röviden: nincs megoldás, maximum az, ha csökkented a játékidőt, fokozatosan. Így le lehet jönni az "anyagról" :)
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.