SEGÍTSÉG!

4 éve 6 hónapja #122224 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

Dodge94HUN beküldte: Nem tetszik, ha leírom, hogy mi is az arty? :P

Nekem igen! ;)

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 hónapja #122227 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

norbi215 beküldte: Nem tudom miért nehez beismerni, hogy az unicumok csak másik kárán tudnak és akarnak fejlődni.

Szerinted a nem unicumok tudnak másként?

Ez egy zero végösszegű játszma. lásd www.osztalyfono...d=1260

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”

4 éve 6 hónapja #122228 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

norbi215 beküldte: Ha ez hülyeség, akkor gondolom mindazon emberek, akik kb 1 évvel ezelőtt jatszadoztak-mindenki egytől egyig-hülyék voltunk? Csak azert, mert minden típusú tank tette a dolgát, amire alapból készült. Sokkal több sikerélményem volt akkoriban, mint most...
Már xwm nélkül is Megmondom élőkre nyerünk e vagy nem...
Csak a zöld játékosokban lehet bízni a csatákban.
Lefogadom, hogy te is csak stat húzásra használod a random csatákat.
Nem tudom miért nehez beismerni, hogy az unicumok csak másik kárán tudnak és akarnak fejlődni. Biztos velem van a baj, amiért szeretem, ha mindenki teszi a dolgát a csatában.
Láttam, hogy a napokban kiraktatok napi statot... Átlag tier6,x ... Ilyen szinten én is siman tudnak kérkedni, de kivancsi lennék, hogy csak 10-ben mit produkalsz?

Bár utálom, amikor Dodge hőbörög, de most elég nagy hülyeséget írtál. Ebből is látszik, hogy baszol venni a fáradtságot, hogy utána nézz annak, amivel kapcsolatban hőbörögsz.
- egy éve pont az ellentéte volt az állapot annak, amit most tapasztalsz. Csilliárd döntetlen, mert oldalanként 3-4 Waffentróger campelt egy bokorban és ha megmozdultál 2-3 MP alatt kaptál 1500-2000 dmg-t 450 méterről. Nem egy olyan videó van, amikor 4 vs 1-ben nem mernek rámenni az ellenfelek, mert egy tárból kiszedi mind a 4 sérült tankot
- vagy amikor a Foch 155 1vs1 kioszt 2500 sebzést, egy olyan pozícióban, hogy alig lehet belőni
- vagy MAUST- egy tárból kitárazza a WT auf

Azzal kapcsolatban, hogy Dodge hol statpadderkedik, meg egy és egy millió statisztikai oldal van, ahol ezt ellenőrizni tudnád, de idevágom neked, mert látom te nem veszed a fáradtságot, hogy a mondandódat alátámaszd:

9 AMX 50 120 french heavy tanks 66.14% 700 41.29% 1.59 1.03 2628 1.84 83.57% 1910.92 3147.21
8 AMX 50 100 french heavy tanks 62.11% 673 36.40% 1.59 1.18 1964 1.64 83.65% 1639.42 2667.43
10 Object 140 russian medium tanks 59.74% 606 32.34% 1.47 1.88 2895 1.74 81.55% 1961.63 2935.56
7 Comet british medium tanks 57.82% 531 25.24% 1.45 2.06 1400 1.35 77.66% 1652.95 2788.25
5 T67 american tank destroyer 64.33% 513 25.73% 1.66 2.35 787 2.55 75.36% 1711.09 2112.33
7 M41 Bulldog american light tanks 60.98% 510 25.88% 1.50 3.73 1461 1.82 80.66% 2020.31 3461.07
5 M24 Chaffee american light tanks 58.79% 478 21.55% 0.83 3.71 747 1.42 76.28% 1598.02 2724.01
9 T-54 russian medium tanks 57.27% 461 27.33% 1.19 1.98 2068 1.40 82.83% 1789.00 2573.87
10 FV215b british heavy tanks 62.39% 436 39.22% 1.51 1.28 3091 1.48 84.31% 1962.42 3131.72
7 T29 american heavy tanks 64.99% 417 43.41% 1.56 1.48 1771 1.75 80.43% 1936.49 2722.83
10 E 50 Ausf. M german medium tanks 56.72% 402 29.10% 1.37 1.80 2828 1.53 83.91% 1877.05 3018.03
10 FV4202 british medium tanks 58.03% 386 31.09% 1.32 1.69 2664 1.57 81.62% 1873.32 2594.67

Vaktában kiszedtem eredményeket a unicum részből, ahol magas volt a meccsszám:
1 db T5 normál tank van benne, meg egy light ami kapásból 2 szinttel magasabbnak számít.
Van benne 3 db T10, 2db T9, meg egy db T8, szóval mi is támasztja alá azt amit állítasz?

Mert most már erre nagyon kíváncsi vagyok.

UI: Dodge egyébként nem unicum játékos, csak megjegyezném, tehát ez sem igaz.

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect

4 éve 6 hónapja #122232 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

norbi215 beküldte: Ha ez hülyeség, akkor gondolom mindazon emberek, akik kb 1 évvel ezelőtt jatszadoztak-mindenki egytől egyig-hülyék voltunk? Csak azert, mert minden típusú tank tette a dolgát, amire alapból készült. Sokkal több sikerélményem volt akkoriban, mint most...
Nem tudom miért nehez beismerni, hogy az unicumok csak másik kárán tudnak és akarnak fejlődni. Biztos velem van a baj, amiért szeretem, ha mindenki teszi a dolgát a csatában.
Láttam, hogy a napokban kiraktatok napi statot... Átlag tier6,x ... Ilyen szinten én is siman tudnak kérkedni, de kivancsi lennék, hogy csak 10-ben mit produkalsz?

Tier6-ban van csak prém tankom. Nem fogok azért más tierben farmolni, mert neked savanyú a szőlő. Halkan megjegyezném, hogy azok közül, akik felrakták a napi statjukat, egyedül Bradly őrmester overall unicum (tudtommal). Hidd el, tier10-ben is megy neki ;)

Bár úgy érzem, hogy tier10-ben is megteszem, amit meg kell.

Mellékletek:

4 éve 6 hónapja #122254 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Norbi, a zárt béta kb legelejétől játszok a játékkal, szóval nyugodtan vegyél bele abba a csoportba, aki már egy évvel ezelőtt is itt volt.

Valóban idegesítő, amikor a E100 snipeolni akar és egy Obj 140-nel vagy E50M-mel nekem kell heavyset játszani, de ostobák mindig voltak és mindig lesznek.
Én is utálom, ha spotter pályán azért kapunk ki, mert a debil lightok mögöttem campelnek (true story) vagy mert a völgybe mennek Lakevillen, hogy ők majd ott spotolnak.
A többi, amivel általában probléma van -például a sokat sebző lightok- az már a játék metájában történő változás van. Régen az arty volt a fasza, aztán a TD, így ekkor még a pályák nyitottabbak voltak. Jelenleg a medek (még) a legéletképesebbek, de a változások most a heavyket favorizálják. Ehhez kell alkalmazkodni.

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a zöld játékosokban már nagy bizonyossággal lehet bízni, ha előtte kifejted neki, hogy mit akarsz. No offense, senkit nem akarok megbántani, de -ha a stattpaddereket/sealclubbereket nem nézzük- nem véletlenül kék/lila valaki, míg a többiek csak zöldek/sárgák/stb.

Csak randomban játszok, nem vagyok klánban és szerintem nem is leszek a közeljövőben (vagy egyáltalán). A random csatákat arra használom, hogy játsszak.

Erre már leírták előttem is, hogy a csapatra úgy kell tekinteni, mint egy nagy HP-poolra, amit helyetted kell, hogy lőjjenek. Egy jó játékos igenis spórolni fog a HP-jával, mert nagyobb valószínűséggel jut el a végjátékba vagy mert tudja, hogy eredményesebb lesz benne. Lehet, hogy buziságnak gondolod, hogy téged lőnek helyette, de biztos, hogy egy lila nagyobb valószínűséggel hozza le a meccset, mint te vagy mint én.

Az az állításod, miszerint a kékek/lilák azért maradnak utoljára, mert hagyják meghalni a csapatot és utána nem tudják lehozni a meccset és elbaszták a játékodat, mert önző statpadder gecik, szimpla hülyeség. Pár emberkével szoktam a fórumról szakaszolni, kérdezd meg őket, hogy miért mi maradunk utoljára. Amikor mi kiosztunk fejenként 3-4k sebzéseket, a csapat meg elhullik fél perc alatt, akkor az a mi hibánk, mert kékek vagyunk? Seems legit.

Norbi, ez az átlag tier6,x nem zavart, amikor belehúztál 2117 csatát a megboldogult KV-1S-be és 1307-t a Hellcatbe? :whistle:
Most leírnám, hogy hogy teljesítek T10-ben, de Jackal megtette helyettem. Annyival egészíteném ki, hogy az összes T9 medemen két csík/csillag van (van amelyiken 3), T10-ben is minimum a kettőre törekszem. Szerintem elboldogulok T10-ben is elég jól.

További szép napot!

4 éve 6 hónapja #122261 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Én azt nem értem, hogy ha valaki pl 5-6-7 tierben játszik az miért lenne stathúzás? Statot húzni szerintem mindig azzal a tankkal lehet amit az ember nagyon szeret és tud vele játszani. Ha ez a tank tier 8-as akkor tier 8 lesz az átlag de ha tier 6 akkor az.

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: TivadarToth, Jackal_hun, Simula

4 éve 6 hónapja #122262 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

MDavid1995 beküldte: Én azt nem értem, hogy ha valaki pl 5-6-7 tierben játszik az miért lenne stathúzás? Statot húzni szerintem mindig azzal a tankkal lehet amit az ember nagyon szeret és tud vele játszani. Ha ez a tank tier 8-as akkor tier 8 lesz az átlag de ha tier 6 akkor az.

Én azt nem értem, hogy miért azok hozzák fel ezt mindig, akiknek a régi KV1s-el 2k+ csatájuk volt (Norbi)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995

4 éve 6 hónapja #122263 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995

Hun_Mercenary beküldte:

MDavid1995 beküldte: Én azt nem értem, hogy ha valaki pl 5-6-7 tierben játszik az miért lenne stathúzás? Statot húzni szerintem mindig azzal a tankkal lehet amit az ember nagyon szeret és tud vele játszani. Ha ez a tank tier 8-as akkor tier 8 lesz az átlag de ha tier 6 akkor az.

Én azt nem értem, hogy miért azok hozzák fel ezt mindig, akiknek a régi KV1s-el 2k+ csatájuk volt (Norbi)

Ebben is van igazság :)

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3

4 éve 6 hónapja #122266 Írta: Simula
Megválaszolva: Simula
A random sosem egymás segítéséről szólt, nem is fog soha. Akik ezt hiányolják azoknak a WG már nem is egy módot behozott. CW, Stronghold, csapat csata. Ha ezekre nincs lehetőséged, akkor fogj két barátot és menjetek együtt szakaszban. Őrájuk számíthatsz, másokra semmiképpen.
Én pont azt szeretem ebben a játékban, hogy bármilyen tankkal bárhová mehetek, bármit kipróbálhatok. Én sose szidok senkit ilyenért. Jó, persze a sarkokba menő bújós medálért menőket nem kedvelem, de valahol nekik is van egy céljuk. Nekem ilyen medálom sosem lesz. :)

A lilák hátul kérdésre a következőket tudom mondani. Muszáj látnom az ellenfél tankjainak elhelyezkedését és az alapján döntök melyik irányba, hova helyezkedem, ehhez pedig idő kell, míg kialakulnak a frontvonalak. Automatikusan elmenni egyik irányba, meg állandó helyekre menni szerintem nem kifizetődő. Cleverland nemrég feltöltött videója tökéletes példa erre . Automatikusan megy a szokott helyére, nem is figyeli a csapattársai elhelyezkedését, az ellenfél felállását és csodálkozik, ha kilövik és a csapatársain kéri számon. Pedig ő volt meggondolatlan.

Régen jobb volt. 4 éve játszom. Elég sok játékos statisztikáját meg szoktam nézni, a sajátomat a kezdetektől vezetem, amikor még csak eff érték volt. Nem emlékszem olyan játékosra, akinek romlott volna a teljesítménye az idő előrehaladtával. Még a stagnálás is ritka, de ez főleg a nemrégiben bevezetett IM küldetéseknek tudom be, mert emiatt én is csináltam teljes őrültséget, hogy egy-egy meglegyen. Nem volt jobb régen maga a játék sem. Sokat tudnék erről mesélni. 15 perces kempeléses csatákról, amikor mindkét oldalon 5db top arty volt. Esélytelen volt az élvezetes játék. A fizika is pozitív változást hozott pl.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil, eldegor

4 éve 6 hónapja #122271 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Simula beküldte: Sokat tudnék erről mesélni. 15 perces kempeléses csatákról, amikor mindkét oldalon 5db top arty volt. Esélytelen volt az élvezetes játék. A fizika is pozitív változást hozott pl.

Lehet hogy mazochista vagyok, de én néha élvezem amikor Fiery Salient-en 3-5 percig próbálnak fogást találni egymáson a csapatok, mert jók a scoutok. "GG"zni sem akkor szoktam az ellenfélnek, amikor 3-4 perc alatt felmossuk velük a padlót.
Ez természetesen nem azt jelenti, hogy campereket/15 perces meccseket szeretnék mindenhova.

Wings of Turul [WOT]

4 éve 6 hónapja #122272 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor

Simula beküldte: Nem volt jobb régen maga a játék sem. Sokat tudnék erről mesélni. 15 perces kempeléses csatákról, amikor mindkét oldalon 5db top arty volt. Esélytelen volt az élvezetes játék. A fizika is pozitív változást hozott pl.

+++

ne is beszéljünk arról, hogy nem csak +2tieres volt az MM - szóval akik most sírnak emiatt... :whistle:

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye...

4 éve 6 hónapja #122273 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
azert szerintem a paradiocsom sokkal inkabb marad hatul olyan helyzetbe amikor le kene rohanni egy tankot. egy kek jatekosnak beirod h. help, vagy h. menjen mar elore, mert 1000+ hpja van akkor az meg is teszi.

Forditva is igaz, ha 1 loveses es beirom neki h. varj akkor megall es megvarja h. felvegyem a sebzest.

Ellenben hiaba irom a paradicosmnak h. segitsen asse tudja hol van, a 2. szituacioba meg inkabb kimegy a sarkon es kiloveti magat.

A masik szituacio, amikor fogalma sincs mikor kell foglalni:
1. csapat rohadt jol all, lehetne megolni mindkeit akkor beall fogllani,
2. amikor az ellenfel 3-4 tnakkal megy iszont h 2en foglalnank akkor lehetne nyerni: mit cisnal az agyhalott, o majd flankeli a palyat a 20-l kozkelekedo szarjaval.

Teljesen imadom amikor erlenbergen felborul a palya, es mind2 csapat attolja a masik oldalt, viszont a heavy tank nem visszamegy a rovidebb uton, hanem elkezd flankelni, es az ellenfel befoglalja mig o a palya masik hidjanal epp vanszorog, nekem meg a puha szarral 3 tank koze kene berohannom resetelni.

Nem tartom magam olyan jo jatekosnak, en is sokat hibazok hozok rossz donteseket(fontrol e75 alvazat lonem a teto helyett amikor foglal stb), viszont iszonyatos foleg tier8ig milyen agyhalottak vannak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eldegor, Simula

4 éve 6 hónapja #122280 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

gmaster0o0 beküldte: A masik szituacio, amikor fogalma sincs mikor kell foglalni

Elég sokszor fordul elő hogy vezetünk mondjuk 11-9re elkezdünk foglalni,és valamelyik idióta beírja hogy "kill all",ezek a játékosok persze csak az eredményt nézik nem azt hogy pl a másik oldalon csak a top tierek maradtak életben,vagy hogy 2x-3x annyi hp-juk van.Sokszor pedig hallgatnak rá a foglalók és elindulnak,és persze vereség lesz a vége.

4 éve 6 hónapja #122324 Írta: tizedes
Megválaszolva: tizedes
Sziasztok!
Nem tudom mennyire tűnt fel nektek, de van egy kis újítás a játékban a mai naptól kezdve. A legénység fejlesztésénél kivették azt a lehetőséget hogy szabad tapasztalati pontból lehessen növelni a %-ot az embernek.

4 éve 6 hónapja #122328 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor

tizedes beküldte: Sziasztok!
Nem tudom mennyire tűnt fel nektek, de van egy kis újítás a játékban a mai naptól kezdve. A legénység fejlesztésénél kivették azt a lehetőséget hogy szabad tapasztalati pontból lehessen növelni a %-ot az embernek.

ez csak akció volt - határidős

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye...

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.