SEGÍTSÉG!

4 éve 6 hónapja #123483 Írta: klini7
Megválaszolva: klini7
sziasztok.
bocsi de ide is beirom mert a segitség topic-ba ki tudja mikor nézi meg valaki.

tegnap este jelenkezett csapat csata közben egy probléma hogy nem hallom a csapat tagokat beszéd közben.a játék a beállitásoknál nem engedélyezi a hang kommunikációt.valami inacializálási hibát ir meg hogy a tűzfal lehet hogy blokkolja a programot.az a baj hogy kikapcsolt tűzfallal is ugyan ez a probléma nem csak az asztali gépen hanem a laptopon is.többen is jelezték a csapatból hogy nem halják a többieket.most ez a kliens kibája vagy mi történhetett?
köszönöm ha valaki tud segiteni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #123506 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

klini7 beküldte: sziasztok.
bocsi de ide is beirom mert a segitség topic-ba ki tudja mikor nézi meg valaki.

tegnap este jelenkezett csapat csata közben egy probléma hogy nem hallom a csapat tagokat beszéd közben.a játék a beállitásoknál nem engedélyezi a hang kommunikációt.valami inacializálási hibát ir meg hogy a tűzfal lehet hogy blokkolja a programot.az a baj hogy kikapcsolt tűzfallal is ugyan ez a probléma nem csak az asztali gépen hanem a laptopon is.többen is jelezték a csapatból hogy nem halják a többieket.most ez a kliens kibája vagy mi történhetett?
köszönöm ha valaki tud segiteni.

Nem tudom, mi mindig TS-t használunk, azzal nincs ilyen probléma. A teamspeak.vteps.hu vendégszobái mindenkit szívesen várnak, mi is ott szoktunk lógni.

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #123514 Írta: Simula
Megválaszolva: Simula
törlendő, elnézést

4 éve 6 hónapja #123580 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Sziasztok!

Keresetem az oldalon de nem találom pedigolvastam.Szóval gondoltam kipróbálom a 9.8-at.A kérdések a következők:
- Teljesen ujratelepíti a játékot?Tehát megint lesz x giga folglalásom?

-Jelenleg klán tag vagyok.Nem túl aktív.Hogy tudok kilépni?

4 éve 6 hónapja #123585 Írta: Juventino1974
Megválaszolva: Juventino1974

eddi11 beküldte: Sziasztok!

Keresetem az oldalon de nem találom pedigolvastam.Szóval gondoltam kipróbálom a 9.8-at.A kérdések a következők:

A teszt szerverre gondolsz?Persze az megint több gb hely foglalással jár.A klánból szerintem ki tesz a parancsnok is,vagy bárki akinek joga van hozzá,ha meg kéred.Vagy belépsz a world of tanks.eu-ra és kilépsz.

4 éve 6 hónapja #123586 Írta: eddi11

Juventino1974 beküldte:

A teszt szerverre gondolsz?Persze az megint több gb hely foglalással jár.A klánból szerintem ki tesz a parancsnok is,vagy bárki akinek joga van hozzá,ha meg kéred.Vagy belépsz a world of tanks.eu-ra és kilépsz.

Igen a teszt szerverre gondoltam.Köszönöm a választ.Akkor felveszem a kapcsolatot a klánnal.

4 éve 6 hónapja #123587 Írta: Juventino1974
Megválaszolva: Juventino1974

eddi11 beküldte:

Juventino1974 beküldte:

Igen a teszt szerverre gondoltam.Köszönöm a választ.Akkor felveszem a kapcsolatot a klánnal.

Csinálj neki egy külön mappát a gépeden,ha van helyed hagyd rajta.Utána már mindig csak frissítened kell az aktuális verziókra.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eddi11

4 éve 6 hónapja #123698 Írta: GyaxyBoy
Megválaszolva: GyaxyBoy
Van olyan oldal, ahol csak a jelenleg garázsban levő tankokat listázza ki, minden játékosnak akire rákeresek?

4 éve 6 hónapja #123704 Írta: 99lufi
Megválaszolva: 99lufi

GyaxyBoy beküldte: Van olyan oldal, ahol csak a jelenleg garázsban levő tankokat listázza ki, minden játékosnak akire rákeresek?

egy ilyen oldal engem is érdekelne de még nem találtam rá...

4 éve 6 hónapja #123721 Írta: GyaxyBoy
Megválaszolva: GyaxyBoy
Sajnos én sem. Eddig egyedül a telefon applikációnál (WoT Assistant) van meg ez a megoldás, sehol máshol. Pedig nem hiszem el, hogy valakit érdekelhet az, hogy hány száz tankot használt valaha a játékban. Semmi értelmét nem látom.

4 éve 6 hónapja #123745 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Anno WG úgy nyilatkozott, hogy nem lesz "kívülről" látható, kinek milyen tank van a garázsában.
Indoklásnak valami olyasmit hoztak fel, hogy azt tudni, hogy kinek mi van a garázsában, biztonsági kérdéseket vet fel...

Szóval nem tudom. De én eddig nem találtam olyan oldalt, ahol ezt meg lehetne nézni...

.Trollz be flippin' out, Mon!

4 éve 6 hónapja #124146 Írta: Drisahun
Megválaszolva: Drisahun
Ma fordult elő először hogy nem tudok belépni, A szerverhez való csatlakozás sikertelen vagy nem elérhető vagy hálózati hiba? Ez miért van? SD frissítést választottam ahogy javasolta.

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #124147 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Drisahun beküldte: Ma fordult elő először hogy nem tudok belépni, A szerverhez való csatlakozás sikertelen vagy nem elérhető vagy hálózati hiba? Ez miért van? SD frissítést választottam ahogy javasolta.

Mért kell minden gondolatra új fórumot nyitni?
Verzióváltásnál nem te vagy az egyetlen, akinek nem jön/jött össze a csatlakozás.
Ha teheted, frissítsd, ha nem, akkor meg rakd újra. Ha még úgy sem megy, akkor mindent letörölsz, ami WOT, és utána szűzen újra rakod.
De azt is választhatod, hogy vársz, egy-két napot, hátha magától megjavul.

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #124169 Írta: eddi11
Hali!

Nem tom menyire él ez a téma de ide írom!

Az első és legfontosabb hogy nem tökéletes a wotinfo.hu! Kb 5 perc még be jön a főoldal.A témákat vagy sikerül meg nyitni vagy nem.Ha sikerül akkor az is 5 perc ha nem akkor 500 as hibakód!

Nem nálam van a probléma mert minden más oldal megy rendesen.

A másik hogy szerintetek mikor várható működő mod?

Mert eddig akárhányat felraktam mind kifagyott:)

De az első gond a legnagyobb:)

4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #124172 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
Eddi11!
Verzováltáskor mindig tulvan terhelve az oldal ezért jon be lassabban a wotinfo!
Mod is lesz,turelem!

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.