SEGÍTSÉG! [régi]

8 éve 10 hónapja #122334 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
tudja valaki hogy mukodik a terrain resistance pontosan?

talaltam egy wotlabos elemzest amibe ez a tablazat volt:


Na most megakadt a szemem hp/ton on terrain sorokon.

Ez most tenyleg azt jelenti h. tenyleges LE/t erteket el kell osztanom az adott talaj ellenallassal?

mert akkor par pelda amit kiszamoltam:
OBJ140: 16,11/0,55 = 29,9
T55A: 15,47/0,7 = 22,1
BC:28,48 / 0,9 = 32,8
leo1: 20,78/0,8 = 26

szoval ha zet nezzuk varosi terepen obj140 legyorsulja a leot?

ez valos?

vagy masik:
LTTB: 30,86/0,9= 34,3
amx 1357: 17,01/0,6= 28,3
illetve meg1
ELC: 36,98/1,2 = 30,81

azaz at LTB jobban gyorsul mint az ELC?

ha ez igy van akkor mindenfele mozgekonysagot brutalisan befolyasol a talajellenallas, es a megjeleno mozgekonysagi adat amit a jatekba latunk teljesen eltorzul eszek szerint.

jah megvalami
cromwell:23,19/0,9 = 25,76
cromwellB:23,19/0,5 = 46,38!!!! WTF

ezek szerint talan a jatek legjobban gyorsulo tankja?
vagy van olyan ami meg ennel is jobb ertekkel bir?
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #122338 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Igen, ez így működik.

Orosz medeknek nevetséges talajellenállása van, hogy kompenzálják a történelmi 580 lóerős motort.
Vagy a CDC-ét, ha megnézed. Na az rettenet.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #122341 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
amugy vagy ezek a statok tevednek vagy akkor cromwellB adatai teljesen atkurasok?

fordulekonysagba nem jobb, talan kicsit jobban gyorsul, de nem 25vs 46 aranyba.
Azert az brutalis ertek.

illetve akkor a t55A jobban gyorsul mint a t54 hmm.

kerdes a loero hogy hat a fordulasra, illetva a toronyforgasra.

igy viszont akkor ahogy matekozok
az offroad driveing hasznossaga:
+10%/2,5% noveli a mozgekonysagot, sot a skill leirasaba az van novelo a manoverezhetoseget. Na most h. ez hogy hat ki a forgasi sebessegre nem tudom, de ha csak pusztan a szamokat nezzuk +10% fordulas vs kumplungegeto +5%-val szemben, akkor a offroad jobbna megeri.
Egyre jobban azon vagyok h. nagyon durvan megdobja a mozgekonysagot az offroad.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #122349 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Nem kételkedem abban, hogy joval tobbet tudnak nyújtani a csatákban az 1700wn8-cal vagy a felett rendelkező játékosok. Td es arty kivételével mindig a fronton vok, mert szeretem kivenni a részem a játékból es minden tőlem telhetőt megteszek. Mint írtatok folyamatosan változik a játék menete, igy abban bízom, hogy a hátulról lövöldözés idővel megszűnik.
A mai napi statomat linkelni fogom...
Nem a harc kirobbantasa volt a célom az első hozzászólással.
Egy kerdest tettem fel, amire vegre Megkaptam a valaszt...Köszönöm
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #122352 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0

Nem kételkedem abban, hogy joval tobbet tudnak nyújtani a csatákban az 1700wn8-cal vagy a felett rendelkező játékosok. Td es arty kivételével mindig a fronton vok, mert szeretem kivenni a részem a játékból es minden tőlem telhetőt megteszek. Mint írtatok folyamatosan változik a játék menete, igy abban bízom, hogy a hátulról lövöldözés idővel megszűnik.
A mai napi statomat linkelni fogom...
Nem a harc kirobbantasa volt a célom az első hozzászólással.
Egy kerdest tettem fel, amire vegre Megkaptam a valaszt...Köszönöm

en ajanlom neked probalj tobbet jatszani meddel meg lighttal, es akkor ha jobban ralatsz ezekre akkor lehet jobban meg is erted h. unikumok mit miert csinalnak.
Csak tanulhatsz akkor ha jatszol mindenfele tanktipussal.

talan meg artyval is hogy hol vna artysafe:D
bar conqGC mindenhova belo:D:DD vagy fedezek mogott besplashel.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #122363 Írta: Simula
Megválaszolva: Simula

Egyre jobban azon vagyok h. nagyon durvan megdobja a mozgekonysagot az offroad.


A legtöbb tankomon offroad képességgel kezdek a javítás vagy álca után. Nagyon érezhető vízben, mocsárban a hatása. A rambo stílusú játékosoknak szerintem az egyik legfontosabb képesség.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #122368 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215

Nem kételkedem abban, hogy joval tobbet tudnak nyújtani a csatákban az 1700wn8-cal vagy a felett rendelkező játékosok. Td es arty kivételével mindig a fronton vok, mert szeretem kivenni a részem a játékból es minden tőlem telhetőt megteszek. Mint írtatok folyamatosan változik a játék menete, igy abban bízom, hogy a hátulról lövöldözés idővel megszűnik.
A mai napi statomat linkelni fogom...
Nem a harc kirobbantasa volt a célom az első hozzászólással.
Egy kerdest tettem fel, amire vegre Megkaptam a valaszt...Köszönöm

en ajanlom neked probalj tobbet jatszani meddel meg lighttal, es akkor ha jobban ralatsz ezekre akkor lehet jobban meg is erted h. unikumok mit miert csinalnak.
Csak tanulhatsz akkor ha jatszol mindenfele tanktipussal.

talan meg artyval is hogy hol vna artysafe:D
bar conqGC mindenhova belo:D:DD vagy fedezek mogott besplashel.



Sajnos pont ezert tettem fel a kérdést tegnap. Mert van egy t44-em es egy amx 1375-öm. Ugy éreztem ideje ebböl a szempontból is látnom a játékot, hogy véletlenül se szóljak senkinek a játékban, olyan dolgokba, amivel nem is játszom. Én lighttal mindíg teszek 1-2 biztonságos kört, hogy mégis lássa a csapatom, hogy az ellen hogyan helyezkedik. Aztán pedig csatlakozom a többi hasonszőrűhez, hogy együtt tamadjunk, de legtöbb esetben nem mozdulnak, hanem bőven a csata mögött helyezkednek el. Halálom után Mindig figyelem masok játékát (foleg a kekeket és a lilakat), hogy hogyan oldanak meg helyzeteket stb...
Sokszor van, hogy nem mozdulnak a tankok, hanem kivarnak és végül meghalnak. Ez nem mindenkire vonatkozik, csak mostanság egyre több ilyet látok. A t44 es az amx nem olyantank, amivel bárki ellen fel tudnám venni a harcot(sok a töltésidő és kevesebb az átütés), ezért szoktam segítséget kérni amit nem kapok meg. Véleményem szerint, több hozzám hasonló tank egyszerre megindul, akkor jó vagy jobb eséllyel megnyerhetunk egy oldalt, ami már eldöntheti akár a csatát is. De lehet, hogy csak engem dobált be olyan csatákba, ahol a döntésem helyes lett volna, de nem az történt amit vártam. Linkelni fogok ezentúl ilyen csatákat. Lehet, hogy én értelmezem rosszul az adott szituációt és nen értjük egymást.
Nem azt mondom, hogy mindenki szaladgaljon fel s alá vagy vegyétek parancsnak azt amit más mond, csak talán lehetne gördülékenyebb. Persze mindenki a saját véleménye szerint fog dönteni és játszani.
Artyból a 3.- at húzom és nagyjából tudom hol van arty safe. Nem egy fél vagy 1 perces egy helyben állásról beszéltem, hanem akár 5 perc vagy még annál is többre.
Remélem igy már kicsit érthetőbb mire is akartam kilyukadni.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #122406 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Annyi még hozzájön, hogy pár pályán annyira jól védhetö pár pozíció, hogy az elején egy támadás felér egy öngylkossággal. Jobb taktika megvárni az ellenséget és felörölni az elsö próbálkozását, vagy legalább megvárni míg megfelelö helyzet adódik. Egy lassabb heavy tank csak egyszer indul meg egy játékban, ha gond van nem tud visszafutni vagy átmenni a másik oldalra.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #122435 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Sziasztok!

Lehet nem jó helyre írom,de nem találtam más helyet. :cheer:
Mindenbizonnyal ti is szoktátok nézni a jobbak videóit.Vagy itt az oldalon vagy a Youtubon.

Nos én is nézegettem őket.12 kill,7500 sebzés.Ilyen meg olyan medál.

Ez alapján választottam vagy éppen döntöttem egy tank melett.

Most hogy már túlvagyok 1-2 csatán és tankon,ugyan úgy megnézem a videókat.

DE!!!

Amit nagyon hiányolok a végükről.Az csak anyi hogy vajon hanyadik csatára jött neki össze az az eredmény amit mi is látunk.

Már több mint egy éve használom az is-3 at.Szeretem is.Viszont nemrégen értem el vele az első csillagot és 65 ezer credit körüli pontot.

Vajon hány csatát mehettem a tankal?! :ohmy:

Szóval csak anyit akartam kihozni ebböl hogy oda ülnék egy unicum mellé és megnézném 10 csata alatt mit hoz össze. :lol:

Ti még nem gondolkodtatok ezen?

Bocsi ha hülyeségnek tartjátok.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #122441 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Sziasztok!

Lehet nem jó helyre írom,de nem találtam más helyet. :cheer:
Mindenbizonnyal ti is szoktátok nézni a jobbak videóit.Vagy itt az oldalon vagy a Youtubon.

Nos én is nézegettem őket.12 kill,7500 sebzés.Ilyen meg olyan medál.

Ez alapján választottam vagy éppen döntöttem egy tank melett.

Most hogy már túlvagyok 1-2 csatán és tankon,ugyan úgy megnézem a videókat.

DE!!!

Amit nagyon hiányolok a végükről.Az csak anyi hogy vajon hanyadik csatára jött neki össze az az eredmény amit mi is látunk.

Már több mint egy éve használom az is-3 at.Szeretem is.Viszont nemrégen értem el vele az első csillagot és 65 ezer credit körüli pontot.

Vajon hány csatát mehettem a tankal?! :ohmy:

Szóval csak anyit akartam kihozni ebböl hogy oda ülnék egy unicum mellé és megnézném 10 csata alatt mit hoz össze. :lol:

Ti még nem gondolkodtatok ezen?

Bocsi ha hülyeségnek tartjátok.


Az unicum jatekos azert unicum jatekos mert ATLAGBAN nyujt kiemelkedo teljesitmenyt, mindenki hoz rossz dontest, mindenki ellen/mellett dolgozhat az RNG. :)

Ha annyira kivancsi vagy super unicum jatekosokra (wn8 3k felett), itt tudod oket nezni, folyamatosan: www.twitch.tv/d...0Tanks

En quickybaby-t, Circonflexes-t szoktam nezni, ok angolul stream-elnek, mindketten a legjobbak koze tartoznak.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #122630 Írta: Fili001
Megválaszolva: Fili001
Sziasztok!

Segítséget kérnék. Bepipáltam a "A továbbá az elit járművek legénységi képzése felgyorsítható", de most nagyon nagyon lassan gyűlik az XP új tankra, mert a legénység kapja. IS 8-ról nem tudok továbblépni IS 7-re.
Hol lehet ezt az opciót visszacsinálni, mert így egy évezred lesz mire összegyűlik a szükséges XP.
Segítségetek előre is köszi....
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #122633 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Sziasztok!

Segítséget kérnék. Bepipáltam a "A továbbá az elit járművek legénységi képzése felgyorsítható", de most nagyon nagyon lassan gyűlik az XP új tankra, mert a legénység kapja. IS 8-ról nem tudok továbblépni IS 7-re.
Hol lehet ezt az opciót visszacsinálni, mert így egy évezred lesz mire összegyűlik a szükséges XP.
Segítségetek előre is köszi....


??????????? Várjál már! Addig nem lehet elit tank amíg nincs kifejlesztve az IS-7 :O
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #122634 Írta: Fili001
Megválaszolva: Fili001
Szia!

Pedig nincs kifejlesztve! IS 8-nál tartok, csak most rettentő lassan kapom az XP-t.
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja #122639 Írta: szakito
Megválaszolva: szakito
Ugyan ott ahol bekapcsoltad a képzést kiskockára amiben van a zöld pipa
Téma zárolva.
8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #122641 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Sziasztok!

Segítséget kérnék. Bepipáltam a "A továbbá az elit járművek legénységi képzése felgyorsítható", de most nagyon nagyon lassan gyűlik az XP új tankra, mert a legénység kapja. IS 8-ról nem tudok továbblépni IS 7-re.
Hol lehet ezt az opciót visszacsinálni, mert így egy évezred lesz mire összegyűlik a szükséges XP.
Segítségetek előre is köszi....


Hogy tudtad bepipálni az IS8-on ezt a funkciót, mikor csak akkor tudod, ha elit? :blink:

Esetleg egy screenshotot tudnál küldeni hogy mi hogy van? Mert számomra ez az elit, de nem elit ömm érdekesen hangzik.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.