SEGÍTSÉG!

4 éve 4 hónapja #121956 Írta: Lucfenyő
Megválaszolva: Lucfenyő
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ezt valaki fejtse ki bővebben kérem, mert lehet az elmúlt 5K csatámban tévedésben éltem :-). Nyilván ha "összeér" a két tank én sem célzok/várok, de többségében be szoktam várni a szűkülést legalább egy darabig.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hónapja #121982 Írta: Zsoltika
Megválaszolva: Zsoltika
Szia

Ettől lesznek lila gémerek! Na meg attól, hogy nagy tapasztalattal alacsony tierben szakaszban értelem szerűen kiemelkedő WN mutatókat érnek el. Nézd meg az adatlapjukat. pl. 30 k csatából több mint a fele alacsony tier.

És csak érdekesség képpen egy videó a viselkedésükről... :(((

Egy nagy ZWACK játékos! :(

19 perctől 19.30-ig. angyaltdj-t kilövi egy enemy arty! Erre Ő ripoltolja?!!!!!!! (hallhatóan ez kijelenti a társának) Jól értettem? Csak azért mert nem ott állt az arty ahol az angyalnak tetszik? Remélem félre értettem valamit!!! De szerintem nem! Vagyis ez egy szánalmas féreg húzás! Én biztos kirepíteném a klánomból az ilyen embert, pláne egy ilyen klánból, mert szégyen rájuk nézve! Ha csak ez nem alap viselkedés náluk... :((((((((

www.wotinfo.hu/...szpenz

4 éve 4 hónapja #121986 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor
Nem, nem ettől lesznek lilák - a nagy többség legalábbis.

Attól lesznek lilák, hogy rájönnek ha valami nem úgy megy ahogy kellene először magukon kell változtatni nem a kifogásokat keresni minden másban... /ez a való életre is igaz ha a sikeres emberekre ráhúzzuk a lila-unicum jelzőt/

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye...

4 éve 4 hónapja #121987 Írta: singes
Megválaszolva: singes

eldegor beküldte: Nem, nem ettől lesznek lilák - a nagy többség legalábbis.

Attól lesznek lilák, hogy rájönnek ha valami nem úgy megy ahogy kellene először magukon kell változtatni nem a kifogásokat keresni minden másban... /ez a való életre is igaz ha a sikeres emberekre ráhúzzuk a lila-unicum jelzőt/

Játékban pedig egy dolog kell: nézni azt a rohadt térképet és gondolkodni. Ennyi. Nem nagy ördöngösség (gondolná az ember).

És ha nem megy a játék, nem (mindig) a játék hibája, többnyire a játékos szabott el vmit.

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #121988 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW

Red_Darth_Wader beküldte:

RockKatona beküldte: Ma feljelentet valaki Aimbot miatt. Kérdésem az lenne milyen csalás az? Milyen szankcióra számíthatok. Ja és nem csaltam természetesen.

Ne izgulj, nem lesz semmi következménye a feljelentésnek! :-)

A helyzettel kapcsolatban 2 dolgot kell tudnod.

Az egyik:

Az AimBot körülbelül "automa önállló célzórendszert" jelent, a lényeg, hogy egy csalásnak mondott MOD.
Azért írtam a mondott szót, mert nincs az EU szervereken csaló/tiltott MOD-ok listája, tehát, ez alapján biztosan nem lehet eljárni ellened, hogy csaltál.

Ez a MOD kb. azt tudja, hogy becélzol egy tankot és akkor is követi a célt (pl. kőszikla mögé megy az ellenség), amikor a normális automata célzás "leesik", azaz, megszűnik a célzés a sziklába "ütközés" miatt.
Tehát, amikor az ellenség még csak éppen hogy kidugja a tank első milliméterét a szikla mögül egy fél pillantra, te már szét bírod őt lőni, nem kell célozni, várni a célkör szűkülésére stb.
Tehát, az történhetett, hogy valakit szétlőttél olyan helyzetben, amikor szerinte céloznod kellett volna, várni a célkör összeszűkülésére majd lőni és helyette te pikk-pakk (értsd: célzás, azaz célzási idő nélkül) lőtted szét őt.

Sok hülye van a játékban, akik nem tudják a célzási fortélyokat és ezért azt hiszik, mindig kell célozni és a célkör szűkülésre várni, pedig dehogy... van ezen az oldalon 1-2 célzási zseni: dozer00, Mir4g3, Morphelo stb, akik részletes előadást tarthatnának erről, ha el akarnák árulni a célzási titkaikat. :-)

Szóval, nem kell AimBot-ot használni, ha valaki ismeri a célzási fortélyokat, de aki nem, és szétlövik őt, ő azt hiszi, hogy te erre csak az AimBot használatával voltál képes.

A másik:
A játékban kétféle feljelentési rendszer létezik.

Az egyik: az automatikus.
Ennek a lényege, amikor a "rossz" játékos nevére kattintasz jobb egérgombbal és a feljelentést elküldöd.
Ekkor egy automata számolja rád küldött feljelentések számát és ezt összeveti a csaták számával - ennyit tudunk, mert ezt kommunikálta már a WG.
De, a WG azt is kommunikálta, hogy nem akarja elárulni ezen túl, hogy még milyen szempontokat vesz figyelembe az az automatikus rendszer (tehát nem ember számolja és értékeli a feljelentéseket), ami aztán eltilt a játéktól 1 órára, 1 napra, 1 hétre stb, a maximum 6 hónap eltiltás lehet.
Erre az automatikus rendszerre (hogy már "figyelve vagy") figyelmeztet a kékség, amikor bekékülsz "rosszaságért" a csatában és csak több tucat rossszaság nélküli csata után tűnik el a kékséged.
Ez, hogy hány csata után tűnik el a kéksék, mindenkinél más, van akinél pár csata után, van akinél 50 csata után sem.

A másik: a játék ügyfélszolgálatának küldött feljelentés.

Ez úgy történik, hogy valaki, a játékban regisztrált e-mail címéről (az account-jából) küld egy e-mailt az ügyfélszolgálatnak és leírja, hogy mi a panasza.
Ha fényképpel vagy videóval nem támassza alá, akkor az ügyfélszolgálat nem foglalkozik vele (ezt válaszban meg is írják).

Ha küld a feljelentő fényképet (a te esetedben ez nem lenne elég, mert nem állapítható meg róla az AimBot használata) vagy videót (ez lenne csak bizonyíték-féle a te esetedben), akkor elemzik a bizonyítékot és ha indokoltnak találják, akkor vizsgálatot indítanak.

A beküldött videóról az ügyfélszolgálat sokmindent meg bír állípítani, olyanokat is, amiket te nem (mert pl. elemző programokat futtathat a videóban, pl. lassítva képes követni a lövedék útját úgy, hogy mindvégig látszik a lövedék stb).

Ha arra a következtetésre jutnak, hogy csaltál (tehát nem az AimBot használata miatt, mert ahhoz kellene egy tiltó-lista, ami nincs az EU szerverek esetében, de a Szabályzatban benne van, hogy jogtalan előnyel játszani (értsd: csalni) tilos), akkor szankcióra számíthatsz.

A szankció eltiltás, a kérdés csak az, mennyi időre?
Ez az idő ezer tényezőtől függ, megjósolni nem lehet.

Összefoglalva:

Ha te nem használtál AimBot MOD-ot, akkor a feljelentéshez mellékelt videóból meg fogják állapítani, hogy nem használtál tiltott "jogtalan előnyhöz juttató" valamit és nem lesz szankció - de ehhez e-mailes feljelentés kell, videó melléklettel.

Ha pedig csak az automatikus feljelentést használta ellened és azon belül pl. a "sportszerűtlen játék"-ot választotta, akkor aludj nyugodtan, nem lesz következménye.

Semmit sem tesznek,engem zaklatott egy idióta,s másokat is cigányozott,lökdösött,belénk lőtt. Garázsban is rám írt utána,erről screen shot-ot és a csata replay-vel együtt elküldtem a support-nak,nyitottam ticket-et ez volt a válaszuk rá:

Használjam a játékban lévő feljelentés rendszert,szóval le carták,ennyi de itt a válaszuk:

Mike Chadwick 23 April 2015 10:47

Dear Tank Commander,

In the hopes of improving our customer service we have spent a lot of time refining the in-game reports system. We have ensured you the possibility to report all rule violations you may experience on a day to day basis. We are confident that our system is working well enough to handle all your report requests and significant parameters have been included and cross checked to ensure its fairness and effectiveness.

As a result of the fully featured report system, we will not continue to processing reports manually. Please keep in mind that players who are violating the rules in any way, usually do so in a consistent manner. So if you run out of reports yourself, the player is bound to be reported by other players too.

You can find more information regarding the in-game report system in the following link:

worldoftanks.eu...ystem/

Regarding after battle insults, you can report the player by right clicking their name in the battle report.

We thank you for your understanding and collaboration in helping us maintain an enjoyable and fair gaming environment.

Mike Chadwick

Wargaming.net Customer Service Representative
eu.wargaming.ne...pport/

Help us improve our service! Fill in the survey and watch us grow.

A másik WG-nek nincs hogy le ellenőrizze milyen modokat használsz,csak ha nem töltöd fel a youtube-ra csatád,mint egy pár idióta,és úgy látszik milyen modjaid vannak. A replay az csak a csatát tartalmazza,ha az én gépemen játszom le akkor az én modjaimmal,ha tieden akkor a te mod-aiddal. Volt példa hülyéra akki aimbot-os filmet föl tett a youtube-ra a nevével...mit kapot egy hetes permabant,és egy hét után küldje el mikor újra játszik a python.log file-t amiben látszik mit használsz. Szóval no para ,engem is jelentettek már fel és azzal is maradtak.

MaximusAquila

4 éve 4 hónapja #121990 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

norbi215 beküldte: Sziasztok!
Meg tudná nekem mondani vki, hogy mostanság miért divat az, hogy a light tankok is bemennek pl a varosba?
Mertengem, ilyen csatakba tesz fogyamatosan a játék.
Ezúton szeretnem megragadni az alkalmat, hogy tajekoztassam mindazon kék és lila színű játékosokat, akik hárul bujva a boltokban kiosztanak 4-5ezer sebzést és lelopjak a killeket, hogy nem vagyok hajlandó segíteni nékik a csata alkalmával, amikor éppen mar magukra maradtak!!!
Mert nem attol vagy véleményem szerin jó játékos, hogy sebzel és ellopod a killeket, hanem lehet, hogy fel tudnál venni 2-3 lövést mas helyett és igy talán 2-3 tank túl is élhetné. Az a 2-3 cső sokat jelenthet.

1. Hova menjenek a lightok? Spotolni? - hol, hogyan, kinek?
2.A boltokban osztják ki a sebzést? :blink:
3.Szerintem aki 4-5k sebzést ki tud light tankkal osztani (instant tank ász), az nem lesz rászorulva a segítségedre, és meg is érdemli, hogy "lelopja" a killeket ilyen sebzés mellett.
4. A light akkor jó, ha felveszi a sebzést helyetted??????????? Te mit szívsz?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bulbasaur55

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #121991 Írta: KopiBDW

Meg tudná nekem mondani vki, hogy mostanság miért divat az, hogy a light tankok is bemennek pl a varosba?
Ezúton szeretnem megragadni az alkalmat, hogy tajekoztassam mindazon kék és lila színű játékosokat, akik hárul bujva a boltokban kiosztanak 4-5ezer sebzést és lelopjak a killeket, hogy nem vagyok hajlandó segíteni nékik a csata alkalmával, amikor éppen mar magukra maradtak!!!
Mert nem attol vagy véleményem szerin jó játékos, hogy sebzel és ellopod a killeket, hanem lehet, hogy fel tudnál venni 2-3 lövést mas helyett és igy talán 2-3 tank túl is élhetné. Az a 2-3 cső sokat jelenthet.

Miről beszélsz? Mond meg ezt a csatát ki hozta le ,még ha bukó is volt és igen,város foglalással körítve volt...inkább süljön a képéről a többi HT-snak a bőr ,hogy egy felderítő többet sebzett mint ők,még negyven pont és top sebző vagyok,BIa meg ilyen középszintű tudással mint nekem van.

Ha kell van replay is,hogy nem lopkodtam,hanem meg kínlódtam érte,szíp testvírem ;)

MaximusAquila

4 éve 4 hónapja #121992 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

KopiBDW beküldte:

Miről beszélsz? Mond meg ezt a csatát ki hozta le ,még ha bukó is volt és igen,város foglalással körítve vol...inkább süljön a képéről a többi HT-snak a bőr ,hogy egy felderítő többet sebzett mint ők:

Ha kell van replay is,hogy nem lopkodtam,hanem meg kínlódtam érte,szíp testvírem ;)

Nem rossz, nem rossz... de tudod, csak akkor az igazi, ha felvetted a sebzést, hogy ne a heavyk sérüljenek ;)
Már megérte ma felnézni ide :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW, eldegor

4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #121993 Írta: KopiBDW
Hát föl vettem ,meghóttam a végére :lol:

MaximusAquila

4 éve 4 hónapja #121994 Írta: csiga73
Megválaszolva: csiga73

Thothem beküldte: @csiga73

Ha a flash playered friss és még mindig csinálja...
Nincs valami reklám blokkolód? Esetleg az foghatja meg...

Szerk:
Visszakapcsoltam az AdBlock Plust, attól működik... Így passzolom...
Másik böngészővel sem működik rendesen?

Köszönöm a segítséget,reklám blokkoló volt a ludas. :)

4 éve 4 hónapja #121995 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Azért ez igy egy csöppet sarkítot nem? Azért nem a lightnak kell felvenni a sebzést pont fordítva, te kimész felvenni a sebzést HT-val lefoglalod az ellent és a könnyű tankos meg megy és jól análisan megizgatja őt ezzel kölcsönösen segítve egymást.....

A történelem nagy kérdéseit nem határozatokkal, hanem vassal meg vérrel döntik el.

4 éve 4 hónapja #121996 Írta: Zsoltika
Megválaszolva: Zsoltika
Rendben, igazad van, értem amit mondasz! De engem kiakasztott angyaldj-nek ez a húzása!!!!

4 éve 4 hónapja #121997 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Milyen célzási fortélyokra gondolsz?! :huh:

Zsoltika, no comment.

4 éve 4 hónapja #121998 Írta: KlintIsztvud
Megválaszolva: KlintIsztvud

Dodge94HUN beküldte:

Milyen célzási fortélyokra gondolsz?! :huh:

Gondolom a bekapcsolt monitorra ... :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hun_Mercenary, Szete58, bulbasaur55, Morphelo, eldegor, singes, Dodge94HUN

4 éve 4 hónapja #122007 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor

Dodge94HUN beküldte: Milyen célzási fortélyokra gondolsz?! :huh:

ezt komolyan kérdezed?

Mindenki tudja, hogy a jó célzáshoz jó célzóvíz kell... :P

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hun_Mercenary, Szete58, Dodge94HUN

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.